Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2010, 9:16   #9381
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
alo ljudi profesije nisu na max, to skida dosta sa cene plus uradio je samo prvih 6 na 10 i prva 4 na 25 u ICC... prosek, nije nista posebno tbh...
pfff kako igrate ljudi bez profesija nimalo mi nije jasno, odakle vam goldi?
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku strajo na korisnoj poruci:
RUSuper (23.4.2010)
Stara 23.4.2010, 12:33   #9382
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

od gold sellera?
pa i mi moramo nekako da zaradimo...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 20:58   #9383
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa ne razumem kad mi neko kaze,lenj me da lvl up profesiju hocu da levelujem heroja.Kao da ce negde pobeci taj lvl 80.Zar nije lakse uzeti skinning i skinovati sve zivo sta ubijes dok se levelujes i ujedno prodavati to.Tamo na lvl 80 mozes promeniti prof ako ti ta ne treba.
Edit:http://us.blizzard.com/en-us/community/conceptart/
Evo neke slike wowa imaju ovde,concept art.........

Poslednja ispravka: RUSuper (23.4.2010 u 21:17)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 22:19   #9384
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: WOW kutak

OMG pa nasto ovo lici
http://internetgames.about.com/od/sc...WoW-Cataclysm/
I to ti je neka grafika... sto su ono malo vode uradili da valja ,a pogledaj ovo šit
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 23:15   #9385
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pa u chemu je problem? grafika je odlichna!! pa ovo je mmo, a ne neka relana simulacija ili tako neshto... da su napravili znatno zahtevnije teksture, bile bi ti potrebne mnogo jaka mashina i mnogo jaka konekcija da bi igrao, i pride, da server bude maltene u tvojoj zemlji, da bi sve funkcionisalo kako treba...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 23:36   #9386
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
pfff kako igrate ljudi bez profesija nimalo mi nije jasno, odakle vam goldi?
Posto sam poceo Death Knighta od 55og mrzelo me da idem nazad u Durotar da levelujem. A pare imam od daily questove i od Druidovih profesija (Herbalism/Inscription).
1. Make million random glyphs
2. Put them on AH
3. ???
4. PROFIT!
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 1:03   #9387
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
pa u chemu je problem? grafika je odlichna!! pa ovo je mmo, a ne neka relana simulacija ili tako neshto... da su napravili znatno zahtevnije teksture, bile bi ti potrebne mnogo jaka mashina i mnogo jaka konekcija da bi igrao, i pride, da server bude maltene u tvojoj zemlji, da bi sve funkcionisalo kako treba...
Sto je najgore i da hoce to nebi mogli,jer je igra zapoceta kad grafika nije bila toliko napredna i da bi sad menjali morali bi da rade skoro sve iz pocetka.A ovako je grafika extra,puna boja i lepih delova.Ko ne ume da oceni grafiku iz WoWa nema pojma sta je grafika.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 2:51   #9388
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
A pare imam od daily questove i od Druidovih profesija (Herbalism/Inscription).
1. Make million random glyphs
2. Put them on AH
3. ???
4. PROFIT!
pa profesija opet
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 7:10   #9389
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Sto je najgore i da hoce to nebi mogli,jer je igra zapoceta kad grafika nije bila toliko napredna i da bi sad menjali morali bi da rade skoro sve iz pocetka.A ovako je grafika extra,puna boja i lepih delova.Ko ne ume da oceni grafiku iz WoWa nema pojma sta je grafika.
Ma nemoj...jeste da se STRUCNO ne razumijem u grafiku ,ali vala mene oko ne vara vidim sto je dobro,a sto nije...za to i netreba neko posebno znanje
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 10:36   #9390
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Macak Mackin kaže: Pregled poruke
Ma nemoj...jeste da se STRUCNO ne razumijem u grafiku ,ali vala mene oko ne vara vidim sto je dobro,a sto nije...za to i netreba neko posebno znanje
Pa meni ne treba grafika iz Crysis-a , dok igram WoW !
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 12:19   #9391
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Macak Mackin kaže: Pregled poruke
Ma nemoj...jeste da se STRUCNO ne razumijem u grafiku ,ali vala mene oko ne vara vidim sto je dobro,a sto nije...za to i netreba neko posebno znanje
Pa nije njima problem napraviti grafu nesto goru nego u Crysisu,pa da izgube 50% igraca,jer dosta ljudi igra sa krs kompovima.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 13:33   #9392
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Nije baš da grafika ne bi mogla da se poboljša, čisto sumnjam da ljudi koji imaju da plaćaju mesečno za igricu imaju Pentijume ( dobro, možda neko, ali to je retkost), i više bi dobili ljudi nego što bi izgubili... a baš i nije jednostavno menjati texture u tolikoj igri, trebalo bi vremena i vremena.... i isto toliko para.
Ali ako ti je grafika stvarno nešto toliko bitno onda MMO-ovi i nisu baš za tebe, ili eto- probajte Aion
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 14:36   #9393
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Jedno je skupljati 10-15 evra mesecno,a sasvim drugo dati dosta para za dobar komp.Meni i ovako u 25 man raidovima ili Dalaranu umeju opadnu frejmovi
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 14:45   #9394
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma ko danas kešira pare, šta ti je bre , i ja sam moj komp na kredit, ništa značajno više od 15ak evra mesečno. A stvarno da biram između nekog dobrog kompa ili da igram wow na athlon 1500+ sa 512 rama i GF 2 karticom ( što je minimum req), mislim da ne bi dugo razmišljao ... uostalom bolji komp od toga možeš kupiti za 100e i manje.
Uglavnom to mi nije bila poenta, al dobro, nema veze. Ali ne znam baš koliko danas ljudi ima GF2
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 21:06   #9395
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Cini ti se.Ima ljudi koji jednostavno ne mogu priustiti bolji komp,a sami skupljaju pare za wow pretplatu nekako.Ali ako cemo iskreno meni ova grafika izgleda extra.Pogledam Nagrand i sve mi je jasno
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 1:15   #9396
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Ma ko danas kešira pare, šta ti je bre , i ja sam moj komp na kredit, ništa značajno više od 15ak evra mesečno. A stvarno da biram između nekog dobrog kompa ili da igram wow na athlon 1500+ sa 512 rama i GF 2 karticom ( što je minimum req), mislim da ne bi dugo razmišljao ... uostalom bolji komp od toga možeš kupiti za 100e i manje.
Uglavnom to mi nije bila poenta, al dobro, nema veze. Ali ne znam baš koliko danas ljudi ima GF2
Lol, igrao sam i na 6600 sa 1gb rama pa mi je seklo u 25man skoro do granice nepodonosljivosti(je*eni slideshow u 1280x1024) pa ti vidi, o GF2 necu ni da pricam, tu ima da secka u DM a ne u necem vecem.

Slazem se da dosta ljudi igra sa krsevima, znam mnoge, bio sam i ja jedan od tih ciji krs je daleko iznad so called "minimuma"...
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 3:09   #9397
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Sto je najgore i da hoce to nebi mogli,jer je igra zapoceta kad grafika nije bila toliko napredna i da bi sad menjali morali bi da rade skoro sve iz pocetka.A ovako je grafika extra,puna boja i lepih delova.Ko ne ume da oceni grafiku iz WoWa nema pojma sta je grafika.

Nije ti to grafika. Pod grafikom se podrazumeva broj poligona, kvalitet tekstura, shaderi itd.

WoW je graficki poprilicno slaba igra, ali je ''cartoony'' stil sa odlicnim art dizajnom izvlaci...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 13:19   #9398
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
Lol, igrao sam i na 6600 sa 1gb rama pa mi je seklo u 25man skoro do granice nepodonosljivosti(je*eni slideshow u 1280x1024) pa ti vidi, o GF2 necu ni da pricam, tu ima da secka u DM a ne u necem vecem.

Slazem se da dosta ljudi igra sa krsevima, znam mnoge, bio sam i ja jedan od tih ciji krs je daleko iznad so called "minimuma"...
pa 1,3 MP baš i nije minimum, GF2 je verovatno za 640x480 ili šta već može... a igraO si, a vidim da sad imaš daleko bolji PC, uostalom oni proveravaju svako malo kakve konfiguracije imaju igrači ( ono kad se uloguješ pa iskoči nešto: Submitting non personal data, ili tako nešto), a poboljšavaju vodu i određene teksture u Cata i siguran sam da znaju šta rade
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 17:55   #9399
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Moguce je poboljsati grafiku recimo u outlandu ili northrendu(ali kad su pravili ekspanzije,sad je kasno),jer se to rangira kao sasvim drugi tako reci deo mape.Ista fora kao kod blood elfova,jeste kao povezan sa eastern plaguelands,ali ima portal do tamo,nisu uspeli da naprave tako da mozes bez loading screena da prodjes tamo.Verovatno da su hteli mogli bi da poboljsaju grafiku.Ja samo ne razumem sta vama smeta ljudi.Meni i ovako u raidovima ume da opadne na ispod 24 FPSa,i to nije mi sve na ultra,a i komp mi nije los za moju maksimalnu rezoluciju 12x10.Sta bi bilo tek sa onima koji imaju teske krseve od kompa.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2010, 19:34   #9400
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Ljudi imam veliki problem. Nakon nekog vermena , koje nisam proveo uz WOW, ulogujem se ja na svog hutera i ocu da odigram jedan BG. I pazio ovo , meni ukljucen auto-releasing (tj. cim me ubiju, mene odma poshalje na Graveyard) bez ikakvog kliktanja i ostalo. E, to ne bi bilo tako lose da mi se ne desava i u dungeonima. Namerno sam navuko mobove da me ubiju, i kad sam umro, eto mene kod Spirita, bez ikakvog klika. Kako da se resi ovaj problem, i jel to neki update mozda??
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com