Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2016, 18:15   #1961
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ima i PS4 i XOne ripova po netu ali dzaba kad su u ovom trenutku nisu upotrebljivi.Mozda jednog dana ali i tad zavisi kako ce biti razbijena zastita
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 20:11   #1962
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Veći problem je kvalitet ekskluziva za PS4, još uvek starija konzola ima bolje naslove, moraće da prođe dosta vremena da bi se PS4 afirmisao kao konzola koja opravdava investiciju. Ali ne sumnjam da će se vremenom i to rešiti.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 21:21   #1963
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Za nekog ko je imao/ima PS3 prelazak na PS4 mu bas i nije najbolja investicija.Dok npr neko kao ja koji sam imao 360 prelazak na PS4 je bolja investicija jer preko PS Now mogu da odigram te igre koje nisam mogao pre plus sve nove igre koje izlaze.

Takodje naravno da PS3 ima bolje eksluzive kad je konzola stara skoro 10 godina dok PS4 malo jace od 2 godine.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 22:02   #1964
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom PlayStation 4

Ništa to nije drugačije od izlaska PS3-ke, a čak i bolje nego tada. Od 2006-e do 2008-e je izašlo jedva par ekskluziva koje su vredele. Tipa Uncharted: Drake's Fortune, Motorstorm i Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction i Resistance: Fall of Man. Sve ostalo je ubrzo po izlasku zaboravljeno.

Kod PS4 u tih prvih 18 meseci barem ima Bloodborne, Driveclub, Killzone: Shadow Fall, The Order: 1886, Infamous First Light i Second Son, a malo nakon toga i Everybody's Gone to the Rapture, Until Dawn, SOMA... Plus za one koji nisu imali PS3 tu su sva tri dela Uncharted-a, The Last of Us, God of War 3, itd.

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Mislim da se soniju isplati prodavati konzole u ovom trenutku ili nešto tako
[/IMG]
Mislim da je obrnuta pozicija i da MS-u gori pod nogama zbog značajno manje prodaje od Sony-a. Kako su sami priznali da više neće gledati brojke jer ne mogu ničim da ih promene, jedini spas im je puštanje "otvorene" u promet. Nešto kao sa X360 što se dogodilo.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 3:31   #1965
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Koliko se secam i PS3 ripovi su bili po torentima godinama pre nego sto je PS3 hakovan, tako da to nista ne mora da znaci.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 9:56   #1966
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Ništa to nije drugačije od izlaska PS3-ke, a čak i bolje nego tada. Od 2006-e do 2008-e je izašlo jedva par ekskluziva koje su vredele. Tipa Uncharted: Drake's Fortune, Motorstorm i Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction i Resistance: Fall of Man. Sve ostalo je ubrzo po izlasku zaboravljeno.

Kod PS4 u tih prvih 18 meseci barem ima Bloodborne, Driveclub, Killzone: Shadow Fall, The Order: 1886, Infamous First Light i Second Son, a malo nakon toga i Everybody's Gone to the Rapture, Until Dawn, SOMA... Plus za one koji nisu imali PS3 tu su sva tri dela Uncharted-a, The Last of Us, God of War 3, itd.



Mislim da je obrnuta pozicija i da MS-u gori pod nogama zbog značajno manje prodaje od Sony-a. Kako su sami priznali da više neće gledati brojke jer ne mogu ničim da ih promene, jedini spas im je puštanje "otvorene" u promet. Nešto kao sa X360 što se dogodilo.
Od tih svih exkluziva što si nabroja` vrijedi samo Bloodborne, ostalo je prosjek i "deja vu".
Btw, Xone je na oko 17 miliona prodatih primjeraka a PS4 na 25 tako da im ne gori baš kako ti veliš i kako bi volio.
Exkluzive za Xone su kvalitetnije kao i njegov gejmpad što niko ne poriče.
To što je konzola slabija hardverski u odnosu na PS4 nije neka presudna stvar.
A generalno ni PS4 ni Xone ili ti "next gen" konzole se nijesu baš proslavile jer nijesu puno toga donijele u svijetu igara kao što su to napravili PS3 i X360, no vrijeme je pred njima.
Samo malo realnije, nijesam fan Xone konzole i M$-a ali me "pljuvanje bespotrebno i neosnovano iritira malo
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jovaš na korisnoj poruci:
N3n0 (20.1.2016)
Stara 18.1.2016, 10:14   #1967
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Od tih svih exkluziva što si nabroja` vrijedi samo Bloodborne, ostalo je prosjek i "deja vu".
Btw, Xone je na oko 17 miliona prodatih primjeraka a PS4 na 25 tako da im ne gori baš kako ti veliš i kako bi volio.
Exkluzive za Xone su kvalitetnije kao i njegov gejmpad što niko ne poriče.
To što je konzola slabija hardverski u odnosu na PS4 nije neka presudna stvar.
A generalno ni PS4 ni Xone ili ti "next gen" konzole se nijesu baš proslavile jer nijesu puno toga donijele u svijetu igara kao što su to napravili PS3 i X360, no vrijeme je pred njima.
Samo malo realnije, nijesam fan Xone konzole i M$-a ali me "pljuvanje bespotrebno i neosnovano iritira malo
PS4 je na 36 miliona prodatih primjeraka korisnicima, MS je jos prosle godine presato da daje brojke za X1.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 10:29   #1968
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
PS4 je na 36 miliona prodatih primjeraka korisnicima, MS je jos prosle godine presato da daje brojke za X1.
Ova brojka je bila krajem Novembra (25:17).
Da, do sada je PS 4 prodat u 36 miliona, istina.
Ali posle praznika niko iz M$-a nije objavljivao brojke za Xone koji će sigurno prebačiti 20 miliona.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 11:56   #1969
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Tako nesto. Mada ce do kraja godine verovatno biti 2:1 razlika, ljudi su se opredelili, to ce sad sve vise da vuce. Mada MS ne treba da se brine, konzola se bolje prodaje nego X360 u istom periodu, a verovatno i vise zaradjuju na njoj.

A sto se tice igara, kao sto je 100 puta receno do sad, sve je stvar ukusa. Meni je Driveclub system seller npr.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 15:06   #1970
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom PlayStation 4

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Od tih svih exkluziva što si nabroja` vrijedi samo Bloodborne, ostalo je prosjek i "deja vu".
Btw, Xone je na oko 17 miliona prodatih primjeraka a PS4 na 25 tako da im ne gori baš kako ti veliš i kako bi volio.
Exkluzive za Xone su kvalitetnije kao i njegov gejmpad što niko ne poriče.
To što je konzola slabija hardverski u odnosu na PS4 nije neka presudna stvar.
A generalno ni PS4 ni Xone ili ti "next gen" konzole se nijesu baš proslavile jer nijesu puno toga donijele u svijetu igara kao što su to napravili PS3 i X360, no vrijeme je pred njima.
Samo malo realnije, nijesam fan Xone konzole i M$-a ali me "pljuvanje bespotrebno i neosnovano iritira malo
Ono je bilo poređenje između PS3 i PS4 igara na u prvih 18 meseci. Meni je ovaj trenutni period bolji nego te 2006-e jer je raznolik i više interesantnih igara je donelo nego tada. Za one koji nisu imali prethodnu na izlasku, još bolje su prošli.

Druga stvar je šta ti lično spada pod "prosek"? I meni su prosek ekskluzive sa Xbox-a i Nintendo-a, ali to ne znači da ih ljudi ne kupuju i igraju. Lično bih XOne kupio/imao neko vreme zbog 1-2 ekskluzive, a Nintendo možda jednu više i to je to. Dakle sve je stvar ukusa.

Treća stvar, gde si to video da pljujem M$? Tačno je da sam više ljubitelj PlayStation-a jer me za njega vežu naslovi od izlaska PS1 konzole, ali isto tako sam imao i X360. Ovo što je rečeno da njima gori pod nogama zbog manje prodaje (što je neosporivo pošto ide 2:1 odnos a uz to i sami su rekli da nisu očekivali ovoliku razliku u brojci) se poklapa sa time da će i ovog puta njihova konzola biti prva "otvorena". Ovo naravno ne treba očekivati u ovoj ili sledećoj godini, već će biti 3-4 godine pred pojavom novih konzola (kao što se već jednom desilo).
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 16:12   #1971
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Kakve veze ima broj prodatih konzola? Posebno one konzole koju ne posedujete? Jeste li zadovoljni konzolom? Jeste, igrajte igre, manje razmisljajte o prodaji istih.

Nece da obezbede najosnovniju podrsku za nase zemlje, ljudi bi da im daju pare oni nece, a vi se tu raspravljate "ciji je veci".

Poslednja ispravka: Emix (18.1.2016 u 17:17)
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 17:15   #1972
maki83
Član
 
Član od: 11.12.2010.
Poruke: 296
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 54 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima broja prodatih konzola? Posebno one konzole koju ne posedujete? Jeste li zadovoljni konzolom? Jeste, igrajte igre, manje razmisljajte o prodaji istih.

Nece da obezbede najosnovniju podrsku za nase zemlje, ljudi bi da im daju pare oni nece, a vi se tu raspravljate "ciji je veci".
Konacno da neko kaze. Prosto ne verujem da se svaka diskusija na kraju svede na besmislenu pricu "sta je bolje". A sve je stvar ukusa. Pogotovo se slazem da je mnogo bitnije da nam obezbede podrsku...
maki83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 17:26   #1973
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom PlayStation 4

Mislim da ne treba broj prodatih jedinica gledati kao takmičenje, već gledamo u budućnost što se tiče "otvorenih" (barem se trenutno povela tema oko toga). Logično je da će onaj ko ima manju prodaju u nekom trenutku prestati da održava bezbednost uređaja i izvuče još koliko procenta od prodaje hardvera, pošto će izlaskom naredne prodaja stare opadati.

Podrška da bi zaživela, država mora da ima određene zakone, licence i prava korišćenja (nešto kao Apple što je zahtevao da bi došao u Srbiju) kako bi to bilo omogućeno. Zato se razlikuje ponuda u zemljama. Konkretno kupovina sa PS Store-a mi ne pravi neku prepreku što nije direktno odavde, jer sve dok je $ niži od €, isplativije je da se vodiš u USA.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 17:44   #1974
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Nije pitanje i poenta čiji je "duži" i neka prepirka.
Samo mi smeta pljuvanje po svemu što M$ napravi i konstantno proricanje propasti Microsofta i Xone konzole.
Čini mi se da bi dostina bili presrećni da M$ propadne a ne znaju ni oni zašto.
Da bi zadovoljili neke svoje frustracije.
Mnogima odluka pri izboru konzole zavisi od preporuke drugih.
Tako da se često može čuti kod nas (na EX YU prostorima) đe je Sony vazda bio popularan: "a kupi Playstation, što će ti Xbox, to ne valja ništa, to amerikanci prave"
I slični komentari do pojave Xbox 360 koji je svakome mio bio (zna se i zašto).
Zbog takvih u inat njima ne volim Playstation i Sony.
Moje pravo.
Miliji su mi serijali: Halo, Gearsi, Forca nego ovi Sony-jevi, iskreno.
A i ljepši mi je gejmpad i bolji.
Što se Driveclub igre tiče, toliko je loše kritike dobila i ne čini mi se da je baš system seller, ne bih rekao.
Druga stvar, većinu igara sa Xbox-a portuju za PC dok Sony slabo što prebači na PC.
Mišljenja sam da dostina ovđe griješe po pitanju "propasti" Xbox-a, jer će se on i dalje lijepo prodavati.
Možda ne kao playstation ali je bitno da su mu konkurencija debela, što jako teško pada Sony-ju vjerujte mi.
Uništili su Segu Dreamcast, pokupili sve exkluzive, pokušali su i Xbox-a ali im na sreću, nije uspjelo.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 18:30   #1975
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ti mnogo neke stvari primas k srcu, cak zvucis i frustrirano. Mrzeti nesto u inat drugome te ne cini nista boljim

Prvo, znaci lol, ko ovde prica o propasti? Xbox One se prodaje bolje nego sto se Xbox 360 prodavao. Da, u odnosu na PS4 nije tako dobro, ali samo zato sto se PS4 sumanuto dobro prodaje.

Ponovo, i gamepad i igre su strogo subjektivni argumenti. Ja Duallshock drzim ruci pola zivota, normalno da ce mi biti bolje ono na sta sam navikao. Drugo, gamepad rasprava mi je oduvek bila prosto presmesna, svi u osnovi imaju slican oblik i layout, jos nisam naisao na gamepad koji mi iz nekog razloga nije odgovarao. Ali, ako bas hoces, na Xboxu sam bukvalno bukvalno bio odsecen od celog jednog zanra zbog nepreciznog d-pada. Naravno, na fighting igre mislim. Opet, nebitno jer ih inace igram sa arcade stickom.
Gears ne volim, FPS-ove ne igram na konzolama (pogotovo ne multiplayer), GT mi je alfa i omega vozackih simulacija od kad se pojavio... Ne moram da argumentujem jer nisi ni ti.
Sto se tice Drivecluba, deluje mi da polovina ljudi koja je pljuje uopste nije ni probala igru (sto te cini pomalo hipokriticnim). Malo, malo pa na forumima vidim LTTP threadove tipa "Driveclub is actually pretty good" i slicno. Da ljudi vise citaju review, a manje gledaju ocene, ne bi im promakli neki biseri. I btw, drago mi je sto neki sajtovi napustaju tu praksu. Ipak, zasluzeno je dobila lose ocene jer su se kriticar bar jednom setili da budu dosledni i da ispljuju nedovrsenu igru. Ali sem tih problema koji su u medjuvremenu ispravljeni, igra ima i zabavan fizicki model i dobre staze i odlican izbor automobila, apsolutno sve sto je potrebno za dobru voznju. I uz to verovatno najbolje odradjene vremenske uslove ikada koji itekako doprinose atmosferi. I, na kraju, skroz fer DLC podrsku koja je prilicno bogata sadrzajem. Potrosio sam sigurno 40-50 sati na igru u poslednja 2-3 meseca, sto se mene tice, itekako je vredelo.

I, na kraju, tu zvucis kao prilicno frustrirani Sega fan (mozda i nisi, ne znam). Sega je samu sebe oterala u propast kada je konzolni biznis u pitanju. I Saturn i njegov launch je bio katastrofa, ni mnogo bolja prodaja Dreamcasta ih ne bi spasila.

Sad, posle ovoga, ne bi bilo prvi put da me neko bez ikakvog argumenta nazove Sony fanboyem. Ipak, svih ovih godina sam bio zadovoljan i sa PS1 i sa PS2 i sa PS3. Na pocetku generacije imao spremljene pare i pruzio sam paznju svim konkurentima. Svi su iz jednog ili drugog razloga razocarali. Cak i Sony kada nije pustio Driveclub onda kada su obecali. Ipak, u tom trenutku mi se ucinio kao najbolja kupovina, uz, naravno, obecanje da ce imati dobre ekskluzive kao i prethodne generacije. Neko drugom se ucinilo da je najbolji Xbox, nekom trecem WiiU... I to je ok, svako ima svoj ukus kakve igre zeli da igra i sta su mu prioriteti kod konzole. I to je to, nemojte vise da trosite tastature na ove bezvezne diskusije.

I pored toga, bar troje ljudi u mom gradu je kupilo Xbox 360 na moju preporuku i sad ga oni preporucuju svojim prijateljima. Eto, moze M$ da mi se zahvali za ekspanziju kod mene

Poslednja ispravka: zdravkelja (18.1.2016 u 18:54)
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
N3n0 (20.1.2016)
Stara 18.1.2016, 18:38   #1976
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom PlayStation 4

Opet ti @Jovaš pljuvanje pa pljuvanje. Uz to ko je pomenuo propast M$-a zbog slabije prodaje? Ovde je rečeno isto ono što je i sam Spenser rekao, a to je da je jurnjava za Sony-em u ovoj generaciji konzola završena već posle 24 meseca jer nemaju šta da traže u toj trci. To ne znači da će Microsoft propasti (nisu propali zbog gorih/lošijih stvari kamoli jedne igračke konzole), već da se verovatno brže od planiranog okreću narednom modelu, što opet znači ranije "otvorena" konzola.

Ja ne znam kako si sklopio utisak da neko želi da nema konkurencije, jer je ona itekako bitna po krajnje kupce. Ništa dobro ne bi ispalo da drugog/trećeg nema ili da ne može da prati prvog (nešto poput odnosa Intel vs AMD gde ovaj prvi daje na "kašičicu" bolje perfomanse kod novijih modela procesora, jer nema konkurencije da ga pritiska).

To da se više predlaže PlayStation nije ništa čudno, iz prostog razloga jer ga je više ljudi imalo od Xbox-a. Samo, ovde na forumu ne pamtim da je neko pomenuo razloge koje si naveo.

Što se tiče Sege, ona se nije ugasila zbog Sony-a, već zbog svojih loših poteza. Saturn je bio konkurencija PS1 sa dosta potencijala, ali je zbog svoje arhitekture bio teži izdavačima za code-ovanje. Potom je došla Dreamcast sa sjajnim hardverom i velikim brojem igara (sećam se da je bila cifra od 20-25 sa sve onim naslovima koji su portovani sa Saturn-a) na dan izlaska, ali zbog izostanka EA-a i jake (pre svega marketing) konkurencije PS2-ke, prestala je da postoji već posle treće godine zbog loše prodaje. Ta firma finansijski ne stoji kao Sony i M$ pa da može da podnese loše poslovanje.

Opet kažem, sve je stvar ukusa u vidu igara, mase razloga zašto jednu a ne drugu, ali ova priča se povela samo oko tog "probijanja". Danas one zajedno vrede kao prosečan PC, pa ne vidim razlog da ljudi kojima se sviđaju ekskluzive i multiplatformske na konzolama, nemaju sve tri.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 21:15   #1977
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

@jovaš
DOSTINA ???
- Molim za prevod.
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 21:36   #1978
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4

^Pa to je valjda na crnogorskom jeziku. Ako hoćete da hvalite xbox idite ljudi na tu temu i pišite(tešite se) kako vam volja. Nas ovde ostavite da patimo sa ovim krš ekskluzivama.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 22:07   #1979
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

@altafir
Ne mogu da nadjem Monte Negro/Montenegrin jezik u Google Translate
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 22:21   #1980
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
^Pa to je valjda na crnogorskom jeziku. Ako hoćete da hvalite xbox idite ljudi na tu temu i pišite(tešite se) kako vam volja. Nas ovde ostavite da patimo sa ovim krš ekskluzivama.
Ovo je tema za sve ne samo za PS fanboys
A imam pravo da kudim i falim česa ja oću.
Ne falim Xbox, samo ga branim (uvalili mi pare iz M$-a ).
Da, na crnogorskom jeziku je, istom onom jeziku na kojem je Njegoš pisao.


Citat:
CTOJAH kaže: Pregled poruke
@altafir
Ne mogu da nadjem Monte Negro/Montenegrin jezik u Google Translate
Dostina znači mnogo ljudi, većina.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jovaš na korisnoj poruci:
CTOJAH (18.1.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ozivljavanje PS1 batakpudla Konzole 35 14.9.2015 16:58
Pitanje za Sony Playstation 2 Helldiver ŠDK - Ostale komponente 9 24.2.2014 9:49
Sony PlayStation 4 Љуша Konzole 2 25.2.2012 11:30
Treba mi spindle hub za Playstation 1! rapsod Brbljaonica 6 25.1.2010 20:25
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com