Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.7.2012, 12:36   #11621
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa u pravu si skroz, ja sam naveo cenu game carda u onim prodavnicama, 2999 valjda il tako nešto, naravno da sam se snalazio i ja, uglavnom za golde sam uzimao gc, i to nešto jeftino preko gildaša nekih. dva tri puta sam kupio tj ja i drugar, trebalo nam hitno a isteklo nam bilo.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 12:52   #11622
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ccc i jos racunate game time a placate goldom

Realno jeste mnogo za ekspanziju ali koliko god voleli Blizzard toliko ga moramo i mrzeti.
Da su stavili i 60e ljudi bi kupili kao sto su ljudi placali za D3, jednostavno Blizzard je kralj Hype-a i zna to da iskoristi
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 13:18   #11623
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa realno cena bi trebala da bude manja. Wotlk i TBC su kostale isto toliko, a duplo vise sadrzaja u njima. Ja znam da sam Cata regione zavrsio za samo para dana, dok je WOTLK trajao skoro ceo mesec....Nisam siguran da ce MOP biti nesto drugacije od Kate, jeste da opet imamo kontinent ceo, ali sve to ukomponovano sa Guild XP bonusima i cudima....pa mi cemo proleteti ceo kontinent za par dana.

Poslednja ispravka: pentraksil (1.7.2012 u 13:27)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 15:42   #11624
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
što je to i dalje najbolji MMO.
Najpopularniji je prava rijec.

I to jos malo, dok ne izadje Guild Wars 2
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 16:39   #11625
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

^ Ocekivao sam ovaj odgovor , stize nam jos jedan WoW killer uskoro.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 16:48   #11626
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Uvijek možete od maležanskih sajtova da uzmete ključ za 15e
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 16:49   #11627
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
^ Ocekivao sam ovaj odgovor , stize nam jos jedan WoW killer uskoro.
Zasto mora svaki novi MMO da bude WoW killer? Zasto bi uopste neko isao na to da ubije WoW. Napravi nesto novo sto mislis da ce da zainteresuje igrace a ne da ides WoW-u na megdan. WoW ce sam sebe da ubije, njemu ne treba niko i za to nema potrebe. WoW se trenutno vestacki odrzava, ali sve manje i manje igraca jer su ljudi smoreni posle toliko godina. Igraj i jedan i drugi ako imas vremena, za jedan plati dok drugi nema pretplatu i svi zadovoljni. Svi traze WoW zamenu pa pljuju ako nije kao WoW ili pljuju sto nije kao WoW. GW 2 sigurno ne ide na tu kartu da bude bolji od WoW-a, vec jednostavno rade ono sto misle da ce privuci igrace posle zilion istih MMO naslova. Pokusavaju nesto novo. Ono sto je meni krivo je sto ce GW 2 imati sigurno problema a ljudi ce ga pljuvati zbog toga i opet dizati WoW u nebesa. Nije fer uporedjivati WoW koji je imao citavih 7 godina da ispravi greske i da se razvije , sa GW 2 ili nekim drugim MMO-om koji je nije ni prvi patch dobio a svi ga popljuvali. Da li vi znate u kakvom je rasulu WoW bio u trenutku izlaska pa i par godina posle? Polako niko ne moze da zna sta ce biti za par meseci ili godina, uzdrzite se prorocanstava
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
altas (1.7.2012), NaraYan (1.7.2012)
Stara 1.7.2012, 16:54   #11628
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

lepo si ga reko

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
Najpopularniji je prava rijec.

I to jos malo, dok ne izadje Guild Wars 2
Ja bolji nisam igrao
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 18:12   #11629
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Zasto mora svaki novi MMO da bude WoW killer? Zasto bi uopste neko isao na to da ubije WoW. Napravi nesto novo sto mislis da ce da zainteresuje igrace a ne da ides WoW-u na megdan. WoW ce sam sebe da ubije, njemu ne treba niko i za to nema potrebe. WoW se trenutno vestacki odrzava, ali sve manje i manje igraca jer su ljudi smoreni posle toliko godina. Igraj i jedan i drugi ako imas vremena, za jedan plati dok drugi nema pretplatu i svi zadovoljni. Svi traze WoW zamenu pa pljuju ako nije kao WoW ili pljuju sto nije kao WoW. GW 2 sigurno ne ide na tu kartu da bude bolji od WoW-a, vec jednostavno rade ono sto misle da ce privuci igrace posle zilion istih MMO naslova. Pokusavaju nesto novo. Ono sto je meni krivo je sto ce GW 2 imati sigurno problema a ljudi ce ga pljuvati zbog toga i opet dizati WoW u nebesa. Nije fer uporedjivati WoW koji je imao citavih 7 godina da ispravi greske i da se razvije , sa GW 2 ili nekim drugim MMO-om koji je nije ni prvi patch dobio a svi ga popljuvali. Da li vi znate u kakvom je rasulu WoW bio u trenutku izlaska pa i par godina posle? Polako niko ne moze da zna sta ce biti za par meseci ili godina, uzdrzite se prorocanstava
Bio bi milioner do sad da mi je neko davao dinar za svaki put kad sam procitao ili cuo ovako nesto.
Po cemu se to vestacki odrzava WoW ako mogu da znam? WoW i dalje ima korisnike koji se broje u milionima, ako je to vestacki onda stvarno ne znam sta drugo da kazem.
Sto bi neko prelazio sa WoW-a na GW ( sad ce neko reci kako im ne trebaju klinci sa WoW-a na GW) zbog pretplate?Sta to nudi GW bolje nego WoW?
Izvini ali gresis posto je GW izasao skoro kad i WoW tako da to uporedjivanje otpada.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 18:57   #11630
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja jos ovaj mesec i Cao-Zdravo Wow i Blizzard (hoce neko da kupi acc? )!
Ako nekog zanima sta je to novo sto ima GW2 da ponudi u odnosu na Wow, izvolite: http://www.mmo-champion.com/threads/...tiated-READ-ME!

P.S. GW2 je kao sex. Probas jednom, tesko ces se skinuti. Ovo vecina Wow populacije ne razume...

Edit:
Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Sto bi neko prelazio sa WoW-a na GW ( sad ce neko reci kako im ne trebaju klinci sa WoW-a na GW) zbog pretplate?Sta to nudi GW bolje nego WoW?
Izvini ali gresis posto je GW izasao skoro kad i WoW tako da to uporedjivanje otpada.
GW1 i GW2 NISU iste igre. Niti je ovaj poslednji update ovog prvog. Jedino sto im je zajednicko je ime i prica. Sve ostalo je nebo i zemlja.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 20:13   #11631
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Bio bi milioner do sad da mi je neko davao dinar za svaki put kad sam procitao ili cuo ovako nesto.
Po cemu se to vestacki odrzava WoW ako mogu da znam? WoW i dalje ima korisnike koji se broje u milionima, ako je to vestacki onda stvarno ne znam sta drugo da kazem.
Sto bi neko prelazio sa WoW-a na GW ( sad ce neko reci kako im ne trebaju klinci sa WoW-a na GW) zbog pretplate?Sta to nudi GW bolje nego WoW?
Izvini ali gresis posto je GW izasao skoro kad i WoW tako da to uporedjivanje otpada.
Odrzava se vestacki jer nista novo nije dodato osim levela, sve se svodi na isto i vade se na staru slavu. Ima milionsku bazu zato sto je igra vec dugo na trzistu i trenutno je najkvalitetniji (i najbolji MMO po meni) trenutno. Ljudi jednostavno nemaju sta da igraju osim WoW-a. Da li sam ja rekao da ce neko da predje? Zasto bi neko uopste "prelazio" sa jednog na drugi zasto je iskljuceno da proba oba? Ono sto GW 1 radi odlicno je PvP, neko ne voli crtanu grafiku, neko ne voli kada oprema igra glavnu ulogu. Dve razlicite igre, tako da ne moze tek tako da se kaze da je jedan nuzno bolji od drugog. Uporedjivanje ne moze da otpadne jer ja pricam za novije MMO igre a ne stare. GW je izasao kad i WoW, pa opet ima milionsku bazu igraca (posle WoW-a najbrojniji), ali su shvatili problem na vreme. Umesto da forsiraju jedno te isto godinama kao WoW, odlucili su se za nesto drugo i videcemo kako ce to da ispadne. Bar pokusavaju, za sada izgleda odlicno. WoW ne umire ali polako gubi svoje igrace, sto je sasvim normalno posle x godina na celu. Stariji igraci odlaze, nemaju vremena i volje da daju para na jedno te isto. Serveri dosta prazni (sad pogotovu posle DIII), neki serveri skoro mrtvi i ljudi su poceli da se sele na druge servere sa vecom populacijom. Ja znam da je moj server sada dosta prazan (a bio je High pop) do te mere da su cene na aukcijama pocele nenormalno da skacu, ne mozes da nadjes gemove vec ako pogodis nekog JC na chatu (to je ponekad stvarno smorno jer se desava da po 2-3 dana trazim nekog). Tako da WoW itekako gubi bazu igraca, ali nece on jos da crkne i nema smisla raspravljati o tome. Uostalom zasto bi neko zeleo da crkne WoW? Nego ljudi navikli i jednostavno ne zele da probaju nesto drugo. Ja stvarno vise ne nalazim zabavu u konstantnom farmanju opreme i prolazenju jednog te istog. Pretplata im vise ne pije vodu, jer odrzavanje i ostalo vise nije toliko skupo da bi bilo potrebno placati citavih 15 dolara mesecno, plus igra i ekspanzije. Da ne pominjem napalacivanje promene pola, rase, servera itd. Sve se placa. A ljudi na zapadu ne zele da rasipaju novac iako ga imaju. WoW je sada casual igra a mnoge to nervira i jednostavno zele nesto novo, zasto ljudi ne bi probali nesto novo?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 20:23   #11632
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Ja jos ovaj mesec i Cao-Zdravo Wow i Blizzard (hoce neko da kupi acc? )!
Ako nekog zanima sta je to novo sto ima GW2 da ponudi u odnosu na Wow, izvolite: http://www.mmo-champion.com/threads/...tiated-READ-ME!

P.S. GW2 je kao sex. Probas jednom, tesko ces se skinuti. Ovo vecina Wow populacije ne razume...

Edit:

GW1 i GW2 NISU iste igre. Niti je ovaj poslednji update ovog prvog. Jedino sto im je zajednicko je ime i prica. Sve ostalo je nebo i zemlja.
Da da verujem ti zato visis na WoW non stop.Videcemo koliko ce da te drzi GW.

@Pentraksil

Zato sto su veoma slicne igre , zasto bi se opet cimao da ucim, levelujem i sta vec kad vec igram slicnu takvu igru godinama.
Videcemo, citao sam vec komentare nekih ljudi koji su bas zagrizeni za GW i komentari nisu bas sjajni ali zivi bili pa videli igrace te vi MoP
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Psycho13 (2.7.2012)
Stara 1.7.2012, 20:37   #11633
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Da da verujem ti zato visis na WoW non stop.Videcemo koliko ce da te drzi GW.

@Pentraksil

Zato sto su veoma slicne igre , zasto bi se opet cimao da ucim, levelujem i sta vec kad vec igram slicnu takvu igru godinama.
Videcemo, citao sam vec komentare nekih ljudi koji su bas zagrizeni za GW i komentari nisu bas sjajni ali zivi bili pa videli igrace te vi MoP
Ja cu MoP sigurno da probam, videcemo kakva je. Ja WoW ne napustim (nerviraju me recimo likovi koji se kao oslobadjaju WoW-a, pa kao brisu account i igru, kao da je neka droga, meni je recimo kretenski toliko se vezati za bilo koju igru) ako mi se igra uplaticu mesec dana izigram se pa ne uplatim ako se bas smorim. Ti sto se zale na GW 2 su veterani koji su isto navikli na prvi GW pa im se ne dopada razlika izmedju originala i dvojke. Znaci ne smatraju da je igra shit, vec jednostavno ne dopada im se pravac u kojem ide i citava ta atmosfera. Uostalom igre deli 250 godina lore-a, tako da je sasvim razumno ocekivati razliku...dovoljno je samo uporediti svet od pre 250 godina i sada...bitna je to razlika. Uostalom ka osto rekoh videcemo....meni se prvi GW nije svideo ali igrajuci dvojku ocekujem iznad prosecnu igru. Sa puno problema naravno ali sve ce se to srediti kako vreme protice. Videcemo, sve u svemu WoW ne otpisujem ali ga stavljam na pauzu jer me vise ne zabavlja kao nekada.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2012, 21:55   #11634
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Da da verujem ti zato visis na WoW non stop.Videcemo koliko ce da te drzi GW.
Tacno. Evo, upravo mi pade i Gurthalak HC. Mozda cak, i uplatim za avgust, da se dostojno oprostim sa guildom, ali od 25.08.... Tesko, mnogo tesko.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2012, 2:37   #11635
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

laze bre, probace 10 dana i vraca se on
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 19:17   #11636
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
ali zivi bili pa videli igrace te vi MoP
Nagadjanje.

WoW je defitinivno najbolji MMO koji sam ikad igrao...

Ali dva beta vikenda sa Guild Warsom 2 su ucinila WoW smijesnim, i ne postoji nacin da posle toga se vratim u Azeroth.

Uzivao sam maksimalno u svakoj sekundi koju sam proveo u WoWu, i isto kao Kidja bio jedan od mnogih koji su se smijali svaki put na razne najavljivane "WoW killere"... Ali jednostavno, bez obzira koliko postujem uspjeh WoW-a, i njegov neosporan kvalitet - Guild Wars 2 nudi nesto skroz novo, fresko, i prilikom igranja nemam osjecaj da igram kopiju najpopularnijeg MMOa svih vremena, vec nesto skroz novo.

Ne moram reci da je bolji, ili gori - ali je drugaciji. I ta promjena mi prija, a sad da li je bolja ili gora - pa, necu vise igrati WoW, igracu GW2. Neka to neko shvati kako hoce... Po sitnom dijelu igre koji sam imao priliku da probam, GW2 kad izadje ce biti najbolji MMO koji sam ikad igrao, jer vec sada u beta fazi se provodim sa svojim timom toliko dobro kao u najboljim danima WoWa... i bolje
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ddak na korisnoj poruci:
altas (4.7.2012), pentraksil (4.7.2012)
Stara 4.7.2012, 21:08   #11637
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Nisam trol, necu da hejtujem necu da trolujem hocu samo da se informisem.

Mozes li mi reci neka poboljsanja ili nesto sto je unapredjeno, mozes li nekako uporediti?
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 21:24   #11638
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Bokile kaže: Pregled poruke
Mozes li mi reci neka poboljsanja ili nesto sto je unapredjeno, mozes li nekako uporediti?
http://www.mmo-champion.com/threads/...tiated-READ-ME
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
Bokile (4.7.2012)
Stara 8.7.2012, 21:19   #11639
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Najjaci critical u Pandariji:
Spoiler za Crit:
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2012, 12:40   #11640
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

kako mogu da Regrutujem nekog i da dobijem onu X-53 raketu? izgleda da mi blizz ne dopusta da posaljem RaF zbog toga sto sam iz Srbije. Ne mogu da promenim zemlju porekla u account settings.

edit: ajde ljudi, kapiram da ste se "skinuli" sa WoW-a, ipak, svratite nekad na forum lol xD

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (15.7.2012 u 17:01)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com