Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.6.2010, 17:24   #9501
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
[]D.[].[]v[].[]D. kaže: Pregled poruke
Da li neko zna neki dobar sajt ili forum gde mogu da nadjem dobre macro-e za shadow prista ??? Poceo sam da igram na jedno PvP serveru, a retail je daleko iza mene .... Zao mi je samo sto je ovaj moj heroj prodan za sitne pare a sad bi mozda i dupo vise kostao
www.wowwiki.com
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 22:01   #9502
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Mjesec - dva igranja posle duge pauze je nista, dovoljno je samo da se upoznas sa promenjenim spellovima svoje klase, i eventualno da naucis sta su sve druge klase dobile, nista drugo.
Kompletan balans u igri nikada nije ni postojao, i sama ta ideja je utopija, pogotovo kada se govori o nekom balansu u 1v1 duelima. Uvjek ce postojati neki kombo koji je u prednosti nad nekim drugim kombom i ja ne znam zasto to ljudi ne mogu da shvate? :S
Igrao ko dotu od vas? Ili bilo sta slicno gdje se igra taj tip kombinacija razlicitih heroja/spellova u borbi, 2v2, 3v3, ili sl? Jednostavno neki kombo ce uvjek biti u blagoj prednosti nad nekim drugim, i ne razumem nikakav whine povodom toga.
Naravno da ce uvek neki combo biti jaci od nekog drugog ne kazem da to nije tako.Ali taj 1v1 balans bi mogao da se doradi.Njega remete stvari kao kad blizz zamisli nesto sto bi bilo korisno u PvE a to bude OP u PvP.Recimo lolbloom u TBCu je po mom misljenju bio previse OP,a bio je zamisljen kao PvE spell.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 22:56   #9503
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne bulaznite ljudi, rogue ce biti kralj PvP-a zauvek.. Koliko ima disable-ova nije mu jbno dobro

EDit: U WOTLKu mu dali AOE (koji +poisonuje X_X), u CATA izgleda da dobija damage reduce+selfheal, what is this i dont even

Mrzi me da citam sve ove neprocitane strane x_X, ali jbni spriest rogue combo u areni je

Edit2:
Gledam video nekog mage-a u 2v2 areni, pada im moonkin + ele shaman kombo, rating je 2400+, mage & friend odma' na eletarda skocili da ne burstuje, al' %^#@
moonkin liek np za 2 sec 20k dmg :O

Poslednja ispravka: Peruzzi (11.6.2010 u 23:19)
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 23:33   #9504
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Kakav bre rogue kralj,jedino za klince mozda sto je 90% rogueova mladje od 15 god.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Peruzzi (11.6.2010)
Stara 11.6.2010, 23:42   #9505
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
jedino za klince mozda sto je 90% Death Knightova mladje od 15 god.
Fixt
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 23:54   #9506
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Kakav bre rogue kralj,jedino za klince mozda sto je 90% rogueova mladje od 15 god.
Da si ti meni ziv i zdrav
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2010, 2:09   #9507
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Kakav bre rogue kralj,jedino za klince mozda sto je 90% rogueova mladje od 15 god.
Upravo ti je opala e-reputacija koju si kod mene imao. Zasto ljudi moraju da flamuju na internetu (na odredjenim mestima, poput ovog, ne mestima poput 4chana, duh)? Zasto je nemoguce imati konstruktivnu konverzaciju?
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2010, 2:27   #9508
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

A vi se pronalazite u tih 90% a ne u onih 10%? 0o
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2010, 2:34   #9509
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Upravo ti je opala e-reputacija koju si kod mene imao. Zasto ljudi moraju da flamuju na internetu (na odredjenim mestima, poput ovog, ne mestima poput 4chana, duh)? Zasto je nemoguce imati konstruktivnu konverzaciju?
Imajuci u vidu da si WoW igrac, ocekivalo bi se od tebe da si se navikao na flame i trollovanje...

Zaboravili ste vi Barrens chat ...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2010, 12:29   #9510
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ustvari ja ne znam gde vi vidite trollovanje.Ja sam izneo svoje misljenje da 90% rogueova igraju klinci(odmah se primeti,roka evasion protiv magea i imalo je takvih poprilicno itd).Na Al'akiru gde sam igrao i procenat horde prema ally 85:15 ima i vise klinaca nego na drugim serverima.Moje misljenje je tako i dok sam igrao stekao sam taj utisak,a opadala il ne opadala reputacija kod nekoga za iznosenje svog misljenja......pfff ja tu ne mogu nista da uradim,bar ako nista bio sam iskren
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 2:11   #9511
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Originally Posted by Blizzard Entertainment
Path of the Titans is gone
The whole Path of the Titans idea has been removed from the game. It will no longer rely on Archeology or on any kind of PvE/PvP progression and instead Blizzard will just introduce a new type of glyphs: Medium Glyphs.

Medium Glyphs will add a "fun factor" to abilities, and it wouldn't be surprising to see something similar to the Fortification or Breakthrough glyphs first previewed during Blizzcon 2009. (But probably not these exact glyphs, a lot of stuff happened since last year)

Guild Talents are gone
The guild talents are gone and your guild now gets extra bonuses depending on its level. There are 25 levels and each level will automatically reward with more cool stuff. The leveling process remains unchanged and your guild will gain experience through PvP, Dungeon and Raid progression, questing, etc ...

Guild currency has also been removed and rewards will just be "unlocked" after you reach a specific level or complete a guild achievement. Once a reward is unlocked, members will be able to purchase it with gold. Some of the rewards include guild tabards, mounts, heirlooms, and it looks like you will finally be able to have a guild tabard on your mount. (Just like the Argent Tournament banners)

New members of a guild won't be able to buy everything directly, they will have to contribute to the progression of the guild before they can access the top rewards. Each time a player helps towards the leveling he will gain reputation with the guild, the best rewards will require players to be exalted with their guild before they can buy it.

Archeology will be less important
With the Path of the Titans gone, Archeology will become a "true" secondary profession and you won't really have to level it anymore. However it will still be used to let you get cosmetic/optional items, get more information on the game's lore, and ultimately it looks like we can expect rewards similar to fishing. (Nothing mandatory, but you'll be happy when you actually find something)

Information gathered from other sites:
  • You will find two types of items: Common Artifacts will give you more information on the lore of a race, and might be used in some kind of collection game. Rare items will give you usable items, most of them will be cosmetic but some of them will have actual effects. (Details on Wowhead)

Raids & Dungeons Split
Raid leaders will be able to split an ongoing 25-man raid into up to three 10-man raids. Those 10-man raids will be able to continue from that point on, with bosses already down.

So far it looks like it won't be possible to merge 10-man raids into 25-man raids, for obvious reasons.

Information gathered from other sites:
  • Raid IDs should be much more flexible. You will be able to join any raid as long as it doesn't have any bosses up that you have already killed. (Details on Wowhead)
  • There will be more Algalon-style encounters—ultra-hard optional bosses for hardcore players only. (Details on Wowhead)

Rated Battlegrounds
Rated battlegrounds will be available for pre-mades of 10, 15 and 25-player sizes. The amount of Conquest points rewarded will be capped so that players who enjoy both arenas and rated battlegrounds don't feel they have to prioritize one over the other.

Information gathered from other sites:
  • The classic Honor titles will be coming back and rewarded to the top teams each season. (Details on WoR)
  • The "Gladiator" equivalent teams will also receive epic ground mounts. Ground mounts because they want to reward something you can ride in the battleground and be proud of / show off. (Details on WoR)
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
RUSuper (14.6.2010)
Stara 14.6.2010, 2:12   #9512
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Grim Batol Raid
The Grim Batol raid instance will be called the Bastion of Twilight, and you get to fight Cho'gall as the end boss! If you manage to defeat him in Heroic Mode, an "horrific secret will be revealed when he dies".

Information gathered from other sites:
  • This is an entry-level raid, just like Naxxramas in WotLK. (Details on Wowhead)
  • It will feature 5 bosses, and an Algalon-style optional and ultra-hard boss. (The "horrific" secret?) (Details on Wowhead)

Skywall Raid
As expected, Al'akir will be the end boss of the Skywall raid instance.

Information gathered from other sites:
Deepholm
Princess Therazane (yes, that's her) will be a questgiver in Deepholm, in a similar experience to the Sons of Hodir's questline in Storm Peaks.

Information gathered from other sites:
  • The Ogrim's Hammer has crashed in the zone and the Skybreaker is still in the air. One of the questline will require you to find out what happened. (Details on Wowhead)

Heroic Deadmines / Shadowfang Keep
Heroic versions of classic instances might not be ready for the release of Cataclysm and will be shipped in content patch instead.

Old world changes
There are a more details on old world changes, especially capital cities.

Information gathered from other sites:
  • Stormwind has been completely redesigned to accomodate flying mounts. The Park of Stormwind has been destroyed by Deathwing and the Dwarven District now hosts a Bank and an Auction House. (Details on Wowhead)
  • Orgrimmar has been redesigned as well: Garrosh is the new Warchief and is located in the center of Orgrimmar, not in the Valley of Wisdom. Goblins have their own area, the Valley of Wisdom becomes a Tauren district, and there is now a back gate leading directly into Azshara. (Details on Wowhead)

Miscellaneous Changes/Information
  • Wrath of the Lich King had 1000 Quests, Cataclysm has over 3000.
  • The current heirlooms will stop growing after level 80. There will be a whole new crop of heirlooms for Cataclysm. Goblins and Worgen will be able to start using heirlooms immediately at launch. (Details on Wowhead)

Izvor: http://www.mmo-champion.com/content/...ysm-Press-Tour
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 13:54   #9513
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Sviđa mi se što su izbacili path of titans, mislim da bi to unelo samo još više disbalansa u sistem zbog svih mogućih OP kombinacija glifova sa tim sistemom. Ovako bi trebalo da medium glifovi budu ni premala ni prevelika promena.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 15:57   #9514
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Malo mi je glupo sto linkujete mmo-champ, posto svako koga iole ineresuje WoW, dnevno poseti sajt nekoliko puta. Medium glyphovi zvuce zabavno, nadam se da ce biti glyph za Gargoyla.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 18:22   #9515
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ovo sa optinal bosevima mi je najbolja vest
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 18:48   #9516
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Malo mi je glupo sto linkujete mmo-champ, posto svako koga iole ineresuje WoW, dnevno poseti sajt nekoliko puta. Medium glyphovi zvuce zabavno, nadam se da ce biti glyph za Gargoyla.

Ne mora da znaci. Mene interesuje WoW, pa ne znam da li sam 3 puta u zivotu posetio taj sajt...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
RUSuper (14.6.2010)
Stara 14.6.2010, 19:24   #9517
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Posetio sam ga samo u slucaju kad mi ga je neko linkovao.Mislim da nikad nisam otisao zato sto sam hteo da vidim "Sta ima novo" o wowu.Uvek su tu bili wowwiki i wowhead za nesto,blizz forum i thottbot
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 19:48   #9518
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

sve jedno, samo ostavite link ka MMO, ne morate c/p.
zbog same forme ovog goruma, tamo je malo preglednije i bolje.
inache, mmo>>wowhead i pa chak i wow forum...
pregledni, azurni, i napushavaju trolove samo tako
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2010, 23:34   #9519
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Večerast ste mogli da pogledate epizodu South Park-a posvećenu Warkraftu Ubili su 68 miliona divljih svinja
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2010, 0:54   #9520
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Hoces reci ismejavanju wow playera? Oh znamo tu epizodu
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com