Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.7.2011, 20:48   #18
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Nekako me ima pjesme odmah podsjetilo na
...


a i ima slicnosti u melodiji, kad krene gitara... U svakom slucaju, biser sa soundtracka.

Kraj, je li vam se svidio...? Meni se svidja sto su ostavili pricu otvorenom za nastavak, time-travela nikad dosta...

Svidjelo mi se to sto je na kraju ipak velika pobjeda - jedne porodice. Bez obzira na to, kakva neizvjesna sudbina ceka svijet u buducnosti... otac i sin su se nasli.
da vidiš ja sam bila rekla dijegu da me je pjesma odmah podsjetila na ovu pjesmu od Pink Floyda (i prije nego što sam bila vidjela naziv pjesme), i vidiš izgleda da su stvarno uzeli inspiraciju od Pink Floyda Baš mi je drago što si i ti došao do istog zaključka



8 Chapter nam je dao neke od najljepših lokacija dosada, uključujući neke predjele džungle, pogled na power plant, krov Indezove kancelarije itd


lokacije sa džunglom su me jako podsjetile na Runaway 2 (moju najdražu igru), tako da sam posebno u njima uživala
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	jungle1.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	97,9 KB
ID:	40518

zagonetke su bile dosta teške kao ona sa dvogledom ali ona opet nije bila ni do koljena zagonetki sa odvrtanjem cijevi, kod koje ima mnogo hodanja, i oko koje sam se pravo namučila
Ta scena me je takođe podsjetila na Machinarium
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	10422.jpg
Viđeno:	3 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	40519Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	11252.jpg
Viđeno:	2 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	40520

E sad dolazimo do priče.

Prvo, zaista nisam očekivala onakav preokrat. Nisam mogla da vjerujem da je Fay pristala da sa Salvadorom izazove veliku eksploziju (ona koja je protiv nasilja), i da je lagala Bentu o toliko stvari, uključujući i plavo-zelenu algu

E sad ja se za Salvadora nisam iznenadila, takvo što se je od njega moglo očekivati, i sad mada ga mnogi od vas sada vjerovatno mrze ja sam još uvijek voljela njegovu "bad guy with a reason" ulogu.


Bilo mi je jako žao što su na kraju umrli i on i Fay , i činjenica da je Fay bila spremna da se žrtvuje za svijet kome ne pripada, je zaista velika, i pokazuje njenu hrabrost, snagu i dobrotu


Zbog nje su Bent i njegov sin dobili potrebne resurse (novac) kako bi mogli da nastave na istraživanjima o plavo-zelenoj algi, i time mogli da spase svijet u budućnosti

I za kraj jedan prelijepi background iz ending creditsa

SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Playthrough #4] - The Whispered World dijego_ Avanturističke igre 241 2.1.2015 21:37
[Playthrough #3] Beneath a Steel Sky - "Do you know a guy called Overmann?" getawayblues Avanturističke igre 58 5.9.2012 22:22
[Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough) zoran845 Avanturističke igre 190 1.3.2012 12:56
[Playthrough #1] Machinarium Ketchua Avanturističke igre 69 16.11.2009 2:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com