Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.3.2012, 10:18   #101
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Pa da, sledeći projekat u DA franšizi, aka Dragon Age 3.
Pise samo "sledeci projekat", ne "sledeci projekat u fransizi"...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 10:34   #102
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age III

Čisto sumnjam da će tako brzo da odbace kompletnu franšizu, but whatever...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 12:16   #103
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Pojavila se na gamespy vest da bioware trazi fan feedback za DA3
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 14:32   #104
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Pojavila se na gamespy vest da bioware trazi fan feedback za DA3
Posle tri debakla koja su itekako smanjili fan bazu BW (pocevsi od mene), nije ni cudo sto traze tako nesto. Ali to je prosto sramno, da ljudi nemaju sopstvenih ideja, sopstvenih vizija, pa moraju da pitaju okolo sta ljudi vole. To je ona ultimativna komercijala, iako ce neki pokusati da to predstave drugacije.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 14:46   #105
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Čisto sumnjam da će tako brzo da odbace kompletnu franšizu, but whatever...
E lakse ti nacrtati nego objasniti nekad...

1) Ljudi kazu da presli na sledeci projekat
2) Sledeci projekat moze a ne mora da bude DA3
3) Ukoliko sledeci projekat nije DA3, ne znaci da su odbacili fransizu
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 14:52   #106
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Posle tri debakla koja su itekako smanjili fan bazu BW (pocevsi od mene), nije ni cudo sto traze tako nesto. Ali to je prosto sramno, da ljudi nemaju sopstvenih ideja, sopstvenih vizija, pa moraju da pitaju okolo sta ljudi vole. To je ona ultimativna komercijala, iako ce neki pokusati da to predstave drugacije.
Mozda je nesto drugo po sredi. Nije da oni nemaju ideje, naravno da imaju. Ovime verovatno hoce da kazu da su svesni nezadovoljstva i da postuju svoje fanove dovoljno da saslusaju njihove 'zahteve'. Drugim recima, 'nemojte nas jos napustiti, napravicemo dobru igru po vasem ukusu, zauzvrat trazimo samo po 60e'. Sto bi rekli u Piratima, 'it's just good business'
Mada, sto se tice ukupnih brojki, mislim da i nije bas toliko ljudi nezadovoljno ME do te mere da nikad vise nece kupiti Bioware igru. Demografija na forumima je uvek takva da tamo svracaju najzagrizeniji fanovi (ili hejteri ili fanboyevi ili stavec, vazno je da su strastveni), i iznose svoje misljenje. Utoliko to nije reprezentativan uzorak ciljne grupe za neku igru. Isto kao sto, recimo, na forumima i po komentarima sajtova koji se ticu TV serija skoro iskljucivo, kada je rec o komedijama, svracaju fanovi Communitija i svi stalno pljuju 2,5 coveka, a ova potonja ima 15 miliona, dok Community ima 3,4 miliona gledalaca
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andyui na korisnoj poruci:
Marti Misterija (20.3.2012)
Stara 20.3.2012, 15:15   #107
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Mozda je nesto drugo po sredi. Nije da oni nemaju ideje, naravno da imaju. Ovime verovatno hoce da kazu da su svesni nezadovoljstva i da postuju svoje fanove dovoljno da saslusaju njihove 'zahteve'. Drugim recima, 'nemojte nas jos napustiti, napravicemo dobru igru po vasem ukusu, zauzvrat trazimo samo po 60e'. Sto bi rekli u Piratima, 'it's just good business'
Mada, sto se tice ukupnih brojki, mislim da i nije bas toliko ljudi nezadovoljno ME do te mere da nikad vise nece kupiti Bioware igru. Demografija na forumima je uvek takva da tamo svracaju najzagrizeniji fanovi (ili hejteri ili fanboyevi ili stavec, vazno je da su strastveni), i iznose svoje misljenje. Utoliko to nije reprezentativan uzorak ciljne grupe za neku igru. Isto kao sto, recimo, na forumima i po komentarima sajtova koji se ticu TV serija skoro iskljucivo, kada je rec o komedijama, svracaju fanovi Communitija i svi stalno pljuju 2,5 coveka, a ova potonja ima 15 miliona, dok Community ima 3,4 miliona gledalaca
Ok, mozda sam ja malko prenaglio, nije ME3 losa igra, daleko od toga, ali kraj jesete debakl. Verovatno da im se ne bi ponovilo, kao ovo sa krajem ili celim DA2, hoce da cuju sta ima publika da kaze o tome. Sve to ne menja cinjenicu da ja njima ne verujem kad kazu da ce ovo biti open world RPG slican Skyrimu. Bas me interesuje nasta ce da lici ovaj Generals 2, mozda on bude promenio moje misljenje na bolje.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 15:20   #108
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Ok, mozda sam ja malko prenaglio, nije ME3 losa igra, daleko od toga, ali kraj jesete debakl. Verovatno da im se ne bi ponovilo, kao ovo sa krajem ili celim DA2, hoce da cuju sta ima publika da kaze o tome. Sve to ne menja cinjenicu da ja njima ne verujem kad kazu da ce ovo biti open world RPG slican Skyrimu. Bas me interesuje nasta ce da lici ovaj Generals 2, mozda on bude promenio moje misljenje na bolje.
Pa to, hoce da budu sigurni da ti eksperimentalni zavrseci ne dovedu do slicne reakcije. Nisam do sad cuo da ce napraviti open world od DA3. To im je u principu jako rizicno. Bethesda je maltene patentirala taj pristup sa sve bagovima i stavljanjem kofe na glavu (mojim omiljenim ). Ali njima i bagovi mogu da prodju, ali ako Bioware opet zabrlja,kuku njima. A da, G2 bi mogao biti dobar, ali to je neki drugi ogranak
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 15:40   #109
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
E lakse ti nacrtati nego objasniti nekad...

1) Ljudi kazu da presli na sledeci projekat
2) Sledeci projekat moze a ne mora da bude DA3
3) Ukoliko sledeci projekat nije DA3, ne znaci da su odbacili fransizu
Naravno da se radi o DA3 a ne o necemu sasvim drugom, tako da nema potrebe da mu crtas i objasnjavas jer nista pogresno nije zakljucio.

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Posle tri debakla koja su itekako smanjili fan bazu BW (pocevsi od mene), nije ni cudo sto traze tako nesto. Ali to je prosto sramno, da ljudi nemaju sopstvenih ideja, sopstvenih vizija, pa moraju da pitaju okolo sta ljudi vole. To je ona ultimativna komercijala, iako ce neki pokusati da to predstave drugacije.
Ne znam samo sta je tu novo i nesvakidasnje u cinjenici da ljudi traze fan feedback u vezi igre, ako nisi znao ta vrsta komunikacije nije bas neuobicajena, posle se neke ideje eventualno uvaze, a mnoge ne, nece ljudi da im pisu scenario pa da kazes kako nemaju ideja.
A ove tvoje kontinualne price o debaklima, katastrofama, smanjivanju fan baze i slicno, te i dalje suvereno drze na poziciji Vrhovnog BW trola.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 17:27   #110
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Naravno da se radi o DA3 a ne o necemu sasvim drugom, tako da nema potrebe da mu crtas i objasnjavas jer nista pogresno nije zakljucio.
Jel? A kako ti to znas? Imas neke inside information iz BW-a?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 18:09   #111
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Ja sam stekao utisak na osnovu obavestenja da ce Bioware slusati fanove kad je rec o DA3 da je upravo DA3 ono na cemu ce sledece raditi. Al naravno, ne mora biti
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 18:20   #112
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Jel? A kako ti to znas? Imas neke inside information iz BW-a?
Logicno je zakljuciti da se radi upravo o DA3 a ne o necemu drugom na osnovu ovih sturih informacija koje su trenutno dostupne.
Bolje pitanje je kako to da ti mislis da je rec o nekom drugom projektu, mozda bi mogao da nam objasnis to na osnovu sopstvenih insajderskih saznanja?
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 18:30   #113
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Eh sto obracate paznju na te trolovske komentare...

I ptice na grani znaju da je u pitanju DA III znaci ekipa koja je radila na DA II prelazi na "buducnost DA sage" dok na zvanicnom BW forumu producenti igre traze feedback fanova (sta bi hteli da vide i koje stvari treba da promene a nisu valjale u DA II) a plus se jos u maju prosle godine znalo za DA III (jer je vec tada BW trazio novu radnu snagu za dotican naslov) i da rekose da su planirali da urade ekspanziju za dvojku i da time zavrse pricu o Hawke ali da su zbog rada na trecem delu odustali od te namere
Exia je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 18:51   #114
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Logicno je zakljuciti da se radi upravo o DA3 a ne o necemu drugom na osnovu ovih sturih informacija koje su trenutno dostupne.
Bolje pitanje je kako to da ti mislis da je rec o nekom drugom projektu, mozda bi mogao da nam objasnis to na osnovu sopstvenih insajderskih saznanja?
Ja nisam ni rekao na cemu rade, mozda rade na DA3 a mozda na necem drugom. Moja poenta je bila da kada kazu da DLC tim prelazi na sledece projekat, ne znaci da su presli na DA3.

To je ono sto sam hteo da kazem i ne mogu da verujem da je to tako tesko shvatiti. Velike firme kao BW rade na vise projekata odjednom. Takodje se ne rade svi projekti istim intenzitetom. Na DA:O se radilo skoro 4 godine "lagano" (kreiranje price, univerzuma, likova itd...) sa svega nekoliko ljudi pre nego sto je pocelo ozbiljno da se radi na samoj igri, sto je ukljucivalo, u zavisnosti od perioda, od 50 do 150 ljudi.

DA3 je verovatno u planu, ali ne znamo ni kada ni kako. Da li rade lagano na njemu, ili su vec poceli da rade punom parom... Ili samo stoji kao projekat u planu ali jos niko ne radi na njemu. To sto je DLC tim od nekoliko (verovatno desetak) ljudi prestao da radi na DLC-u za DA2, ne znaci da se aktivno radi DA3. Mozda su presli da rade DLC za ME3, mozda rade na SWTOR-u a mozda na necemu sasvim desetom. To nam bas ne pomaze puno da saznamo da li se aktivno radi DA3.

Da li je sada jasno? Posto je sledeci stadijum stvarno crtanje...

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Eh sto obracate paznju na te trolovske
Jesi sa ovim na mene mislio, mukice?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 22:23   #115
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Dragon Age na Pax-u i neke novine koje se planiraju za sledeci nastavak u serijalu

http://www.gametrailers.com/side-mis...s-that-matter/
Exia je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 22:47   #116
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Will Have Decisions That Matter
Same old, same old...
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2012, 16:39   #117
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Same old, same old...


Epic ending DA3 sa hiljadu zavrshetaka
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2012, 2:33   #118
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

DA Pax


Haha eeee nasmejah se do suza...BW i njihova obecanja "kule i gradovi" jednostavno su smesni (kao i ovi klovnovi od publike)
Exia je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2012, 2:41   #119
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age III

Ne mogu da zamislim šta će tek biti za godinu dana ako je pljuvanje već sad počelo (dok još nema ni šta da se pljuje)...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2012, 11:46   #120
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Ne mogu da zamislim šta će tek biti za godinu dana ako je pljuvanje već sad počelo (dok još nema ni šta da se pljuje)...

Itekako ima sta da se pljuje. Pricaju o stvarima koje su KAO revolucionarne za zanr, a u stvari oduvek postoje u RPG igrama. A to su isto rekli i za DA 2....Najbolje to opisuje komentar na Youtube-u


"Wow! I'm super excited about all these new features! Equipment for party members, armor changes people's appearance and decisions that actually matter! Is there a release date yet? I have a feeling 1992 is going to be the best year for RPGs yet!"
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Andross (12.4.2012), Asmodeus (11.4.2012), dragomix (11.4.2012), efil82 (11.4.2012), Gravespawn_89 (16.4.2012), perablenta (11.6.2012), Skenderevo (11.4.2012), vukodav (11.4.2012), zokocx (15.4.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, fantasy, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age 2 Vulee Role-Play 3206 30.6.2019 22:49
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com