Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2015, 17:55   #4401
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Pedja_Nbg kaže: Pregled poruke
Људи имам један проблем који никако да решим. Завршио сам квест са Кеирином лампом, али после не могу да је нађем у инвентару, у чему је штос?
Lampa je missim pod quest items ali ako hoces da je koristis tab pa selektujes ko samostrel ili bombe.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 18:46   #4402
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Nego imam ja jedno pitanje....dal je ovo bug...kod kovaca odem da mi iskombinuje rune imam lesser glip of quen 21 komad, treba 2 za glip of quen a pise da ne moze da napravi jer imam 0/2
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 19:13   #4403
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^^Nisam siguran, ja sam uvek koristio gotove glyphs, na Skellige ima onaj apotekar, prodaje sve greater glyphove, ako ti trebaju glyphs. A što se tiče pravljenja stvari, pisalo je da će u poslednjem peču da reše da možeš da napraviš više od jedne stvari, pretpostavljam da je tebi i dalje ostao taj bug. Recimo, ja i dalje ne mogu da napravim dva Greater Red Mutagen-a.
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 19:19   #4404
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Nego imam ja jedno pitanje....dal je ovo bug...kod kovaca odem da mi iskombinuje rune imam lesser glip of quen 21 komad, treba 2 za glip of quen a pise da ne moze da napravi jer imam 0/2
Možeš da iskombinuješ one koje sam napraviš. Te što nadješ su od ranijeg patcha i nisu kompatibilni. Nešto su se zeznuli developeri.

Ja sam upravo imao isti problem pre par minuta.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 19:31   #4405
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Možeš da iskombinuješ one koje sam napraviš. Te što nadješ su od ranijeg patcha i nisu kompatibilni. Nešto su se zeznuli developeri.

Ja sam upravo imao isti problem pre par minuta.
Evo sad sam i ja gledao...idi kod Phelara on prodaje sve rune ako si pri kraju imas dovoljno love a ove sve ostale mozes da skartiras.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 21:29   #4406
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^Genijalno! :keza:

It izgleda ruzno, it i dalje jede performanse ko ludo.
Ja sam na tom istom GT540M igrao bez problema W2 na med/low u 1366x768.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 22:16   #4407
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Evo i ja zavrso...dobio najlosiji kraj.
Mada je nacin na koji su odredili sta daje krajeve je...interesantan....da ne kazem glup al nema veze.
Ovo je bez sumnje naj story driven rpg do sada napravljen 11/10
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 22:23   #4408
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^^Ispravka, jedan ili ako se nategne dva od tih šest, sedam se mogu nazvati škakljivim, ali ovi ostali su postavljeni kako treba.
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 22:30   #4409
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
^^Ispravka, jedan ili ako se nategne dva od tih šest, sedam se mogu nazvati škakljivim, ali ovi ostali su postavljeni kako treba.
Spoiler za Moj kraj lol:
Ciri odluci da udje u kulu i smrzne sel, Geralt najde poslednje Cron-a i kuka u kolibi.Meni je nekako glup nije cak ni tuzan i koliko sam video imao sam sve uslove da prezivi i postane imperatorka, znaci ono na cemu sam radio kroz celu igru... sem u 1 razgovoru nisam trebo da joj kazem RELAX....Kids these days...

A ja se ubih mozgajuci o Filipi Ekhart i dal je trebalo da je ostavim da prezivi lol jer u mom prelazu Baron i zena su mu zivi a nisam imao onaj deo kad biras vudu lutke (ali sam video na netu)> Tu geralt nesto kao "slucajno" spomene kako jedna od vudu lutka ima cvet koji nosi Filipa....i kad je onaj 1 Crone pobegao sa medaljomom Vesimira iz fajta sa Ciri bio sam ubedjen da je to 2+2-em Filipa je polimorf.Ja mislio to ce me syebati na kraju
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 23:05   #4410
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Mnogo kalkulisete sa tim krajevima. Zasto jednostavno ne igrate igru onako kako vi osecate pa posle mozete i na yt da pogledate ostale krajeve.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
Al Capone (22.6.2015), nesudjeni clocker (22.6.2015), Sava Stankovic (23.6.2015)
Stara 22.6.2015, 23:18   #4411
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da li je neko primetio da viper school silver i steel mač imaju bonus XP koji uopšte nije dodat u bonuse na character prozoru?

Piše 20% za monstere ali kada se ode u inventar i pritisne C, spusti spisak bonusa na dno tamo tog bonusa od 20% nema
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 23:33   #4412
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Spoiler za Moj kraj lol:
Ciri odluci da udje u kulu i smrzne sel, Geralt najde poslednje Cron-a i kuka u kolibi.Meni je nekako glup nije cak ni tuzan i koliko sam video imao sam sve uslove da prezivi i postane imperatorka, znaci ono na cemu sam radio kroz celu igru... sem u 1 razgovoru nisam trebo da joj kazem RELAX....Kids these days...

A ja se ubih mozgajuci o Filipi Ekhart i dal je trebalo da je ostavim da prezivi lol jer u mom prelazu Baron i zena su mu zivi a nisam imao onaj deo kad biras vudu lutke (ali sam video na netu)> Tu geralt nesto kao "slucajno" spomene kako jedna od vudu lutka ima cvet koji nosi Filipa....i kad je onaj 1 Crone pobegao sa medaljomom Vesimira iz fajta sa Ciri bio sam ubedjen da je to 2+2-em Filipa je polimorf.Ja mislio to ce me syebati na kraju
Neka moja razmišljanja...

Spoiler za dosta o kraju:
Fora je uraditi one radnje sa Ciri na kojima je akcenat za srećan kraj, a "srećnost" zavisi šta je sa Ciri na kraju, situacija u državi manje-više. Ja sam hteo da smaknem Radovida, ali sam Dikstri slomio nogu pa se to nije završilo
Elem, to da se zauzmeš za Ciri kod Emira, u redu, da se grudvaš (aj manje-više), ali ono da posetiš grob onom nesretniku je apsolutno dobra odluka kao nešto što treba da utiče na njenu sigurnost. Moj kraj je bio i onaj za koji mislim da je najbolji, a to je da ona postane witcher-ica Jer sećaš se, sama je rekla kad ste se sreli sa trubadurima da želi više običan život, a ovo joj od tri varijante na kraju najpriliči, a jedna je ta najtužnija - da nije preživela susret sa White Frost-om...a jeste bezveze da dosta nekih stvari ostane nerazjašnjeno. Npr. to sa Filipom Ekhart, šta je sa njom ako Ciri ode u Witchere? Ona je htela da zezne Yenefer ako Ciri bude Imperator, ali ako ne?
Elem, najbolje je biti i sa Triss i sa Yenefer, neka moja "filozofija", jer u tom slučaju imaš sve fine scene, a na kraju ostaješ sam što Geraltu i priliči...i onako ti u suprotnom dodaju samo jednu sličicu na kraju ako se budeš odlučio za neku od njih dve, izem ti to.


P.S. Počeo sam da kidam u Gwentu, hvala za sve savete

Poslednja ispravka: Monarh (22.6.2015 u 23:44)
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 23:47   #4413
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
Neka moja razmišljanja...

Spoiler za dosta o kraju:
Fora je uraditi one radnje sa Ciri na kojima je akcenat za srećan kraj, a "srećnost" zavisi šta je sa Ciri na kraju, situacija u državi manje-više. Ja sam hteo da smaknem Radovida, ali sam Dikstri slomio nogu pa se to nije završilo
Elem, to da se zauzmeš za Ciri kod Emira, da se grudvaš (aj manje-više), ali ono da posetiš grob onom nesretniku je apsolutno dobra odluka kao nešto što treba da utiče na njenu sigurnost. Moj kraj je bio i onaj za koji mislim da je najbolji, a to je da ona postane witcher-ica Jer sećaš se, sama je rekla kad ste se sreli sa trubadurima da želi više običan život, a ovo joj od tri varijante na kraju najpriliči, a jedna je ta najtužnija - da nije preživela susret sa White Frost-om...
Spoiler za .......:


Pazi ja sam sad pogledao prvi put uslove i moja zelja je bila da postane imperatorka i sve sam imao naslepo bez da sam gledao sta i kako samo sam u jednom dijalogu odabrao nesto sto je uslov preko za "nesrecan" kraj.Znaci iznenadilo me da nisu vezali za odluke kvestova ili karmu tipa ovo je "lose" u nekim drugim questovima kakav si prema ljudima.

Krajevi su odnosu na to kakav si prema njoj a nije kao da mozes da budes seronja i da hoces totalno su suptilne nijanse i kako ih igra tumaci...ona for a sa Separdom i da ne znas u kom kontextu se izgovaraju reci.
Ubio sam radovida, tacnije filipa ga je ubila onda nisam mogao da pustim Dikstru da ubije Roucha (a i picketina mi nije pomogla u bitci za Karen Moren)Doveo sam je kod Emira odma, odbio pare (koji ce mi q imam 60k a on cicija daje nesto tipa 2 lol)

"Tuzan" kraj ne bi bio los da ima nekog smisla tipa gurne je onaj elf ovo mi nekako nije lose nego meh.Da se geralt bar roknuo sam na kraju al ok missim da bi se mnogi poubijali da su ovaj kraj napravili srceparajuce bas. lol


efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 23:53   #4414
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ma važno je igrati se, elem...
Spoiler za još nešto:
Jeste Dikstra ispao sisa, meni takođe nije pomogao jer mu nisam rekao sve o onom blagu. Njega su tačno prepolovili, bio mi je gotivan oko one situacije sa Triss, ali posle je ispao jajara neviđena. Ali opušteno...ja ću sigurno obrnuti igru još jednom, vredi, ali malo da mi izvetre iz sećanja ove neke stvarčice. Sada još samo da doktoriram Gwent, pa ajd jovo-nanovo
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2015, 23:59   #4415
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
Ma važno je igrati se, elem...
Spoiler za još nešto:
Jeste Dikstra ispao sisa, meni takođe nije pomogao jer mu nisam rekao sve o onom blagu. Njega su tačno prepolovili, bio mi je gotivan oko one situacije sa Triss, ali posle je ispao jajara neviđena. Ali opušteno...ja ću sigurno obrnuti igru još jednom, vredi, ali malo da mi izvetre iz sećanja ove neke stvarčice. Sada još samo da doktoriram Gwent, pa ajd jovo-nanovo
Spoiler za .........:


Ma i ja ne prihvatam ovaj kraj jer je do suptilne razlike a i imam relativno blizu sejv.Bice Ciri carica. Btw. kraj sam do njenog ulaska u kulu je epic znaci fenomenalan end bos fajt s Eredinom i sve i pre i posle...meni bio prelak jer sam igrao na normal sa wolf opremom nabudzenom al mogu misliti kako je na vecim tezinama.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 0:40   #4416
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^^Sve što si rekao...amen, brother...
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 0:43   #4417
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 3

^I na death marchu je ezpz.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 1:07   #4418
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Onda je najopasniji boss skakanje s litice vise od 3 m
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 1:25   #4419
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Spoiler za .........:


Ma i ja ne prihvatam ovaj kraj jer je do suptilne razlike a i imam relativno blizu sejv.Bice Ciri carica. Btw. kraj sam do njenog ulaska u kulu je epic znaci fenomenalan end bos fajt s Eredinom i sve i pre i posle...meni bio prelak jer sam igrao na normal sa wolf opremom nabudzenom al mogu misliti kako je na vecim tezinama.
Spoiler za kraj:
Joj, ne dao Bog da sam dobio taj kraj, tacno bih se obesio posle 150 sati. Sto je najgore, kad sam video posle toga sta odlucuje da li ce Ciri preziveti, jedna odluka me delila od petodnevne depresije. I ovako sam bio dva dana pod utiskom nakon happy enda sa FA Geraltom.


Spoiler za Dikstra:
Meni je bio gotivan lik, iako mi nije bio pomogao u bici kod KM, ali kad je hteo Rochea da ubije, tu je sebi presudio. Kako iko moze da izabere Dikstru pre burazera Rochea koji nas je izvukao iz tamnice u drugom delu? Da ne bi njega, ne bi bilo ni Witchera 3, posto bi Geralt bio obesen.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 1:26   #4420
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ma nije, poneses dasku za snowboard-ing i problem resen.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com