![]() |
![]() |
|
|||||||
| Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!) (Pravila pisanja: kliknite ovde.) |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#6381 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.412 puta na 7.271 poruka
|
Nije valjda da si tek sad pogledao Band of Brothers?
|
|
|
|
|
|
#6382 |
|
Član
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
|
Posle te dve obavezno Generation Kill
Poceo da gledam Chemistry of Death za sada nije losa. Lockwood & Co relativno zabavna pocetak malo sporiji. |
|
|
|
|
|
#6383 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.592
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.156 puta na 2.493 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6384 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6385 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.412 puta na 7.271 poruka
|
Za tebe znam da si nastran, pa se ne čudim...
|
|
|
|
|
|
#6386 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6387 | |
|
Starosedelac
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.811
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 221 puta na 187 poruka
|
Citat:
Edit. Izvinjavam se,sad tek vidim na prethodnoj stranici da si pogledao. |
|
|
|
|
|
|
#6388 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.201
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
Solidna šesta epizoda TLOU-a, ali čemu ovo koketiranje i preplitanje sa momentima iz nastavka igre, kad gomila stvari iz keca trpi ili nije ni ubačena.
|
|
|
|
|
|
#6389 |
|
SK HQ
Član od: 6.4.2018.
Poruke: 106
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 120 puta na 56 poruka
|
Verovatno da bi autori serije od druge sezone pričali svoju priču, što im je bila namera od samog početka
|
|
|
|
|
|
#6390 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.692
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 658 puta na 461 poruka
|
Tako je to kada pisci tih prica rade na seriji. Mnogo vole da dodaju, menjaju i oduzimaju.
RR Martin i King to do rade konstantno. |
|
|
|
|
|
#6391 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.201
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
Spojler za drugi deo igre i ovu epizodu:
Spoiler za Spojler:
|
|
|
|
|
|
#6392 |
|
Starosedelac
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.811
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 221 puta na 187 poruka
|
To bi tek bila katastrofa. Mada ako procene da je golf palica prebrutalna,ima da stave da je umro od srčke u krevetu.
|
|
|
|
|
|
#6393 | ||
|
Veteran
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 718
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 131 puta na 102 poruka
|
Citat:
Moje iskreno saucesche! ![]() Citat:
![]() Zoni, a da promenimo ti pol, dal ce to igrat ikakvu ulogu?!
|
||
|
|
|
|
|
#6394 |
|
Veteran
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 718
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 131 puta na 102 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6395 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 216
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
|
Vidim da se u 7. epizodi spremamo za Elino izlazenje iz ormara u Left Behind...
Ovu 6. je inace rezirala Jasmila Zbanic i serija je ipak cist prosek i obican materijal za prezentaciju, gde dobijamo onakvu zavrsnicu 6. epizode u odnosu na igru, zarad epizoda poput 3. Tuga... |
|
|
|
|
|
#6396 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6397 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.201
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
![]() Mandalorijanac S3E1 izašao |
|
|
|
|
|
#6398 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#6399 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.692
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 658 puta na 461 poruka
|
Odlicna prva sezona ali mnogo kratka. Svega 35min.
|
|
|
|
|
|
#6400 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.322
Zahvalnice: 4.441
Zahvaljeno 3.423 puta na 2.356 poruka
|
Last of Us me blago rečeno razočarala...
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Serije grafičkih kartica | Ilke | Grafika | 19 | 14.7.2009 12:40 |
| Španske serije | miša topola | Cvet kompjutera | 20 | 17.4.2009 18:05 |
| Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x | laikexpert | Slobodni softver | 2 | 14.4.2009 16:25 |
| Nova kamera starije serije | westorbit | ŠDK - Foto i audio/video | 0 | 18.4.2007 16:13 |