Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.1.2011, 21:38   #281
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Малочас је на другом био концерт Парног Ваљка у Арени. У једном кадру сам видео себе и жену како плешемо у ритму музике. Прошло је скоро три месеца а ја сам још под утисцима.
Што се мене тиче, само овим концертом РТС је мени у овом месецу оправдао претплату. Можда у следећа три неће, али овај месец јесте. Али са друге стране овакво нешто нећу видети ни на једној телевизији.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 12:25   #282
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ja sam jednom gledo babu što se češlja gde je i ne svrbi dvadesetak minuta na poslu i zaspao sam, kad sam se trgo izleteo sam napolje na vetrenje. Kući moram da gledam bar u prolazu jer jedan tv ne kontrolišem, jedino što stalno vičem ovoj mojoj Tetki da smanji ton. (Smanji to probi mi glavu!!! kažem ja. Smanji ti džukelo jedna!!! kaže ona)...
hehehe Todose dobar ti taj pos'o kad može da spavaš na njemu...
U 'selu' naglasak je autentičan i to je najkvalitetnija stvar u seriji, pored nekih glumaca. Serija prikazije autentičan život na selu i događaje, doduše malo karikirane, zato i ima takav naziv, većina ljudi iz urbanih sredina to i ne kapira niti može jer nisu živeli u maloj sredini , tj na selu
Uzgred ni ja je ne pratim, par epizoda u početku mi bilo interesantno posle ne više, al je dobra serija ...
Ranjen orao ne pratim, takođe dobra serija, rj dopada mi se ekipa ima enteresantnih fora, par njih sam pohvatao, i ako ne pratim tv pa zato kažem.
Što se tiče Lee Kiš neb je komentarisao, dobijem iznenadan bol u stomaku pri samoj pomisli na nju i njen glas. Bogu hvala , moji to ne gledaju, pa retko kad je čujem i vidim.
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Levčanin na korisnoj poruci:
Pjanovic (11.1.2011)
Stara 11.1.2011, 15:32   #283
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Za Leu Kish ima onaj vic, tj. za njenu emisiju - kad ce da krene izbacivanje iz tog "velikog brata" ?
Stalno isti gosti .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 0:11   #284
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Posto je danas dan ,zna se koi vec ,srpska nova godina ,lepo ja narezem cajne kobasice ,prsute sira i ostalih grickalica i resim da porodicno provedem nasu novu godinu.

Uzeo ja da trazim nesto zanimljivo na tv kad na rts ima sta da se vidi ,ZONA ZANFIROVA ,,o boze uzmi m odmah,, poviknem ja.
Starsno pa oni nisu normalni.

I onda lepo momentalno prebacim na sportklub i gledanje spanskog kupa i carolije kristijana.

Ja razumem da kod nas ima gejeva i da ce da gleda veceras zone sa sve maramicom u ruci da da navijaju za ljubav ,ali opet stvarno nema smisla.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 0:23   #285
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Slažem se sa tobom da su malo mnogo dosadni sa tim filmom. Ništa mu ne fali ali toliko su ga puta prikazivali da sam ga naučio napamet.
Bilo bi lepo da se malo pozabave svojim filmskim programom, pošto im je stvarno ali stvarno jadan.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 0:32   #286
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Pa generalno ni jedna nasa televizia ne pusta dobre filmove ,valjda to kosta puno.
Ja sreca imam HBO i HBO comedy pa cesto odgledam dobar film.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 12:57   #287
Mobius
Član
 
Član od: 28.2.2007.
Lokacija: From Out of Nowhere
Poruke: 118
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Stvarno su jadni, kad im je Bata Životinja uzeo 24 miliona dinara i to zbog serije Lus Marija

Ko će sad da mu da te pare, pametno rukovodstvo TV Bastilje ili jadnici koji plaćaju pretplatu? Žao mi je svakog dinara koji sam im dao, jer je njihov javašluk prešao svaku meru.

Ne želim da komentarišem njihov informativni progam, jer tu lažu kao i u vreme blagostanja devedesetih, prosto čovek poželi da živi u zemlji iz 2. dnevnika. Njihov kulturno-obrazovni program je očajan i tu su barem bili bolji 90ih, ko se seća Opstanka, Sveta Otkrića, Posle 2000-te, zna o čemu pričam. Jedine pristojne emisije koje se puštaju kod nas su BBC produkcije na B92 (dokumentarci, emisije o prirodi, Top Gear...).

Ako nisu u stanju da naprave kvalitetan naučno-obrazovni program (a nisu), mogli su za pare od pretplate da kupe, ali laganje i zaglupljivanje naroda je na prvom mestu (kao i kod svakog režimskog glasila). Svarno mi je žao novih generacija koje odrastaju uz ovo đubre od programa!
Mobius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 19:03   #288
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Каква власт такав програм.
Трка за парама је тијанићу најбитнија и једноставно му се не исплати да приказује научне емисије. Чекам да ће сваког тренутка да покрену неки ријалити.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 19:09   #289
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Dva coveka za sva vremena, Tijanic i Milosavljevic .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 20:00   #290
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

jeste stvarno se RTS srozao jako nisko. Ne znam šta je sa ovim Tijanićem, dal to namerno tako radi, ili su mu vlast i pare udarile u glavu. Podseća me kao da su devedesete opet. A i tad je bilo nekog naučnog programa i emisija. Ovo danas stvarno sem par emisija nije za gledanje ni malo. BRUKA
Baš bi voleo da vidim Tijanića u nekoj emisiji kao nekad da komentariše medijsku situaciju u Srbiji... Nekad je umeo da kaže šta treba a danas ga nema nigde, sedi u svojoj fotelji i gleda Zone
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2011, 12:35   #291
Bacago
Novi član
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

A jel neko ovde pisao o problemu na koji je Kuzma ukazao? Ili samo o sadrzaju na RTS? Da rezimiram i dodam koju.....
Ne svidja vam se RTS, nemojte da ga gledate. Placate pretplatu? Pa sta cu vam ja, zakon takav, nepravedan ali takav. A jel vi znate da pretplata na RTS ne ide u kasu iste kuce? A vi bi da uticete sta cete da gledate? Zao mi je, ali tu ekskluzivu ima drzava (kakva god da je vlast). Podsjeticu da je prije nekog vremena drzava (namjerno ne kazem vlast) insistirala da se prenosi skupstina a ne Liga sampiona, pa je placena debela kazna zbog krsenja ugovora o pravu prenosa. Jedini nacin da svi dobiju ono sto zele jeste osnivanje kanala TV Parlament i da tu idu prenosi Skupstine, sudjenje Seselju i ostala sado-mazohisticka *****a, pa ko voli da se kupa u ******* nek izvoli. Ostaju dva kanala za javno dobro i kulturu (RTS1) i sport i zabavu (RTS2). Sve ostalo je...hm...bezveze.
Ajmo sad o realnom problemu, odnosno da se vratimo malo na tekst MK. Sta to bi, neinformisanost novinara? Ili da se bolje izrazim neznanje i lijenost? Zaista je zabrinjavajuce da novinari (i to ne samo na RTS) budu toliko neupuceni u IT/VG/software/hardware industriju. Ja razumijem otpor kod starijih (do odredjene mjere), ali da mladji svijet ima otpor to je vec opasno. Izgleda da smo kao drustvo zamislili da minimalizam podrazumijeva duhovno/kulturno/misaono, a ne materijalno. I umjesto da mediji budu ti koji edukuju i objasnjavaju siroj javnosti sve aspekte koriscenja racunara, postali su sredstvo zaostalih, nestabilnih, uplasenih, senzacije zeljnih, opterecenih i raznih "nih". Sredstvo koje ubija i najmanji trag svjetlosti. Kad to prenesemo na problem, umjesto da je autor prvog priloga upitao nekog nesto o pirateriji, pa ukazao na problem i na kraju ponudio rjesenje, on je preskocio sav sistem i odmah pozvao na pravljenje lomace. Isto je uradio i autor drugog priloga. A gdje je kritika istih tih "zabrinutih" koji pustaju djecu od 7 godina da igraju nesto sto nije primjereno za njihov uzrast? Nema? Pa naravno da nema. Zasto? Zato sto je tesko razmisljati, a lako rusiti.
Dakle, potpuno besmislene zahtjeve za ukidanje pretplate i promjenu programske seme treba promijeniti u zahtijeve za promjenu urednika ili novinara. Urednika, zato sto je morao da intervenise, a novinara zato sto je neznalica. Nije novinar neznalica, nego je dobio zadatak? Khm, khm...Ma nemoj mi reci samo: Ja sam izvrsavao naredjenja. Ti izgovori su potroseni prije 65 godina.
Bacago je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2011, 19:15   #292
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

A zašto ne ide pretplata u njihovu kasu? Znači javna je tajna da nam kradu pare i ko zna gde krpe rupe.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HTC servis? Dyca Aparati i oprema 15 19.2.2011 21:24
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Servis Minolta fotoaparata chris Foto i audio/video 0 3.9.2009 22:33
Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu pop1 Konzole 9 19.4.2007 1:49
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com