Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2007, 15:53   #1
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Vampire The Masquerade: Bloodlines – Canines In The Night





Ovo mi je četvrti put da prelazim Bloodlines. Pre toga sam ga prešao sa Tremereom (muškarcem), Bruhom (ženom) i Malkavianom (muškarcem). Svakim novim prelaskom ove igre sam dolazio do otkrića novih momenata za koje nisam znao (budući da sam je prešao sam, bez walkthrough-ova). Prelazak sa Nosferatuom je jedina stvar koja mi je ostala da bih uklopio celu slagalicu, prvenstveno zbog pristupa igri.

Mislim da sam otkrio sve što se u igri otkriti može, tako da se tokom igranja neću voditi onim što znam i neću se truditi da uradim nešto jer je to moguće uraditi. Takođe ću pokušati da dočaram trenutno stanje svog lika, kao i njegove motive. Odnosno, neću raditi zadatke zato što znam da ću dobiti xy iskustvenih poena nego ću se truditi da obavim zadatke onako kako bi ih obavio moj lik.

U ovom AARu će svakako biti velikih spoilera, na šta skrećem pažnju onima koji možda nisu prešli igru, a čitaju ovaj AAR.

Što se tiče scenarija, on će ponekad verovatno iskakati iz originalnog, naravno, ne na mestima od presudnog značaja za priču. To će se događati zbog potrebe da priču vežem za individuu koju budem vodio, a uključivaće određene digresije na mestima koja budem smatrao odgovarajućim. Sa druge strane, dijalozi će biti adaptirani, delom prevedeni a delom izmenjeni u skladu sa našim jezikom i mojim poimanjem dijaloga (da ne bih upao u monotoniju pukog prevođenja svih linija dijaloga).

U prethodnim prelaženjima, jednom sam igrao sa melee karakterom i dva puta sa likom koji je koristio vatreno oružje. Stoga sam odlučio da ovaj lik bude okrenut borbi prsa – u – prsa, što nekako više leži Nosferatuu od druge opcije. Razvijaću ga ka modelu snažnog, bezobzirnog ubice koji je i više nego zadovoljan stanjem u kome se nalazi (što se da primetiti iz background-a koji sam mu izabrao) sa primesama stealth-a.

Background Leatherface će mi omogućiti da dobijem bonus u Melee-u i Potence-u, a od Disciplina ću razvijati upravo Potence i Obfuscate.

Igra je patch-ovana oficijelnim 1.2 i neoficijelnim 2.4. patch-evima.

p.s. Ako ponegde naiđete na neke reči koje su spojene, nemojte mi zameriti jer mi je tastatura malo razvaljena pa taster space ne radi uvek kako bi trebalo. Obavestite me, pa ću isprraviti.

Kompletan AAR (6.6 MB, pdf)

Poslednja ispravka: DeCoy (19.3.2010 u 12:54)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Blood Raven (10.12.2007), DBrave (14.7.2008), Eni (7.12.2007), PAIN (10.12.2007)
Stara 7.12.2007, 15:57   #2
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Name: Zatto

Gender: male

Clan: Nosferatu

Background: Leatherface (kao bezobzirna osoba kako pre, tako i tokom vampirizma, karakter dobija +1 Melee i +1 Potence, ali zato što više voli da bije ljude nego da im pomaže mora da potroši više iskustvenih poena kako bi povećao Humanity)

Attributes

Physical
Strength oo
Dexterity o
Stamina o

Social
Charisma o
Manipulation o

Mental
Perception o
Intelligence oo
Wits oo

Abilities

Talents
Brawl o

Skills
Melee ooo

Knowledges
Computer o
Scolarship o

Disciplines
Animalism o
Obfuscate oo
Potence oo


Poslednja ispravka: Maladikt (7.12.2007 u 16:28)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 7.12.2007, 16:04   #3
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

INTRO

Ja sam još uvek živ. Dok je to tako, ova priča mora biti preneta. Ja sam nekada bio jedan od vas. Sada... sada sam samo još jedan od njih, večno žedan, večno između dve strane. Život je za mene nepoznanica, ali ne i smrt. Dok nebrojeni ljudi umiru svuda unaokolo, znajte da nije sve onako kako izgleda. Dok uveče sedite zavaljeni u svoje mekane fotelje u svojim toplim domovima okruženi porodicom, znajte da niste sami...

Bića noći postoje, i ja sam jedno od njih. Od moje smrti, neki bi rekli ponovnog života, prošlo je svega nekoliko godina, a nagledao sam se svega. Video sam i uradio toliko toga da to moram da podelim sa nekim. Ovo je ispovest jednog mrtvog stvorenja čija su životna svrha patnja i bol. Ono što je najgore je što nisam sam u tome...

Zovu me Zatto. To ionako nije bitno, jer me malo ljudi uopšte i doziva, a onima koji to čine – moje ime nije ni potrebno.

Sve je počelo pre nekoliko godina u Los Anđelesu. Tamo sam živeo radeći kao nosač u jednom supermarketu. Zabavljao sam se sa nekom klinkom,onako neobavezno. Sve do jedne noći kada mi je pokazala sve svoje tajne. Kamo sreće da su to tajne na koje ti misliš, čitaoče... život bi mi danas bio mnogo lakši...

Da ne dužim, to veče je bilo početak mog vampirskog života. Međutim, kada sam se probudio u svom krevetu, video sam nju kako spava zavaljena u fotelji naspram mene. Pogledao sam na sat koji je pokazivao 3:45 posle ponoći. Prineo sam šake licu kako bih protrljao oči kada sam primetio da nešto nije u redu. Užas mi se uvlačio u kosti dok sam gledao svoje prste koji su sada više ličili na kandže i ruke koje su bile sasušene do kostiju prekrivenih kožom. Opipao sam svoje lice i osetio niz deformiteta: nos, uši, vilica, jagodice – sve je bilo drugačije. Čak mi je i cela kosa otpala.

Nisam ni stigao da se saberem kada su u sobu uletela tri muškarca od kojih je jedan ostao pred vratima. Jedan je bacio nešto ka devojci koja ja spavala u fotelji, a drugi me je oštrim predmetom pogodio u grudi nakon čega sam odmah izgubio svest.


Poslednja ispravka: Maladikt (7.12.2007 u 16:40)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 7.12.2007, 16:07   #4
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Kada sam postao svestan sebe i svog okruženja video sam da se nalazim u klečećem položaju sa rukama vezanim iza leđa. Bio sam na pozornici nekakvog pozorišta sa petnaestak ljudi u publici. Tada sam makar mislio da su bili ljudi. Ispostavilo se, zapravo, da je to saziv losanđeleskih vampira, a glavna tema smo bili moja sinoćna saputnica i ja. Dirljivo, zar ne?

Na bini su bile i one rmpalije koje su nas tu dovukle, kao i jedan oniži, zalizani uštogljenko u skupom Armani odelu i lakiranim cipelama. On se šetkao ispred nas i govorio o svakakvim glupostima: kršenju pravila, traženju odobrenja, protraćenom poverenju...

Daske su škripale pod njegovim tanušnim nogama, a ja sam se sve vreme pitao u kakvo sam to sra*e upao?



Budući da su mnoga pravila prekršena, kazna za prestup je smrt, reče zalizani.

Zatim se sagnuo ka vezanoj devojci, koja je sada izgledala izobličena kao i ja, i polako joj prošaptao: Oprosti mi.

A onda, onda sam počeo da uviđam neke naznake smisla u svemu tome. Jedan od one trojice što su mi upali u stan, tačnije dvometraš koji je ostao ispred vrata, izvuče nekakvu ogromnu sablju i odseče glavu klečećoj devojci koja se sekundu kasnije stropoštala na pod.

Očekivao sam lokvu krvi, a dobio omanji vatromet dokse njeno telo raspadalo sagorevajući uz šištav zvuk sve dok od nje nije ostalo ništa. Tada mi je postalo jasno da ovo nije nikakva šala nalik na one za Noć veštica. Ovo je bilo ozbiljno.



Odmah posle pogubljenja, uštogljeni se okrenuo publici i najavio saopštavanje moje kazne,budući da sam nastao na nedozvoljen način.

Ovo je sra*e! – začuo se povik iz publike.

Nastao je blagi žamor dok su svi pogledi bili upereni ka crnokosom mladiću u plavoj košulji koji je stajao ispršen, ljutitog pogleda.
Uštogljeni čovečuljak je za trenutak zastao, kao da razmišlja, a onda nastavio.

Ako mi gospodin Rodrigez dozvoli da završim... odlučio sam da ovog vampira ostavim u životu. Biće upućen način života naše vrste i dobiće jednaka prava. Neka niko ne kaže kako nisam milostiv prema problemima i zahtevima ove zajednice.

Zatim je cela publika napustila salu, a zalizani govornik mi je odvezao ruke i ispratio me do izlaza rečima:

Primi moje najiskrenije žaljenje zbog tvog gospodara, ali u našoj zajednici postoje određena pravila kojih se svi moraju pridržavati. Svako ko krši ova pravila podriva našu vekovima staru zajednicu.

Poslednja ispravka: Maladikt (7.12.2007 u 16:40)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 7.12.2007, 16:11   #5
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Ostavljajući te u životu, ja postajem direktno odgovoran za tebe i tvoje postupke. Stoga, ovo što nudim nije darežljivost, već prilika da nadmašiš svog gospodara. Bićeš poslat u Santa Moniku gde ćeš se sastati sa jednim od mojih agenata – Merkuriom. On će ti objasniti sve detalje. Do tada...

Tako je započeo moj život posle smrti...


DOLAZAK U SANTA MONIKU


Kada sam izašao iz pozorišta, napolju me je sačekao jedan od likova koje sam uočio u publici. Imao je dugu crnu kosu i bradu. Bio je obučen samo u prsluk, pantalone i ofucane cipele. Izgledao je kao pravi klošar, ali je sve vreme na licu vukao neki šeretski smešak. Kada sam mu prišao, on mi se obratio.

Kakva scena, čoveče! Ha-ha! ‘Ladno su te bacili na ulicu bez pojma o bilo čemu. Slušaj, klinjo, ovo je verovatno previše za tebe. Šta kažeš na to da te malo uputim u stvari?
Ko si ti?-upitao sam ga.
Ja sam Džek.-rekao mi je. Ono što je važno je to da ti nudim pomoć. Želiš li je ili ne?
Pa, ako si baš navalio, reci mi samo osnovne stvari.-rekao sam mu.
C, c, c. Ova današnja omladina...

Onda me je uputio u osnove vampirskog života. Obzirom da su to ipak vampirske stvari, razumećeš me, čitaoče, što ih neću ovde elaborirati. Neke stvari su ipak samo za Naše oči i uši.
Završivši svoje izlaganje, Džek mi je rekao da ga potražim kada se stvari malo slegnu u baru Last Round u centru grada. Pozdravili smo se i ja sam se uputio ka stanu u Santa Monici koji mi je obezbeđen od strane zalizanog uštogljenog čovečuljka kojeg mi je Džek predstavio kao Princa LaCroix-a, Princa svih losanđeleskih vampira.

Moje prebivalište u Santa Monici se nije razlikovalo previše od mog prethodnog stana. Ista rupa kao i pre.

Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 8.12.2007, 21:33   #6
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Princ mi je obezbedio jazbinu u priobalnom delu Los Anđelesa, poznatijem kao Santa Monika. Stan se nalazio iznad lokalne zalagaonice. Bio je prljav i mračan. Ponegde se u uglovima uhvatila mahovina od ogromne vlage. Bilo je zagušljivo, a ponekad se mogao osetiti miris koji je podsećao na nešto što je uginulo prošle godine. Jednom rečju – dom.

Procunjao sam unaokolo. Moje novo prebivalište je bilo malo, sa spavaćom sobom, kuhinjicom i sićušnim kupatilom (sva sreća da mi više nije ni bilo potrebno). Bio je tu i jedan trošni sto sa kompjuterom na vrhu, kao i televizor i radio sa kojeg se čuo umilni ženski glas. Prišao sam stolu sa kompjuterom i video da se na njemu nalaze dve poruke.

Jedna je bila od Merkurija kojeg mi je Princ već pomenuo. Na presavijenom, žutom papiru je bio napisan njegov pozdrav dobrodošlice kao i poziv da ga posetim u njegovom stanu, koji se nalazio u blizini, čim se smestim. Takođe mi je ostavio i lozinku za otključavanje elektronske pošte na kompjuteru i kovertu sa sto dolara u fioci.

Druga poruka je bila napisana na gruboj, sivoj hartiji i predstavljala je zagonetku koju je napisao izvesni Maksimilijan Štraus, kojom me je pozivao da ga pronađem u centru Los Anđelesa. Pronađi me tamo gde gori mistično Sunce, stajalo je u pismu. Pozabaviću se kasnije sa njim, pomislio sam. Otvorio sam poštu na kompjuteru. Jedno pismo je bilo od Merkurija (čovek voli da se ponavlja). U drugom pismu, Princ mije savetovao da što pre pronađem Merkurija (ala su zapeli, kao da je Smak sveta). U pošti je bila i jedna zanimljiva reklama u kojoj se spominjao neki Artur Kilpatrik, koji je tvrdio da može pronaći bilo koga. On će mi sigurno biti od koristi, a lokal mu se nalazio u blizini.

Udaljio sam se od elektronskog sokoćala i prišao frižideru u kome sam našao tri kese krvi za transfuziju. Takođe sam u kupatilu pronašao jedan ručni sat i pilule estrogena (za ime sveta, ko li je bio u ovom stanu pre mene?). Isključio sam radio i izašao iz u hodnik zgrade. Stan naspram mog je bio zaključan tako da sam odlučio da ga za sada ignorišem. Produžio sam ka izlazu iz zgrade. Ispred jednog stana sam ugledao današnje novine koje su govorile o masakru na pristaništu koji se odigrao prethodne večeri. Ispred izlaza sam zavirio u svoje poštansko sanduče koje je bilo prazno. Izašaosam napolje.

Ispred zgrade me je dočekao nekakav prosjak koji mi je zatražio sitniš.

Poslednja ispravka: Maladikt (8.12.2007 u 21:48)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 8.12.2007, 21:37   #7
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Za tebe nemam ništa, vucibatino, odbrusio sam mu. Uputio sam se ka Merkurijevom stanu koji se nalazio u blizini. Ispred ulaza se nalazio trag krvi koji je vodio unutar zgrade i nastavljao se sve do jednog od stanova. Nešto mi je govorilo da je to upravo onaj stan koji meni treba. I zaista, svi ostali ulazi su bili zaključani. Ušao sam u krvlju označen stan u kome sam zatekao čoveka koji je u nesvesti ležao na kauču. Bilo je sav umazan krvlju koja se cedila sa njegovog ležaja i mamila me. Uzdržao sam se da mu ne iscedim i to malo krvi što mu je ostalo, prišao mu i prodrmusao ga.


Merkurio?

Onesvešćeni se probudio i počeo da bunca promuklim glasom.

A? Da, ja sam Merkurio. One proklete propalice su me presrele i uzele mi astrolit i novac. Slušaj, ti si onaj novi klinac, zar ne? Moraš da mi pomogneš! Princ ne sme da sazna za ovo! Pomozi mi da se izvučem i nabaviću ti sve što poželiš. Povrati eksploziv koji su mi uzeli i ja ću ti se odužiti.

Ne znam baš, odgovorio sam mu, izgledaš mi prilično nesposobno. Mislim da ću morati da obavestim Princa o ovome.

Ti, prokletniče! Slušaj me! Te propalice se nalaze na liticii znad plaže. Onaj hemičar je glavni. Nadam se da će ti izdubiti lobanju, kretenčino! Čim se završi ova stvar sa LaKrojem, ti i ja ćemo da izravnamo račune!


Ne znam samo kako, kada ćeš ti i dalje ležati tu kao ku*ka, odgovorio sam i nasmejao mu se u lice.

Napustio sam Merkurijev stan rešen da povratim eksploziv koji je taj propalitet izgubio. Čim se ukaže prilika za dizanje nečega u vazduh, to nipošto ne treba propustiti.

Promuvao sam se po gradu i lako pronašao izlaz na plažu do koje se dolazilo preko parkinga. Na plaži me je dočekala tamnoputa devojka, duge crne kose i pokazala mi u pravcu obližnje litice.

Gore, na onoj litici. Ljudi koje tražiš se nalaze na onoj litici.


Prošao sam pored nje sa čudnim osećajem da nije sama sa sobom u glavi. Na plaži je bilo još nekoliko likova, koji su, izgleda, bili zajedno. Prišao sam jednom od njih koji je bio go do pojasa i imao kratko podšišanu, riđu kosu. Rekao mi je da se zove E. Kada sam ga upitao za ljude koje tražim rekao mi je da je tu nedavno prošlo par likova sa bejzbol palicama i da su se uspeli obližnjim stepenicama uz liticu..

Poslednja ispravka: Maladikt (8.12.2007 u 21:49)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 8.12.2007, 21:39   #8
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Onda sam primetio nešto čudno. E i njegova ekipa su svi do jednog bili vampiri! Međutim, bilo je nešto čudno u vezi sa njima što mi nije bilo jasno. Kada sam ga pitao kojem klanu pripadaju sasuo mi je priču kako ih svi to pitaju, ali oni ne znaju ništa o tome. Zatim mi je rekao da su im lokalni vampiri nadenuli čudno ime: tankokrvni. Rekao mi je i da je čuo nešto o tom nazivu od svoje devojke Lili, koja ga je, u međuvremenu napustila, ostavivši ga u ovom, vrlo čudnom stanju. Naime, rastali su se one noći kada mu je ona prenela svoju vampirsku kletvu, ali ju je on oterao, tako da nije stigla da mu objasni išta o vampirizmu. Zamolio me je da je pronađem. Kao jedini trag mi je naveo to što je Lili često posećivala obližnji kafe – restoran. Prihvatio sam ponudu iz želje da saznam nešto više o tankokrvnima, kao i uopšte o vampirskom stanju.

Oprostio sam se od Ea i popeo stepenicama uz liticu. Na vrhu sam ugledao ograđenu kućicu ispred koje je stražario jedan razbacanko tupavog izraza lica. U blizini se nalazio i jedan stari, beli kombi.



Pretpostavio sam da me, ovakvog kakav izgledam, neće pustiti ni da priđem ulaznim vratima. Stoga sam se poslužio lukavstvom. Aktivirao sam urođenu sposobnost mog klana – Nevidljivost. Međutim, pošto ješ uvek nisam poznavao sve tajne ove vampirske discipline, ostajao sam nevidljiv samo u čučećem položaju, te sam tako morao da se na sve četiri prikradem kući.

Lako sam izbegao gorilu sa ulaza tako što sam se prošunjao iza kombija i provukao kroz ogradu na drugoj strani dvorišta pošto sam odvalio jednu od dasaka. Prišao sam prozoru i video da je kuća puna ljudi koji su bili naoružani pištoljima i palicama. Ja sam, sa druge strane, imao metalnu štanglu koju sam dobio pri svom susretu sa Džekom, kao i pištolj, ali je njih bilo više.

Odlučio sam da ih udarim iz senke. Obišao sam oko kuće i video prekidač za struju kojim sam isključio napajanje u celoj kući. Iznutra se odmah začula vika, a jedan od ljudi, koji je bio u belom mantilu je pritrčao prozoru koji se nalazio pored prekidača. Požurio sam do obližnjih sporednih vrata koja sam obio i ušao u kuću.

Efekat Nevidljivosti je do tada već ispario, ali to više nije bilo bitno jer sam uspeo da neopažen uđem unutra. Lik u belom mantilu je verovatno bio hemičar kojeg je Merkurio spominjao, te sam odlučio da mu se odužim za muke koje mi je priredio. Dopuzao sam do njega pazeći da me ne vidi niko iz susedne sobe, skočio mu za vrat i iscedio ga do poslednje kapi krvi.

Ovo je bila prva krv koju sam okusio u svom vampirskom (ne)životu i bila je odlična. Dugo sam pio dok se hemičar koprcao pokušavajući da se oslobodi mog stiska, a onda je njegovo beživotno telo palo na zemlju.

Poslednja ispravka: Maladikt (9.12.2007 u 13:43)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 8.12.2007, 21:41   #9
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Zaputio sam se ka prostoriji iz koje sam video da je hemičar izašao. Unutra je, na stolu, stajao Astrolit, koji sam uzeo i izašao iz sobe. U blizini hemičarevog tela sam video ventilacioni otvor koji se nalazio u dnu zida. Otvorio sam ga i uvukao se unutra. Na podu je ležala koverta sa novcem, verovatno Merkurijevim. Strpao sam je u džep ne prebrojavši njen sadržaj.

Moj zadatak je bio obavljen, te sam se istim putem vratio natrag na plažu, a odatle ne ulice Santa Monike. Odlučio sam da ostavim pacera čiju sam grešku ispravio da se još malo krčka. Ipak ne bi bilo zabavno da mu odmah skratim muke, zar ne? Umesto toga sam rešio da pokušam da pronađem Eovu devojku Lili.

Posle kraće potrage sam uspeo da dođem do kafe – restorana koji je Lili ranije posećivala. Ušao sam unutra i zatekao prijatan lokal u kome su bile dve mušterije za šankom i jedna sa strane. Za kasom je stajala oniža, sedokosa bakica sa naočarima na nosu. Bio sam malo skeptičan u vezi sa svim ovim jer je trebalo da ja, monstrum, priđem nekom od ovih ljudi i zatražim informacije o nestaloj devojci. Posle kraćeg razmišljanja sam to i uradio. Prišao sam bakici i obratio joj se. Međutim, na moje ne suviše veliko iznenađenje, ona se stropoštala na pod pogođena srčanim udarom koji je, očigledno, izazvala pojava moje malenkosti.

Baba je bila na zemlji, a niko od prisutnih nije obraćao pažnju na to, pa sam odlučio da to ne uradim ni ja. Na pultu iza mrtve kasirke je stajala crna, kožna torbica koju sam pokupio pošto sam preskočio šank, na šta se, takođe, niko nije posebno obazirao. U torbici sam našao tri stvari. Prvo, Lilinu fotografiju koja je prikazivala vitku, riđokosu devojku. Druga stvar su bili ključevi od kola, a treća kauciona menica koja je glasila na ime izvesnog Ralfa Totena. Sledeći korak je svakako bio pronaći njega, pošto je očigledno na neki način bio povezan sa Lilinim nestankom.

Jedini odgovor koji mi se nametao je bila poseta Arturu Kilpatriku čiju sam reklamu video ranije. Ako je neko mogao znati nešto o osobi koju tražim onda je to bio on. Uostalom, on je i izdao menicu na Totenovo ime.

Kilpatrikova firma se nalazila u blizini restorana. Ovog puta sam se pažljivo sklanjao ljudima sa puta da se ne bi ponovio incident sa bakicom.

Ušao sam u Arturov lokal. Gazda je bio unutra, oličen u obliku debele, masne telesine sa ogromnim brkovima, naočarima iz osamdesetih i masnom kosom. Prošao sam mu iza leđa i pročačkao podatke na obližnjem računaru. Ispostavilo se da je Ralf Toten privođeni da muje zaplenjen crveni automobil marke Thunderbird, koji je prebačen na obližnji parking. Odlično, pomislio sam, Ovi ključevi su sigurno od tog vozila.

Zatim sam se okrenuo ka Arturu i započeo konverzaciju sa njim ne bih li video njegovu reakciju na moj izgled.

Sinko, rekao mi je, nadam se da se nisi takav rodio. Reci mi, to je sigurno neka nova moda, kao pirsing i tetoviranje, zar ne?

Poslednja ispravka: Maladikt (8.12.2007 u 21:51)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 8.12.2007, 21:44   #10
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Odgovorio sam mu da makar nisam debeo kao svinja, na šta se on grohotom nasmejao pri čemu mu se salo treslo od brade do pupka. Pohvalio je moj smisao za humor i ponudio mi da nađem Karsona, njegovog lovca na ucenjene glave, koji je nedavno nestao. Kilpatrik se inače bavio privođenjem ljudi sa poternice za šta je dobijao novac. Tako je Toten i zaglavio kod njega.

Prihvatio sam posao, a on mi je dao ključeve Karsonovog stana koji se nalazio odmah preko puta Merkurijevog, u istoj zgradi. Artur mi je, naravno, obećao novac po obavljenom poslu, inače ne bih ni razmišljao o tome da radim za njega.

Totenova kolica sam pronašao na parkingu i, kako sam i očekivao, ključ iz torbice je odgovarao. U gepeku sam našao nešto zanimljivo,Lilin dnevnik. Pošto sam za ovo kratko vreme već počinio veće grehe od čitanja tuđeg dnevnika, otvorio sam ga i na brzinu pročitao poslednje unose. Otkrio sam da je Ralf Toten vampir iz Nemačke koji je preneo svoju kletvu na Lili. Ona je, međutim, postala tankokrvni vampir, jer je bila generacijski dosta udaljena od Kaina, prvobitnog vampira. Tankokrvni imaju razvodnjenu krv i nisu moćni kao pravi vampiri. Stoga ju je Ralf ostavio, a ona je utehu našla u Eu sa kojim je ponovila istoriju. Pretvorila ga je u polu – vampira posle čega su se posvađali i rastali. Pošto nije mogla da odoli zovu koji muči svakog od Prokletih, Lili je otišla u banku krvi, gde ću sigurno naći dodatne informacije o njenom nestanku, budući da se tu poslednji unos završava.


Ušao sam u banku krvi kroz sporedan ulaz i zaputio se na donji sprat. Tamo sam naišao na šalter sa rešetkama iza kojih je stajao riđokosi čovek ludačkog izraza lica. Iz razgovora sa njim sam otkrio da se zove Vandal i da prodaje bolničku krv vampirima kao što sam ja. Zatražio sam mu da me pusti da uđem u banku, ali je on to odbio.

Koga je uopšte briga za njega? - pomislio sam i obio ulazna vrata. Ušao sam u jednu od kancelarija i na kompjuteru iščačkao šifru za pristup rashladnoj komori, koju sam potom našao i otvorio. Komora je zapravo bila ulaz u ono što se ispostavilo da je soba za mučenje. Unutra sam zatekao devojku sa fotografije koja je bila vezana za stolicu dok joj je iz ruke virila igla za transfuziju krvi. Odmah sam je oslobodio jer sam shvatio da je Vandal drži u zatočeništvu i prodaje na svom šalteru upravo njenu krv.

Poslednja ispravka: Maladikt (8.12.2007 u 21:51)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 8.12.2007, 21:47   #11
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Lili se tada probudila iz transa i u životinjskom skoku se obrušila na bolničara koji je u tom trenutku ušao u prostoriju. Gledao sam je sa zgražavanjem dok je cedila mladića na podu, zaboravljajući na sebe, koji sam uradio nešto slično malo ranije. Kada je ustala sa njegovog mrtvog tela, potpuno se uklapala u ambijent. Bila je umazana krvlju, kao i zidovi oko nas.


Rekao sam joj da me je E poslao i da je čeka na plaži jer joj je sve oprostio. Ona se obradovala i pojurila napolje zamolivši me prethodno da ne kažem njenom dečku kako je upravo hladnokrvno ubila čoveka. Obavezao sam se da neću, ako budem nagrađen za ćutanje.

Na izlazu iz prostorije me je dočekao Vandal koji se našao vrlo uvređenim jer sam mu oslobodio zamorče. Rekao mi je da očekuje od mene nešto zauzvrat, na šta sam mu odgovorio da nisam trenutno pri parama i da ću mu ih doneti kada budem mogao. Posle toga sam ga napustio.

Vratio sam se na početni sprat zgrade i pronjuškao po kancelarijama. U jednoj sam našao ključ izvesnog doktora Malkolma kojim sam se poslužio da uđem u njegovu kancelariju. Tu sam našao tri bočice morfijuma koje sam strpao u džep. Otvorio sam Malkolmovu poštu (baš sam bezobziran, zar ne?) i saznao da vara svoju ženu sa nekom lutkicom po imenu Pejdž.

Perverzan neki doca, pomislio sam. Ovo ne može da se završi ovako.



Uspeo sam da pronađem dr Malkolma u jednoj od prostorija i iskamčim mu $75 za ćutanje o njegovom neverstvu. Uz negodovanje je pristao da mi novac pošalje na kućnu adresu. Čovek bi pomislio da doktori imaju dobru platu, a ovom mom je i $75 mnogo...

Iz jedne od susednih prostorija sam čuo zapomaganje. Ušao sam unutra i ugledao riđokosu devojku rasporenog stomaka koja je ležala ne krevetu i buncala da joj je neophodan doktor (da li se to meni samo čini ili je Santa Monika prepuna riđokosih ljudi?). Nisam mogao da joj pomognem, pa sam izašao napolje.

Otišao sam iz banke krvi na plažu kako bih video okupljanje golupčića i pokušao da dođem do nagrade. Pohvalu za moj trud u vidu šuškavih zelembaća nisam uspeo da dobijem, ali makar jesam dobio malo zabave. Izvadio sam metalnu štanglu i umlatio sve tankokrvne koji nisu pružili neki veći otpor. Sada će zauvek biti zajedno, ali ne na ovom svetu. Pošto je od njih ostala samo prašina koja se stopila sa peskom, napustio sam plažu i krenuo u potragu za Karsonom.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)
Stara 9.12.2007, 14:53   #12
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Jako lepo pises, vrlo je pitko stivo . Dobro izgleda za sada, samo nastavi...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
Maladikt (9.12.2007)
Stara 9.12.2007, 15:29   #13
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Da, dobro je - bice od tebe nesto
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku The mighty Boo na korisnoj poruci:
Maladikt (9.12.2007)
Stara 10.12.2007, 10:45   #14
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Bas lepo napisano, samo napred
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
Maladikt (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 12:31   #15
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Stan preko puta Merkurijevog je bio prazan. Karson nije bio prisutan, ali je iz nekog razloga ostavio sam sebi poruku na automatskoj sekretarici. Iz nje sam saznao da je Arturov poslušnik u potrazi za nekim MekGijem. Pretraživši poštu lovca na ucene saznao sam da se njegov čovek krije u salonu za tetoviranje, koji se nalazio preko puta zgrade u kojoj sam prebivao. Ključ od salona sam našao na Karsonovom televizoru. Pre nego što sam izašao, još malo sam pronjuškao po stanu. Bio je tu jedan poveći sanduk koji je imao vrlo komplikovanu bravu, tako da nisam uspeo da je obijem. Sa jednog od zidova me je pohotno posmatrala Imalia, verovatno neki top-model, čiji je poster Karson držao u stanu. Čisto sumnjam da bi me tako gledala kada bi videla moju grozotu uživo. No, dosta perverznih misli, čitaoče, okrenuo sam leđa crnokosoj lepotici i zaputio se u salon.


Lokal je bio prazan. Ne našavši ništa u prizemlju, zaputio sam se u podrum salona. Tamo sam naišao na telefon koji je zvonio, pa sam, pošto nisam pronašao ništa vredno pažnje, podigao slušalicu.

Gospodin MekGi?, začuo se piskavi, muški glas sa druge strane.

MekGi trenutno nije ovde, ko ga traži?

Ovde je gospodin Gimbl. Imao sam zakazan sastanak sa gospodinom MekGijem, ali se on nije pojavio. A ko ste Vi?

Neko ko ga isto tako traži.

Aha, znači... znači tako.

Mogu li da Vam postavim par pitanja?
, upitao sam.

Naravno, svratite do mene. Moj lokal se nalazi na kraju Glavne ulice, to je jedan podrumski studio. Na vratima piše Gimblova prostetika. Samo pozvonite na interfon.

Piskutavi čovek sa druge strane žice je prekinuo vezu, a ja sam se, nemajući drugog izbora, zaputio u podrumski studio gospodina Gimbla. Pre toga sam svratio do kanalizacije gde sam sažvakao tri pacova. Ko je rekao da je vampirski (ne)život lak?

Pronašao sam lokal prateći dobijena uputstva. Kada sam ušao, dočekao me je čovek srednje visine sa veštačkom levom rukom umesto prave, koja je od ostatka njegovog tela odskakala kao trotinet od Ferarija.

Ah, iznenadio se kada me je video, nisam znao da ste Vi u takvom stanju. Ja, znate, pravim proteze i nisam stručnjak za plastičnu hirurgiju. Možda bi bolje bilo da se obratite nekome na lokalnoj klinici?

Ne, hvala. Ovo je moje prirodno stanje
, odgovorio sam. Šta mi možete reći o MekGiju?

Mislim da imam neke podatke u njegovom kartonu. Sačekajte koji trenutak
, rekao mi je i izašao iz prostorije.

Pošto sam se nalazio u čekaonici, zgrabio sam par časopisa koje sam prelistao čekajući docu. Međutim, dok sam privodio kraju treći broj Sveta Mekintoša po redu, primetio sam da se piskutavi čovečuljak predugo zadržao. Odlučio sam da ga potražim i kaznim zbog odugovlačenja.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 12:34   #16
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Izašavši iz čekaonice, dospeo sam u ogroman magacin koji je bio ispunjen veštačkim udovima i lutkama u ljudskoj veličini. Bio je tu i frižider u kojem sam našao kesu transfuzione krvi. Pokupio sam je i produžio dalje. Naišao sam na tablu sa spiskom cena na čijem dnu je krvlju bilo ispisano: Mušterije koje čekaju amputaciju moraju sačekati napolju. Tada sam shvatio da nešto definitivno nije u redu. Izvukao sam moju vernu metalnu štanglu i produžio dalje.

Naišao sam na stepenice koje su se spuštale u podrum sa krvlju umrljanim prostorijama koje su imale rešetke na vratima. Došao sam do jedne veće prostorije koja je podsećala na operacionu salu. U njoj sam pronašao čoveka koji je zapomagao da ga pustim iz ćelije u kojoj je bio zatvoren. Ispostavilo se da je to Karson, a da Gimbl već dva dana drži njega i MekGija zatvorene u podrumu i odseca im delove tela. Definitivno moj tip čoveka. Gimbl, ne Karson. Šteta što sam morao da ga ubijem.

Okrenuo sam se i video pomahnitalog doktora kako juri ka meni sa odsečenom ljudskom rukom kao oružjem. Aktivirao sam Moć, još jednu od sposobnosti mog klana, koja mi je povećavala snagu u borbi prsa – u – prsa, i raspalio po Gimblu. Zahvatio je i on mene jednom ili dva puta, ali je vrlo brzo pao pod mojim naletima. Čovek.


Za sobom je ostavio onu odsečenu ruku koju sam prisvojio kao neki perverzni trofej.

Oslobodio sam Karsona, koji mi je rekao da više neće raditi za Kilpatrika posle svega što je doživeo. Razlog više je to što mu je onaj preminuli ludak odsekao kažiprst, bez kojeg je svaki lovac na ucenjene glave beskoristan sa vatrenm oružjem. Za MekGija je, međutim, bilo suviše kasno, jer je njemu nedostajalo mnogo više od jednog prsta.

Vratio sam se kod debelog Artura i izvestio ga o mom podvigu. Iskeširao mi je okruglo $201 i zamolio me za još jednu uslugu. Prihvatio sam posle njegovog obećanja da će me opet dobro platiti. Stvar je bila u tome da se jedan od osuđenika nije pojavio na suđenju i da ja treba da ga pronađem. Njegovo ime je bilo Majk Durbin, zvani Mutni. Kauciju je umesto njega platila njegova devojka Merien Mjurieta, koja je živela u stanu preko puta mene (koji je ranije bio zaključan). To mi je bio jedini trag, tako da sam se odmah uputio tamo.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 12:39   #17
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Ušao sam u zgradu i pokupio onih $75 iz sandučeta koje mi je doktor Malkolm poslao. Ništa slađe od zarade ucenjivanjem. Draže mi je tih 75, nego Arturovih (okruglih) 201.

Opet sam poljubio zaključana vrata. Većina Amerikanaca, međutim, ima neku veoma čudnu naviku da ostavlja rezervne ključeve od stana ispod saksije ispred ulaznih vrata. Tako je bilo i sa Merien, Durbinovom devojkom.

Unutra je sve bilo golo, bez i jednog komada nameštaja osim stočića na kome je ležala telefonska sekretarica (automatska,čitaoče, ne živa). Preslušao sam poslednju poruku iz koje sam saznao da je Durbin otišao u centar Los Anđelesa gde je odseo u hotelu Skyline Apartments u stanu 2A, kod svog prijatelja Miltona, gde je očekivao poziv od izvesnog Renoa.

On, dakle, više nije bio u Santa Monici. Obavestio sam Artura o svom otkriću, a on mi je isplatio $150 za trud i rekao da će morati samostalno da preduzme neke korake. Ja sam, sa druge strane, rešio da probam da nađem Durbina nešto kasnije, kada me posao odvede u centar grada, ne bih li još malo olakšao Kilpatrikov novčanik.

Bilo je krajnje vreme da posetim nesposobnog Merkurija. Došao sam u njegov stan, a on me je, čudna mi čuda, dočekao vrlo neprijateljski raspoložen, ovog puta na nogama.

Pretpostavljam da imaš Astrolit, rekao mi je. To će mi spasiti gu*icu kod LaKroja.

Ne računaj na to
, odgovorio sam mu.

Znaš, dok si bio odsutan, malo sam razmišljao. Ne mogu da rizikujem da me neki novajlija pametnjaković diskredituje. Tako da ću, za par minuta, poslati vest LaKroju da klinac kojeg je poslao nije uspeo da preživi na okrutnim ulicama Santa Monike.

Merkurio, poželećeš da si poginuo onda na plaži. Navali, parazitu.

Za nekoga ko se bavi preprodajom oružja i krijumčarenjem dinamita, čovek, u mom slučaju – vampir, bi pomislio da će Merkurio iz pantalona izvući neku pucu visokog kalibra. Umesto toga, on je izvadio običan kuhinjski nož.


Naoružao sam se štanglom i aktivirao Moć dok je nesposobnjaković trčao ka meni sa sečivom u rukama. Razmenili smo par udaraca, nakon čega je on izvukao deblji kraj, mada ni ja nisam bio daleko od slanja poslednjeg pozdrava. Merkurio je na kraju ležao na podu razbijene lobanje, a ja sam stajao pored njega sa kuhinjskim nožem među rebrima. Izvukao sam sečivo iz mog mrtvog mesa, obrisao ga pokojnikovim lepo opeglanim sakoom i zadenuo za pojas. Da se nađe.

Onda sam malo ispreturao stan i pronašao dnevnik u kome je upravo preminuli preprodavac ostavio meni neophodne informacije. Naime, Astrolit je bilo neophodno odneti izvesnom Bertramu Tangu, jednom od vampira Santa Monike. On je, međutim, bio u zavadi sa Terezom Vorman, vlasnicom noćnog kluba Asylum, koja je očigledno bila neka opasna vampirka.

Sledeći korak je bio pronaći gospođicu i okončati svađu.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 16:40   #18
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Jako je zanimljivo čitati kako je neko igrao potpuno drugačije u svakom pogledu
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Maladikt (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 16:50   #19
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

To je i bila poenta. Radim sve ono što nisam u ranijim prelascima.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2007, 20:01   #20
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Asylum je bio poprilično veliko zdanje u srcu blatnjave Santa Monike. Svi putevi su vodili tamo. Mračna atmosfera ovog dela grada je bila oličena u monumentalnoj spoljašnjosti noćnog kluba koji me je dozivao.

Vampirsko okupljalište, pomislio sam, ali je ipak trebalo postupati oprezno.

Ušao sam unutra. Nisam stigao ni da pogledam oko sebe kada mi je prišla plavuša zavodljivog osmeha i očiju koje su bile različite boje - jedno zeleno, drugo plavo. Kosa joj je bila skupljena u dva repića, a na sebi je imala uniformu nekakve srednjoškolke sa sve čarapicama do kolena, ali u veoma slobodnom izdanju. Nisam znao u šta prvo da pogledam. Koža joj je bila bleda, a očnjaci su joj se isticali naspram ostalih zuba. Počela je da govori uzbuđenim glasićem:

U, šta to imamo ovde? Još jedna slatka mala igračkica? Mmm, mirišeš na novo, maleni. Nadam se da te nisam uplašila, pačence.


Koji je tvoj problem?

O, upravo sam razmišljala o ukusnoj palačinkici koja je ušla u moj klub i nije bila toliko slatka jer je bila natopljena sirćetom.


Posle ove rečenice sam shvatio da joj definitivno nedostaje neka daska u glavi, ako ne i cela taraba.

Ti si poremećena, jesi li svesna toga? – pitao sam je.

Kao i ceo svet, ali svi i dalje bančimo pod istim mesecom.

Ko si ti?
– upitao sam je pokušavajući da povežem njenu poremećenu pojavu sa nekim imenom.

Ja sam prst koji ti se spušta niz kičmu kada se sva svetla pogase. Ja sam ime sa zidova svih muških soba. Kada se ja durim, ceo svet pokušava da me nasmeje. I svi uvek žele da znaju, ko... je... ta devojka?

Ludačo, imaš li ti ime?

Ja... sam... Džanet. A ovaj komadić haosa ispunjen kikotom je moj klub. Volela bih da u tebi budim zanimljive draži cele večeri, srce, ali zaista imam posla. Uskoro ćemo se slatko sjediniti, obećavam.

Uskoro ne može doći suviše brzo, odgovorio sam joj, a ona se okrenula i odšetala do lifta kojim se popela na gornji nivo kluba, sve vreme mešajući kukovima.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Aljosa Role-Play 3769 8.8.2023 12:21
Vampire the Masquerade: Bloodlines goran.rs Role-Play 1220 8.6.2021 15:32
Vampire the Masquerade: Redemption Patton Role-Play 9 16.4.2009 21:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com