Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.7.2011, 20:48   #101
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Nekako me ima pjesme odmah podsjetilo na
...


a i ima slicnosti u melodiji, kad krene gitara... U svakom slucaju, biser sa soundtracka.

Kraj, je li vam se svidio...? Meni se svidja sto su ostavili pricu otvorenom za nastavak, time-travela nikad dosta...

Svidjelo mi se to sto je na kraju ipak velika pobjeda - jedne porodice. Bez obzira na to, kakva neizvjesna sudbina ceka svijet u buducnosti... otac i sin su se nasli.
da vidiš ja sam bila rekla dijegu da me je pjesma odmah podsjetila na ovu pjesmu od Pink Floyda (i prije nego što sam bila vidjela naziv pjesme), i vidiš izgleda da su stvarno uzeli inspiraciju od Pink Floyda Baš mi je drago što si i ti došao do istog zaključka



8 Chapter nam je dao neke od najljepših lokacija dosada, uključujući neke predjele džungle, pogled na power plant, krov Indezove kancelarije itd


lokacije sa džunglom su me jako podsjetile na Runaway 2 (moju najdražu igru), tako da sam posebno u njima uživala
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	jungle1.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	97,9 KB
ID:	40518

zagonetke su bile dosta teške kao ona sa dvogledom ali ona opet nije bila ni do koljena zagonetki sa odvrtanjem cijevi, kod koje ima mnogo hodanja, i oko koje sam se pravo namučila
Ta scena me je takođe podsjetila na Machinarium
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	10422.jpg
Viđeno:	3 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	40519Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	11252.jpg
Viđeno:	2 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	40520

E sad dolazimo do priče.

Prvo, zaista nisam očekivala onakav preokrat. Nisam mogla da vjerujem da je Fay pristala da sa Salvadorom izazove veliku eksploziju (ona koja je protiv nasilja), i da je lagala Bentu o toliko stvari, uključujući i plavo-zelenu algu

E sad ja se za Salvadora nisam iznenadila, takvo što se je od njega moglo očekivati, i sad mada ga mnogi od vas sada vjerovatno mrze ja sam još uvijek voljela njegovu "bad guy with a reason" ulogu.


Bilo mi je jako žao što su na kraju umrli i on i Fay , i činjenica da je Fay bila spremna da se žrtvuje za svijet kome ne pripada, je zaista velika, i pokazuje njenu hrabrost, snagu i dobrotu


Zbog nje su Bent i njegov sin dobili potrebne resurse (novac) kako bi mogli da nastave na istraživanjima o plavo-zelenoj algi, i time mogli da spase svijet u budućnosti

I za kraj jedan prelijepi background iz ending creditsa

SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 20:44   #102
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

bravo kako ste se oboje setili iste pesme meni nije pala napamet a bas je identican ritam, uz to i stil, pored na Mura, lici i na Gilmora. Kad smo vec tu, moglo bi se lako iz opusa Pink Floyda pronaci dosta toga da asocira na odredjene delove igre, ali vise o tome kada se bude pricalo o muzickim asocijacijama


Sta da kazem o raspletu? Pa iako se situacija brzo razvila uz neke obrte, delovalo mi je logicno i poklapalo se sa radnjom od pocetka, jer ako pricamo o razvoju licnosti mi ustvari nista novo nismo naucili - Bent je "naivni" idealista, cesto i cinik ali sa dobrim namerama, Salvador je ljudski "Terminator" i na kraju - pravdoljubiva Fej pa cak iako je pristala na prvobitni plan eksplozije, i koja je pokazace se, ipak odlucna u svojoj "borbi".

Autori su eto izabrali da zacine kraj i sa toplom "father-son" pricom, koja doduse nije bila u prvom planu, i koja ce podsetiti na jos jednu igru ovdasnjeg plejtrua, a izmedju toga i da provuku neku poznatu poruku tipa "ne ostavljaj za sutra "...

Ali ako se zbog teme moglo pribojavati da ce igra da bude prosta skolska lekcija, ona apsolutno to nije ispala vec mi je opet poput prethodnih Daedalicovih igara bila pre svega sveza obrada neke "golden-age" avanture, uz tu zanimljivost da je inspirisana stripom. Evo, konacno sam juce procitao jednu epizodu "Dampyra" koja mi se vuce vec duze vreme i uzivao pa je i to zasluga ANB-a Takodje, tema mozda jeste "ozbiljna", pogotovu uz sve sto se dogodilo u Japanu ove godine (iako je igra zapravo izasla 2010.) ali igra uspeva da bude vise "lagano stivo" i da tek onako izmedju redova podstakne i interes u ozbiljnijem pravcu.

Cak je sci-fi tematika u senci te neke drame i odnosa licnosti, iako je npr. Indez mogao biti jos zastupljeniji kao glavni negativac dok nije potpuno pao u senku Salvadora pa je cak i Duve malo nedefinisan kroz citav tok. Salvadorovi motivi su takodje mogli biti jos malo bolje pojasnjeni, ali ipak nije stereotipni negativac. To su neke glavne mane uz sporadicne nelogicnosti u scenariju. Ipak, glavni likovi i prica koja drzi paznju nadoknadjuju to.

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Meni se svidja sto su ostavili pricu otvorenom za nastavak, time-travela nikad dosta...
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Bilo mi je jako žao što su na kraju umrli i on i Fay , i činjenica da je Fay bila spremna da se žrtvuje za svijet kome ne pripada, je zaista velika, i pokazuje njenu hrabrost, snagu i dobrotu
hmm da, neke stvari ostaju nejasne - npr. zasto se u onoj sceni nije videlo telo Fej a jeste Salvadorovo? Nakon sto je Fej pustila paru i kada je rekla nesto tipa "Steam, not smoke" sto je nekako predstavljalo njenu "pobedu"... I naravno, kapsula na kraju... I eto, svidja mi se sto je Daedalic i tu tradiciju obnovio, sa cekanjem da se zavrse krediti
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 21:15   #103
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke

Cak je sci-fi tematika u senci te neke drame i odnosa licnosti, iako je npr. Indez mogao biti jos zastupljeniji kao glavni negativac dok nije potpuno pao u senku Salvadora pa je cak i Duve malo nedefinisan kroz citav tok. Salvadorovi motivi su takodje mogli biti jos malo bolje pojasnjeni, ali ipak nije stereotipni negativac. To su neke glavne mane uz sporadicne nelogicnosti u scenariju. Ipak, glavni likovi i prica koja drzi paznju nadoknadjuju to.
Da slažem se sa tobom, nekako bi bilo bolje po mom mišljenju, da je Indez bio glavni negativac (što je i trebao biti), ali je to na kraju ispao Salvador. Također u vezi Duvea, ja jednostavno ne mogu da vjerujem kako je prešao od izdajničkog, prgavog "I hate my father" mladića do "I would do anything to help my dear father out, even bring him coffee right away" Mislim da je to što su svi ljudi iz njegovog tima umrli (i to što su još milioni ljudi mogli umrijeti), dovoljno objašnjenje Salvadorovih postupaka

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
hmm da, neke stvari ostaju nejasne - npr. zasto se u onoj sceni nije videlo telo Fej a jeste Salvadorovo? Nakon sto je Fej pustila paru i kada je rekla nesto tipa "Steam, not smoke" sto je nekako predstavljalo njenu "pobedu"... I naravno, kapsula na kraju... I eto, svidja mi se sto je Daedalic i tu tradiciju obnovio, sa cekanjem da se zavrse krediti
Hm, tvoja moć zapažanja nije više toliko dobra dijego , pogledaj ovu sliku i reci mi koga vidiš na njoj?
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	123.jpg
Viđeno:	11 puta
Veličina:	11,3 KB
ID:	40525

Da kapsula upućuje da je još neko iz budućnosti stigao, ali ko?
Nemam pojma, ali to sigurno nije mogla biti Fay
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 21:25   #104
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
8 Chapter nam je dao neke od najljepših lokacija dosada, uključujući neke predjele džungle, pogled na power plant, krov Indezove kancelarije itd
da, iako sam ja prizeljkivao jos malo dzungle lepo mi je delovala i ona crno-belo scena kod Indeza

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	pool.jpg
Viđeno:	5 puta
Veličina:	94,4 KB
ID:	40526

a tu je jos jedna zanimljivost pored zeca iz Edne

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	tww.jpg
Viđeno:	21 puta
Veličina:	20,4 KB
ID:	40527

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
zagonetke su bile dosta teške kao ona sa dvogledom ali ona opet nije bila ni do koljena zagonetki sa odvrtanjem cijevi, kod koje ima mnogo hodanja, i oko koje sam se pravo namučila
apsolutno se slazem ali je ipak dobra i kompleksna zagonetka. meni je problem bio da uopste ukapiram da ventil iz glavne sobe regulise vodu u prostorijama jer nisam na to obracao paznju kada izadjem iz sobe, iako se lepo vide cak i barice tamo gde smo ispustili vodu

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ta scena me je takođe podsjetila na Machinarium
mene na Super Mario

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	0.jpg
Viđeno:	4 puta
Veličina:	17,5 KB
ID:	40529
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
SweetDalilah (29.7.2011)
Stara 29.7.2011, 21:30   #105
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Završila sam i ja igru, ali nikako da se nakanim da nešto i napišem. Obećala sam sama sebi, da nikad više ni jednu avanturu neću kritikovati. Dakle, sve je prelepo. Uživala sam dok sam se igrala i čitala vaše komentare. Igra je za mene relativno lagana.
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
6 Chapter je definitivno bio jako napet i uzbudljiv. Kroz cijeli chapter sam imala osjećaj da uistinu moram da požurim, (pogotovo kad sam vidjela sve one bombe koje će uskoro da eksplodiraju)...E sad najviše mi se svidio "escape the room" dio i Fayino pentranje
Da i ja sam nekako na brzinu prešla ovaj deo. Ujedno muzika mi je u ovom delu bila najlepša i skroz se uklapala u scenu. Ritam je bio dinamičniji i sve se nekako brzo odigravalo. Kao da sam u pravom avanturističkom filmu.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
7i chapter mi se svidio, bash!
Slažem se. To je po meni najlepši deo. Bila sam presrećna kada sam se konačno dokopala kopna i prirode. Ostale lokacije poput ruševina i platformi su za moj ukus malo sumorne.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
8i chapter pocinje sa prilicno komplikovanom zagonetkom sa dvogledom...
Ova zagonetka je za mene bila najteža. Tri dana mi je trebalo da primetim onaj šaraf koji podseća na zarez u dnu slike sa koordinatama . Ne znam kako vi, ali ja to uopšte nisam primetila. Posle je naravno sve bilo lako i logično.
Nego, gde se dade šumsko drvo? Mora da je pustio korenje negde u sedmom poglavlju.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 21:50   #106
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
da, iako sam ja prizeljkivao jos malo dzungle
Ja bih najsretnija bila da je cijelo poglavlje bila džungla

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
a tu je jos jedna zanimljivost pored zeca iz Edne

Prilog 40527
A vidiš nisam ni primijetila bila da je to bio poster The Whispered World
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
apsolutno se slazem ali je ipak dobra i kompleksna zagonetka. meni je problem bio da uopste ukapiram da ventil iz glavne sobe regulise vodu u prostorijama jer nisam na to obracao paznju kada izadjem iz sobe, iako se lepo vide cak i barice tamo gde smo ispustili vodu
E na istom smo zapeli, samo što je mene više nerviralo hodanje tamo vamo (pih koda sam stvarno ja hodala )


Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke

Da i ja sam nekako na brzinu prešla ovaj deo. Ujedno muzika mi je u ovom delu bila najlepša i skroz se uklapala u scenu. Ritam je bio dinamičniji i sve se nekako brzo odigravalo. Kao da sam u pravom avanturističkom filmu.
Da slažem se sa tobom, baš je nekao bio napet cijeli chapter i podizao adrenalin, kao da gledam npr Indianu Jonesa

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Slažem se. To je po meni najlepši deo. Bila sam presrećna kada sam se konačno dokopala kopna i prirode. Ostale lokacije poput ruševina i platformi su za moj ukus malo sumorne.
I meni je najdraže zelenilo i predjeli sa džunglom

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Nego, gde se dade šumsko drvo? Mora da je pustio korenje negde u sedmom poglavlju.
A Forest je pobjegao od nas , izgleda nije mu dovoljno zanimljiv playthrough
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 22:37   #107
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Hm, tvoja moć zapažanja nije više toliko dobra dijego , pogledaj ovu sliku i reci mi koga vidiš na njoj?
da, ali sto je Fej skroz isparila a Salvador ne?

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Da kapsula upućuje da je još neko iz budućnosti stigao, ali ko?
Nemam pojma, ali to sigurno nije mogla biti Fay
ne znam, moram da odgledam Povratak u Buducnost trilogiju ponovo "Dok" Emet bi verovatno znao da li to moze da bude Fej. Meni je to nekako prvo palo na pamet

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Bila sam presrećna kada sam se konačno dokopala kopna i prirode.
takodje posto je trebalo da cekamo jos od prvog chaptera na to

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
I meni je najdraže zelenilo i predjeli sa džunglom
za ljubitelje dzungli preporucujem Flight of the Amazon Queen, pa cak i ako ne volite stare avanture

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	amazon_queen_2_l.jpg
Viđeno:	9 puta
Veličina:	62,6 KB
ID:	40531

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Ne znam kako vi, ali ja to uopšte nisam primetila
ja sam relativno brzo primetio broj, ali nisam odmah povezao da nadjem presek X koordinata. Posle toga se zagonetka lepo odvija uz pracenje zapisa ali ni uocavanje na mapi nije islo bas glatko

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
E na istom smo zapeli, samo što je mene više nerviralo hodanje tamo vamo (pih koda sam stvarno ja hodala )
da, bilo je pred kraj igre par mesta gde moras da hodas preko celog ekrana osim ako ne prolazis kroz vrata pa mozes da ubrzas

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Nego, gde se dade šumsko drvo? Mora da je pustio korenje negde u sedmom poglavlju.
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
A Forest je pobjegao od nas , izgleda nije mu dovoljno zanimljiv playthrough
s obzirom da ga nesto nema ni na forumu, ja bih pre rekao da se dao u ekolosku misiju na Borskom jezeru

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1576613-Sports_Travel-Borsko_Jezero.jpg
Viđeno:	11 puta
Veličina:	77,6 KB
ID:	40532
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 23:35   #108
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
da, ali sto je Fej skroz isparila a Salvador ne?
Nije isparila, zar ne vidiš da joj se vidi lice, a i tijelo joj je trodimenzionalno, da je ostala samo odjeća bila bi spljoštena

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
za ljubitelje dzungli preporucujem Flight of the Amazon Queen, pa cak i ako ne volite stare avanture

Prilog 40531
Naziv: shifty.gif, pregleda: 126, veličina: 275 bajtova Naziv: noble.gif, pregleda: 127, veličina: 1,1 KB Naziv: tongueout.gif, pregleda: 127, veličina: 698 bajtova


Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
s obzirom da ga nesto nema ni na forumu, ja bih pre rekao da se dao u ekolosku misiju na Borskom jezeru

Prilog 40532
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2011, 1:22   #109
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Nije isparila, zar ne vidiš da joj se vidi lice, a i tijelo joj je trodimenzionalno, da je ostala samo odjeća bila bi spljoštena
dobro ajde, ali opet mi je sumnjivo tu nesto


evo i jednog lepog concept arta

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	03.jpg
Viđeno:	10 puta
Veličina:	59,4 KB
ID:	40541

a zanimljiva je i ova slika koja je verovatno neka prvobitna verzija laboratorije ili demo

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	24+.jpg
Viđeno:	10 puta
Veličina:	71,6 KB
ID:	40542
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
getawayblues (30.7.2011), SweetDalilah (30.7.2011)
Stara 30.7.2011, 1:38   #110
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

i interesantna opcija u finalu



Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	GuyBrushSpit.jpg
Viđeno:	13 puta
Veličina:	73,6 KB
ID:	40543
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
getawayblues (30.7.2011)
Stara 31.7.2011, 14:25   #111
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

i malo muzike (hvala SweetD na slikama )



uz Phoenix plan, ali i ostatak dobro ide ovo - Blye Oyster Cult - Astronomy




Ekoloske katastrofe - Riblja Corba - Na zapadu nista novo




Arhiva - Pink Floyd - Hey You




Atlas - Dire Straits - Down to the Waterline




Indez - Santana - Samba Pa Ti
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2011, 20:17   #112
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
i malo muzike (hvala SweetD na slikama )
Nema na čemu, samo se ti slobodno posluži Naziv: shifty.gif, pregleda: 101, veličina: 275 bajtova Naziv: noble.gif, pregleda: 102, veličina: 1,1 KB Naziv: pout.gif, pregleda: 102, veličina: 1,1 KB

Bravo za Santanu, Pink Floyd i Dire Straits

E sad moja lična playlista za ovu igru:

Yves LaRock - Rise Up ; Lenny Kravitz - Fly Away

Ike & Tina Turner - Proud Mary

Elvis Presley - Bridge Over Troubled Water

Grease - You're The One That I Want

Bee Gees- Night Fever

Elvis Presley - Hound Dog

Kings Of Leon - Pyro

Bruce Springsteen - The River

Happy Hippo - The Lion Sleeps Tonight

The Doors - Riders On the Storm
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 19:45   #113
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
odusevila me gitarska melodija u laboratoriji evo male obrade sa blagim bluz prizvukom
You, sir, are a man of many talents.
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Nego, gde se dade šumsko drvo? Mora da je pustio korenje negde u sedmom poglavlju.
Ma kakvi. Završio sam igru za pet dana (morao da napišem drugo mišljenje za SK, a o paklu prelaženja logičkih glavolomki za tako kratko vreme radije ne bih ) a odmah posle toga sam zbrisao na more, pa nisam mogao da vam pravim društvo.
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
A Forest je pobjegao od nas , izgleda nije mu dovoljno zanimljiv playthrough
Taman posla, evo upravo sa uživanjem završih čitanje.
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
s obzirom da ga nesto nema ni na forumu, ja bih pre rekao da se dao u ekolosku misiju na Borskom jezeru
Ako pod misijom podrazumevaš sakupljanje praznih limenki piva, priznajem da sam se time intenzivno bavio - doduše u svojoj dnevnoj sobi.
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
i malo muzike (hvala SweetD na slikama )
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
E sad moja lična playlista za ovu igru:
Soundtrackovi su mi oduvek bili omiljeni deo playthrough-a. Bravo za oboje , a posebni kudosi Dijegu za Blue Oyster Cult.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shumsko_drvece na korisnoj poruci:
dijego_ (22.8.2011)
Stara 22.8.2011, 20:25   #114
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke

Taman posla, evo upravo sa uživanjem završih čitanje.
A Foreste, Foreste zabušantu jedan , drago mi je što si nam napokon i ti došao , samo bi mi bilo dražo da si cijelo vrijeme bio sa nama, but man's gotta do what a man's gotta do

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Ako pod misijom podrazumevaš sakupljanje praznih limenki piva, priznajem da sam se time intenzivno bavio - doduše u svojoj dnevnoj sobi.
Nedostajali su nam ovakvi tvoji komentari. Oni su jedan od razloga zašto si trebao biti sa nama cijelo vrijeme
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Soundtrackovi su mi oduvek bili omiljeni deo playthrough-a. Bravo za oboje , a posebni kudosi Dijegu za Blue Oyster Cult.
A man without music is a man without a soul
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Playthrough #4] - The Whispered World dijego_ Avanturističke igre 241 2.1.2015 21:37
[Playthrough #3] Beneath a Steel Sky - "Do you know a guy called Overmann?" getawayblues Avanturističke igre 58 5.9.2012 22:22
[Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough) zoran845 Avanturističke igre 190 1.3.2012 12:56
[Playthrough #1] Machinarium Ketchua Avanturističke igre 69 16.11.2009 2:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com