Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.11.2008, 1:37   #161
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Momenat inspiracije:





Poslednja ispravka: goodlikesweeper (26.11.2008 u 2:14)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goodlikesweeper na korisnoj poruci:
Snipe (26.11.2008)
Stara 26.11.2008, 1:51   #162
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Dobro ti ide engleski

Edit: Nisi trebao ispravljati, bas je bilo simpaticno.

Poslednja ispravka: Snipe (26.11.2008 u 2:27)
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 1:52   #163
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Kad se zaje*avam ne proveravam spelling....

evo,ispravio sam

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (26.11.2008 u 2:26)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 21:38   #164
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Samo da kažem da sam pokušao da igram samo preko tastature, bez miša. kao nekad. Nažalost, mislim da se bez miša ne može daleko dogurati.

Nema problema dok držiš pravac (trčiš naprijed, roniš pravo dole ili gore). Problem nastaje kad treba skrenuti, pogotovo za mali ugao. Lara uvijek skrene skoro za devedeset stepeni pritiskom na lijevo-desno, pa dok se namjestiš na pravu putanju, često se okrene (prelijepim ) licem prema tebi (tj. kameri). U tim situacijama često se ne vidi šta je ispred nje, sve dok ne kreneš naprijed nekoliko koraka i dok se kamera ponovo ne namjesti iza njenih leđa.

Stvarno ne znam što im je toliki problem da kontrole budu kao u jedinici (objašnjenje za malo mlađe gejmere) : pritiskom na naprijed Lara ide naprijed, pritiskom na nazad hoda natraške (okrenuta leđima), a pritiskom na lijevo-desno se okreće na datu stranu, ali u mjestu. Tako se mogla kretati savršeno precizno i pregledno. Doduše, tako se teško mogu vidjeti Larine grudi i lice, ali, neka ubace gomilu ogledala u igru

I, što je problem da smjer kretanje bude u odnosu na nju, a ne na kameru - tipka lijevo je kretanje na Larinu lijevu stranu, bez obzira odakle je gledaš; a ne na lijevu kad je gledaš odpozadi, a desnu kad je gledaš sprijeda !

Mada, ponavljam, bez obzira na malo mušičavu kameru, oduševljen sam Underworld-om !
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
Pjanovic (26.11.2008)
Stara 27.11.2008, 0:37   #165
saniyela
Član
 
Član od: 31.7.2008.
Poruke: 57
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Ljudi pomagajte,u Tajlandu sam i dosla sam do dijela kada onaj kip spusta dvije ruke i na njih treba staviti one kamenove,na jednu ruku sam stavila kamen i pojavila se svjetlost a na drugu mi se pokazalo kao da nemam kamena, i vratim se skroz gdje sam nasle te kamenove da uzmem i taj drugi kad mi je pokazalo da sam uzela i taj drugi,e sad ne kontam zasto ne moze taj kamen na drugu ruku, plz help?Zna li ko?
saniyela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 12:54   #166
mimik
Novi član
 
Član od: 6.5.2008.
Poruke: 22
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Samo da kažem da sam pokušao da igram samo preko tastature, bez miša. kao nekad. Nažalost, mislim da se bez miša ne može daleko dogurati.

Nema problema dok držiš pravac (trčiš naprijed, roniš pravo dole ili gore). Problem nastaje kad treba skrenuti, pogotovo za mali ugao. Lara uvijek skrene skoro za devedeset stepeni pritiskom na lijevo-desno, pa dok se namjestiš na pravu putanju, često se okrene (prelijepim ) licem prema tebi (tj. kameri). U tim situacijama često se ne vidi šta je ispred nje, sve dok ne kreneš naprijed nekoliko koraka i dok se kamera ponovo ne namjesti iza njenih leđa.

Stvarno ne znam što im je toliki problem da kontrole budu kao u jedinici (objašnjenje za malo mlađe gejmere) : pritiskom na naprijed Lara ide naprijed, pritiskom na nazad hoda natraške (okrenuta leđima), a pritiskom na lijevo-desno se okreće na datu stranu, ali u mjestu. Tako se mogla kretati savršeno precizno i pregledno. Doduše, tako se teško mogu vidjeti Larine grudi i lice, ali, neka ubace gomilu ogledala u igru

I, što je problem da smjer kretanje bude u odnosu na nju, a ne na kameru - tipka lijevo je kretanje na Larinu lijevu stranu, bez obzira odakle je gledaš; a ne na lijevu kad je gledaš odpozadi, a desnu kad je gledaš sprijeda !

Mada, ponavljam, bez obzira na malo mušičavu kameru, oduševljen sam Underworld-om !
Da, dobro je da ima nas istomisljenika. igra je dobra pa dobra, ali ko sto rekoh pre neki dan, jedna od NAJVAZNIJIH stvari, koja je Laru izdvajala iz gomile igara je bas ta "robotska" kontrola, koje vise nema. sadasnji nacin upravljanja je primeren pucackim igrama a ne TRu. Ironija je veca time sto je i pucanje tromije nego pre. stari igraci se secaju spektakularnih akrobatskih pucnjava kojih nema ni u matrixu!!!

Sto se tice pogleda, i stara Lara je mogla iz nekih uglova lepo da se vidi, ali kamera je i tada i sada ok, cak je ova nova i bolja. Mislim da bi pun pogodak bio ponovo uvodjenje preciznih kontrola nezavisnih od pogleda kamere koja bi se kontrolisala misem kao sada, s tim da vec pri izvlacenju pistolja iz korica igra udje u ovaj danasnji mod!

i naravno, da pot hitno prestane da sutira po zidovima
Jedna tako fina devojka, na kojoj je radjeno na svakoj vlasi kose, kozi na cizmama, materijalu odece itd, i koja je sada cak potpuno ozivela i pravi face: iznenadjenje, strah, razmisljanje...itd, da ne moze da pipne zid ili bar slegne ramenima ko nekad, ne go sutira ko retard... to je pravi propust.

ali ipak su to sitnice, igra je najbolja
mimik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 14:08   #167
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
saniyela kaže: Pregled poruke
Ljudi pomagajte,u Tajlandu sam i dosla sam do dijela kada onaj kip spusta dvije ruke i na njih treba staviti one kamenove,na jednu ruku sam stavila kamen i pojavila se svjetlost a na drugu mi se pokazalo kao da nemam kamena, i vratim se skroz gdje sam nasle te kamenove da uzmem i taj drugi kad mi je pokazalo da sam uzela i taj drugi,e sad ne kontam zasto ne moze taj kamen na drugu ruku, plz help?Zna li ko?
Spoiler za Pomoc:

Trebalo bi da su uzeta oba kamena odjednom, samo je potrebno da se pravilno namestis na ruci kako bi dobila mogucnost da namestis kamen/stisnes e. I meni je bilo malo cudno.
Nego, ja sad bas tu imam veliki problem. Ruka nece da se podigne nikako, a ona statua koja kao kontrolise ruku je potpuno blokirana. Pokusavao sam sve, ali mi deluje kao zestoka greska u igri i moracu izgleda sve opet od predhodne pozicije sa pocetka Tailanda Inace sam na neki cudan nacin uspeo da spustim Shivinu ruku i da je zadrzim u tom polozaju BEZ podmetanja onog kaveza pod onaj drveni "tas". Ako neko ima slicnu situaciju, pomoc...

Poslednja ispravka: Nikola Milosavljevic (27.11.2008 u 14:19)
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 14:33   #168
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Cinjenica je da je igra nedovrsena,pa je to i razlog iz kojeg je eidos "zamolio" odredjene sajtove da review-ove odloze nekoliko dana kasnije ako ocena bude manja od 7.Sto ce reci,ti bagovi su normalna stvar.Reload poslednjeg checkpointa je jedan od saveta developer-a.Ako ne,onda save sa pocetka nivoa jedino pomaze...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 14:56   #169
LDV20
Član
 
Član od: 13.11.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 140
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 20 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Reload poslednjeg checkpointa je jedan od saveta developer-a.Ako ne,onda save sa pocetka nivoa jedino pomaze...
meni je neverovatno da nisu uspeli to da srede. Pa imali su celu godinu!!! I u proslom delu je bilo slicnih gresaka.
uzzas
LDV20 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 15:24   #170
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Eido$ im nije dao dovoljno ni vremena ni para.Nisu oni krivi...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 15:55   #171
Filip989
Član
 
Član od: 10.10.2008.
Lokacija: Ostruznica
Poruke: 40
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Odlična je igra, upravo sam je prešao, najviše mi se svidela grafika
Nisam primetio neke ozbiljnije bagove jedino što mi se Lara par puta "zaglavljivala" a i kamera je ponekad zezala...

Poslednja ispravka: Filip989 (28.11.2008 u 18:39)
Filip989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 16:45   #172
saniyela
Član
 
Član od: 31.7.2008.
Poruke: 57
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
Nikola Milosavljevic kaže: Pregled poruke
Spoiler za Pomoc:

Trebalo bi da su uzeta oba kamena odjednom, samo je potrebno da se pravilno namestis na ruci kako bi dobila mogucnost da namestis kamen/stisnes e. I meni je bilo malo cudno.
Nego, ja sad bas tu imam veliki problem. Ruka nece da se podigne nikako, a ona statua koja kao kontrolise ruku je potpuno blokirana. Pokusavao sam sve, ali mi deluje kao zestoka greska u igri i moracu izgleda sve opet od predhodne pozicije sa pocetka Tailanda Inace sam na neki cudan nacin uspeo da spustim Shivinu ruku i da je zadrzim u tom polozaju BEZ podmetanja onog kaveza pod onaj drveni "tas". Ako neko ima slicnu situaciju, pomoc...
Uspjela sam,valjda nisam se sdobro namjestila da stavim kamen, a za tvoj problem hm,ja sam drugu ruku podigla tako sto sam skocila na onaj jedan dio u obliku vage,znas vec skocis na jedan ruka se podigne ili obratno,i tako se spustila,provjeri jesi sve dobro uradio,mozda da pokusas podmetnuti kavez,mozda je tu greska sto nisi kavez podmetnuo kako treba,pokusaj...
saniyela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2008, 21:56   #173
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Talking Re: Tomb Raider: Underworld

Kamera bas ume da iritira u nekim situacijama!!!!
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 14:50   #174
saniyela
Član
 
Član od: 31.7.2008.
Poruke: 57
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Hej ljudi znate sta mi se desilo,nalazim se u dijelu Xibalba,i na kraju zarotiram sve mehanizme kako treba,i onda sa onog velikog stadiona izadje sfinga ili onaj kip i otvore se ona podzemna vrata,medjutim nisam stigla na vrijeme i vrata se zatvorila,e sada ne mogu vise nikako da rotiram onaj mehanizam da bi se ponovo vrata otvorila,sta sad da radim?
saniyela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 15:47   #175
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
saniyela kaže: Pregled poruke
Hej ljudi znate sta mi se desilo,nalazim se u dijelu Xibalba,i na kraju zarotiram sve mehanizme kako treba,i onda sa onog velikog stadiona izadje sfinga ili onaj kip i otvore se ona podzemna vrata,medjutim nisam stigla na vrijeme i vrata se zatvorila,e sada ne mogu vise nikako da rotiram onaj mehanizam da bi se ponovo vrata otvorila,sta sad da radim?

Moras se vratiti do prvoga mehanizma a ne do drugoga.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 17:04   #176
saniyela
Član
 
Član od: 31.7.2008.
Poruke: 57
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Hvala ti puno,evo sad sam uspjela to da predjem
saniyela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 17:23   #177
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Sta mislite kako ce kod mene da radi i da li vredi da je nabavljam?
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 17:47   #178
Filip989
Član
 
Član od: 10.10.2008.
Lokacija: Ostruznica
Poruke: 40
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Dobro će ti raditi, obavezno je nabavi!
Filip989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip989 na korisnoj poruci:
Mr.Deeds (30.11.2008)
Stara 30.11.2008, 18:37   #179
Shone_King
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 773
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 91 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

ljudi instalirao sam igru i odlicna je i sad sam dosao do onog dela gde je Thor i sad kako da otvorim onu kapiju nemam nista da postavim na one dve ploce,uopste mi nije jasno?
Shone_King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 19:12   #180
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Mislis li na ono na prvom nivou,kad pronalazis rukavicu?
Imas jednu sobu pored,udji tamo i sve ce ti se samo kazati...
(objekti se bacaju na caps lock!)
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Tomb Raider 1 Jvss Akcione igre 11 29.5.2013 22:36
Tomb Raider Legend Molder2288 Akcione igre 140 16.2.2012 21:12
tomb raider puding Akcione igre 13 9.1.2007 1:18
Novi Tomb Raider sledece godine! F@n@T!c_KV® Akcione igre 14 14.11.2006 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com