Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2009, 0:22   #1
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Poštovani ljubitelji i ljubiteljke avantura, obznanjujem da će zainteresovana lica od idućeg petka (trinaestog!) u ponoć moći da u ovoj temi iznose svoje utiske, muke i ushićenja povodom igranja legendarne avanture Bad Mojo.

Kao što verovatno znate, igra se pojavila (sada već prilično davne) 1996. godine, postigla odmah veliki uspeh kod publike i kritike da bi vremenom stekla pravi kultni status, što je (između ostalog) nateralo firmu Got Game Entertainment da 2004. godine objavi "našminkanu" verziju igre pod nazivom Bad Mojo Redux. Novo izdanje se od starog razlikuje samo po kvalitetu slike (boje su tridesetdvobitne, originalne prelazne sekvence su remasterovane i podržane su rezolucije novih monitora, prikaz je preko celog ekrana; kod stare verzije rezolucija je bila 640x480 i koristila se paleta od 256 boja), dok je (krajnje originalni) гејмплеј (hvala Bogu!) ostao isti.

Kakva je igra Bad Mojo (Redux)? Originalna (ne postoji ništa slično), sa dobro razrađenim zapletom, maštovitim i u tok radnje savršeno uklopljenim zagonetkama, groznim ali lepo uslikanim prizorima. Vi ste u priči bubašvaba (!), tačnije čovek pretvoren u bubašvabu koji mora da otkrije šta ga je snašlo i da nađe način da se iz sosa u koji je upao izvuče. U ovoj avanturi ćete najviše istraživati nove i neobične predele - prostorije stare štrokave kafane koju drži gazda Edi, samo što će vam iz nove perspektive (insekta) ranije potpuno uobičajene stvari i neupadljivi ambijenti sada izgledati potpuno drugačije. Budući da ste sićušni i nejaki, na svakom koraku vas čekaju opasnosti (ima i umiranja, ali, sem u jednom slučaju, nisu vam potrebni dobri refleksi da biste preživeli, već mozak) i prepreke koje ćete morati da savladate na putu do cilja. Iznenadićete se šta sve može jedna inteligentna bubašvaba, ali o tome ćemo kad krene igranje.

Sigurno vas zanima kako da nabavite i pokrenete igru. Što se instaliranja tiče:
1) ako imate staru verziju igre pročitajte ovo uputstvo
2) ako posedujete Bad Mojo Redux onda nema posebnih tvikova, jer se igra lagano instalira kao i svaki drugi program, s tim što je obavezna instalacija QuickTimea (uz igru dolazi verzija 6.5.1 koja lepo radi, ali je ne morate koristiti ako već imate na kompjuteru neku noviju verziju QT-a)

Ako bude nekih problema - prijavite ih ovde, neko će verovatno naći rešenje za vaše muke.

Da napomenem da Bad Mojo nije humoristična avantura (iako je zabavan) i da ima malo strašno-groznih prizora (a nije horor). U ovoj avanturi ima puno istraživanja kako terena tako i sopstvene prošlosti (prava detektivska istraga). U ovu drugu svrhu ćete dosta toga čuti i pročitati te je dobro znanje engleskog jezika obavezno (pogotovo što nema titlova).
Još jedna stvar: upravljanje kukcem (bubašvabom) obavlja se preko tastature, strelicama, tako da će vam trebati par minuta da se na to naviknete, posle čega sve ide glatko (ja imam dve leve ruke, pa sam trčkarao, ko prava bubašvaba, sve u šesnaest!).

Imate dovoljno vremena da se pripremite i javite se ako vas još nešto u vezi sa svim ovim interesuje.

Evo i prizora koji vas očekuju kad pokrenete BMR:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	23 puta
Veličina:	9,4 KB
ID:	31640 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2.jpg
Viđeno:	24 puta
Veličina:	4,4 KB
ID:	31641 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3.jpg
Viđeno:	64 puta
Veličina:	23,7 KB
ID:	31642

Poslednja ispravka: zoran845 (8.11.2009 u 14:32) Razlog: kome nešto treba nek me pita
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Bokile (7.11.2009), Jim Bravura (11.11.2009), Ketchua (7.11.2009), Nergal (16.11.2009), Peruzzi (7.11.2009), Pjanovic (14.11.2009), Psychon@ut (14.11.2009), Shlaymara (7.11.2009), snežana stanković (22.11.2009)
Stara 7.11.2009, 1:00   #2
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Šlaj je upravo dobio +3 na Persuasion. Znači da pribavim Redux, pa da se igramo...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2009, 12:48   #3
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

To je svojevrstan test kandidata - ko bude imao živaca da pročita uvodnu poruku, taj je pravi igrač za BM (rekao sam da i tamo ima dosta da se čita).
Znaš šta su radili ranije u jednoj pilotskoj akademiji? Smeste kandidate u čekaonicu i ostave ih da se kisele više sati i za to vreme posmatraju njihovo ponašanje. Oni koji bi u određenom periodu počeli da se vrpolje ili bi ustali sa stolice i nervozno se šetali - automatski su bili odbijani .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2009, 13:09   #4
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
ketchua kaže: Pregled poruke
Šlaj je upravo dobio +3 na persuasion
Naziv: Fat_Tony_and_Michael.jpg, pregleda: 1265, veličina: 6,7 KB
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
nets (7.11.2009)
Stara 8.11.2009, 3:04   #5
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Ako ste imali problema sa pokretanjem igre kao ja pomoci cu vam,naime nasao sam nacin kako da ovo cudo radi bez annoying crash-a na samom startu igre...

Trebate da uradite sledece idite u C:WINDOWS i tamo nadjite fajl pod imenom BADMOJO.INI otvorite ga sa nekim text editorom i prepravite ga u sledece

[booger]
BACKGROUND=C:\PROGRA~1\BADMOJO\OVER;GC:\BACKGND
TOPO=G:\TOPO
BTC=G:\BTC
PALETTE=C:\PROGRA~1\BADMOJO\PALETTE
SCRIBBLE=C:\PROGRA~1\BADMOJO\OVER;G:\SCRIBBLE
CEL=C:\PROGRA~1\BADMOJO\OVER;G:\CEL
SCRIPT=C:\PROGRA~1\BADMOJO\SCRIPT
ROACH=C:\PROGRA~1\BADMOJO\ROACHD
MOVIE=C:\PROGRA~1\BADMOJO\OVER;G:\MOVIE
MASH=C:\PROGRA~1\BADMOJO\OVER;G:\MASH
SOUND=C:\PROGRA~1\BADMOJO\SOUND
SAVE=C:\PROGRA~1\BADMOJO\SAVE
USER=Badmojo Fan
[SoundMix]
SoundOn=1
BetweenScreens=1
SmallChunkSize=3
BigChunkSize=26
BigChunkMethod=0
DumbSound=0
[badmojo]
Preferences=1111110

S tim da gde je meni G moj Virtuelni disk vama moze biti D ili E ili F proverite koje vam je slovo Virtual diska i prepravite samo te sitnice u odgovarajuca slova.
kliknite na save i pokrenite igru...

Zoki daj sledeci put neku tezu za instalaciju,nisam ni poceo da igram a vec sam imao avanturu...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bokile na korisnoj poruci:
Pjanovic (13.11.2009)
Stara 8.11.2009, 13:38   #6
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Već više puta sam (čini mi se i ovde, na forumu) rekao da je i samo instaliranje starijih avantura - avantura za sebe . Bad Mojo Redux, na sreću, ne spada u igre koje je teže pokrenuti nego preći. Nisam imao nikakve probleme: ISO igre sam маунтовао DAEMON Toolsom (verzija 4.03) i pokrenuo instalaciju sa virtuelnog CD/DVD uređaja (koji u mom kompjuteru ima slovo E).
Opet, nije isključeno da će još neko morati da prepravlja INI igre kao ti, ali, eto, sada takvi srećnici imaju (relativno dobro poznato) rešenje za to (koje sam, uzgred budi rečeno, više puta u karijeri primenio; zadnji put kod avanture "The Dark Eye").

Ni sa jednom igrom, u principu, ne bi trebalo da ima problema ako je uređaj sa koga se igra i uređaj sa koga je obavljena instalacija jedan te isti.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 14:09   #7
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ni sa jednom igrom, u principu, ne bi trebalo da ima problema ako je uređaj sa koga se igra i uređaj sa koga je obavljena instalacija jedan te isti.
Tacno,al vidis meni nije htela da se ucita,kad sam promenio ove sitnice proradila je,pa reko da podelim sa drugima

Inace igra je veliki *****,trebalo mi je oko 15 minuta da skontam sta se od mene ocekuje da uradim...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 14:23   #8
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
... igra je veliki *****,trebalo mi je oko 15 minuta da skontam sta se od mene ocekuje da uradim...

BM(R) nije baš laka igra i ne bih je nikom preporučio kao prvu avanturu koju će da odigra u životu.
Pripremam listu pro/con (za/protiv) ove igre, kao i jedan spisak opštih smernica (bez spojlera) u igranju Bad Mojo (Redux). U tu svrhu sam uzeo da ponovo pređem čitavu stvar, pa možete očekivati da se ovi (nadam se, korisni) saveti pojave u toku sledeće nedelje (svakako pre famoznog petka trinaestog).
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 11:06   #9
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Ja sam "odpakovao" ISO na hard-disk, instalirao je iz tog foldera i sve radi kako treba Naravno nista nisam cackao oko ini-a.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 11:08   #10
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Ja sam "odpakovao" ISO na hard-disk, instalirao je iz tog foldera i sve radi kako treba Naravno nista nisam cackao oko ini-a.
Ah...

Neko mora neko ne mora... Ja sam se bas zezao sa ovim...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 10:13   #11
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Još samo šezdeset dva (62) sata, četrdeset osam (48) minuta i pet (5) sekundi (dok ovo kačim, još i manje ) do početka najveće ovogodišnje a(tra)kcije na forumu (a i šire, u srpskoj kulturi) .

Nabavite (legalno, uz plaćanje) svoj primerak igre na vreme!
(Saće opet oni iz povampirenog MI da mi poklope temu nekim ofrljnim komentarom)
Zahvaljujući donaciji anonimnog entuzijaste , BMR se od danas može kupiti (po nabavnoj ceni) i u čuvenoj niškoj prodavnici "Avanturistički Lokal" u Kazandžijskom sokačetu, broj 8613.


Poslednja ispravka: zoran845 (12.11.2009 u 15:07) Razlog: ima i kod AL-a
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 17:20   #12
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

U slučaju da se neko (još uvek) dvoumi da li da igra Bad Mojo ili ne, evo (moje lične) liste za i protiv:

Za: originalnost, priča, zagonetke, istraživanje, muzika, zvučni efekti, grafika, Edijeva gluma, sistem pomoći u samoj igri

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	001.jpg
Viđeno:	12 puta
Veličina:	8,8 KB
ID:	31755 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	002.jpg
Viđeno:	12 puta
Veličina:	5,7 KB
ID:	31756

Protiv: nenormalno (do daske) ocepljena muzika u prelaznim sekvencama koja poklapa veoma bitan izgovoren tekst, težina (za neke), brojne opasnosti, glumatanje Majkla Eks (X) Somersa, glumca koji tumači Rodžera Samsa, nerazgovetan glas i "drvena" gluma Suzane Volkan (Anđeline) (koja, avaj, daje skoro sve "hintove"), pomalo nedorečena radnja, nevelika dužina
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Rodzer_bubasvaba_koja_glumata_Sams.jpg
Viđeno:	11 puta
Veličina:	27,1 KB
ID:	31757

Malo objašnjenje koje nema veze sa igranjem BM(R): Poruku #3 u ovoj temi nisam napisao kao odgovor na (Kečuinu) poruku #2, nego na izbrisani poust u kome me je M.C. (dobronamerno) posavetovao da pišem kraće poruke da bi ljudi mogli da ih pročitaju. Sad znate (brisanjem izgubljeni) kontekst.

Poslednja ispravka: zoran845 (13.11.2009 u 20:30) Razlog: pitajte Šlajmaru
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 21:11   #13
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Kao što sam najavio, evo malo saveta u vezi sa igranjem avanture Bad Mojo.
Znam da ste verovatno svi vi zainteresovani još mnogo ranije pokrenuli igru (iz radoznalosti ili da ne bi ispali glupi kad počne prava stvar ), ali nema veze. Valjaće.


Kretanje, upravljanje i ostalo što možete (interface)

Krećete se pritiskom na tastere sa strelicama (u donjem desnom delu tastature), pri čemu je koordinatni sistem vezan za samu bubašvabu, a ne za ekran. Konkretno, ako pritisnete strelicu "gore", to ne mora da znači da ćete poleteti ka vrhu ekrana (iako je moguće), nego da će insekt krenuti napred (u smeru u kom je okrenut). Dakle, strelice služe za kretanje napred, nazad, levo i desno. Umesto tastera sa strelicama, za upravljanje možete da koristite i skupine tastera WASD (ako ste levak) i IJKL (ako ste dešnjak ili volite da levom rukom češate... nešto dok igrate). Ovo podešavanje možete da oposlite preko menija Preferences.
Sistem kretanja i razne radnje koje možete obaviti sa okolnim predmetima ćete najbolje uvežbati u podrumu (na samom početku igre, kad izađete iz cevi a pre dolaska do noge gasnog bojlera/grejača za vodu).

Do kontrolne table u kojoj možete da sačuvate/učitate poziciju, počnete novu igru ili izađete iz trenutne igre, itd. dolazite u svakom trenutku pritiskom na "razmaknicu" (space bar) ili taster Enter.
Ako ne želite da do kraja odgledate neku animaciju, pritisnite Esc (iako se ovo preporučuje samo ako pojedini savet već znate napamet, nikako kad neki film prvi put čujete i vidite).

Često Alt-Tabovanje (u slučaju da hoćete da bacite pogled na nešto drugo dok igrate) može ponekad da dovede do gubljenja slike i zaglavljivanja igre. U tom slučaju, rešenje je Alt+F4 (izlazak iz programa).


Saveti za "avanturisanje"

Pažljivo obiđite svaki kutak nekog novog terena na koji dođete. Savetujem da najpre utvrdite perimetar (krajnje granice do kojih u nekom prizoru možete da idete), a potom istraživanje usmerite ka unutrašnjosti teritorije. Granice ćete lako odrediti ako se krećete tako da vam ono što ograničava kretanje (posipani otrov za bube, ulje, boja, vrele cevi sistema za grejanje, paučina i sl.) uvek bude sa jedne iste strane. Na primer, idite na samom početku uz liniju ulja (držeći je stalno sa svoje leve strane npr.) sve dok je to moguće.

Pokušajte da po dolasku na novi teren nađete neko uzvišenje (komad nameštaja, dršku metle, zid ili slično) da bi odatle bolje sagledali prostor koji treba da ispitate.
Ako se krećete po nekom predmetu (komadu nameštaja ili tako nečem), obavezno pokušajte da prođete preko svih njegovih stranica: kretanje po bočnim stranama često otkriva nove vizure koje vam pomažu da vidite važne stvari, slike, dokumente, prolaze itd.

Kad god rešite neki problem (što je često propraćeno i karakterističnom muzičkom temom), sačuvajte smesta poziciju, ali (po mogućstvu) tek po prelazu u sledeći prizor iste scene. Ako sačuvate poziciju u istom prizoru u kome ste rešili problem, može da se desi da vas program po učitavanju sačuvane igre vrati na početak rešavanja zagoneteke (primer: Cockroach Corral) ili čak da vas baci na neko opasno mesto u prizoru (ako ga ima) te da odmah izginete.

Čuvajte često, jer može da vam se desi nešto nepoželjno, pa ćete poželeti da se vratite na stanje pre toga.
U igri imate četiri života, što vam verovatno izgleda mnogo ili sasvim dovoljno, ali se oni lako gube (život bubašvabe je kratak i pogibeljan), i treba biti oprezan. Ako pandrknete četiri puta, igra vas vraća na početak (i daje vam iznova četiri života), tako da je najbolji lek da se sami vratite na mesto pre zaginuća.

Gledajte odakle dolaze i gde idu druge bubašvabe - često će vas to odvesti do izlaza sa nivoa ili do nekog drugog interesantnog mesta.
Ponekad se desi i da neka bubašvaba koju ste pratili iznenada nastrada, čime ćete jasno biti upozoreni na opasnost koja i vama preti.
Oprezno prelazite iz jednog prizora u drugi i obratite pažnju na promenu muzike u pozadini, koja takođe može (kao u filmovima) da nagovesti nekakav dramatičan događaj.

Ako se upletete u nešto (paučinu, ulje, masnoću), samo pritisnite strelicu za kretanje unazad - izvući ćete se posle malo batrganja.

Pročitajte svaki isečak iz novina, stranicu knjige, račun, tablu, škrabotinu na zidu i bilo koji drugi natpis na koji naiđete. Poželjno je da ono što vidite i zapišete (pogotovu razne brojeve) jer se može ispostaviti da vam nešto od toga kasnije treba.

Saslušajte svako od stvorenja koje vam se obrati i pažljivo gledajte slike koje će to obraćanje da proprate.

Potražite (pogotovu ako se zaglavite) na svakom nivou/u svakoj prostoriji mesta sa ovim simbolom:

Naziv: Simbol.jpg, pregleda: 1119, veličina: 3,2 KB Naziv: simbol_1.jpg, pregleda: 1118, veličina: 4,6 KB Naziv: simbol_2.jpg, pregleda: 1102, veličina: 4,6 KB
Kada bubašvabu doterate na njega, uslediće kratka video-sekvenca koja svakim kadrom i svakom reči (neki put jasnije, neki put zamumuljenije) nosi uvijenu pomoć.

Kad uradite nešto kako valja, začuje se lepa uzvišena muzika. To vam je dobar pokazatelj da ste izvršili neki važan zadatak.

Ako vam ne bude išlo, batalite igru na neko vreme i mislite o nečem drugom. Ukoliko vam ni posle odmora ne pada ništa na pamet, potražite pomoć, ali izbegavajte da gledate u walkthrough ili UHS hint fajl. Javite se ovde i prodiskutujte problem sa sapatnicima (saigračima).


Vidimo se u ponoć (24:00), kada zvanično počinje igranka!

Poslednja ispravka: zoran845 (14.11.2009 u 0:07) Razlog: još jedna slika simbola
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
dijego_ (14.11.2009), Ketchua (13.11.2009), Nergal (16.11.2009), Patton (14.11.2009), Shlaymara (13.11.2009)
Stara 13.11.2009, 21:36   #14
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Jes' da sam sve ovo već znao, ali ne može čovek da ti ne oda počast. Vidim ja da si ti sebe već osudio na doživotno GMovanje na plejtruima.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
zoran845 (13.11.2009)
Stara 14.11.2009, 1:00   #15
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Eto, došlo je vreme za zvanični start trke insekata. Ples počinje, neka žohari/bubašvabe krenu!

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	the_roach_awaits_you.jpg
Viđeno:	51 puta
Veličina:	24,8 KB
ID:	31768

Prva etapa se igra do izlaska iz prostorije u koju dospevate na početku same igre (neću da vam kažem koja je to, utvrdite sami), a rok za njeno prelaženje je dva dana, tj. do nedelje u ponoć.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2009, 1:04   #16
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

neizvenost raste i oseca se groznica na forumu dok su kompjuteri nastelovani, napeti i zategnuti sa pointerima miseva naciljanim na ikonicu bubasvabe za dvoklik kad otkuca ponoc

jes da je prosla ali da zvuci napetije

Iron Maiden - Two Minutes To Midnight
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2009, 2:05   #17
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Hm, a osim kontrole kretanja, koje su jos kontrole moguce, ono kao za USE il slicno .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2009, 2:05   #18
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

A čime bi ti da USE, života ti? Antenama?
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2009, 2:16   #19
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

gde mi je inventar, molio bih Gamemastera da objasni... i kako se prica sa drugim likovima? jel ce biti nekih tuca sa drugim bubasvabama i to

za sad samo idem nesto gore-dole i neke opuske vrtim i tako bezveze ali dobro tek sam na pocetku
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2009, 2:20   #20
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
A čime bi ti da USE, života ti? Antenama?
Pa kako se resavaju zagonetke , do kojih doduse jos nisam stigao .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, bad mojo, playthrough, redux, stare avanture, stare igre

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com