Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2007, 0:49   #1
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Mx Revolucionari, javite se

Juce sam kupio Mx Revolution... Mislim sta reci... Opste odusevljenje... Pre svega samim pakovanjem koje je odradjeno perfektno... Posto se bavim grafickim dizajnom, pripremom za stampu kao i samom stampom otprilike sam pola sata sedeo i gledao fantasticno odradjenu kutiju... Separativni lak kao i kutija koja je stancovana kostaju kao sam djavo, a ovakvu uslugu zavrsne obrade moze vam pruziti samo neka najekskluzivnija stamparija, koje kod nas mogu da se prebroje na prste jedne sake (citaj sake nekog bogalja jer ih ima manje od pet)... Mis je spakovan i veoma je dobro fiksiran za plastiku u kojoj se nalazi tako da cak ni minimalnog tumbanja misa u transportu nema. Jedna od bitnih stvari kod ljudi koji se odluce da kupe ovo skupo parce opreme je takodje i garancija ciji rok iznosi citavih 60 meseci...Nakon jednostavnog spajanja sa kompjuterom i instalacije drajvera potrebno je mis puniti otprilike 2h da bi bio potpuno funkcionalan... Kada je displej za prikazivanje stanja baterije na maksimumu sa normalnim koriscenjem (3-4 sata dnevno) baterija traje i do 15 dana, premda mom drugaru koji ga koristi 12h dnevno traje otprilike 3 dana... Softver je takodje odlico odradjen i poseduje sva moguca podesavanja koja vam padnu na pamet... Preciznost je na visokom nivou kako u operativnom sistemu tako i u igrama (probao sam Far Cry, Call of Duty 2 i.t.d.)
Ono sto mnoge gamere brine je dodatni skrol tockic koji se nalazi kod palca i oko toga da li ce im smetati u toku igranja... Ja imam saku srednje velicine i mogu vam reci da je moje licno misljenje da dok igram da ga uopste ne primecujem... Ovo je ukratko (al' za malo ukratko) moje licno misljenje o ovom misu i preporucio bih ga svakom advance korisniku jer podjednako dobro sluzi kako za posao tako i za uzivanje u igrama... Ocena i opsti utisak 4.8/5...
E sad se verovatno pitate cemu ova ocena tj. zbog cega ne 5/5... Posto sam veliki prefekcionista kako u poslu u kome se bavim tako i u privatnom zivotu slucajno sam podigao Logitechov Mx Revolution sa svog stola da jos malo uzivam u njegovoj lepoti i malo ga prodrmao i onda je nastupilo iznenadjenje... Kada ga prodrmate levo-desno drzeci ga u vazduhu osetiti ce te da 1. ili kao da je unutra nesto otkaceno ili 2. kao da neki deo unutra nije bas najbolje pricvrscen... Sada - 1. Ne znam da je ovo jos neko probao pored mene? 2. Da li je ovo samo kod mog modela ili su jos neki korisnici ovo primetili? 3. Da li je to posledica toga sto skrol na gornjoj strani misa moze da skroluje levo-desno a ne samo napred-nazad pa zbog toga mora da ima mali hod - dt. da se klati...
Useri Mx Revolutiona odgovorite na moju poruku kako bih znao da li da sutra odem na prodajno mesto i da prijavljujem reklamaciju ili da je ovo sasvim normalna pojava (ovo mi uopste ne ide na zivce samo cisto zapazanje - kada date za misa 90€ zelite perfekciju i nema tu mesta za bilo kakvo klackanje, kvrckanje itd.)
Ocekujem vasa misljenja, iskustva i odgovore...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 12:31   #2
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Mx Revolucionari, javite se

To skljoca mehanizam za preklop tockica. A ja sam taj preklop iskljucijo, sto je najzaniomljivije to se radi u drajveru. Inace nema neke vajde od tog skrola.
Meni dosta slabo radi dugme za back, moram da ga stisnem ko konj
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com