Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.5.2014, 12:46   #1761
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Meni je tema ok u smislu da posle odgledane epizode ili cele sezone još bolje, pročitam komentare. Tipa koliko su zadovoljni pričom, glumom, efektima itd itd. Šta misle da će biti dalje (za one koji nisu čitali knjige) i slično.
Znači da se malko neobavezno ćaska o seriji bez spojlerisanja.

Međutim totalno me ne interesuju komentari tipa "ali u knjizi je bilo ovako" jer ja ovu temu smatram temom o seriji još jednom da ponovim.
Ok rekli ste jednom, dvaput da niste zadovoljni kako je prenesena knjiga i da nije sve isto ko u knjizi.
I dosta je a ne svaki drugi post ljudi koji su čitali knjige samo pričaju jedno te isto "u knjizi ovo, u knjizi ono".

Da ne pričam da sam zbog toga još pre nego sam odgledao onu epizodu, kako su je ono nazvali "krvava svadba" ili šta već, da sam znao šta će biti.
I puno vam hvala na tome, ne znam kako bih preživeo bez da sam znao šta će biti.

Ipak kažem želeo bih da čujem komentare ali ne i šta će se događati.
(Posebno jer ja ovu seriju gledam zbog priče a ne zbog golotinje, efekata, odsecanja glava ili da vidim kako su knjige prenesene u seriju).

Ako moderatori smatraju da ne mogu da iskontrolišu ljude da stavljaju spojlere a imali smo i neke začuđene članove koji kažu "zašto da stavljam spojlere",
znači ako moderacija ne želi da se sa takvima raspravlja i da im briše postove onda nek gasi temu.

U suprotnom tema je ok i ne mora svaka tema da ima isključivo 100%-tnu vezanost sa kompjuterima.
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zemunelo na korisnoj poruci:
Asmodeus (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 14:50   #1762
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Lepo sam objasnio i zašto tema o knjizi treba da se otključa i to upravo zbog posetilaca ove teme koji nisu čitali knjige, ali je očito i to nekom trn u oku čim se čak i ceo taj post briše.
Realno, neće niko da komentariše seriju ovde, pa onda da trči u temu o knjigama i komentariše tamo. Kao što niko ne bi u jednoj temi komentarisao video igru, u drugoj film, a u trećoj knjigu od koje je sve započelo. Na žalost, ne možemo imati sve i treba da svedemo sve potrebe gledalaca u jednoj temi, a isto tako ne kvarimo užitak onima koji nisu čitali knige, niti ih iste interesuju.

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke

Međutim totalno me ne interesuju komentari tipa "ali u knjizi je bilo ovako" jer ja ovu temu smatram temom o seriji još jednom da ponovim.
Ok rekli ste jednom, dvaput da niste zadovoljni kako je prenesena knjiga i da nije sve isto ko u knjizi.
I dosta je a ne svaki drugi post ljudi koji su čitali knjige samo pričaju jedno te isto "u knjizi ovo, u knjizi ono".
^ that

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Ako moderatori smatraju da ne mogu da iskontrolišu ljude da stavljaju spojlere a imali smo i neke začuđene članove koji kažu "zašto da stavljam spojlere",
znači ako moderacija ne želi da se sa takvima raspravlja i da im briše postove onda nek gasi temu.
To će se i desiti, ako svaki put moramo da ponavljamo elementarne stvari.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 16:16   #1763
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Realno, neće niko da komentariše seriju ovde, pa onda da trči u temu o knjigama i komentariše tamo.
Eto vidiš, zašto pričaš u ime drugih!? Ja se ne bih složio sa tobom, a gotovo sam siguran ni Equilibrium i još nekoliko ljudi koji su postovali u poslednjih par strana. Nikog ne boli da je ima a znači dosta i ovoj temi.

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Poslednja ispravka: Marti Misterija (3.5.2014 u 17:57)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Equilibrium (3.5.2014), Lich_king2 (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 22:19   #1764
drNesh
Član
 
Član od: 18.1.2007.
Lokacija: Brcko
Poruke: 340
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 26 puta na 23 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku drNesh
Određen forumom Re: Game of Thrones

Evo mene npr zanima razlika izmedju knjige i serije i cenim kad je neko napise jer nemam vremena za par hiljada strana stiva ovih dana a navukao sam se na seriju. U ovoj temi bi za spojler shvatio jedino da neko ko je citao knjigu unapred pocne da pise zaplete i rasplete. Ovako nemoguce je diskutovati bez spojlera. U temi odmah treba u zagradu dodati SPOILER i onda da ljudi slobodno opletu kako su doziveli sve vidjeno. Jednostavno, ako niste gledali poslednju epizodu nemojte citati poslednje postove i tacka. Ostali mogu slobodno da uzvaju u diskusiji vidjenog bez SPOILER OVO ONO smaranja. The End
drNesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 23:25   #1765
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Tema o GoT seriji treba da postoji jer ocigeldno ima vise interesovanja nego za bilo koju drugu seriju sto se moze videti po broju poruka. U suprotnom bi serija ugusila temu o serijama ako bi se sve diskitovalo tamo.

Isti tretman bi trebalo da dobile bilo koja druga geekovska serija za koju ima mnogo interesivanja, mada trenutno nema takve.


I da tema treba da je o serijama, a spolieri iz knjiga da se izbegavaju koliko je god moguce (ne zabranjuju).

I obavezno obelezavati zasta je spoiler. Nova epizoda, neekranizivana knjiga, spekulacihe uz knjige i slicno...

Otvaranje spoilera ne sme biti ruski rulet.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 23:27   #1766
darko31
Starosedelac
 
Član od: 27.11.2012.
Lokacija: Novi Bečej/Sad
Poruke: 1.569
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 406 puta na 371 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ne znam zašto su spojleri toliki problem. Ljudi hoće da svi ostali ćute, da se prave mutavi kao da nisu ništa videli, dok oni ne sednu i ne nakane se da odgledaju seriju ili pročitaju knjigu. ŠKK onda dolaziš na forum i gledaš ovu temu ako ne želiš da znaš šta se desilo u poslednjoj epizodi?!

Sećam se da sam postovao posle Red wedding epizode par memea u vezi toga. I Iris ih obriše bez obrazloženja, ali kad sam je kasnije pitao preko PM-a, kaže spojlovao sam. Kome sam spojlovao, šta sam spojlovao? Ono što je bilo lepo dostupno u knjigama godinama, i bilo dostupno u zadnjoj epizodi.

Pročitao sam knjige, da li to sad znači da mi je serija spojlovana, i da ne treba da gledam seriju? Pokvariće mi užitak? Dajte ljudi, šta vam fali?[/IMG]

Poslednja ispravka: Iris (4.5.2014 u 1:26) Razlog: recnik
darko31 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darko31 na korisnoj poruci:
Shomy (4.5.2014)
Stara 3.5.2014, 23:50   #1767
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@darko31
Šta ti nije jasno u vezi spojlera?

Jel ti možeš da razumeš da niko ne dolazi ovde da čita o seriji pre nego pogleda poslednju epizodu ali da ljudi imaju loš običaj da se zalete i počnu da pišu o budućim događajima pošto su čitali knjige.
To je ogromna razlika jel to razumeš?

Zbog tog stava "pročitao sam knjige i sad mi se **** ima svima da ispričam šta će da se dogodi" ti je i izbrisan taj post ili dva.
I treba!

I zato će i da ugase temu.

Uostalom kad budeš išao da odgledaš neki film u bioskopu, javi se pre nego odeš na temi o filmovima da ti ispričamo o čemu se radi od početka do kraja jer eto mi smo ga pogledali i ko te j*be što ti nisi.

Poslednja ispravka: Iris (4.5.2014 u 1:26) Razlog: recnik
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zemunelo na korisnoj poruci:
simke85 (4.5.2014)
Stara 4.5.2014, 0:10   #1768
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@darko31

Krajnje sebično.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 0:22   #1769
darko31
Starosedelac
 
Član od: 27.11.2012.
Lokacija: Novi Bečej/Sad
Poruke: 1.569
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 406 puta na 371 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Čisto da proverim da ste me shvatili, posle emitovane epizode, ljudi se i dalje žale na spojlere. Sebično? Pre će biti upravo suprotno, sebični su oni koji nisu pogledali zadnju epizodu pa kukaju kako su pročitali spojler u temi.

Da li sam negde rekao da trebaju da se otkrivaju stvari iz knjige onima koji samo gledaju seriju? Nisam.

Pa čak i da jesam, stvari su toliko izmenjene u seriji u odnosu na knjigu, skoro i da nema šta da se spojluje.

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Uostalom kad budeš išao da odgledaš neki film u bioskopu, javi se pre nego odeš na temi o filmovima da ti ispričamo o čemu se radi od početka do kraja jer eto mi smo ga pogledali i ko te j*be što ti nisi.
Može, ne bi mi bio problem. I dalje ti nećeš moći da dočaraš taj film, niti ću moći da uživam u glumi, i načinu na koji je ta priča ispričana.

I hajde pročitaj ponovo šta sam napisao, i čisto da potvrdi da li si me dobro razumeo.

I ne, moj stav nije "ja sam pročitao knjige i ko vas je*e" nego je "zašto pregledaš temu a nisi pogledao zadnju epizodu i je**š svima sve redom kako spojuluju".

Poslednja ispravka: darko31 (4.5.2014 u 0:30)
darko31 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 0:22   #1770
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Uostalom kad budeš išao da odgledaš neki film u bioskopu, javi se pre nego odeš na temi o filmovima da ti ispričamo o čemu se radi od početka do kraja jer eto mi smo ga pogledali i ko te j*be što ti nisi.
Ako nisi primetio tamo postoji popriličan broj njih koji upravo to i rade...

Jasno mi je da ne treba pisati o budućim dešavanjima, po knjizi, o nečemu što se desilo u poslednjoj ili pretposlednjoj i slično, ali ovde je problem reći i da su Talisa ili Ros izmišljeni likovi, koji ne postoje u knjigama, da se govori o Tirionovoj genijalnosti na Crnobujici zbog lanca, da je Bran prešao magičnu kapiju sada kad je već dobrano iza zida i slično...

Ne vidim zašto bi to bili spojleri i zašto bi to nekom upropastilo gledanje jer se radi o ličnostima i događajima koje smo davno imali prilike da vidimo ili upoznamo i ako neko još uvek ne zna ništa o Red Wedding pa sad već i o Purple, stvarno ne vidim šta više traži na ovoj temi!

Hajde da ograničimo da ne pišemo o zadnjoj ili predzadnjoj epizodi bez spojlera koji bi u tom slučaju bili obavezni ali da ne idemo ni baš ni u krajnost tako da slobodno možemo diskutovati o stvarima iz prošlih sezona ili pre tri - četiri epizoda... Ako neko nije odgledao prvu ili drugu epizodu ovde sezone i si zbog njega jednog, pa čak i samo par njih treba da ćute ili biraju šta će reći - e onda IMHO slobodno možete da zaključate temu...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
darko31 (4.5.2014), Game fever (4.5.2014), P.A.I.N (4.5.2014)
Stara 4.5.2014, 0:40   #1771
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
darko31 kaže: Pregled poruke
Čisto da proverim da ste me shvatili, posle emitovane epizode, ljudi se i dalje žale na spojlere. Sebično? Pre će biti upravo suprotno, sebični su oni koji nisu pogledali zadnju epizodu pa kukaju kako su pročitali spojler u temi.

Da li sam negde rekao da trebaju da se otkrivaju stvari iz knjige onima koji samo gledaju seriju? Nisam.
Citat:
Pročitao sam knjige, da li to sad znači da mi je serija spojlovana, i da ne treba da gledam seriju? Pokvariće mi užitak? Dajte ljudi, šta vam fali?
Plus si editovao poruku odmah pre postavljanja ove, kontam da si dodao ", i bilo dostupno u zadnjoj epizodi." na tu rečenicu na koju smo svi mislili.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 0:59   #1772
darko31
Starosedelac
 
Član od: 27.11.2012.
Lokacija: Novi Bečej/Sad
Poruke: 1.569
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 406 puta na 371 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Jeste, dodao sam je jer izgleda se nisam dobro izrazio, ali zar to vec nisam naglasio na pocetku. Pogledaj boldovano posle, i opet sam boldovao u jos jednom odgovoru. Upravo ono sto sam hteo da naglasim, izgleda da se izgubilo u prevodu.

@Marti

Upravo tako. Sta bi uopste trebalo da se diskutuje u temi na forumu? Ako zelim opis serije ili filma oticicu na imdb, wiki ili nesto slicno. Necu citati temu na forumu. Nije mi jasno kako bi ova tema trebala da funkcionise.

Da, slazem sa da ne treba otkrivati stvari iz knjige, ali sta je problem sa poredjenjem onoga sto je izmenjeno? Da li treba da otvaramo posebnu temu samo za to?
darko31 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 12:32   #1773
ilidan
V.I.P. Video/TV softver
 
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 1.700
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 462 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ovo je GoT tema o seriji i takva treba da ostane. Kome se poredi serija i knjiga neka otvori novu temu ili, ako već postoji tema o knjigama GoT (nisam proveravao) neka komentariše tamo da li je knjga verno ekranizovana.

Što se tiče vas koji ste čitali knjigu, možda vam serija jeste spoilovana ali vam knjiga svakako nije bila jer se nije našao neki "genije" pa da vam odmah prepriča šta je pročitao samo zato što je do knjige došao pre vas. E zato smo mi, koji nismo pročitali knjigu/e sada u situaciji u kojoj ste vi bili dok ste čitali knjigu - u stalnom iščekivanju šta će dalje biti. I bilo bi lepo da tako i ostane.

Počeo sam da pratim ovu temu ali baš iz razloga povremenog pominjanja budućih dogadjaja je izbegavam.
ilidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku ilidan na korisnoj poruci:
gagi_ns (4.5.2014), simke85 (6.5.2014), Zemunelo (4.5.2014)
Stara 4.5.2014, 12:52   #1774
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
ilidan kaže: Pregled poruke
Ovo je GoT tema o seriji i takva treba da ostane. Kome se poredi serija i knjiga neka otvori novu temu ili, ako već postoji tema o knjigama GoT (nisam proveravao) neka komentariše tamo da li je knjga verno ekranizovana.
Upravo to smo i uradili bas iz razloga da bi se ovde pricalo samo o seriji ali je ta tema bez bilo kakvog objasnjenja zakljucana, tako da se to vise ne moze raditi. Znas, ne mozes to ovde pisati, ali ne mozes ni tamo...

Nekad su modovi zakljucavali teme tako sto lepo kazu lock i napisu u najkracem zasto je to tako, a sada samo vidis katanac na temi.

Btw. sta znaci diskusija o seriji? Ako napises da je sve super i da ti se svidja to i to sve je u redu, ali ako neko napise da mu se neke stvari ne svidjaju pa, ne daj Boze, jos i napise zasto mu se ne svidjaju (jer neke nemaju nikakvu logiku npr?) onda neke to vec tesko pogodi i nastaju smetnje u komunikaciji, jer kako si mogao/smeo to da napises! Po meni je diskusija reci i pro i con ali neki to dozivljavaju malo drugacij...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 16:25   #1775
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ponavljam ako niste razumeli,
ljudi su pisali o budućim događajima i bunili se zašto treba da stavljaju spojlere.
Niko nije blesav da mu smeta da diskutuje o epizodi koja je već izašla.

Ali ta potreba da nam ispričate šta će dalje da se događa je problem.

Još jednom, meni ova serija nema nikavu vrednost ako znam priču jer je to jedino kvalitetno u njoj i donekle gluma pojedinih. Ostalo je uglavnom gej-satano propaganda a i efekti nisu nešto posebno.

Uostalom kažite zašto vi gledate ovu seriju?
Da uporedite razliku između knjiga i serije ili ima neki drugi razlog?



@Marti Misterija

Nisi upravu u vezi teme o filmovima. Veoma je kvalitetna tema, ima svega od preporuka do kratkih opisa radnje bez otkrivanja iste do prepirki i rasprave o filmovima, žanrovima, glumcima i glumicama (i njihovim čarima) i česte rasprave o oskaru .
To je svrha foruma. Ako je neko nekad otkrio više nego što je trebalo, uglavnom su mu skrenuli pažnu na to i stavili spojler tag ili obrisali post.
Vrlo retko sam naleteo na otkrivenu radnju koja obesmišljava gledanje filma. Doduše ne spavam na forumu i na temi

@darko31
Mislim da si shvatio zbog čega reakcija na tvoj post. Pogrešno si se izrazio i još nas koji tražimo spojlere napušio onom slikom i onim delom teksta koji je izbrisan.
Ponavljam i tebi, rasprava o epizodi koja je izašla nije spojlerisanje ali otkrivanje budućeg sadržaja koji je iz knjige jeste problem. I to često vole da rade oni koji su pročitali knjige.

Zbog toga ja ne dolazim na temu dok ne pogledam poslednju epizodu (normalno jel) ali i pored toga neko se nađe pametan da krene sa opisom o budućim događajima i da ne stavi spojler.

To nije korektno i fer i mislim da sam ti dao dobar primer sa filmom koji želiš da pogledaš.
Postoje filmovi koji se gledaju isključivo zbog priče i kad je neko otkrije gube potrebu da ih pogledaš. Ne vredi gluma, režija, efekti...

Ima i onih filmova koji se gledaju zbog radnje i priča nije bitna a njih zovu folmovi za odrasle
i za njih ti sigurno ne bi smetalo da znaš priču unapred


I da dodam za moderatore dok razmatraju ovu temu,
pohvalio bih ipak da su ljudi shvatili i prihvatili (većina) da treba da stavljaju spojlere i da su čak prihvatili da stavljaju naslov spojlera da olakšaju drugima
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 16:42   #1776
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Niko nije blesav da mu smeta da diskutuje o epizodi koja je već izašla.
Ne bih nikog nazvao blesavim ali bilo je i takvih slucajeva gde su se ljudi bunili zbog toga sto se u ponedeljak popodne prica o desavanjima u bas toj epizodi, a oni je, zamisli jos nisu stigli pogledati.

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Ali ta potreba da nam ispričate šta će dalje da se događa je problem.
Vidis, tebi je to problem, meni je problem sto su znacajno izmenili pricu odredjenih likova do momenta kada to polako pocinje da biva bez smisla i logike. Necu da pricam o cemu se radi ali neke stvari su definitivno bez logike i srecan si sto to ne mozes da vidis.

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Još jednom, meni ova serija nema nikavu vrednost ako znam priču jer je to jedino kvalitetno u njoj i donekle gluma pojedinih.
OK, slozicu se da nema smisla ali mi odmah odgovori kakav je smisao gledati i seriju u kojoj ce nam scenaristi spojlovati neke stvari koje se u knjizi ne samo nisu dogodile vec nisu ni blizu toga da je na bilo koji nacin to napomenuto. Jel smatras da je to posteno prema onima koji su citali knjige i da li to znaci da mi ne bi trebali da gledamo seriju?

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
@Marti Misterija

Nisi upravu u vezi teme o filmovima. Veoma je kvalitetna tema, ima svega od preporuka do kratkih opisa radnje bez otkrivanja iste do prepirki i rasprave o filmovima, žanrovima, glumcima i glumicama (i njihovim čarima) i česte rasprave o oskaru .
Verujem da me nisi razumeo sta sam zeleo da kazem pa bih postavio samo jedno pitanje - Da li stvarno zelis da kazes da na toj temi cesto nema komentara koji otkrivaju radnju filma a vrlo cesto i bitne stvari koje se ne bi trebale znati?

Samo da nagllasim da licno vec neko vreme stavljam spoilere za neke stvari za koje smatram da mogu da uticu na gledaoca - bilo kroz raspravu o nekim buducim dogadjajima, bilo o poslednjoj epizodi, ali opet moram da napomenem da bi sve bilo mnogo bolje i kvalitetnije i u ovoj temi kada bi moderatori otkljucali jednu drugu temu... Ipak, inat je cudo...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 20:28   #1777
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Mislim da smo došli do toga kako većina želi da tema izgleda - spojleri su obavezni, nema poređenja sa knjigama, i nema opisivanja/nagoveštaja budućih događaja sa kojima se dosadašnji tok serije, eto, ne slaže.

Ostajemo isključivo na diskusiji o seriji. Poštujte činjenicu da pojedinci ne gledaju svaku epizodu čim izađe, i stavljajte u spojlere sve što može nekome da pokvari užitak. Diskusija o prošlim sezonama je dozvoljena bez spojlera.


Uživajte.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Asmodeus (5.5.2014), bokela (5.5.2014), Game fever (5.5.2014), Krilce (6.5.2014), nameless1 (5.5.2014), simke85 (4.5.2014), Zemunelo (10.5.2014)
Stara 5.5.2014, 9:52   #1778
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Konacno! Hvala Bogu!
I tebi Iris.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 16:55   #1779
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Meni je narodnjacki sajt pokvario gledanje 2 epizode
Spoiler za razlog:
"nisam ocekivao Dzofri da ce da umre" - jedini komentar na stranici ne znam sa kim taj retos komunicira uopste
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 19:59   #1780
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Game of Thrones

Sto se ova Sansa o jadu zabavlja. Dje god da ode, lose joj se pise
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com