Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.3.2007, 19:28   #1
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Cool CSI:3 Dimensions of murder

Jel neko igrao ovu igru?Sada je uradjena 3D i lepse izgleda.
pisite nesto
masteri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 19:50   #2
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Igrao sam je, vec na prvoj misiji se zaglavim, trazim jedan dokaz, koji, iako mi pomocnik kaze da je na jednom mestu, nema ga, pa ne mogu da zavrsim misiju. bzvz. Zato sam je i obrisao. Inace nije losa igrica, sveukupno gledajuci, naravno, za one koji vole ovaj zanr
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 21:52   #3
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Igrao sam prosle veryije, ali ovu nisam...
Anyway, koja ekipa je u pitanju? Iz Las Vegasa ili Miami-a (samo da nije NY)?
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 22:16   #4
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

U pitanju je ekipa iz Vegasa.
A sto se tice same igre...nisam igrao prethodne delove(iz nekog razloga na mom kompu odbijaju da rade), pa ne mogu da je uporedjujem sa prethodnicima. Igra se reklamira kao 3D, a to nije. Verujem da su ranjije 2D bilo mnogo bolje nego ovaj nazovi 3D. Resava se 5 slucajeva, a najzanimljiviji mi je bio onaj kad istrazujes ubistvo game developera. Pri svakom slucaju kao pomoc tu je jedan lik iz serije, dok kod zadnjeg ulece i glavni baja - Grrisom. Poslednji kao najkomlikovaniji slucaj je jedini koji iziskuje malo vise mozganja. Igra je laka i sve se svodi na trazenje dokaza, obradu istih i pricanje sa osumnjicenima/svedocima. I na kraju kad skupis dovoljno dokaza, bad guy ide u bajbanu. Mozda bi bilo bolje kad bi sam imao kontrolu nad tim ko ide u zatvor. Recimo kad skupis dovoljno dokaza i vec ti je jasno ko je krivac, da jednostavno kliknes ko ide u corku. Ako pogodis, bra`o a ako promasis Game Over. A ne ovako, moras da procesljas sve i popricas sa svakim 100 puta. Najbolji deo u celoj igri mi je analiza dokaza
Po meni igra ima losu grafiku, likovi su lose modelovani i sve je nekako tamno i turobno. Jedino dzip sija kao nenormalan, mislim mogli su bolje da odrade te tehnicke detalje. Voice acting je odlican, posto su likovi iz serije pozajmili glasove.
Sveukupno, igra nije losa ali nije ni dobra. Neka stabilna trojka. Obavezna za svakog ko voli CSI, pogotovo Vegas.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 23:57   #5
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Ma igra(a i ceo CSI kompjuterski serijal) uopste nije za ljubitelje avantura

Izem ti takvu igricu gde u svakom trenutku mozes da pitas svog pretpostavljenog u vezi sledeceg clue-a...

A i slucajevi su dosta providni...mozda se samo izdvaja onaj First Person Shooter i to cisto zbog interesantne tematike

Sve je isto ko` u seriji...onaj na koga u pocetku ukazuju svi dokazi 100% nije kriv

Presao sam je za par dana, i zauvek izbrisao sa svog HD-a

Takodje preporucujem samo avanturistima, HC ljubiteljima CSI serijala...



edit: nisam ni procitao Shlay-ev post...tek sad vidim da nam se svidja isti slucaj...lol
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 15:55   #6
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Kupio, Instalirao, Presao



Nije losa i uopste se nisam mucio ni u jednom trenutku... Najvise mi se svidja sto je 3D za razliku od ostalih koji su bili 2D

@Shlaymara

Ako nisi igrao 2D verzije kako mozesh da sudish o ovoj sto je 3D?? Grafika u proslim je bila ocajna na nekim mestima ali mene najvise zanimaju slucajevi...
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 15:58   #7
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Citat:
EclipsE kaže: Pregled poruke
Ako nisi igrao 2D verzije kako mozesh da sudish o ovoj sto je 3D?? Grafika u proslim je bila ocajna na nekim mestima ali mene najvise zanimaju slucajevi...
Tako sto je poredio danasnje standarde u 3d igrama sa ovom igrom. Grafika zaista zaostaje, ali igra ima neku svoju atmosferu.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 16:26   #8
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Citat:
EclipsE kaže: Pregled poruke
@Shlaymara

Ako nisi igrao 2D verzije kako mozesh da sudish o ovoj sto je 3D?? Grafika u proslim je bila ocajna na nekim mestima ali mene najvise zanimaju slucajevi...
Napisao sam da ne mogu da je uporedjujem sa prethodnicima sto se tice kvaliteta same igre. A to se prvenstveno odnosi na samo izvodjenje, pricu(u ovom slucaju slucajevi), zagonetke i celokupni dozivljaj prilikom igranja. Kad izadje nastavak neke igre obicno se uporedjuje sa prethodnicima, a ja sam pisao bez osvrtanja na prve 3-4 igre(ni ne znam koliko ih ima ukupno). Jedino sam prokomentarisao to sto je 3D a u stvari nije. I ne vidim u cemu je problem. Zbog cega ne mogu da iznesem svoje misljenje ako nisam igrao 2D prthodnike?


@Master Neo
Hvala na trudu, ali dovoljno sam velik(skoro pa 2 metra) da mogu sam da odgovorim. Kad mi zatrebaju advokati tebi javljam prvom.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 17:32   #9
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke

@Master Neo
Hvala na trudu, ali dovoljno sam velik(skoro pa 2 metra) da mogu sam da odgovorim. Kad mi zatrebaju advokati tebi javljam prvom.
E jbg, ja napustio prava i upisao drugi fax, tako da ces morati nekog drugog da nadjes
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2007, 19:00   #10
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Talking Re: CSI:3 Dimensions of murder

Mene je jedan drug zvani Vlado nagovorio da je kupim. Ali posle 2 minuta igranja skontao sam da je igra uzasno dosadna makar i bila napravljena u 3 dimenzije. Tako da izbegavajte kupovinu ove igre!
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2007, 15:26   #11
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Citat:
Sasa90 kaže: Pregled poruke
Mene je jedan drug zvani Vlado nagovorio da je kupim. Ali posle 2 minuta igranja skontao sam da je igra uzasno dosadna makar i bila napravljena u 3 dimenzije. Tako da izbegavajte kupovinu ove igre!
Zavisi, ako si avanturista (ako igras p&c) mozda i nije! Nemojte molim vas subjektivno!
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2007, 21:20   #12
Rammstein
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Poruke: 98
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Igra je potpuni pogodak-bar shto se mene tiche.Inache obozawam igre owog zanra!!!Dako izadje u buducnosti jos koji nastavak!!
Rammstein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2007, 0:32   #13
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Ja sam malo igrao nastavak - Hard Evidence.
U suštini, iste su, samo je u HEu malo poboljšana grafika, plus su dodati neke ''bonus'' radnje - kad kliknete na neki hotspot na kome developeri nisu ostavili ništa (tj, ništa ne možete da uradite na toj lokaciji) dobijate poene za temeljnost, a dodali su i neke bube koje, takođe neobavezno, možete da skupljate za Grissoma. Sve mi to smrdi na to da ih je mrzelo da stvarno nešto urade. Mis'im nije to platforma, nije poenta avanture skupljanje novčića, dijamanata...
Grafika jeste poboljšana, al' je i dalje ružna.
Najveća mana igre je što je beživotna. Vi ste neki bezimeni istražitelj, nemate ličnost tako da nema identifikacije. Takvi su i ostali forenzičari, u seriji imaju neku ličnost, privatan život... Ovde - ništa. Samo o slučajevima pričaju. To bi još moglo i da prođe, ali...
Sam gameplay je živa dosada. Najveći problem koji možete da imate (a imaćete) je pixel hunting, mada nije toliko izražen kao ranije. Znači, pokupite dokaze, popričate sa svima, obradite dokaze u laboratoriji (što se svodi na prebacivanje dokaza iz inventara u kompjuter), opet popričate sa svima, dobijete nalog (prvo za pretres, posle za saslušanje, pa na kraju za hapšenje), pokupite dokate na novoj lokaciji... i tako u krug.
Zagonetki i izazova nema.
Sve u svemu, kome se svideo 3 Dimensions of Murder i ovo će. Meni su obe igre za bacanje.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 22:06   #14
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Sve sto je rekao Caine, stoji.
Ne bih rekao da je grafika poboljsana, pre ce biti da je pogorsana. Igra je stvarno ruzna.
Slucajevi su nezanimljivi i vrlo predvidljivi, cak i zadnji slucaj.
Ne bih bas rekao da ima pixel huntinga, posto je igra toliko mracna da dokazi prosto sijaju.
Sve u svemu jedna veoma dosadna igra. Kao sto Caine i rece, kome se svideo CSI 3, svidece mu se i ovo.

I jos jedna stvar. Igra nema nikakvu zastitu (iako je u pitanju Ubi Soft) ali ima problema prilikom startovanja igre ako imate firewall. Resenje je u brisanju jednog fajla iz direktorijuma gde je igra instalirana i namestanje firewalla.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2007, 19:21   #15
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: CSI:3 Dimensions of murder

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Ne bih bas rekao da ima pixel huntinga, posto je igra toliko mracna da dokazi prosto sijaju.
Ima malo, u garaži u 1. slučaju (npr). Srećom, postoji indikator koji pokazuje dal' su svi dokazi ''pokupljeni'', pa nije strašno...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
3 dimensions of murder, adventure, avanture, csi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com