Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.8.2009, 19:27   #61
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Kane will almost certainly die in newly credible cut-scenes...for good this time.
jos jednom...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2009, 10:29   #62
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
jos jednom...
Shmrc, stvarno ce mi nedostajati taj chelavi manijak . Shalu na stranu, iz Iskovog posta, vidim da ce napraviti domination style gameplay(mozda sa tiketsima cao u COH-u). Respawn, to mi zvuchi zanimljivo. Ako budu uspeli da prenesu fps dinamiku igre kako treba na rts, moze da ispadne dobro. Mada, i dalje mi sve to zvuchi chudno... Samo nam ostaje da chekamo, i vidimo kakva je praksa
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2009, 23:17   #63
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Titan The Titan-Mech is well known by C&C veterans, because it was also available in the second part of the series, Tiberian Sun, being the standard pounder of the world police. And in Kane's Wrath, the add-on to C&C: Tiberium Wars, the »Steel Talons« faction of GDI led the Mech into battle. In Command & Conquer 4 it's likely that the Titan is only available to the offensive player class. GDI and Nod are divided into three sub-divisions: attacker, defender and supporter.
Sandstorm The Sandstorm rocket launcher is also well known from Tiberian Sun. We assume that this hovering tank will be able to glide above rivers in Command & Conquer 4, too, which makes it ideal for surprise attacks. Due to his thin armor he should not get too close to the enemy, though.
Wolf Using his double machine-gun, the Wolf tank prefers to finish off infantry. Armored enemies and buildings are hardly damaged by his fire. So it's likely that the Wolf should be available for low-level players. In C&C 4 each player class gathers experience when opponents are dealt with and then gains access to more powerful units and new upgrades.
Nod-Basis Electronic Arts has taken base building out of Command & Conquer, instead each faction own a mobile base, the so-called Crawler. It can convert itself into a factory anywhere and produce units, which need to be paid for. When this Nod-base has finished a new unit, the metal dome to the left opens and the unit ascends to the battlefield on some kind of elevator.
Defensive towers The only buildings you are allowed to raise yourself are defensive towers and even they can only be used by the defensive player class. There are different types. Here it's a gun against vehicles (above) and a rocket launcher (below). Both can be retracted into the ground to lure opponents into ambushes. When defensive Nod players gain experience and levels, they can also unlock the Obelisk of Light, the well-known and powerful laser tower of the Brotherhood.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
Wastelander (8.8.2009)
Stara 9.8.2009, 18:06   #64
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom

Novi screenshot, ovog puta nije u pitanju budjav scan



Sutra veliki preview vezan za cnc4, a do tada vas pozdravlja:



Kejn

Poslednja ispravka: DeCoy (10.8.2009 u 11:32) Razlog: sorry za kejna
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Wastelander na korisnoj poruci:
Packy (9.8.2009), worm4 (26.8.2009), zokocx (9.8.2009)
Stara 9.8.2009, 23:21   #65
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Sve ovo sto vidim meni deluje ruzno do bola.Previse laseraje i koje kakvih cuda.Nisam odigrao ni jedan deo C&C bas zbog takvih nadljudskih tvorevina.Taj terend ima se preneo i na RA3, sva sreca u manjoj meri.Eh kako je RA2 normalno izgledao....
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2009, 20:02   #66
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Evo prvi da postavim preview:http://www.eurogamer.net/articles/co...er-4-preview_7
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Packy na korisnoj poruci:
Isko (11.8.2009), Wastelander (11.8.2009)
Stara 11.8.2009, 0:08   #67
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
Packy kaže: Pregled poruke


Na sve lici osim na C&C....
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2009, 12:24   #68
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

ha! Neko je bio brzi od mene u postovanju privjua .

Evo, pazljivo sam prochitao tekst, u kome su veoma nahvalili novi class-based sistem. Naravno ovde je opisan samo demo s jednom misijom, ali prvi utisci su vishe nego pozitivni.(nadam se da preview nije bio potplacen lol )

E sad, ono shto me je zabrinulo, jeste da je neko na forumu cnc-a spominjao da igra nece uopshte doci na DVD mediju, i da ce biti download purchase only, kao i mogucnost nekih mesecnih pretplata za unlockove.(shto bi me uistinu odvratilo od ovog naslova). S obzirom da je EA u pitanju....nikad se ne zna ...ali se skreno se nadam da nije tako(chekamo pouzdane izvore)
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2009, 20:49   #69
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Command & Conquer 4
Live Q&A:http://www.eurogamer.net/articles/co...4-live-q-and-a
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Packy na korisnoj poruci:
Wastelander (13.8.2009)
Stara 13.8.2009, 14:40   #70
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
Packy kaže: Pregled poruke
Ijao, kako fino izbegavaju neugodna pitanja, zao mi je shto nisu dali objasnnjenje kako savegame funkcionishe...(shto me podseti da im stavim pitanjce na forumu )
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2009, 15:09   #71
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Koliko vidim, ceo sistem napredovanja nezavistno od kampanje ili multija (teska mi misija, pa cu malo da "grindujem" u MPu), it mi se ne svidja, it je razlog vise sto furaju taj "stalni online" fazon. A sto se tice samog MPa, boze sacuvaj. Forsirati sistem u kome po defaulti igraci nisu jednaki na startu partije, nego najvise prednosti imaju oni koji najduze igraju. Svaka paralela sa MMO naslovima nije slucajna.

Zar je stvarno problem bar napraviti sistem sa lokalnim napredovanjem (ako bas mora), samo za kampanju, koji ne moze da se koristi u MPu?

Poslednja ispravka: player1 (13.8.2009 u 15:17)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2009, 21:56   #72
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Koliko vidim, ceo sistem napredovanja nezavistno od kampanje ili multija (teska mi misija, pa cu malo da "grindujem" u MPu), it mi se ne svidja, it je razlog vise sto furaju taj "stalni online" fazon. A sto se tice samog MPa, boze sacuvaj. Forsirati sistem u kome po defaulti igraci nisu jednaki na startu partije, nego najvise prednosti imaju oni koji najduze igraju. Svaka paralela sa MMO naslovima nije slucajna.

Zar je stvarno problem bar napraviti sistem sa lokalnim napredovanjem (ako bas mora), samo za kampanju, koji ne moze da se koristi u MPu?
Izgleda da oni ZELE da mi budemo stalno na netu(teorija zavere neko) Hehe, shalu na stranu, mislim da to nece biti problem u mulitju, ionako ce svi igrachi imati sve otkljuchano do kraja kampanje. Ako ne, postoji i skirmish s kompom gde cemo svi ladno sve otkljuchati. E sad ono za ko vishe igra taj dobija i mene malo brine, ali verujem da nece postojati mnogo unlockova. (osim ako ne budu totalni degenerici pa naprave neke novchane mikrotransakcije da odmah otlkljuchate sve, ili kupite paypall-om(lol) dodatnu opremu i totalno debalansirate multi.

Ima razloga za brigu, jer kako se secam postojao je survey koji je bash ovakva pitanja postavljao, a Ameri naravno su odgovarali potvrdno da oce da daju pare za unlock-ove, tako da ako sad neko oce da uzme original, a posle mu roknu pretplatu na multi featurse...uh...
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 1:41   #73
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Samo mogu da kažem, nek im je bog u pomoći, bankrotiraće posle ove "fantastične igre". Zašto jednostavno nisu poboljšali već dobar Tiberian Sun ili Tiberium Wars i naprave dobru igru, ne oni moraju sve da menjaju i da sve naravno upropaste, ovo podseća na Need for Speed serijal, sa undergroundom opada kvalitet, to će biti i sa ovom četvorkom.

Voleo bih da grešim ali sam izgleda nažalost upravu.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 9:48   #74
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!







Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
Wastelander (14.8.2009)
Stara 14.8.2009, 10:30   #75
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
ilic stefan kaže: Pregled poruke
Samo mogu da kažem, nek im je bog u pomoći, bankrotiraće posle ove "fantastične igre". Zašto jednostavno nisu poboljšali već dobar Tiberian Sun ili Tiberium Wars i naprave dobru igru, ne oni moraju sve da menjaju i da sve naravno upropaste, ovo podseća na Need for Speed serijal, sa undergroundom opada kvalitet, to će biti i sa ovom četvorkom.

Voleo bih da grešim ali sam izgleda nažalost upravu.
S obzirom da ima vishe casual igracha nego iskusnih vukova, sve se svodi na chistu novchanu rachunicu. EA uvek takav bio, i uvek ce ostati. Gledaj shta prave od BF serijala u zadnje vreme, pa ce ti sve biti jasno.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 12:29   #76
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
S obzirom da ima vishe casual igracha nego iskusnih vukova, sve se svodi na chistu novchanu rachunicu. EA uvek takav bio, i uvek ce ostati. Gledaj shta prave od BF serijala u zadnje vreme, pa ce ti sve biti jasno.

Sto se tice BattleField serijala posle dvojke i onog dodatka i par addon-a sve je totalno krenulo nizbrdo. Mada i dvojka je vec bila zgnj jer "pametno" oruzje je kvarilo ozbiljnost igre. Sto se mene tice BF1941 je naj .Ako onaj najavljeni BF1942 bude na nivou BF1941 ma i da bude isti samo grafika nova bice dobro.

I C&C3 TW nije nesto , najveca mana mu je slab balans mada situacija se verovatno vec ispravila sa silnim patchevima, ali najgora komponenta je kampanja, ali danas ih izvlaci multiplayer, jer skoro svako ima net a ako hoce (ili cak ako nece bar na zapadu) da igra online mora original.

U vreme prvog C&C i Tiberian Sun-a, online multiplayer je bio dosta slabiji, tako da nisu smeli da prave ovakav dzumbus kao ovo.
Meni se uopste nesvidja taj koncept hodajuce MVC+War Factory, jos ako skupljanje resursa zeznu onda to vise nije C&C.

Najvise mi fali ograda, i one podzemne busilice kao u Tiberian Sun-u.

A sto se tice Red Alerta 3 klinci u osnovnoj bi bolje smislili jedinice i njihove mogucnosti ... gledao sam neki pregled jedinica u dodatku za Red Alert 3 ono skarabudzeno tako nabrzaka stvarno se vidi da su to napravili da izmuzu jos koji $ i batale RA3.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 14:39   #77
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Mogu ti reci da u KW iako je ekonomija restriktivnija, GDI i NOD strane su dobro balansirane. Skrinovi su prejaki kao i uvek(i uglavnom u multiplayer lobijma pishe NO SCRIN! lol ), tako da razumem EA ako izbaci scrin iz cnc4.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 15:35   #78
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

http://www.rockpapershotgun.com/2009...-explains-all/
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wlof na korisnoj poruci:
Wastelander (14.8.2009)
Stara 14.8.2009, 15:49   #79
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Casual batice casual (smajli ima cinichan karakter)

Kad bi konachno izbacili taj gameplay, pa da znamo koliko je dobro(ili ochajno).


Update:

http://portal.commandandconquer.com/...006017780aRCRD

Poslednja ispravka: Wastelander (16.8.2009 u 12:47) Razlog: novi cnc 4 info
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 16:51   #80
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Finalni naziv igre je CNC4 Tiberian Twilight! Prilichno trulo, svi smo se slozili na cnc forumu(bar vecina nas)

Evo i screenshoot-a:

http://farm4.static.flickr.com/3537/...20451dd3ac.jpg
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
c&c, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com