Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > Fotografija

Fotografija Radovi korisnika iz oblasti digitalne fotografije, diskusija na temu fotografije...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.4.2006, 2:28   #41
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Citat:
Rocker kaže:
Nije muva, nego pčela Nije mi baš najjasnije šta si hteo da kažeš sa ovim "100" i "crop". Ako si mislio na osetljivost, jeste 100. Glava nije u fokusu, jer sam malu beštiju pola sata jurio kod ortaka u dvorištu! Jedva sam je "namolio" da makar te 2 sekunde "pozira"
Napredujes druze! Pre svega svidja mi se sklad boja na fotografiji pcele. Da je nekim slucajem list bio zelen ne bi bilo to ono pravo. Ovako si uspeo da uskladis braon-sivkaste nijanse sto je jako bitno kod fotografije. Nema ni jednog sporadicnog detalja koji bi odvukao paznju od tvoje osnovne zamisli. Cak da je i crno bela fotka bila bi dobra!
Pozdrav druze!
AstraLogos je offline  
Stara 25.4.2006, 11:05   #42
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool

Citat:
Iluminator kaže:
pod 100 crop sam mislio na 100% crop, dakle isecak u punoj rezoluciji (napravis iz slike, lupam 2848x2139, isecak rezolucije 800x600).
E, sad te razumem! Jeste, ovo je takav crop.



Citat:
AstraLogos kaže:
Napredujes druze! Pre svega svidja mi se sklad boja na fotografiji pcele. Da je nekim slucajem list bio zelen ne bi bilo to ono pravo. Ovako si uspeo da uskladis braon-sivkaste nijanse sto je jako bitno kod fotografije. Nema ni jednog sporadicnog detalja koji bi odvukao paznju od tvoje osnovne zamisli. Cak da je i crno bela fotka bila bi dobra!
Pozdrav druze!
Ovo je zapravo bila čista slučajnost! Već sam napomenuo da je pčela trčkarala po dvorištu i da se samo za trenutak smirila baš na tom listiću. Početnička sreća valjda! Pozdrav!

Poslednja ispravka: Simke (26.4.2006 u 6:54)
Rocker je offline  
Stara 25.4.2006, 21:32   #43
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Citat:
Rocker kaže:
Ovo je zapravo bila čista slučajnost! Već sam napomenuo da je pčela trčkarala po dvorištu i da se samo za trenutak smirila baš na tom listiću. Početnička sreća valjda! Pozdrav!
Pa upravo najbolje fotografije su slucajno i snimljene. Nista cudno. Jer poziranje je jedno a fotografija je drugo. Ona oslikava zivot kao temu, istice lepotu ili paradoks vremena u kojem zivimo.
Meni se generalno svidjaju fotke obicnih ljudi uhvacene u odredjenim interesantnim situacijama ili detalji iz prirode koje retko kada zapazamo a tu su oko nas.
Ima naravno i dobrih eksperimenata sa nadrealistickim temama ili da se postigne efekat zagonetnosti i maste.
Gde ce se covek opredeliti zavisi od njegovih licnih afiniteta i interesovanja.
No u fotografiji se postuju odredjena pravila i zato smo tu da na njih ukazemo.
A to mozemo samo ako se ukljuce vise ljudi sa foruma i postave fotke.
Ajde saljite ljudi vase fotografije da ulepsamo forum!
AstraLogos je offline  
Stara 25.4.2006, 21:50   #44
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Šteta što je na ovoj temi samo par nas. Izgleda da je uvek aktuelno prepucavanje oko novih tehnologija (Intel Vs. AMD, Nvidia Vs. Ati, TFT Vs. CRT), ali stvari koje su zaista zanimljive i koje direktno zavise od nas, našeg truda i entuzijazma ostaju bez šireg odjeka! Možda je ljudima ipak teško da se malo potrude i urade nešto lepo i konstruktivno. Lakše im je da broje hiljade u 3d markova... Hajde da bar mi koji smo tu istrajemo u ovome. Evo, ja ću nastaviti da "lovim" insekte u kadar (ili neke druge živuljke/homo sapiense) koji su raspoloženi! Možda i uspemo da pridobijemo još koga na ovu odličnu temu!
Rocker je offline  
Stara 25.4.2006, 21:51   #45
Miloš
Veteran
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Beograd/Herceg-Novi
Poruke: 1.135
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Miloš Slanje poruke preko Skypea korisniku Miloš
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

@Rocker
Свака част, Само напред. Ако направим неку слику коју вреди видети, поставићу је.
Miloš je offline  
Stara 25.4.2006, 23:56   #46
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Citat:
Miloš kaže:
@Rocker
Свака част, Само напред. Ако направим неку слику коју вреди видети, поставићу је.
Milose druze, samo slikaj pa salji. Digitalci daju mogucnost da se sve ibrise i nije kao nekada razvijati film pa ako ne valja uzalud bacati materijal i trositi vreme na razvijanju negativa.
Snimi 100 fotki pa jedna ce sigurno biti interesantna!
Pozdrav!
AstraLogos je offline  
Stara 26.4.2006, 1:17   #47
Iluminator
Član
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

ovaj, nisu sve najbolje fotografije slucajnost. ne govorim samo da postoje i vizualno atraktivne, koje nisu "caught the moment" fotografije, vec se i te "caught the moment" fotografije rade sa spremnim prstom na obaracu, kada ugledas nesto. to nije slucajnost, to je vidjenje onog sto moze uciniti fotografiju lepom ili zanimljivom, po mogucstvu dati fotografiji neku pricu da isprica....nekad do toga dodje slucajnoscu, ali ne i uvek.

evo nekih starijih






kod prve i trece malo povecan kontrast u fotosopu, nista drugo nije radjeno.
Iluminator je offline  
Stara 26.4.2006, 2:56   #48
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

slike su vam extra...ja mogu da sanjam o takvim slikama, jer imam (tj imao sam krs od aparata, koji sam skoro prodao) od 3mega pixela...mustek mdc 3500 Ali uprkos tome, nastale su neke interesantne slicke
evo panorama zemuna, interesantno je da sam je radio od 27 fotki, sklapanih u photoshopu...to bese 2003 god...komp mi je trokirao tada...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ama-zemuna.jpg

i evo jos dve, iz italije...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...s86/toranj.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ns86/piza1.jpg
imam na tone slika, ali nisu ni blizu kvalitetne kao sto ste vi ostali kacili
ps: koga treba da ubijem za dobar fotoaparat?
kinteC je offline  
Stara 26.4.2006, 9:05   #49
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

iluminator kaze: ovaj, nisu sve najbolje fotografije slucajnost. ne govorim samo da postoje i vizualno atraktivne, koje nisu "caught the moment" fotografije, vec se i te "caught the moment" fotografije rade sa spremnim prstom na obaracu, kada ugledas nesto. to nije slucajnost, to je vidjenje onog sto moze uciniti fotografiju lepom ili zanimljivom, po mogucstvu dati fotografiji neku pricu da isprica....nekad do toga dodje slucajnoscu, ali ne i uvek.
Mislim da se druze dopunjujemo. Zivot nije statika vec dinamika u kome se u svakom delicu sekunde nesto desava. To fotografija belezi i pamti. Na takvu slucajnost sam mislio. Mozda nisam bio precizan u izrazavanju. Rekao sam i da se meni licno takve najvise dopadaju mada volim i lepe slike objekata, predmeta i sve sto moze biti interesantno za oko. Zato uvek i nosim foto aparat u dzep jel neznam kada ce biti nesto interesantno za snimanje. I onaj motel - Vetrenjaca je slucajno snimljen ( zapazio sam ga iz automobila ) dolazeci autom u Vrsac.
Dobre su ti fotke i licno nemam apsolutno zamerke. Posebno mi se svidja ona crno bela gradska. Sta ces kad takve najvise volim. Mozda bih i nju isekao do nadstresnice da ne "visi" ono drvo iznad a time bi ona dva tipa bila blize koja nesto komuniciraju.
Pozdrav Iluminatoru!
AstraLogos je offline  
Stara 26.4.2006, 13:15   #50
Iluminator
Član
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Citat:
kinteC kaže:
slike su vam extra...ja mogu da sanjam o takvim slikama, jer imam (tj imao sam krs od aparata, koji sam skoro prodao) od 3mega pixela...mustek mdc 3500 Ali uprkos tome, nastale su neke interesantne slicke
evo panorama zemuna, interesantno je da sam je radio od 27 fotki, sklapanih u photoshopu...to bese 2003 god...komp mi je trokirao tada...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ama-zemuna.jpg

i evo jos dve, iz italije...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...s86/toranj.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ns86/piza1.jpg
imam na tone slika, ali nisu ni blizu kvalitetne kao sto ste vi ostali kacili
ps: koga treba da ubijem za dobar fotoaparat?
komenare za fotografije cu postovati kasnije.
moram da reagujem ove moje tri fotografije iznad su slikane sa aparatom firme mercury koja je u istoj meri no name koliko i mustek, i isto ikma tri megapiksela...malo se vezba, mozda malo doradi u fotoshopu...i to je to. doduse, ovaj moj mercury je imao 3 puta opticki zum

@AL: ok.

@SVI: danas sam srecan! kupio sam novi fotoaparat, posto mi je moj prethodnni fuji ukraden (e550) s9500!!!! skup dosta, ali mnogo mnogo dobar. mnogo. uskoro cu postaviti neke fotografije sa njega.
Iluminator je offline  
Stara 26.4.2006, 13:22   #51
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool

S obzirom da sam opčinjen letelicama, posebno mi se svidela ona "avionska". I meni je to omiljeno mesto u avionu, malo iza krila. Lično bih voleo da uhvatim momenat prolaska kroz oblake ili pred sletanje, kada zbog većeg otpora vazduh postaje beličast i lepo se vidi kako prelazi preko krila. Kao u opitnim centrima gde se ispituje aerodinamičnost, samo što tamo vazduh koji struji namerno boje da bi se videlo opstrujavanje. Možda sam ovo malo rogobatno napisao, ali mislim da ste razumeli.
P.S. Šta je ono na trećoj slici? Baš lepo izgleda!




Citat:
Iluminator kaže:
@SVI: danas sam srecan! kupio sam novi fotoaparat, posto mi je moj prethodnni fuji ukraden (e550) s9500!!!! skup dosta, ali mnogo mnogo dobar. mnogo. uskoro cu postaviti neke fotografije sa njega.
Čestitam!!! Da nas obraduješ nekim lepim fotkama!!!

Poslednja ispravka: Simke (29.4.2006 u 7:11)
Rocker je offline  
Stara 26.4.2006, 14:30   #52
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

KinteC slika tornja u Pizi nije bas najuspelija. Toranj "visi u zraku" i previse je nakrivljen.
Pogledaj na crvenu zastavu na vrhu tornja. Da je stvarno toliko nakrivljen i zastava bi visila o stubu. da bi se istakla nakrivljenost moras mu dati osnovu ili objekat pored da naglasi osnovnu zamisao!
Zemun je korektan samo sam ja one sajle sa leve i desne strane isekao jer strce i stvaraju utisak da Zemun kojeg inace dobro znam ima zicaru ili veliki most sa kojeg je slikano.
I treca fortka katedrala sa tornjem malo je doterana da vise istakne gradjevinu. Smanjio sam zelenu povrsinu ispred i izbacio sa strane isecene objekte koje samo kvare dobru fotku. Sve u svemu ovo je dobra fotografija i da si jos neku snimio iz druge perspektive uspeo bi sa krivim tornjem da docaras njegovu neobicnost.
Pozdrav!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Toranj.JPG
Viđeno:	120 puta
Veličina:	43,2 KB
ID:	1141   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Zemun.JPG
Viđeno:	102 puta
Veličina:	35,5 KB
ID:	1142  
AstraLogos je offline  
Stara 26.4.2006, 14:37   #53
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Iluminatore bas je lepo kad je neko srecan i zna da to podeli sa drugima.
Jedva cekam da vidim nove fotke. E da se meni nije sj**o HD ima bih nesto od starih fotografija. Naravno vracam podatke na misice i bice starih fotografija sa G Smartom 3.1 Mp 3x digital zoom a firma Mustec.
Pozdrav!
AstraLogos je offline  
Stara 26.4.2006, 19:42   #54
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Evo jedne fotke od pre par godina sa Mustec-om.
Sto rece Rocker bestija od pcele nije htela da pozira kao ni ova veverica u parku Vrnjacke Banje!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Veverica 2.jpg
Viđeno:	340 puta
Veličina:	35,2 KB
ID:	1146  
AstraLogos je offline  
Stara 26.4.2006, 22:11   #55
Iluminator
Član
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Hvala za komentare o mom fotoaparatu.
evo ga


@KinteC: iz italije su prilicno dobre. ona sa tornjem je u redu sto se tice boja, ali ne znamo da je toranj nakrivljena ako tako slikas. moras i zemlju da uvatis.

@AstraLogos: dosta je neostra slika, nazalost. obavezan crop sa stablom i vevericom.
inace, molim te da ne navodis digiralni zum pod karakteristike. digitalni zum nije nista, nicemu ne sluzi.

@Rocker: stao sam ispod veoma jednog mosta, i zumirao.

postavicu sliku neku sa novog aparata.
hvala svima, pozdrav!

Poslednja ispravka: Iluminator (27.4.2006 u 0:46)
Iluminator je offline  
Stara 28.4.2006, 20:46   #56
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

@AstraLogos: dosta je neostra slika, nazalost. obavezan crop sa stablom i vevericom.
inace, molim te da ne navodis digiralni zum pod karakteristike. digitalni zum nije nista, nicemu ne sluzi
.

Pa naravno da nije kvalitetna snimka kad je to aparat bez optickog zooma, nema blica a kad se snima mora se jos 1-2 sekunde drzati ruka da se pikseli srede.
Kako sam ga kupio ? Pa pre neku godinu imao je lepe kritike bas u SK ali to nije bilo presudno. Imao sam analogni ili obicni fotoaparat koji je jednostavno nestao a ja sam sutradan isao na letovanje. O aparatima tipa Canon A serije u to vreme trebalo je izdvojiti mnooooogo evrona a taj je stojao jedini na polici za 90e.
A naveo sam ono sto proizvodjac navodi da bi imali predstave o kom Mustecu se radi jer je bilo vise modela a ovaj najbolji.
Ne razumem te Iluminatore kakav krop sa drvetom i vevericom ? Pa slika je vec kropovana i ovo je cist slucaj da veverica gleda u klinca i on u nju. Nazalost nema prostora da se to bolje sredi. Evo jos jedne sa istim aparatom i neobivnim uglom snimanja!
PS. Aparat ti je zaista mocan!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Prozor 22.jpg
Viđeno:	334 puta
Veličina:	30,0 KB
ID:	1165  
AstraLogos je offline  
Stara 28.4.2006, 23:11   #57
Iluminator
Član
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

ma ok. kao sto vidis i ja sam imao no name aparat, doduse moj je imao opticki zum.
sasvim dobra fotografija, dopadaju mi se linije i boje, ali i uprkos tome vidi se sta si slikao, sto je dobra stvar. two thumbs up.
hvala za aprat, to nije SLR, to je prosumer, ali veoma mocan..iako su o njemu podeljena misljenja, ja sam izuzetno zadovoljan. moj prethodni aparat (i) mu nisu ni za prineti...Rocker ima mnogo bolji fotoaparat, najbolji od svih nas ovde.

LJUDI POSTAVLJAJTE FOTOGRAFIJE!!!!!

Evo par fotografija "studijskih" (pomocu krpa, papira, stapa i kanapa ) jednog staaarog fotoaparata.


Iluminator je offline  
Stara 28.4.2006, 23:25   #58
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Malo slonova:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	slonovi.JPG
Viđeno:	328 puta
Veličina:	78,6 KB
ID:	1166

Jedan list:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	list.JPG
Viđeno:	312 puta
Veličina:	59,7 KB
ID:	1167

Cvece:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	cvece.jpg
Viđeno:	306 puta
Veličina:	70,4 KB
ID:	1169
korisnik je offline  
Stara 28.4.2006, 23:40   #59
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

Drvo:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Drvo.jpg
Viđeno:	312 puta
Veličina:	85,7 KB
ID:	1170

Gora:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Gora.jpg
Viđeno:	278 puta
Veličina:	53,3 KB
ID:	1171

Stari Mlin:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	StariMlin.jpg
Viđeno:	289 puta
Veličina:	97,3 KB
ID:	1172

Eto nekih, bit ce ubrzo novih, pa sta mi se ucini ok, objavit cu.

Inace sve su Canon 350D
korisnik je offline  
Stara 29.4.2006, 2:08   #60
Iluminator
Član
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vashe slike sa digitalnih fotoaparata

posto imas mnogo dobar aparat, moram da budem stroziji, ali to su iskreni komentari. Nadam se da ces prokomentasati i fotografije ostalih koji su postavili slike ovde...svaki konstruktivan predlog je itekako dobodosao, kao sto sam vise puta reko do sada.

1. slonovi.
u redu je sto si uhvatio celu porodicu (3 slona) ali ona kuca i delovi ograde zaista smetaju. imas tamo, desno se vidi na fotografiji, lep kameni zid. mogao si da uhvatis malog i velikog slona (ona dva sto stoje blizu) u kadru u kome se ne vidi kuca, nego samo oni, i u pozadini zid, a da namestis f na 4.0-5.6 tako da se zid kameni vidi kakav je, i vidi da je od kamena, ali da bude zamuicen, dok slonovi budu ostri. to bi bila super fotka.

2. lepe dijagonalne linije koje treba da daju neki apstraktan efekat. daju li? pa, samo u odredjenoj meri. nedovoljno zanimljivo da bi bilo samostalna fotografija. barem da je veci kontrast, i ima jos nesto, ili zanimljivija igra senki, ili neki drugi objekat do list palme ili cega vec...

3. veoma lepo. dopada mi se taj mek izgled slike, i kompozicija je odgovarajuca sasvim.

4. onaj balon mnogo smeta, a i bez njega, fotografija nije narocito interesantna.

5. veoma lepo. volim takve fotografije, dopada mi se. jedino mozda da uklonis ono granje iz lebog gornjeg coska u PS-u, ali nije obavezno. Dopada mi se.

6. ne.


ne razumi me pogresno, sve su ostre i tehnicki dobre, fotografije su, a ne snapshotovi, sto je dobra stvar. Medjutim, mnoge od njih imaju neke greske u kadriranju, ja sam ti dao moje misljenje - potpuno iskreno. Komentarisi i ti moje fotke. i fotografije drugih clanova.
Iluminator je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prepoznavanje fonta sa slike The Finest Serbian Since '82 Aplikativni softver 5 11.3.2006 3:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com