Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2014, 2:35   #12781
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: WOW kutak

Vratili su ga u proslost, ali njegove akcije ne menjaju trenutni univerzum vec time kreira novi gde Draenor postoji u dimenziji za sebe, sa tim da ih Dark Portal vezuje sa Azerothom iz nase dimenzije a ne sa Azerothom iz tog doba.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Kidja (15.8.2014)
Stara 15.8.2014, 9:18   #12782
Kambas
Novi član
 
Član od: 9.5.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Zomg Andross vidim da si gledao previse SF filmova :P
Kambas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 11:13   #12783
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Fringe
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 3:36   #12784
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

sve je to super sa Iron Horde, ali meni i dalje nije jasno sta su uradili sa questom gde treba da heal the world tree (Thrall vas poziva da prisustvujete)... na kraju dobijete vencanje, a od drveta nista. Ne mogu da predjem preko toga, zato sam prestao da igram
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 4:24   #12785
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jao kao fan WC3 sam se totalno zbunio sa ovim trilerom.Posto koliko ja znam lore orkovi su pili krv u dogovoru sa Guldanom koji je otvori kapiju, a prokletsvo prekinuli tek sa ubistvom Manorotha u WC3 kada ga je ubio Grom Hellscrim.Onda mi je Psychov post pojasnio malo, ovo je kao alternativni univerzum...Ovo postaje ko spanska serija,Kada saznas da je tvoj muz zapravo otac od tvoje tetke O_o

Poslednja ispravka: Ekiman (16.8.2014 u 4:50)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 10:06   #12786
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Ovo postaje ko spanska serija,Kada saznas da je tvoj muz zapravo otac od tvoje tetke O_o
Dobro, nije baaaš toliko banalno, a lore se stalno menja i nadograđuje (ne mora da bude na bolje, ofc). I meni lično se ne sviđa mnogo ta priča sa Wrathionom i Garroshom mada kako će se stvari odigrati smo znali još pre godinu dana. Ali suština je bila da se Iron Horde pojavi u igri i malo oživi sukob Alijanse i Horde, a kako će da zaokruže celu radnju ne bi da procenjujem unapred, to ćemo da vidimo u poslednjem WoD apdejtu, znači najranije pred kraj 2015.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 12:26   #12787
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: WOW kutak

Evo poceo i ja ponovo da igram, nisam usao u igru od kad smo ocistili Nax u Wotlk.

Uzeo pandarija trial da prebacim golde mladjem burazeru on tek poceo, video Loka sa zelenom vatrom, izlevelovao se i odradio quest cisto zbog toga, pao mi Brawlers pass pa uplatim mesec dana da se nagirujem i odradim i to.

Sad vidim da imaju i ovi challenge modes pa me interesuje ima li neko iskustva sa njima, koliko su zapravo teski. Najveci mi je problem da najdem grupu posto mi se guild raspao odavno pa ako je neko raspolozen da pokusamo da se nekako sastavimo i probamo par puta neka pise.

Izlevelovao sam Loka i Warriora na 90ti, jadan gear i na jednom i na drugom ali posto se gear ionako spusta na manji ilevel i nije neki problem bar za challege modes.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 20:52   #12788
Kambas
Novi član
 
Član od: 9.5.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kad smo vec kod povratnika i Wod-a samo da napomenem da balkanski guild <EMERGENCE> sa Tarren Mill servera sa progresom 14/14 heroic u Siege of Orgimmar trazi nase skilovane igrace za nadolazecu expanziju i MYTHIC raiding tim od 20 ljudi koji se trenutno formira. Uslovi su - visegodisnje heroic raiding iskustvo u klasi koju igrate ( pozeljno ocisceni kontenti na hc u svakoj prethodnoj expanziji ili bar velika vecina boseva ) kao i spremnost za 3-4/7 raiding dana. za vise informacija kontaktirajte Blackterror na Tarren Millu. Ziveli.

Poslednja ispravka: Kambas (21.9.2014 u 1:27)
Kambas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2014, 21:59   #12789
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ništa od Titana, Blizz ostaje uz WoW.

http://www.polygon.com/2014/9/23/683...ext-gen-mmo-pc
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2014, 8:22   #12790
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Nema vise ni zelje ni kreativnosti u Blizz-u...samo WoW Diablo i Star Craft. A verovatno je da otkazivanje uticala i odluka o stancovanju ekspanzija za WoW na godisnjoj bazi.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2014, 10:35   #12791
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

WoW sam igrao od WotLK, i dalje mislim da je tad bio najbolji (meni lično, nisam igrao TBC nažalost). Od tada je bio nekako sve više kič. Ne znam šta će biti sa novom ekspanzijom, verovatno ću da probam, ide zima i to. Verujem da ne može više da bude onaj stari WoW nikad a dokle će uopšte trajati videćemo.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2014, 13:13   #12792
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: WOW kutak

Kao neko ko je igrao WoW od vanile (sa kracim i duzim pauzama doduse, cata uopste nisam igrao) jako sam zadovoljan u kom pravcu se igra krece, barem sto se mehanike tice prica je otisla u pm odavno.

Tankovanje u vanili je stajanje u mestu i spamovanje sunder armor, igrao sam loka u BC posle karazana najbolji build je bio destro/sac, bacas shadowbolt i curse of doom svaki minut. Wotlk je stvarno bio odlican nema sta ali i tu si imao po jedan talent build za svaki tree i gotovo. Sada non stop menjam talente, pun mi inventar onih knjiga trosim ih ko blesav. Rotacije su super i sada sa ovim op trinketima stvarno moras da pazis kad procuju, nije vise u pitanju 1%dpsa pa da te u sustini boli uvo. Heroic rejdovi nisu samo vise hp i damage na bosu nego i promene u samoj mehanici borbe, imas i LFR kada nemas vremena za ozbiljnije rejdovanje da ubijes koji sat i ne zaostanes sa opremom previse.

Barem sto se mene tice apsolutno nista mi ne nedostaje iz BC, a sada kad se setim vanile i svog onog grindanja za rep, resistance gear i potove, attunement, sam sebi nisam jasan zasto sam uopste trosio vreme na tako nesto.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
AkiRa (6.10.2014), Mare88 (24.9.2014)
Stara 27.9.2014, 1:33   #12793
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Dobio sam betu pre nekoliko dana, nemam nesto mnogo vremena da testiram ali sam "proleteo" samo kroz talente / spells svih healing klasa i mislim da cu po prvi put da mejnujem tanka ili dps toliko su s*****i healing klase da mi se ne igra vise.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2014, 22:40   #12794
AkiRa
Novi član
 
Član od: 10.8.2006.
Poruke: 8
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Kao neko ko je igrao WoW od vanile (sa kracim i duzim pauzama doduse, cata uopste nisam igrao) jako sam zadovoljan u kom pravcu se igra krece, barem sto se mehanike tice prica je otisla u pm odavno.

Tankovanje u vanili je stajanje u mestu i spamovanje sunder armor, igrao sam loka u BC posle karazana najbolji build je bio destro/sac, bacas shadowbolt i curse of doom svaki minut. Wotlk je stvarno bio odlican nema sta ali i tu si imao po jedan talent build za svaki tree i gotovo. Sada non stop menjam talente, pun mi inventar onih knjiga trosim ih ko blesav. Rotacije su super i sada sa ovim op trinketima stvarno moras da pazis kad procuju, nije vise u pitanju 1%dpsa pa da te u sustini boli uvo. Heroic rejdovi nisu samo vise hp i damage na bosu nego i promene u samoj mehanici borbe, imas i LFR kada nemas vremena za ozbiljnije rejdovanje da ubijes koji sat i ne zaostanes sa opremom previse.

Barem sto se mene tice apsolutno nista mi ne nedostaje iz BC, a sada kad se setim vanile i svog onog grindanja za rep, resistance gear i potove, attunement, sam sebi nisam jasan zasto sam uopste trosio vreme na tako nesto.
Uh, potpuno se slazem za talente.

Ajd, hoces probamo Challenge modove? Ima li jos zainteresovanih?

Javi server preko PM-a.
AkiRa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2014, 23:58   #12795
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Kao neko ko je igrao WoW od vanile (sa kracim i duzim pauzama doduse, cata uopste nisam igrao) jako sam zadovoljan u kom pravcu se igra krece, barem sto se mehanike tice prica je otisla u pm odavno
Da, odgledao sam ceo Warcraft lore klip na YT i stvarno je zalosno sta rade sa pricom Sto se mehanike tice,mislim da bi lepo bilo da uvedu izbor izmedju akcione i tab borbe (to postoji u mnogim igrama sa mnogo manjim budzetom, npr. Swordsman ), to bi privuklo dosta igraca koji preziru tab borbu (kao npr ja ) , takodje i da postanu b2p naslov, ili da smanje visinu pretplate. Sada moraju da naprave neku radikalnu promenu zato sto su odustali od Titana, a broj pretplatnika se stalno smanjuje pod naletom novih igara (Wildstar, Archeage...)
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2014, 3:30   #12796
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Hi hi Wildstar, Wildstar je prso, a smanjuje se konstantno zato sto ova ekspanzija traje mnoooogo duze nego sto treba. Ima opet da izadju na 8 miliona sada kada ekspanzija izadje.
Da su pametni ne bi nista drugo trebali da rade sem WoW-a i SC-a.
Diablo su upropastili tako da to ne moraju da pipaju vise.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2014, 16:13   #12797
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Oktobar 15. Novi patch.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2014, 12:39   #12798
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jel igra neko ovde u nekom guildu koji je semi casual, tj ako ima i HC raiding team i casual igrace, za povremeno igranje? Moze da bude domaci, iskreno, pozeljnije da su stranci pa da ima i po koji nas.
U sustini da je friendly guild, sa kojim moze da se lagano napreduje, pomalo gearuje, zabavlja...
Ukratko, guild u kome bi mogla da igra osoba sa punim radnim vremenom i dodatnim obavezama
Pozeljno je da je u pitanju alijansa, amda, any will do
Odradio bih transfer sa mog mrtvog servera (Resto/elem Shaman, Mage ili rogue. preferiram shamana ).
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2014, 19:19   #12799
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Takvih guildova stvarno ima puno.
Sad sve zavisi na kojem si serveru.

Novi patch je stigao danas. 6.0.2.
Misljenja su i vise nego podeljena, Jedni vole, drugi mrze (Kao i obicno Niko nije ravnodusan. Meni se licno svidja.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2014, 20:05   #12800
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Koji biste PVP server preporučili sa high pop i ratio relativno blizu 1. Poželjno još i da je dosta competitive.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com