Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2011, 21:18   #81
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
A tu je i onaj bag(ić) kad po učitavanju scene ne prikaže inventar (nevidljiv je), za šta je dovoljno da promenite lokaciju ili pozovete meni sa esc... Jel' bilo kod vas još nekih problema tehničke prirode...
Da i ja imam istih problema, i u takvim situacijama kliknem desni taster i meni se pojavi, esc nisam koristila. Slično je i kada se kao zamrzne kursor na par sekundi, gde ne mogu da odaberem ni jednu od uobičajenih ponuđenih radnji. Najveći bag do sada u igri je četvrtom delu, kada začinom pospem kolačice i kada Dr Brown nestane. Ja sam bila u čudu. Međutim, malo se odmaknem i on se pojavi.
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
(mozda sam potajno hteo da "nameracim" da stvarno prodje minut u igri) ali se onda ta automatika ponistava i kamera se vraca bez snimka.
E, Dijego, do suza si me nasmejao. Joj, šta sve nama kroz glavu prolazi dok se igramo.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Ja predjoh 4i chapter, prilicno lagano, samo u glavnom holu nemojte promasiti jedna vrata koja su malo zavucenija, i sve ce biti ok : )
Baš, naprotiv. Ja sam odmah pronašla ta vrata, tako da sam na onog ćelavog na ulaznim vratima i zaboravila. Mislila sam da su zagonetke sa njim gotove i da ne moram više da se vraćam kod njega. Isprobavala sam razne kombinacije, ne bi li nekako uzburkala masu. Samo sam se penjala gore – dole.
Peti deo. Sve mi je nekako išlo na ruku. Lagano sam prešla ovaj deo.
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
a na kraju petog poglavlja je tu i logička zavrzlama sa prebrođivanjem žutih i crvenih "spojki", koja ili nije preterano teška..
Slažem se, stvarno je lepa. Podsetila me je na belu ukrštenicu, jer inače kada rešavam ukrštene reči ona mi je najzanimljivija. Jedina zamerka je što kod poslednje zagonetke sa bombom ne možemo da izađemo, već moramo odmah da je rešimo. Ja sam nekako navikla, da kada naiđem na tako neke lepe zagonetke, sačuvam igru, razmotrim situaciju, eventualno napravim neku skicu i onako natenane počnem da je rešavam. Međutim, to nije moguće. Tako da sam ja rešavala ovu zagonetku, kao da sam stvarno tamo. Hladan znoj me je oblio.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2011, 1:12   #82
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Unapred se javljam da probijam termin , posto sam jos pre dva dana presao 6. chapter ali od tad ni da taknem

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	jungle.jpg
Viđeno:	15 puta
Veličina:	108,1 KB
ID:	40448

5. i 6. deo sam presao u cugu, i nisam ni bio primetio da sam zashao u 6. koji se nastavlja na istoj lokaciji, i daje odgovore na neka dotadasnja pitanja, iako neka druga jos uvek ostaju otvorena. Ovaj deo igre je najvise "triler" do sada, uz pojacanu napetost i dinamiku. Lepo i deluje promena na "narandzasto":

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	ANB 2011-07-18 23-07-24-92.jpg
Viđeno:	12 puta
Veličina:	95,4 KB
ID:	40449

a Fej ljutitom grimasom pomalo podseca na Sedvika. Tu je i fina mada ne teska zagonetka sa bezanjem iz sobe



i jedno malo poredjenje


Poslednja ispravka: dijego_ (22.7.2011 u 1:32)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2011, 1:31   #83
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke

Baš, naprotiv. Ja sam odmah pronašla ta vrata, tako da sam na onog ćelavog na ulaznim vratima i zaboravila. Mislila sam da su zagonetke sa njim gotove i da ne moram više da se vraćam kod njega.
nisi jedina apsolutno sam "glavonju" precrtao i zbog toga i najduze ovde bio zaglavljen

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Slažem se, stvarno je lepa. Podsetila me je na belu ukrštenicu, jer inače kada rešavam ukrštene reči ona mi je najzanimljivija.
dobra je i originalna zagonetka, i mada nije toliko laka cak i kada znas sta treba da uradis, mozda je ipak trebalo da ostave da igrac sam zakljuci to, znaci samo da ostave brojeve bez dodatnog pojasnjenja. Jeste da bi to malo licilo na "Myst" gde ti nije uvek jasno sta treba da radis ali bi bila jos malo teza. Ja sam je resio tako sto sam krenuo od onih redova gde je zbir 0, mada me je igra bunila i jednim bagom cini mi se, gde isprva nije dobro "racunala" zbirove, pa mi ni sistem nije bio jasan.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ta melodija mi je jako poznata, ali nemam pojma odakle ( maše dijegu upomoć, pošto je ipak on ekspert za muziku, i ja sam sigurna da će je on prepoznati )
cim sam cuo pesmu rekao sam - ovo mora da je Geri Mur! Identican zvuk gitare... mada ipak mislim da je ovo originalna kompozicija za igru.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2011, 18:10   #84
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

E ovako, imamo zastoj I ja sam tek na kraju 6og chaptera, i to danas krenuh da predjem to, ova nedelja je bila haos sa obavezama... Da zavrsimo mi 7i chapter do ponedeljka uvece, pa jos zadnji do srijede vece, ok?

Zagonetka sa bjezanjem iz sobe... Hm. JA se namucih bash, sat vremena danas ostavih...
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2011, 19:11   #85
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
E ovako, imamo zastoj I ja sam tek na kraju 6og chaptera, i to danas krenuh da predjem to, ova nedelja je bila haos sa obavezama... Da zavrsimo mi 7i chapter do ponedeljka uvece, pa jos zadnji do srijede vece, ok?

Zagonetka sa bjezanjem iz sobe... Hm. JA se namucih bash, sat vremena danas ostavih...
Odlično, i ja sam imala nekih problema sa svojim računarom, pa nisam bila u mogućnosti da igram . Srećom sad je sve popravljeno tako da mogu danas opet da počnem da igram gdje sam stala u 6 Chapteru
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2011, 20:22   #86
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

6 Chapter je definitivno bio jako napet i uzbudljiv.

Dakle prvo, imali smo fantastične eksplozije na početku i na kraju chaptera


Kroz cijeli chapter sam imala osjećaj da uistinu moram da požurim, (pogotovo kad sam vidjela sve one bombe koje će uskoro da eksplodiraju)

Bilo je jako mnogo preokreta, kao naprimjer

Lissa nađena mrtva


Saznali smo da je Duve izdajnička kukavica (moja intuicija je opet bila u pravu)
Takođe Duveov voice acting je užasan (to sam tek sad primijetila)


Saznali smo za koga radi onaj ćelavi zlobni glavonja


E sad najviše mi se svidio "escape the room" dio i Fayino pentranje (btw ja sam ovo prešla za manje od 10 min )

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Fay swinging like a Tarzan1.JPG
Viđeno:	8 puta
Veličina:	85,2 KB
ID:	40466 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	4.jpg
Viđeno:	8 puta
Veličina:	75,4 KB
ID:	40467 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	rezd.jpg
Viđeno:	8 puta
Veličina:	78,9 KB
ID:	40468


Naravno tu su i mnogobrojne noćne scene istraživačke stanice algi


E sad taman što se je sve trebalo završiti dobro, oni su opet morali na kraju da naprave preokret, samo da bi zakomplikovali igru i učinili je dužom.

Ali dobro, ipak moram reći da je ending cutscene bila prelijep







SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 12:47   #87
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

7i chapter mi se svidio, bash! Jako kratko i na dvije lokacije - ali na kojima ima mnogo toga da se uradi, jedna jako interesantna zagonetka sa pogadjanjem karata, par inventarskih, i sjajan humor... Posle sve one trke u 6om chapteru, ovo je doslo kao sjajno osvjezenje.

8i chapter pocinje sa prilicno komplikovanom zagonetkom sa dvogledom, koju evo predjoh... i idem dalje. Kraj se nazire.
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 14:23   #88
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

odlicno, upravo (i konacno) se ozbiljnije upustam u dzunglu... ako sve bude u redu utisci kasnije

pitanje - ona prva nezgoda na istrazivackoj stanici koja se spominje i koja se desila pre citave pometnje od kada se Fej pojavila i dok Bent nije bio tamo - jel stvarno bila nesreca kako je Duve rekao ili je Indez cak i tada sabotirao? Pretpostavljam da je nesreca jer je Indez verovatno tek posle konferencije shvatio da su alge opasnost za njegovu industriju
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 15:34   #89
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
7i chapter mi se svidio, bash!
Slažem se sa tobom. I meni je bio baš lijep 7 chapter , sa lijepim lokacijama
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	boat dock.JPG
Viđeno:	9 puta
Veličina:	83,9 KB
ID:	40485
Onaj bar me je podsjetio na Lokelanin bar iz Runawaya 2
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	bar.JPG
Viđeno:	8 puta
Veličina:	93,9 KB
ID:	40486 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	6.jpg
Viđeno:	7 puta
Veličina:	103,4 KB
ID:	40487
E sad trebalo mi je dugo da skontam da trebam isključivati/uključivati one prekidače da bih pogodila karte. Umjesto toga sam ja bezbroj puta otvorila onu bocu pive, prije nego što je čuvar bio pijan

Ending scena je završila jako lijepom plovidbom rijeke (slično kao i onaj San Francisco Chapter)


Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke

pitanje - ona prva nezgoda na istrazivackoj stanici koja se spominje i koja se desila pre citave pometnje od kada se Fej pojavila i dok Bent nije bio tamo - jel stvarno bila nesreca kako je Duve rekao ili je Indez cak i tada sabotirao? Pretpostavljam da je nesreca jer je Indez verovatno tek posle konferencije shvatio da su alge opasnost za njegovu industriju
Ja nešto mislim da je to Duve, iz pobune prema ocu, sam tada sabotirao (svi dokazi su upućivali na to, ali opet nisam potpuno sigurna )
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 20:03   #90
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

bogami jelenko se nadaleko pije

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	beer.jpg
Viđeno:	22 puta
Veličina:	46,4 KB
ID:	40493
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 2:44   #91
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Gotov 7. chapter, posle malo muka ali i ne preterano frustrirajucih - odlicno i zanimljivo na samo dve lokacije. Isto sam se malo vise "zezao" oko cuvara za stolom. Zanimljivo da sam ovu zagonetku resio na "silu" a da to nisam ni znao (iako sam je posle i nomalno resio) - naime, cuvaru sam uzeo kljuceve i ako se ne varam, igra ne dozvoljava da se udaljite dok mu ih ne vratite (ili resite zagonetku) ali sam ja nekako u tom momentu uspeo uz par klika misem da se iskobeljam odatle i zadrzim kljuceve. Tek kada sam ih vratio sledeci put, i kada je Zivorad u isto vreme bio pijan ko letva sam odradio zagonetku kako treba.

U ovom delu oskara za najiritantnijeg lika odnosi cuvar pored broda Propisno je nervirao i glasom i zabranom da se takne bilo sta

Takodje mislim da je zagonetka sa kartaskim bojama jedna od lepsih, ali osim sto ostaje misterija kako je i jednako pijani Duve razaznavao "znakove" nisu odmah morali da otkriju "znakove" kroz komentare Duvea (jer sam ja ustvari tada ukapirao cemu sluze) nego da nekako prvo to sami ustanovimo. Svejedno, interesantna je kao i ona sa telefonom.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ending scena je završila jako lijepom plovidbom rijeke
u stilu filma "African Queen" :



i sledeca, meni jedna od najlepsih scena sa pocetka 8. chaptera su mi dali zelju da se vise bakcem sa dubinama dzungle, poput Flight of the Amazon Queen, ali je elektrana brzo pronadjena, i tu sam kod zagonetke sa dvogledom.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 16:11   #92
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Isto sam se malo vise "zezao" oko cuvara za stolom. Zanimljivo da sam ovu zagonetku resio na "silu" a da to nisam ni znao (iako sam je posle i nomalno resio) - naime, cuvaru sam uzeo kljuceve i ako se ne varam, igra ne dozvoljava da se udaljite dok mu ih ne vratite (ili resite zagonetku) ali sam ja nekako u tom momentu uspeo uz par klika misem da se iskobeljam odatle i zadrzim kljuceve. Tek kada sam ih vratio sledeci put, i kada je Zivorad u isto vreme bio pijan ko letva sam odradio zagonetku kako treba.
Hm da i ja sam prije nego što sam pogodila karte, uradila to isto, ali ja za razliku od tebe nisam uspjela da se "u nekoliko klikova iskobeljam" Stvarno nisam znala da si tako podmukao Moraću te od sad zvati "sneaky Diego"

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Takodje mislim da je zagonetka sa kartaskim bojama jedna od lepsih, ali osim sto ostaje misterija kako je i jednako pijani Duve razaznavao "znakove" nisu odmah morali da otkriju "znakove" kroz komentare Duvea (jer sam ja ustvari tada ukapirao cemu sluze) nego da nekako prvo to sami ustanovimo. Svejedno, interesantna je kao i ona sa telefonom.
Čuj njega, nisu morali odmah da otkriju znakove kroz komentare Duvea, pa ionako sam se namučila dok sam ih našla

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
u stilu filma "African Queen" :

Nisam gledala, ne gledam ja toliko stare filmove. Dobro postoje ipak izuzeci: Sjaj u travi; This Property Is Condemned; Doručak kod Tiffanyja; Briljanteen. Znam da sam gedala još neke al se ne mogu sjetiti.
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 18:46   #93
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Ja zavrsio 8i chapter, pored zagonetke sa dvogledom, donosi jos dvije blago zakukuljene, ali... nije pretesko, meni makar lakse nego lomljenje sa dvogledom, prica se odmota za sekund... i eto nas na kraju. Hajde, zavrsavajte, pa da malo prokomentarisemo pricu
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 21:30   #94
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

evo, evo, upravo sedam sa zalihama za celu noc i ne ustajem dok se ne zavrsi... kod dvogleda sam jos uvek.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Hm da i ja sam prije nego što sam pogodila karte, uradila to isto, ali ja za razliku od tebe nisam uspjela da se "u nekoliko klikova iskobeljam" Stvarno nisam znala da si tako podmukao Moraću te od sad zvati "sneaky Diego"
hehe, ma moguce da je bio neki bag na koji sam slucajno naleteo...

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Čuj njega, nisu morali odmah da otkriju znakove kroz komentare Duvea, pa ionako sam se namučila dok sam ih našla
pa dobro, ali bilo bi jos lepse da se jos malo namucis i da recimo prvo igrac ukapira koje je to znakove napravio tako sto je izvukao eksere i izokrenuo predmete

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Nisam gledala, ne gledam ja toliko stare filmove.
ah da, ne gledas stare filmove, ne igras stare avanture...

btw, evo ga Stiven Stigal kao ekoloski agent veceras u 22h :
Citat:
Tajna skrivena u napuštenim rudnicima Džeksona, Kentaki, može da dovede do ekološke katastrofe nesagledivih razmera.

Korumpirane lokalne vlasti prikrivaju istinu. Samo jedan čovek Maršal Džek Tegert je sposoban da spase grad.


sto me podseti da mi Bent lici i na glumca i muzicara Krisa Kristofersona

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	8225_KrisKristofferson (Small).jpg
Viđeno:	24 puta
Veličina:	33,8 KB
ID:	40507
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 21:56   #95
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Završila igru, ostavila je veliki utisak na mene Stvarno nisam očekivala da će se onakvo šta desiti. Treba mi vremena da procesujem, tako da komentari slijede sutra



Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
evo, evo, upravo sedam sa zalihama za celu noc i ne ustajem dok se ne zavrsi... kod dvogleda sam jos uvek.
Pa zar još uvijek
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
hehe, ma moguce da je bio neki bag na koji sam slucajno naleteo...
Ne, ne ja sam sad uvjerena da si ti nekakav špijun iliti "secret agent"

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
ah da, ne gledas stare filmove, ne igras stare avanture...
Nije da ne gledam stare fimove i ne igram stare igre, samo sam jako izbirljiva što se tiče starih igara i filmova. Moraju tačno odgovarati mome ukusu, (kao npr oni koje sam navela)

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Stiven Segal je najgori akcioni glumac koji postoji , ali s obzirom da glume Marg Helgenberger i Kris Kristofferson, film bi ipak mogao valjati ......... ma ne, ipak je tu Stiven Segal

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
sto me podseti da mi Bent lici i na glumca i muzicara Krisa Kristofersona

Prilog 40507
Baš si potrefio, stvarno jako mnogo liče
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 22:39   #96
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

kako dobrih slika ima ovde ....
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2011, 12:45   #97
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

hmmm...

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	credits.jpg
Viđeno:	16 puta
Veličina:	49,1 KB
ID:	40512

ajde, necu ja prvi... za sad cu reci samo da sam za dvogled ipak morao da prespavam jer je jutro bilo pametnije od veceri i da je to verovatno najbolja zagonetka zajedno sa nista losijom sledecom "vodoinstalaterskom"
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2011, 17:43   #98
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

dok mi se jos uvek slezu utisci, ne treba mnogo mudrovati pa zakljuciti da je soundtrack odlican. E sad, nisam siguran da li se uz nemacku verziju pojavio i posebni disk sa muzikom, iako je bas nedavno najavljena neka specijalna edicija, ali evo nasao sam kako izgleda komplet englesko izdanje:



gde postoji i soundtrack cd. Na srecu, tu je i klip na Youtube sa svim pesmama, ili pojedinacno.

Na prvom klipu, od 22:10 pocinje bluz pesma iz radionice, i cini mi se kao da su je isekli malo za igru i nisu pustili deo kada se gitarista razmahao od 24:03

Jos jedan favorit mi je prvi deo u End Credits
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
getawayblues (28.7.2011), SweetDalilah (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 18:01   #99
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
dok mi se jos uvek slezu utisci, ne treba mnogo mudrovati pa zakljuciti da je soundtrack odlican. E sad, nisam siguran da li se uz nemacku verziju pojavio i posebni disk sa muzikom, iako je bas nedavno najavljena neka specijalna edicija, ali evo nasao sam kako izgleda komplet englesko izdanje:



gde postoji i soundtrack cd. Na srecu, tu je i klip na Youtube sa svim pesmama, ili pojedinacno.

Na prvom klipu, od 22:10 pocinje bluz pesma iz radionice, i cini mi se kao da su je isekli malo za igru i nisu pustili deo kada se gitarista razmahao od 24:03

Jos jedan favorit mi je prvi deo u End Credits
A evo cijela blues pjesma iz radionice Naziv: guitar.gif, pregleda: 78, veličina: 885 bajtova:
Lazy Diamond - A New Beginning Soundtrack
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SweetDalilah na korisnoj poruci:
getawayblues (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 20:02   #100
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
A evo cijela blues pjesma iz radionice Prilog 40517:
Lazy Diamond - A New Beginning Soundtrack
Nekako me ima pjesme odmah podsjetilo na
...


a i ima slicnosti u melodiji, kad krene gitara... U svakom slucaju, biser sa soundtracka.

Kraj, je li vam se svidio...? Meni se svidja sto su ostavili pricu otvorenom za nastavak, time-travela nikad dosta...

Svidjelo mi se to sto je na kraju ipak velika pobjeda - jedne porodice. Bez obzira na to, kakva neizvjesna sudbina ceka svijet u buducnosti... otac i sin su se nasli.
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku getawayblues na korisnoj poruci:
dijego_ (28.7.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Playthrough #4] - The Whispered World dijego_ Avanturističke igre 241 2.1.2015 21:37
[Playthrough #3] Beneath a Steel Sky - "Do you know a guy called Overmann?" getawayblues Avanturističke igre 58 5.9.2012 22:22
[Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough) zoran845 Avanturističke igre 190 1.3.2012 12:56
[Playthrough #1] Machinarium Ketchua Avanturističke igre 69 16.11.2009 2:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com