Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2011, 10:30   #1
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Project Zomboid

Na pomolu imamo mozda najrealniji survival RPG. U pitanju je indie igra, stavlja vas u ulogu prezivelog zombi apokalipse. Akcenat igre je prezivljavanje.....i to kakvo.....Mozete praviti predmete, oruzja, istrazivati po gradu, zabravljivati vrata, morate jesti, piti vodu, morate da pazite i na kisu, ukoliko vam je odeca mokra moze doci i do prehlade pa ce te kasljati i kijati a time cete i privuci zombije, moracete stalno osmatrati okoloni, jer vas lik nema oci na ledjima, tu su i kvestovi a i tajmer koji vam pokazuje koliko dana ili sati ste preziveli, povreda pojedinacnih delova tela (koji imaju uticaj na radnje koje radite, trcanje, nisanjenje itd), saveznistvo sa ostalim prezivelima itd. Grafika nije nista revolucionarno naravno, ali je jako detaljna i sasvim dovoljna, jer ovakve igre plene igrivoscu.

Igra je sada u pre-alpha fazi, mnogo toga jos nije ubaceno. Igra moze da se kupi za samo 7.99, tada imate pristup alpha verziji, a igra ce se sama apdejtovati build po build, sve dok ne dobijete konacnu igru. Autori obecavaju i kreiranje svog lika, ceo grad u kojem ce svaka zgrada moci da se istrazi, pricu a dodace i predele van grada. Zaista imamo jedan potencijalni sleeper hit.

http://projectzomboid.com/blog/



.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Great_Sun_Jester (1.9.2011), Nenad N. (2.9.2011), Nighty (1.9.2011)
Stara 1.9.2011, 11:33   #2
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Project Zomboid

Izometrija...IZOMETRIJAAAAA!!!

Ako i prica bude bila makar malko komplikovanija od standardne zombie koljacine i ako bude imala odredjeni nivo npc interakcije (inter-fellowship konflikti i tako to) eto nama mracnog karnevala. Last Stand: Union City je pokazao da zombi igre itekako mogu da uspeju kao cRPGovi tako da ne vidim zasto bi Zomboidni Projekat (koji je ocigledno komplikovanji) omanuo na tom polju - pravljenje ajtema, stalna borba za resurse, character system, horror suspense - sve je tu. Samo ime da mu promene, jer zvuci suvise genericki...i malo zacine igru sa nekim specificnim smekom i bice spremni da


The Shmek


I'm looking very much forward to this game^^
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2011, 20:02   #3
Nighty
Banned
 
Član od: 5.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 374
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 135 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Project Zomboid

ја се једино надам да ће малчице да поправе сенке, а овако звучи сасвим добро. Додуше, нисам љубитељ зомби апокалипса преживљавања али волим када игра поседује нешто од или макар подсећа на Arcanum где се све базира искључиво на skill-у играча.
Nighty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2011, 12:04   #4
Nenad N.
Novi član
 
Član od: 13.3.2010.
Poruke: 16
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Project Zomboid

E, bre, hteo sam ja da postavim temu

Cuo sam za igru, zvuci super, al' kad sam ja cuo za igru bila je u toliko pocetnoj fazi razvoja da nisam hteo da igram (drug mi pricao kako ima deo koji ne moze da se predje odmah na pocetku igre).

"Ako i prica bude bila makar malko komplikovanija od standardne zombie koljacine i ako bude imala odredjeni nivo npc interakcije"

Vec na pocetku igre se to vidi. Baci pogled na gejmplej video:

Project Zomboid
Nenad N. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 15:53   #5
ivanRA78
Novi član
 
Član od: 1.3.2009.
Poruke: 17
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Project Zomboid

Da li neko zna koja je aktuelna trenutna verzija igre?
Na sajtu igre navodno pise verzija 0.1.5d dok sam ja na netu nasao verziju 0.2c
I naravno koja je verzija stabilna za igranje?
ivanRA78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2013, 14:50   #6
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Project Zomboid

Citat:
Yes folks, it's official. As of Friday 8th November, Project Zomboid will finally take a place in the Early Access section of Steam!

At that point, we'll be raising the price of the game to £9.99/$15.99. The game has remained at the same price since day one, and as we've said, not only is it important for us to help increase funding of development and look to expand going forward, but also it's unfair to those who bought in at the start to not be rewarded with a discounted price for their early support. However, that said, the game will go on 50% off sale upon the price increase (pre Steam), taking it down to its original price for a limited time period, just to give people advance warning and a final chance to get the game at this price. Anyone who already owns Zomboid can obtain a Steam key right now via the instructions here: http://projectzomboid.com/blog/2013/...all-customers/
http://steamcommunity.com/sharedfile...900/1383601725
Тормунд je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
F.E.A.R. 2: Project Origin LebronMVP Akcione igre 276 22.11.2010 18:43
Project Natal i za PC zdravkelja O igrama uopšte 66 26.8.2009 0:10
Windows xp project alchemic s.stefan Operativni sistemi 5 5.8.2009 18:03
Project Snowblind-da li je neko cuo/igrao? Pomahnitali Mungos Akcione igre 9 11.7.2008 23:37
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com