Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.10.2013, 21:37   #11
lukababic
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Poruke: 217
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 119 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
fisfikus kaže: Pregled poruke
Mislim da ću da krenem sa Grim Fandangom
Za Grim Fandanga skini novi ResidualVM, skini Patch101.exe iz njihove download sekcije, a zatim samo prebaci patch u Grim folder (ne instaliraj ga) a ResiudalVM ce ga sam prepoznati, samo uperi Resiudal ka folderu igre. Pogledaj "Display" opcije u Residual-u i poigraj se sa "Software rendering" da vidis kakve rezultate daje. Ako igras na widescreen monitoru onda podesi sledece opcije na grafickoj karti da ti likovi ne bi bili 200% razvuceni: Display Properties / Size & Position / Do not scale

http://residualvm.org/downloads/
Uputstvo

Ako te zanima da poboljsas izgled glavnog lika u prvoj cetvrtini igre sa hi-res 3D modelom i boljim teksturama: pogledaj ovde. Isto kao i patch samo prevuci download-ovani fajl u GF folder i residual ce ga ucitati (moras u opcijama Residual-a da ukljucis: game options / load user patch).



Dobro prouci komande Meniju se pristupa na F1 dugme. Imas "camera-relative" i "character-relative" kontrole, kao i dugmice za: inventory, examine, use i pick-up.

ResidualVM ce ti takodje ispraviti nevidjeno glup bug u igri koji ni zvanicni patch ne resava, a koji je uskratio gomile ljubitelja Fandanga za jedan veoma vazan razgovor: pogledaj ovde ako hoces detaljnije objasnjene greske, ali ne pustaj klip jer je pun spoilera koji otkrivaju 100% zapleta.


Citat:
fisfikus kaže: Pregled poruke
posle Blade Runner pa Last Express .
Za last Express pogledaj GOG verziju da se ne bi mucio oko instalacije sa DosBox-om

http://www.gog.com/game/last_express_the

Poslednja ispravka: lukababic (11.10.2013 u 0:32) Razlog: linkovi i uputstva, gramaticke greske
lukababic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, predlozite mi avanturu, preporuka avantura, preporuka igara, sta igrati


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MTID, MTU i SK: Šta nam treba za dobru eTrgovinu? Dukes Javne rasprave 65 23.1.2012 14:51
Nekoliko saveta za novog avanturistu pfonihx3 Avanturističke igre 224 27.9.2011 13:41
POMOC !! Trazim dobru tastaturu blabla21 ŠDK - Ostale komponente 8 2.8.2011 16:48
Predlozite mi novu konfu Goonotora Šta da kupim? 36 22.12.2007 2:53
Predlozite neki dobar, mali FPS! ZoNi Akcione igre 11 4.10.2006 22:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com