Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.6.2007, 17:56   #61
SrXXX
Banned
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 53
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Za Admine...

Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
Znaci ti jesi napravio dupli acc. Burazer znaci i nije toliko kriv, on je samo dolio malo vode toliko da prelije.



Hehe, kad si sisi. kako da te zeza inferiorniji? Treba ti njega bre da zezas, da ga malo celicis, ja nemam brata ali sreca imam neke sestrice pa mogu njih da maltretiram.

btw Admini i ostali verovatno su sada zauzeti oko broja pa bi bilo preporucljivo da malo sacekas.
Dadada, napravio sam drugi, ali mislio sam ga izbrisati, ali nisam znao kako ???
Trebao sam se obratiti VojaM ali jbg...Kasno Marko na Kosovo stize...

Poslednja ispravka: SrXXX (27.6.2007 u 17:56) Razlog: Veliko slovo
SrXXX je offline  
Stara 27.6.2007, 18:01   #62
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Za Admine...

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
meni samo jedno nije jasno- niko ti ne odgovara na temu, niti je zakljucava...
To su isto radili i sa temom o fudbalu... Cudni su malo ovi admini. Verovatno su zauzeti oko novog broja.
caine je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
SrXXX (27.6.2007)
Stara 27.6.2007, 18:04   #63
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Za Admine...

Da završimo priču oko SrXXXa, $rlleta i ostalih klonova.

Pošto je otkriveno da je dupli nalog, banovan je onaj koji je noviji, a to je $rlle. Srđan se posle toga javlja preko maila sa pričom da smo mi pogrešili, da je IP adresa ista zato što je to u stvari IP adresa kablovskog Interneta, da on deli IP adresu sa igraonicama u kraju... Kad sam ga suočio sa činjenicama koje bez sumnje pokazuju da se radi o istoj osobi, tek onda počinje priča o bratu.

Vaše korisničko ime je jedino što vas predstavlja na nekom forumu. Korisnički nalog čuvajte. Mi niti možemo, niti želimo da proveravamo da li je vaš drug, brat, kućni ljubimac ili neko drugi pisao u vaše ime. Ukoliko neko piše pod vašim nalogom, sami ste krivi što ne čuvate lozinku i snosićete posledice ukoliko su pravila foruma prekršena tim nalogom.

Korisničko ime birajte pažljivo prilikom registracije na forum. Ne možemo da vam menjamo korisničko ime kako vam padne na pamet: "danas gledam ovu seriju, pa ću da se zovem ovako, sutra gledam neku drugu, pa ću da se zovem drugačije". Korisničko ime je nešto po čemu vas ostali saputnici iz sajber prostora raspoznaju, pa ne bi ni trebalo da ga često menjate - to je vaša glavna odrednica.

Što se Srđana tiče, on je vodio razgovor "sam sa sobom", što se može videti u ovoj temi. Takođe, posle SrXXXovog posta, $rlle se ni malo nije začudio kako to on priča sam sa sobom. Takođe, SrXXX je ostavio $rlletu reputaciju. Mislim da takvo "pumpanje" reputacije nije fer prema ostalim korisnicima ovog foruma. Da podsetim, mi možemo da vidimo ko je kome ostavio reputaciju i da vas upozorim da će svako "pumpanje" reputacije imati ozbiljne posledice.

Mislim da smo u ovom slučaju bili više nego fer i dali šansu Srđanu. Mi smo samo banovali dupli, odnosno noviji. Normalna praksa posle otkrivanja duplih naloga i dizanja reputacije samom sebi bi bila da banujemo oba naloga.
Chivan je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Chivan na korisnoj poruci:
Drixsus (19.10.2007), SrXXX (27.6.2007)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com