Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.2.2007, 0:31   #21
shin-bojan
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 359
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 76 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shin-bojan
Određen forumom Re: Sam & Max Episode 2:Situation Comedy

Citat:
Garson kaže:
Pa ja sam ti postavio link na sajt telltale games-a, pogledaj slike, ako su ono slike kancelarije, ulice, Bosco's i Sybil onda sam ja lud.
"Sam & Max's third episode feels shorter than the previous two, and at least part of that is due to so many of the environments being recycled from previous episodes.
That repetitive streak holds throughout the game's structure, as well. Sam & Max's office and local neighborhood are largely unchanged--everything that was needed for the previous episode's puzzles has simply been replaced with the sort of things you'll need for this episode's puzzles. Aside from the local neighborhood, there are only a few other screens to see, which is sort of disappointing, because now that we're three episodes deep, some of the things established in the first installment are wearing thin."
shin-bojan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 0:10   #22
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Sam & Max Episode 2:Situation Comedy

Citat:
shin-bojan kaže:
"Sam & Max's third episode feels shorter than the previous two, and at least part of that is due to so many of the environments being recycled from previous episodes.
That repetitive streak holds throughout the game's structure, as well. Sam & Max's office and local neighborhood are largely unchanged--everything that was needed for the previous episode's puzzles has simply been replaced with the sort of things you'll need for this episode's puzzles. Aside from the local neighborhood, there are only a few other screens to see, which is sort of disappointing, because now that we're three episodes deep, some of the things established in the first installment are wearing thin."
Eto, dokaz da ljudi veze nemaju.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2007, 18:02   #23
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Sam & Max Episode 2:Situation Comedy

Izashao je Episode 3 pre dva dana.
Upravo sam nabavio sam full verziju (ali besplatnu ) i mogu da potvrdim da postoji nova lokacija - kazino.
Znaci bio sam u pravu, ovi sa gamespota lupaju.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2009, 20:17   #24
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Sam & Max Episode 2:Situation Comedy

Odlična igra, zabavna i sa dovoljnim brojem umereno teških zagonetaka. Izgleda malo lakša od prve epizode, ali mislim da se takav utisak stiče prvenstveno zato što se čovek uigra kroz prvo parče serije pa se lakše snalazi u drugom. Čitam ovde u temi da su (i to ni manje ni više nego "stručnjaci" sa GameSpota! OMG!!!) zamerili igri što ima malo lokacija, i što su iste kao u prethodnoj epizodi.
Prvo, tu je celi novi set lokacija u TV studiju, dovoljno velik za tumaranje i istraživanje, a i (isti) "komšiluk", već poznat iz prethodnice, dobro služi za održavanje koherentnosti ciklusa (narodski: sve je lepo povezano). Na kraju krajeva, čak i da je ovome (jedini i isključivi) razlog (ne)manje para, treba imati u vidu da igra jedne male nezavisne kompanije nikada ne može da ima budžet kao kod kolosa (dinosaurusa?) kakav je (za nas "avanturiste" odavno pokojni) Luka$Rat$ ().

Sve čestitke ekipi TellTales: Sam & Max ponosno jašu dalje.

Još nešto što moram da prokomentarišem:
Citat:
Kažu na Gamespotu...

Ako želite da znate pravu istinu o nekoj igri iz časnog soja avantura, zaboravite na sajtove kakav je GameSpot i časopise kakav je PC Gamer. Ljudi koji za navedena glasila (ja bih rekao "sredstva obmanjivanja") pišu jednostavno NE IGRAJU, NE POZNAJU, NE VOLE (ovo poslednje je često presudno) avanture i trebalo bi im recenziranje pomenutog žanra interaktivne zabave nekim zakonom zabraniti. Posećujte ta mesta samo na sopstveni rizik jer vas tamo (kao ljubitelja avantura) samo čeka nerviranje (ili bezgranično zadovoljstvo, ako ste "avanturomrzac" ili mazohista pa volite da svaki dan čitate kako su avanture pokojne/umrle/mrtve i u svakom pogledu dosadne i prevaziđene).
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, sam & max


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com