Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2008, 11:59   #41
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: spam, flood...

Da ne bude zabune: svi mi ponekad lupimo glupost, razliku između korisnih i onih drugih članova foruma čini samo to što oni prvi napišu mnogo više pametnih stvari nego budalaština.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Gordon Freeman (3.9.2008), Wolverine (3.9.2008)
Stara 3.9.2008, 12:03   #42
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: spam, flood...

^^mozda bi trebalo ovo da napisem ,zahvalnice sluze I da bi se smanjio spam i flood , u principu kada je neko rekao nesto sto si ti hteo ,umesto da to ponavljas u svojoj poruci sa promenjenim redom reci samo se zahvali ,odma manje spama i flooda ,mada to je onaj "manje opasan" spam!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:04   #43
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Samo se ti ne javljaj na ovu temu. Ti si klasični predstavnik "nove generacije" na forumu.
Da ja sam, taj klasicni primer, spamer/floodera. Na to si mislio. Pisem gluposti koje nikome nisu korisne itd. Baci pogled na temu Akcione Igre> Test Pray/ Korak po korak walktrough, CS Server za clanove foruma, gde sam ja prvi pokrenuo temu o zajednickom serveru koja je i uz pomoc geniusa irealizovana, ali je na kraju propala

Pa vidi ko je najvise/jedini pisao.

Kad ti tako nesto uradis, onda mi se javi
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:05   #44
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: spam, flood...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Hmmm reko je mudro i jegrovito(al djavola) .... uzmite motiku u ruke (i gledajte je) ,dakle nisu sredstva rada vaznija od premeta rada ,dakle da bi se hvatale tastature u ruke ,trebalo bi i nesto sa njima da se radi ...
Da si malo više čitao, znao bi da izraz "uzeti motiku u šake" znači "latiti se posla", "početi sa radom". Ovaj tvoj osvrt i moje objašnjenje su potpuno nepotrebni u ovakvoj diskusiji.

Eto, vidiš, umem da budem "grub" i sa starijim članovima.

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
E da mnogo si grub i sirov prema predstavnicima "nove generacije" ,a znas da ima dobrih!
Vala ih je dosta i zaslužilo, a one koje valjaju sam i pohvalio (pri čemu mi je prebačeno da samo devojke pohvaljujem).
Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Baci pogled na temu Akcione Igre> Test Pray/ Korak po korak walktrough. CS Server za clanove foruma, gde sam ja prvi pokrenuo temu o zajednickom serveru koja je i uz pomoc geniusa irealizovana, ali je na kraju propala

Pa vidi ko je najvise/jedini pisao.

Kad ti tako nesto uradis, onda mi se javi
Svaka čast na impresivnom opusu, ali tvoje poruke koje sam do sada pročitao, u drugim delovima foruma, su (skoro sve od reda) bez veze.

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Kad ti tako nesto uradis, onda mi se javi
Naravno da ne mogu da se merim sa tobom.

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Da ja sam, taj klasicni primer, spamer/floodera. Na to si mislio. Pisem gluposti koje nikome nisu korisne itd.
Ovo o čemu govoriš u psihologiji se naziva projekcija. Nijednom reči nisam okarakterisao pripadnike "nove generacije", a ti si se (ispravno) prepoznao.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:08   #45
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: spam, flood...

ma da znam sta znaci ,ali zar to latiti se posla ko muva bez glave u neku ruku nije dovela do ove teme?

I da nove devojke i zasluzuju pohvalu ,ako cemo posteno!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:10   #46
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Da ja sam, taj klasicni primer, spamer/floodera. Na to si mislio. Pisem gluposti koje nikome nisu korisne itd. Baci pogled na temu Akcione Igre> Test Pray/ Korak po korak walktrough, CS Server za clanove foruma, gde sam ja prvi pokrenuo temu o zajednickom serveru koja je i uz pomoc geniusa irealizovana, ali je na kraju propala

Pa vidi ko je najvise/jedini pisao.

Kad ti tako nesto uradis, onda mi se javi
Ja znam da se zoki, od kad je došao, najviše zalagao za izgled foruma i ponašanje na istom. To što si ti pokušao da uradiš CS server je lepo, ali te ne čini nespamerom.

Ne kažem ja da si spamer, ali ovo za server ne znači ništa po tom pitanju ako npr. uzmeš da spamuješ negde drugde.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:12   #47
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Svaka čast na impresivnom opusu, ali tvoje poruke koje sam do sada pročitao, u drugim delovima foruma, su (skoro sve od reda) bez veze.

Naravno da ne mogu da se merim sa tobom.
A zasto su bezveze... Ajde molim te prosvetli me, Kunfucije, posto sam ja rookie a ti si grand-master of forum
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:13   #48
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: spam, flood...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
... zar to latiti se posla ko muva bez glave u neku ruku nije dovela do ove teme?
Upravo tako, ali ja rekoh (a ti ne pročita) da pre hvatanja tastature treba uključiti sivu masu.
Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
... sam ja rookie a ti si grand-master of forum
Opet projekcija.

BTW, nema veze kako mi sami sebe vidimo - uvek su drugi oni koji o nama donose sud/presuđuju kakvi smo.

Konfučije

Još nešto, grešiš silno ako misliš da sam te ocrnio zato što si "rookie": nikada nisam mnogo polagao na to koliko je ko dugo član foruma, već mi je samo i isključivo bilo bitno šta i kako piše.

I nije mi jasno što toliko mariš za moje mišljenje o tebi.

Poslednja ispravka: zoran845 (3.9.2008 u 15:43)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:24   #49
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: spam, flood...

^^Avaj to mi promaklo
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 13:34   #50
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Ja sam od ovog foruma odavno digao ruke cak sam se i javno oprostio svojevremno
Najvise mi je svojevremeno zasmetalo sto je brbljaona narasla na pola foruma(moze komotno da cini samostalan forum),sto se na jednom IT forumu otvara neka tamo soba "Opsta kultura" u kojoj se prica o arheoloskim iskopavanjima,Tolkinu na 101 nacin and such(cemu onda sluzi soba korisni web linkovi anyone?)i sto je u nju i turen allmighty i sacred Game-O-Kwiz kome je mesto u sobi sa starim igrama
A smatram i da su modovi na ovom forumu odavno postali svemocni(cast izuzecima)i da bi admini(njima ipak pored svega svaka cast)morali malo cesce da im lupaju packe
Takodje ja sam doziveo i to da su mi poslednje opomene lupane skoro pa iskljucivo zbog licnog animoziteta(iako ja znam da budem bezobrazan,priznajem) od pojedinih modova pa se na kraju posle pitaju sto im ljudi odlaze sa foruma
Ja dolazim sve manje,posecujem jedino linux i jos par soba te temu o muzici,ne dolazi Nemesis,nema Boo-a,Garsona,Master Neo-a,glitcha,nema Mrke Kape,Eniyaroah dolazi sve manje,bobija skoro i da nema i jos dosta drugih likova zbog cijih je postova vredelo posecivati forum
A ovako-ja odem na nekoliko dana,ulogujem se opet,smorim se opet po ko zna koji put i onda shvatim zasto sve slabije dolazim ovde

Poslednja ispravka: Covenant (3.9.2008 u 13:46)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 13:42   #51
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Meni je ovo jedini forum na kom sam aktivan pa dolazim i dalje. Ali opasno mi fale i Garson i Mr Garison...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 14:47   #52
Pomahnitali Mungos
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Lokacija: ''Bakina kuca, Bozidar Adzije 22''
Poruke: 88
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 114 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pomahnitali Mungos
Određen forumom Re: spam, flood...

Pratim ovu razmenu mislenja vec par dana i dosla sam na par ideja, koje cu da iznesem (pa makar me zbog toga posle i ''lincovali'').
I predlog - Da sam ja stariji clan (kao sto nisam) i da se malo vise razumem u software-ske i hardware-ske teme, ja bih se potrudila i otvorila par novih tema koje bi zadovoljavale kriterujume kako starijih tako i mladjih clanova. Mada lako je meni da nekome ''solim pamet''... ali ne bezim od obaveza , tako da ako nekako mogu da pomognem - tu sam.
II predlog - Mislim da ne bi bilo lose kada bi se postavio pravilnik gde bi se lepo objasnilo znacenje termina ''spam'' i ''flood'' jer iskreno (ma kako to glupo i bezveze zvuci), ja sam tek skoro saznala njihovo znacenje, a verujem da nisam jedina (mozda sam jedina koja je to naglas rekla ). Sve u svemu, mislim da bi se na taj nacin kolko -toliko sredio forum u globalu, jer bi se bar otklonilo neznanje, a samim tim bi se verovatno smanjio i br. iritirajucih postova.

P.S.Samo da naglasim da sam ovo uspela tek iz trecg puta da napisem, jer mi se kompjuter ,namerno, dva puta gasio (samostalno).
Pomahnitali Mungos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pomahnitali Mungos na korisnoj poruci:
Gordon Freeman (3.9.2008)
Stara 3.9.2008, 15:06   #53
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Ignorantia iuris nocet.

Nepoznavanje zakona šteti. To sto se ne poznaju pravila nije opravdanje za postupanje protivno njima.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 15:37   #54
Casper'NS
Član
 
Član od: 6.7.2008.
Lokacija: ^^
Poruke: 64
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 27 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Evo da se nadovežem na celu priču ali samo u deo sa predlozima kako postaviti stvari bolje, možda će neko reći da nisam baš kompetentan, s obzirom na moj staž ovde, ali...
U suštini ceo spam na ovom forumu se deli na dozvoljen-nophodan kako bi svi pronašli nešto za sebe u momentima kad ih strogo stručne teme ne ispunjavaju, a u pitanju je kako ja to zovem "donji dom foruma" ili brbljaonica i sl... Ostali spam je manje više nepotreban, evo npr. imamo slučaj sobe Šta kupiti, par vrsnih poznavalaca (namerno neću pominjati imena, jer ne bih želeo nekog da izostavim) i gomila likova koji traže savete o sklapanju konfiguracije... Ae da probamo ovako, neka ovi ljudi koji stvarno poznaju materiju, naravno sve pod uslovom da imaju vremena i volje, kreiraju par tema tipa "Naj konfa do... (300, 400, 500...), monitor (17, 19, 22...) i sl., ostali lepo pogledaju njihove aktuelne predloge za ovaj mesec i postavljaju pitanja u okviru tih tema, a ne svako kome se ćefne postavi novu temu sa max jednom izmenom u odnosu na nekog od juče.
Možda nisam u pravu, ili neko misli da može bolji predlog da sastavi, super, podržavam, ali hajde da se fokusiramo na postepeno rešavanje problema bez prepucavanja novi-stari članovi, to ne vodi nigde...
Casper'NS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 15:41   #55
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
A jesam li i ja spamer??? Ja imam problem sto volim i da se druzim na forumu pa se ponekad salim malo sa temama jer obicno ima ozbiljnih ljudi i previse pa je razbijanje monotonosti dobrodoslo... ali u zadnje vreme imam utisak kao da nesto nije isto.

Mada, cesto imam utisak da sam nekima nekad i pomogao pa ce valjda da mi oprostite sto se ponekad glupiram. Sta cu... takav sam i privatno.
Ista stvar je i kod mene.

bilo kako bilo.....

Stavka 1

Mislim da zahvalnice ne bi trebalo da se ukidaju makar iz postovanja prema ljudima koji su ih dali. E sad vi kazete da se zahvalnice gomilaju, pa gomilaju se ako cemo pravo najvise u delu drugi ugao i vicevi gde pojedini korisnici imaju za 2 meseca vise zahvalncica nego drugi clanovi za godinu dana. Opet, sa druge strane daleko od toga da sam za ukidanje zahvalnica (jer bi ipak bilo lepo da ljudi mogu da vide koga su sve nasmejali) u tim delovima foruma ali bi mozda bilo bolje da se za njih iskljuci brojac kako bi se ipak napravilo neko realnije poredjenje(kad ga vec toliko zelite).

Stavka 2

Ovo za zanimljivim-nezanimljivim forumom

Ja koliko vidim stvar je u tome da bogami povecem broju korisnika ovaj foruma predstavlja "nacin zivota"(bez uvrede) i bukvalno oduzima veliki deo dana(vremena) i normalno je da dolazi do zasicenja kad se bleji po ceo dan i normalno je da ce da bude smor. Opet kako je ovaj forum ipak vezan za kompjutersku-informaticku industriju nismo mi clanovi ti koji odredjuju tempo otvaranja novih zanimljivih tema, vec je to industrija.

Stavka 3

Prokomentarisao bih delove foruma koji me inace najvise zanimaju:

Harware funkciuonise SAJANO ako oprostimo malo vece spamovanje u poslednje vreme od strane nekih clanova ali ok ipak je sve to sa najboljom namerom, a spamujem i ja pa necu dalje u ti temu da zalazim

Mobilna zona isto funkcionise perfektno,moderatori odradjuju posao super, otvaraju se ok teme, pomaze se ljudi, razmenjuju uskustava....to je to

Isto vazi i za internet i za IGRE gde ima dosta spama ali se sve to manje-vize brzo dovede na svoje mesto.

Zakljucak

Mozda malo manje da dolazimo na forum pa nam i ne bi bio toliki smor. Ne treba kliktati na "nove poruke" svakih 30sec
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 18:13   #56
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: spam, flood...

Citat:
Pomahnitali Mungos kaže: Pregled poruke
I predlog - Da sam ja stariji clan (kao sto nisam) i da se malo vise razumem u software-ske i hardware-ske teme, ja bih se potrudila i otvorila par novih tema koje bi zadovoljavale kriterujume kako starijih tako i mladjih clanova.
Ne želim da ispadne kako sad ja hvalim deo foruma za koji sam primarno zadužen, ali je činjenica da je hardverski deo najpregledniji. Nije to sad zasluga samo nas moderatora, nego je jednostavno materija takva. U raspravu se uključuju ljudi koji su upoznati sa materijom, a i tematika ne ostavlja mnogo mesta za chit-chat, jer je manje-više sve egzaktno. Subjektivni utisci članova o konkretnom hardveru i diskusije na te teme su takođe smislene i zanimljive, baš iz razloga što svi žele da čuju i nauče nešto više, tako da spamu tu mesta nema.
Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
u tim delovima foruma ali bi mozda bilo bolje da se za njih iskljuci brojac kako bi se ipak napravilo neko realnije poredjenje(kad ga vec toliko zelite).
Raspravljalo se o ovome u moderatoskom delu, ali čini mi se da sam softver ne podržava podelu zahvalnica po sobama, a ukidanje zahvalnica u Brbljaonici i Cvetu bi verovatno demotivisalo dobar deo članova da postuju viceve i smešne sličice, pa se zato odustalo i od toga. Ima stvati koje znaju baš fino da nasmeju, to niko ne može da ospori.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 18:25   #57
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Thumbs down Re: spam, flood...

Oni koji hoce da se zahvalnice ukinu to hoce zato sto niko njima nema na cemu da se zahvali pa im je krivo sto drugi korisni clanovi imaju vise zahvalnica od njih. Tako je bilo i sa reputacijama, i bolje bi bilo da se ne napravi greska pa da se i zahvalnice ukinu.
Ima tu 50 i kusur clanova koji jedva cekaju da se to desi pa da pocnu da se prose*avaju po forumu kako im se cefne jer niko ne zna da li da im veruje ili ne (to se bas po zahvalnicama vidi). E sad spama ce uvek biti i vi ne mozete nikako da ga sprecite osim da zabranite postovanje (posto je to jedino na ovom forumu ostalo dozvoljeno).
DavidovicN.S je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 18:47   #58
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: spam, flood...

Dok god je clanova na forumu, bice i spama. Ne verujem da nesto preterano moze da se uradi povodom toga, a da nije vec ucinjeno. Takodje mislim da je glupost ukinuti zahvalnice, pre svega zbog toga sto one stvarno necemu koriste (smanjenju spama), a i pomazu ljudima da se malo bolje osete, jer svaki put kada vidim novu zahvalnicu, pomislim kako sam nekome pomogao, zasmejao ga/je ili samo podstreknuo , a verujem da nisam jedini.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Srlandand na korisnoj poruci:
branko999999999 (4.10.2008), crazy_LG (3.9.2008)
Stara 3.9.2008, 19:14   #59
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

I ja to isto osetim.... volim da usrecim ili pomognem nekom isto koliko volim kad i meni neko pomogne. Slazem se da ne treba popushtati i da svako neposhtovanje foruma treba kazniti, ali ne treba zbog toga ukidati zahvalnice.
Dosta forumasha(klinaca, kako vi kazhete) samo zeli da oraspolozi nekoga na foruma shalom. Mislim da su zahvalnice odlichna stvar. Vole i drugi da se osete korisnim, a ne samo dosadnim klincima koji se uzalud dokazuju

Poslednja ispravka: crazy_LG (3.9.2008 u 19:50) Razlog: isprvka greshaka
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 19:15   #60
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: spam, flood...

Kada vec ova tema postoji povodom necega sto je uobicajeni pratilac svakog foruma, a samim tim je i nesuvisla, da damo i jedan "suvisli" predlog: posebni newbie podforum sa posebnom grupom moderatora prekaljenih u rasturanju organizovanih spamerskih grupa i flood mob-a. Svaki novopridosli clan bi morao da provede prvih 100 poruka tamo, a u regularni forum bi zalazio samo po izricitom odobrenju kolegijuma moderatora na osnovu statistickih podataka o broju poruka po danu, koriscenja caps lock-a i skracenice LOL, l33t speak-a i poruka od cetiri reci i 5 smajlija u tekstu. One koji prezive evaluaciju modovi ce sa podignutim palcem na gore postedeti i pustiti napolje u jelisejka forumska polja, a ostali ce biti banovani zauvek i osudjeni da se potucaju od nemila do nedraga po vrletima interneta.

Ajd' sad ozbiljno. Ovde nema potpunih resenja. Jednostavno -poruke se brisu. Teme se zakljucavaju. To se ne desava uvek, pogledajte malo oko sebe, tako je u svakoj oblasti covekovog zivota. Nijedno pravilo se i da hocete se ne moze sprovoditi 100%. Priznajem i sam da sam po nekim temama pisao koje su bile cist spam znajuci da ce biti kasnije zakljucane; a ono sto sam napisao kasnije je i obrisano- kao na primer pesma o pentium cetvorci, o forumskom spamu itd. Ali se trudim da to ne radim cesto.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Spam poruke zbog virusa lunjo Zaštita 2 29.10.2008 16:11
spam iz telenora nighthawk Brbljaonica 17 28.12.2007 16:49
Free anti spam program Dushan Internet tehnologije 2 21.5.2006 3:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com