Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2009, 19:18   #8641
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
[]D.[].[]v[].[]D. kaže: Pregled poruke
Mozda je bilo , al ovo je ImBa ITEM

http://ptr.wowhead.com/?item=49623

Bas mi se svidja ...
Svidja mi se sto su stavili 3 crvena gema i socket bonus 6 Strength
223 Strength
3X20 gem Strength
=
283 STR!
i jos na to stavim Moj Rune i /flex.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 19:41   #8642
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Bilo je i ja smatram da blizz nista gluplje nego bednu kopiju Frostmourna i to u obliku sekire nije mogao napraviti.btw najzad sam prestao da igram wow xD
Isto brate ... Hvala bogu
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 0:10   #8643
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

http://eu.wowarmory.com/character-sh...ether&n=Shheva

Moj drug, inace kad sam ja radio AQ40 i stari Naxx, ucio sam ga da igra wow, sad je u 18.om gildu na svetu. Ko je ono bese spominjao 250+ iteme?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (21.11.2009)
Stara 21.11.2009, 0:55   #8644
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa dobro, sta sad treba 4+ godine da bi neko naucio da igra wow kao pro?
To sto si ga ti poducavao, ne znaci da on nije mogao za 1-2god da razvije svoj skill do maximuma.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 1:24   #8645
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Nije akcenat na tome kako sam ja nekoga ucio nego je Aleksandar napisao pre 3 strane u fazonu da niko od nas nema nista od opreme i da su instance teske. Lik koga sam ja poducavao, odnosno objasnio mu sta je internet pa sve to ubacivanja u najoblji gild na serveru, sad je u osamnaestom gildu na svetu. Ja sam jos ambiciozniji, i ne bih pucao na 18.o mesto nego u prvih pet odnosno na prvo (steta sto su je*eni alijanseri ), i kako mi aplikacija do sada nijednom nije odbijena zato sto je pisem tri dana, usao bih u prvih 3 (da znam da cu ziveti duplo pa jednu mladost da provedem pred wowom). Pitao je jel neko sa ovog foruma ima, ja pak nemam posto sam prestao da igram, ali jedan od mojih najboljih drugova ima, tako da mislim da je komparacija validna. Neki (nemojte odma da se isprimate JA NE MISLIM!) sigurno misle sada "pazi ovu budalu on da udje u prvih 3 ili barem 50, a visi na forumu sveta kompova, najbolje gilde u svetu su nedodirljive" e pa nije tako. Nije da se hvalim ili nesto tako, samo je decko pitao i evo ja mu odgovaram .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 2:49   #8646
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja ne kontam po kom ti to gledanju alijanseri prvi guild u svetu imaju.Najbolji guild u svetu je Ensidia a to tamo ako gledas tabele to je glupost.Ensidia je do sada ocistila sve instance prva u wotlku i nema nikakvu konkurenciju(mozda ne bas sve ali veliki deo njih) a ako ces da verujes nekim tabelama to ti je los potez
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 2:54   #8647
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ja ne kontam po kom ti to gledanju alijanseri prvi guild u svetu imaju.Najbolji guild u svetu je Ensidia a to tamo ako gledas tabele to je glupost.Ensidia je do sada ocistila sve instance prva u wotlku i nema nikakvu konkurenciju(mozda ne bas sve ali veliki deo njih) a ako ces da verujes nekim tabelama to ti je los potez
Da da ... SK Gaming + Nihilum = Najaca kombinacija ... Cek jel ce bude to nesto uzivo na LK-a sto pisalo na Ensidijin sajt .. Nesto Kungen spominjao u njegovim tamo temama ?? Ako nije , ispravite me !
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 5:08   #8648
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Trenutno su alijanseri ispred njih, gledaju se poeni sta je ko ocistio i kad je ocistio, u overall scoru pobedjuju alijanseri. Ovako jedino i moze da se gleda, ne vidim drugi nacin?! Pogotovu kad nisu prve dve gilde pa uzmes pros i cons pa uporedis obe, nego ima prvih 250. Nije ni meni drago sto je raspala alijansa prva ali jbg, zivot je *****, a i treba Ensidii malo motivacije da se upregnu zbog konkurencije.

Pimp na osnovu cega si zakljucio to "SK Gaming + Nihilum = Najaca kombinacija" bas bih zeleo da cujem? Zbog imena ili zato sto su bili pro pre 2 godine u ex Naxxu?

Takodje ako je ocistila sve instance u wotlku to nije nikakav primer za poredjenje, pocetak wotlka su cistile sve budale, pa je bilo pitanje ko ce brze, sad kad neki wipuju 2 dana a neki nedelju, e tu se vidi ko je skill, a ono je bilo vise vezano za lvling nego za same boss encountere.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 12:31   #8649
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Nije akcenat na tome kako sam ja nekoga ucio nego je Aleksandar napisao pre 3 strane u fazonu da niko od nas nema nista od opreme i da su instance teske.
Menjalo se je samo iskljucivo vreme koje je potrebno posvetiti igri da bi se uzela najkvalitetnija oprema, nekada je bilo potrebno igrati po osam+ casova u toku jednog dana, sada je to vreme svedeno na cetiri+ casova u toku jednog dana. Promena smeta ljudima koji sada imaju cetiri+ sata viska vremena, odnosno oduzeta im je samo iluzija da rade nesto korisno. Zbog toga bih uvek podrzao inicijativu da se otvori par novih servera sa poslednjom zakrpom pred izlazak TBC-a odnosno pred izlazak WOTLK-a i na taj nacin vratiti delu igraca iluziju da ponovo trose svoje vreme korisno.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
GaleOm (21.11.2009)
Stara 21.11.2009, 13:03   #8650
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

WoW je puko u tolikoj meri da je meni posle nepune 4 godine igranja najzanimljivije da lvlujem altove.....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 13:46   #8651
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Trenutno je Premonition (US-Sen'Jin) najbolji guild na svetu.
Kriteriju mi su achivmenti, odnosno stvari koje su uradili u endgame instancama, i stvari koje vaze za najteze (tribute to Immortality, Insanity, EWF, ostali dodaci encounterima u ToGc-u, itd...).
Ensidia NIJE ochistila prva sve instance, ali je Ensidia jedan od najkomercijalnijih guildova, i sa najvishe sponzora i reklame, pa zato ljudi mnogo vishe znaju o njoj, nego li o nekoj drugoj guildi...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
Irondacha (21.11.2009), Supreme.50 (21.11.2009)
Stara 21.11.2009, 22:47   #8652
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Kao prvo sto rece sup.50 da je Nihilum i SK bio najjaci u ex naxxu.Pa gresis brate te 2 guilde skoro da nisu imali nikakvu konkurenciju sem mozda empire-a(a to vazi samo za SWP konkurenciju) i method je uvek bio iza ledja njima u TBCu.Sk prvi roknuo KJa,Nihilum druge 25 man bosseve.Nisu prvi ocistili wotlk instance?Mozda,ali su posle 3 dana nakon izlaska wotlka ocistili svaku instancu koja je tada bila avaible u wowu.Ne kontam da li je bilo guilde da im je 25 najboljih igraca za 3 dana cak izlevelovalo do 80 a kamo li ocistilo sve inst sem njih.Imaju najvise reklame to da.Pa logicno a i kes dobijaju lep sto da ne onda.A ako im se gledaju Achievementi to je glupo pa tu nisu samo PvE achievementi......
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 0:15   #8653
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Kao prvo sto rece sup.50 da je Nihilum i SK bio najjaci u ex naxxu.Pa gresis brate te 2 guilde skoro da nisu imali nikakvu konkurenciju sem mozda empire-a(a to vazi samo za SWP konkurenciju) i method je uvek bio iza ledja njima u TBCu.
Ne razumem uopste ovo. Pa sta ako nisu imali konkurenciju pre 3 godine? Sad je imaju i nikako ne mogu biti prvi zato sto imaju svoje gay blogove i zato sto su bili prvi pre 3 godine. Da ne pominjem da SK tada nije postojao. (barem ne medju prvih 100)

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Sk prvi roknuo KJa,Nihilum druge 25 man bosseve.
U SWPu SK je prvi ubio KJa i Mu'ru-a, a Nihilum nije ubio druge 25m bosseve zato sto kad su dosli BT/MH, prve bosseve su ocistile druge gilde, koje su po dolasku patcha legle na attunament i usle prve i ocistile, Nihilum je bio na listi Rage Winterchilla 34. O SKu isto tada nije bilo reci. Nisi upoznat sa materijom

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Nisu prvi ocistili wotlk instance?Mozda,ali su posle 3 dana nakon izlaska wotlka ocistili svaku instancu koja je tada bila avaible u wowu.Ne kontam da li je bilo guilde da im je 25 najboljih igraca za 3 dana cak izlevelovalo do 80 a kamo li ocistilo sve inst sem njih.Imaju najvise reklame to da.Pa logicno a i kes dobijaju lep sto da ne onda.
Pa to i pricam. Nije merodavno ko je ubio bossa ako nije do samog bossa nego ko brze izlvluje.

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A ako im se gledaju Achievementi to je glupo pa tu nisu samo PvE achievementi......
Ne gledaju se ti PvE achievementi nego hard-mode achievementi.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 0:29   #8654
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Gledaju se SAMO PVE achivmenti, i to svi, ne samo HM (konkretno za toc/togc se gleda i upper back pain i tako to), i bash zbog toga, se jasno vidi da Ensidia nije najbolji guild na svetu... zato shto sada, kada je veliki deo populacije sa mainovima vec 80i lvl, i kada su svi na istom, Ensidia nije prva... chak je po nekim stvarima 5-6 a negde nije ni u top10...
To shto najbrze lvluju ih ne chini najboljom guildom...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 0:33   #8655
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa mene zanima sta ih to cini? Ni ti ni pimp niste jos odgovorili na ovo.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 0:39   #8656
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ok kako god nigde nisam nasao listu koja je update posle septembra ali naravno nisu skoro ni imali sta dobiti od achievementsa posle septembra.Za naxx nisam pominjao da li su imali konkurenciju jer si pravilno rekao nisam upoznat sa materijom ili kako god.Ali u TBCu je Nihilum bio jaci(Budimo potpuno iskreni za SK sam prvi put cuo tek kad su roknuli KJa xD ali sam posle pazljivo istrazio guild i bla bla,whatever).Mislim da je first world kill Illidana i doveo Nihilum na toliku popularnost u wow svetu.Anyway da su 34. tesko mi poverovati.Eto od te price si me naterao da procitam ovo http://wiki.gotfrag.com/index.php/Nihilum Eh a naidjoh i na ovo "From Gruul's Lair all the way to Hyjal Summit, Nihilum had achieved the world first kills of all the final bosses, along with many others in between. " tako da eto.....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 0:47   #8657
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Pa mene zanima sta ih to cini? Ni ti ni pimp niste jos odgovorili na ovo.
Ovo sto je nasao RUSuper

Spoiler za Nihilum:
Notable Achievements


PvE

Nihilum has achieved the world first kills of the following bosses:
  • 1st world kill of C'thun
  • 1st world kill of Kel'Thuzad
  • 1st world kill of Doom Lord Kazzak
  • 1st world kill of Gruul the Dragonkiller
  • 1st world kill of Hydross the Unstable
  • 1st world kill of Magtheridon
  • 1st world kill of Void Reaver
  • 1st world kill of Lady Vashj
  • 1st world kill of Al'ar
  • 1st world kill of Kael'thas Sunstrider
  • 1st world kill of Rage Winterchill
  • 1st world kill of High Warlord Naj'entus
  • 1st world kill of Supremus
  • 1st world kill of Shade of Akama
  • 1st world kill of Gurtogg Bloodboil
  • 1st world kill of Teron Gorefiend
  • 1st world kill of Reliquary of Souls
  • 1st world kill of Mother Shahraz
  • 1st world kill of Illidari Council
  • 1st world kill of Illidan Stormrage
  • 1st world kill of Archimonde the Defiler
  • 1st world kill of Eredar Twins

PvP

Nihilum has placed in the top 3 at the following major international tournaments:
  • 1st Cyclone 5v5 Tour 2008
  • 1st ESL Extreme Masters III 2008
  • 1st BlizzCon 2008

World Championships

  • BlizzCon (2008)


a SK... jbg roknuli KJ-a i eto sad cu poznati Al Nihilum svaka cast
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 0:57   #8658
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Hmmm... a da li ste vi svesni i chinjenice da su odredjeni chlanovi Nihiluma spoljni saradnici, i zaposleni u Blizzardu? Mislite da to nema nikakve veze shto su za sve imali first kill?

@ Supr. ja nisam rekao da su oni najbolji na svetu...
tako da ne mogu da ti kazem shta ih to chini...

trenutno aktuelna lista wow guildova u svetu moze se naci na http://www.wowprogress.com/
poprilichno redovno se updatuje, a po potrebi, moze se i ruchno obaviti to (tj, chim se updatuje armory).
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 1:22   #8659
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

To da li su nikad se neci znati.Nihilum je u svom jednom filmicu toliko ismejao idiote koji su pricali da cheatuju.Pogotovu guildu method.A i svi ti su to i zasluzili.Ne razumem odakle idu te glupe price vise da cheatuju.A to da imaju likove iz blizza u guildi je jos nesto sto nikad nisam cuo.A cak i da je tako ja mislim da to nema nikakve veze sa world first.Kao prvo to bi se otkrilo kad-tad i ti saradnici vise ne bi wow videli na retailu.Kao drugo pomirite se da je Nihilum jedna od najboljih wow gildi ikada i da za vreme TBCa vecim delom do SWPa nisu imali nikakvu konkurenciju.A za te likove bi bilo smesno da ih blizz ne provali da su pomoagali Nihilumu,inace ako su provalili onog lika sto je dobio koristio onaj item sto ubija sve neprijatelje u 30yd provalili bi i za ovog.Btw ako nekog zanima za taj dogadjaj sa tim OP itemom http://www.wowwiki.com/Martin_Fury
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 1:50   #8660
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Si svestan ti koliko tu fali? I sta su oni ocistili pre godinu, dve i tri ne moze se svrstava u trenutnu jacinu gilde...................

Ja sam se malo zeznuo kad sam rekao Rage Winterchill, to je bio pocetak SWPa a ne BT/MH. Takodje to sto su oni bili na blizzconu i te fore, pa mozda bih ja bio bolji da mi je neko stavio kintu u dzep da odem. A znam sigurno likove koji BI BILI bolji da im je neko tutnuo 10k evra da budu bolji...

Moram da napomenem zasto nisu prvi ubili kaleca bruttalusa... zato sto kad su ubili Illidana i Archimonda, bilo je fazon najjaci smo! lozite se majmuni! davali su intervjue ko debili i prestali sa raidovanjem, dok su druge gilde cistile i cistile. Kad im je blizz zabo noz u ledja (svojim miljenicima), i izbacio SWP, oni nisu imali gir da prismrde, pa su cistili bt/mh ponovo dok su drugi usli i ocistili pola SWPa. Da ne pominjem da su Illidana ubili PRE buffa. Da ih ovo mozda ne cini najboljim?

Izvini pivalice mislio sam na RUSuper-a i pimpa, nisam video da je tvoj post iznad mog.

Citat:
A to da imaju likove iz blizza u guildi je jos nesto sto nikad nisam cuo.
Niko to nije ni rekao. Nemaju likove iz blizza u gildu nego blizz ima likove iz nihiluma. To na prvi pogled izgleda isto, ali vidim na sta si ciljao, kad si linkovao shirt. Nemaju GMove u gildu koji im daju iteme da 1 shotuju sve oko sebe, nego samo nihilumovi ljudi rade u blizzu i dobijaju informacije. Oni ne cheatuju na taj nacin, ali im blizz sigurno pomaze na neki nacin (siguran sam da imaju SVOJ ptr...).
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com