Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2007, 10:35   #2121
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Vicevi

Zena - NAJSAVREMENIJE VOZILO

Medjunarodni strucni ziri, sastavljen od strucnjaka svih zemalja, odlucio je da se za najsavremenije vozilo
proglasi "ZENA"

TEHNICKE KARAKTERISTIKE:

1. Trosi sopstveno gorivo
2. Podmazuje se automatski za vreme rada
3. Radi sa jednom svecicom
4. Odgovaraju joj svi klipovi
5. Ima prednju i zadnju vucu
6. Moze dugo da radi u mestu a da se ne pregreje
7. Ne dimi mnogo za vreme rada jer trosi kvalitetno gorivo
8. Radi sa 60 obrtaja u minutu
9. Narocito dobre rezultate daje na 120 obrtaja
10. Udobna je za vreme voznje jer ima dobre amortizere
11. Vozac moze da koristi vise polozaja za vreme voznje
12. Za vreme rada nocu i po magli ne trebaju joj svetla
13. Koristi samo jednu unutrasnju gumu a i bolje radi bez nje
14. Moze se koristiti vise puta uzastopno bez obzira na vremenske uslove i na kategoriju vozaca
15. Ne pregrejava se ni kad ispusti vodu
16. Zimi radi bez antifriza
17. Sama menja ulje svakih 25 - 30 dana bez obzira na broj vozaca i broj radnih dana i casova
18. Za upotrebu nije potrebna vozacka dozvola
19. Troskovi odrzavanja su minimalni, jer radi bez popravki i vise od 80 godina, zavisno od uslova
eksploatacije

NAPOMENA: Ima samo jednu manu! Brzo amortizuje vozaca i smanjuje cvrstocu klipa.
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2007, 13:49   #2122
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Hemijska analiza zene

PRONASAO: Adam

ATOMSKA TEZINA: Optimalna 54kg. Ali varira od 40-200 kg.

UCESTALOST ELEMENTA: Vece kolicine se mogu naci u urbanim sredinama.


F i z i c k e o s o b i n e:

Povrsina obicno presvucena premazom u boji
Porokljuca odjednom , mrzne se bez razloga
Topi se ako se primeni odgovarajuci postupak
Neukusna je ako se pogresno proba
Element se retko nalazi u devicanski cistom stanju
Vice ako se primeni pritisak na pravo mesto

H e m i j s k e o s o b i n e:

Lako se jedini sa zlatom,srebrom,i drugim plemenitim metalima i kamenjem
Absorbuje velike kolicine skupih materijala
Moze da eksplodira iznenada bez predhodnog upozorenja i bez poznatog
razloga
Ne rastvara se u vodi ali joj se akativnost znatno uveca ako se natopi
alkoholom
Najefikasniji poznat element za smanjivanje kolicine novca koji covek
ima

N a j c e s c a u p o t r e b a:

Pre svega kao ukras , narucito u skupim sportskim automobilima
Odlican medikament za relaksaciju
Vrlo efikasno sredstvo za ciscenje

I z v r s e n i o p i ti:

Pocrveni kada se zatekne bez ambalaze
Pozeleni kada se stavi pored boljeg uzorka

O p a s n o s t i:

Veoma opasan element osim u rukama strucnjaka
Ilegalno je imati vise od jedne,mada se moze posedovati i vise pod
uslovom
da se drze na razlicitim lokacijama,sve dotle dok elementi ne dodu u
direktan kontakt jedan sa drugim.

Poslednja ispravka: gagi_ns (18.10.2007 u 17:40)
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2007, 21:20   #2123
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Određen forumom Re: Vicevi

Evo sad se setih jednog.

Setaju Mujo i Haso ulicom i kaze odjednom Mujo
-Znas bolan Haso sada se vise zene ne okrecu zamnom kada idem ulicom.
-A zasto Mujo?
-Vise ne kradem torbice.
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2007, 22:12   #2124
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Vicevi

Bila tri najbolja druga, sva trojica padobranci.
Trebali oni na skakanje, kad ce jedan:
Ja necu na skok. Ovi ga upitaju, a sto ???
Kad ce on: sanjao sam majku kako mi je rekla da mi se nece otvoriti padobran. na to ce njegovi ortaci, kao, ma 'ajde svi smo profesionalci, zar verujes u to ??? Jedan mu predlozi: 'ajde da se menjamo. On pristane.
Skoci prvo jedan, pa ovaj sto je sanjao majku, pa ovaj sto mu zameni padobran. Otvori se prvi, drugi,......... kad projuri nesto pored njih, i zacu se: Jeeeee*emmmm tiiiiiiii maaaaajkuuuuuu !!!

---------

Gledali deda i baba TV, kad baba prebaci program i vrisne:
"Pa gle, opet seks na tom TV-u!"
Na to će deda:
"Daj stavi naočare,pa zar ne vidis da majmun jede bananu."



---------

Peče mlada domaćica prvi put hleb. Drug njenog deteta dolazi do nje i pita je:
-Teto mogu li nešto da dobijem da pojedem?
Ona mu namaže na hleb marmeladu. Posle deset minuta on se vrati i zahvali se na marmeladi i kaže:
- Mnogo vam hvala, marmelada je divna, evo, vraćam vam tanjirić.



---------

Htjeli Mujo i Fata da isprobaju kondom. Navuce ga Mujo i poce:
- "Osjecas li ista", pita Fatu.
- "Ma kakvi", odgovori ona.
- "A sada", ubrza Mujo.
- "Opet nista", odgovori ona.
- "A sada", Mujo najbrze sto moze.
- "Uh, cekaj, negdje guma smrdi."

steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2007, 23:21   #2125
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Vicevi

ciga i njegova zena spremaju se da se malo druze u krevetu... a da bi to malo i zacinili, ciga predlozi zeni da on stavlja kondome, a da ona onda u mraku pogadja kojeg su ukusa... i ugasi ciga svetlo...
...
zena: hmmm... ovaj jeee... banana!
ciga: bravo!
...
zena: hmmm.... a ovaj saaad jeeee.... lubenica!
ciga: jeste. svaka cast...
...
zena: a ovooo jeee... ukus sarme!
ciga: a bre cekaj bre, nisam jos natako novi!
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 2:40   #2126
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Vicevi

Tri osnovne lekcije o bankarstvu:

Prva bankarska lekcija
Covek ode da se tusira taman dok je njegova zena zavrsavala svoje tusiranje kad neko zazvoni na vrata. Nakon kratke prepirke oko toga ko ce da otvori, zena popusti, brzo se umota u peskir i strci niz stepenice. Na vratima ugleda Peru, prvog komsiju. Pre no sto zausti, Pera joj rece: -Dacu ti 500 eura ako skines taj peskir. Nakon kratkog razmisljanja, zena skide peskir i za trenutak ostade gola. Pera joj dade 500 eura i ode. Zbunjena ali i uzbudena zbog srece koja ju je snasla, zena se opet umota u peskir i pope na sprat. Udje u kupatilo gde je a muz, stojeci ispod tusa, upita: -Ko je bio? -Pera - odgovori ona. -Sjajno - rece muz - je l' doneo 500 evra sto mi duguje?
Sta smo naucili: Ukoliko vazne informacije o kreditu i riziku blagovremeno podelite sa svojim kolegama - mozete spreciti moguce rizike.

Druga bankarska lekcija
Dok je vozio auto, svestenik kraj puta ugleda casnu sestru. Zaustavi se i ponudi joj prevoz, sto ona i prihvati. Casna ude u auto i prekrsti noge, razgrnuvsi tako svoju haljinu i otkrivsi divnu nogu. Svestenik baci pogled i umalo napravi nesrecu. Nakon sto je ponovo preuzeo kontrolu nad autom, on potajno spusti svoju ruku na nogu casne sestre. Casna ga pogleda i rece: -Oce, zar se ne secate 129. Psalma? Svecenik se zagrcnu i izvini joj se, pa skloni ruku. Promenivsi brzinu, on, medutim, opet stavi ruku na njenu nogu. Casna mu opet rece: -Oce, zar se ne secate 129. Psalma? Svestenik joj se jos jednom isprica i rece: -Oprostite, sestro, ali telo je gresno. Stigavsi u zenski manastir, casna izade uputivsi mu zanosan pogled, i udalji se. Stigavsi u crkvu svecenik bruo uze Bibliju i potrazi 129. Psalam. U njemu je pisalo: Idi i trazi, produzi dalje, i spoznaces vrhunac slave.
Sta smo naucili: Ako nisi dobro informisan o poslu koji radis, mozes da propustis sjajnu priliku.

Treca bankarska lekcija
Prodavac, sluzbenica i direktor odu na rucak i tamo nadu staru uljanu lampu.Protrljaju je a iz lampe izade duh u oblacku dima i rece im: -Obicno ispunjavam tri zelje, ali ´cu svakom od vas ispuniti samo po jednu. - Prvo meni - rece sluzbenica. Zelim da budem na Bahamima i da vozim gliser ne mare´ci ni za sto na svetu. Puf! I sluzbenica nestane. - Prodavac u cudu rece: Ja sam slede´ci! Ja sam slede´ci! Zelim da budem na Havajima, da lezim na plazi s prekrasnom plavusom i zauvek budem okruzen koktelima, dobrom klopom i seksom. Puf! I prodavac nestane. - Ti si na redu - rece duh direktoru. A ovaj mu rece: - Zelim da se ovo dvoje posle rucka vrate u kancelariju.
Sta smo naucili: Uvek pustite sefa da govori prvi!!!
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 7:26   #2127
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Vicevi

Kada sam se rodio, doktor je dosao do mog oca i rekao mu: "Zao mi je, ucinili smo sve sto je bilo u nasoj moci ali... izvukao se".

Moja majka me nikada nije dojila. Rekla mi je da me voli samo kao prijatelja

Moj otac nosi sliku klinca, koja je dosla uz novcanik.

Secam se kada su me kidnapovali i kada su mom ocu poslali moj mali prst, kao dokaz da sam kod njih. Otac je trazio jos dokaza

Posmrtna zelja mog ujke je bila da mu sedim u krilu. Nalazio se na elektricnoj stolici

Proslog bozica seo sam Deda Mrazu u krilo. Slic mu je bio otkopcan... covece, kakav mi je poklon dao...

Zove me devojka i kaze: "Dodji, nema nikoga kuci". Ja dodjem, kad - stvarno nema nikoga.

Jednom me je u baru barmen pitao: "Sta ces", a ja sam rekao: "Iznenadi me". Pokazao mi je sliku moje zene gole.

Tokom sexa, moja zena voli da prica samnom. Sinoc me je bas zvala iz hotela.

Bili smo siromasni... da nisam bio decko, ne bih imao s cime da se igram.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 8:31   #2128
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Vicevi

Sastala se 2 matorca, pa jedan pita drugog:
• Je li, boga ti, kako te služi ona stvar?
• Odlično, k'o omladinac!
• Kako k'o omladinac?
• Ma lepo, ja mu nađem posao, a on neće da radi.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 8:34   #2129
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Vicevi

Tri crnogorska decaka pricaju ciji je otac najbrži. Jedan kaže:
- "Moj otac je fudbaler, ali je tako brz, kada šutne loptu na gol sa 11 metara, otrci i sam je uhvati."
Drugi kaže:
- "Moj otac je još brži, on baci kamen sa brda i strci dole pa ga uhvati."
Treci kaže:
- "Moj otac je najbrži. On radi u opštini do 3 sata, a vec u pola tri je kod kuce."

Vozili se muž i žena, kad žena pocne pricati...
- "Dragi ja vec 2 godine ševim tvog najboljeg prijatelja!"
Muž dodaje gas..
- "Naravno, rastajem se od tebe. Uzet cu vilu, vikendicu na moru i uštedevinu!"
Muž dodaje gas..
- "Djeca ce naravno pripasti meni i mislim da je 10 000 eura mjesecno alimentacije dovoljno!"
Muž dodaje još gasa..
- "Nego dragi, treba li tebi što?"
- "Ne, draga, ja imam zracni jastuk i to je sve što mi treba."
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 10:19   #2130
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Vicevi

• Doktore, jel operacija bila uspesna?
• Prijatelju, ja sam Sveti Petar.
---------------------------------
Pericina keva pise pismo direktoru skole:
"Postovani gospodine direktore, nikako ne smete da kaznjavate naseg Pericu. On je divan, nezan i slabasan. Mi ga kod kuće nikad ne bijemo, osim u samoodbrani..."
---------------------------------
Perica ulazi u prodavnicu i pita prodavca:
• Dobar dan, imam samo 100 dinara, sta mi preporucujete?
• Neku drugu prodavnicu.

---------------------------------
Doktor kaze Cigi:
• Situacija je krajnje ozbiljna, operacija je neophodna i ona će kostati tri hiljade evra!
Ciga:
• Doktore, ja sam siromasan covek, dajte da se nadjemo negde, kumim vas!
• Dobro, nek bude hiljadu evra!
• Doktore, teska su vremena, izgubio sam posao, deca rastu i troskovi se povećavaju!
• Pa dobro, moze i petsto.
• Doktore, i petsto evra je za mene citavo bogatstvo.
• Neka bude 300 evra ali to je poslednja cena. Nego, moram da vas pitam, zbog cega ste dosli kod mene, kad se zna da sam ja specijalista i da sam skuplji od svojih kolega?
• Doktore, kad je zdravlje u pitanju, ja ne zalim pare!

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (19.10.2007 u 13:06) Razlog: bilo
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 10:36   #2131
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Vicevi

Pokazuje ucitelj djeci kako su alkohol i cigarete štetni pa naspe alkohola u jednu teglu i ubaci u nju glistu. Nakon par minuta glista ugine. Onda uzme cigaretu i zapali je pa je ubaci u teglu i onda opet ubaci glistu. Nakon par minuta i ova glista ugine. Pošto je završio sa demonstriranjem pita ucitelj djecu jesu li nešto naucili?
Javlja se Perica i kaže:
- "Ko pije i puši, nema gliste!"


Poradala se Muji žena. Pošto je bilo kasno da je voze u bolnicu zovnu doktora da on dode kuci. Stiže doktor sav zahihan:
- "Gdje je žena?"
- "Evo u sobi....", preplašeno ce Haso.
Ude doktor zatvori vrata. Nakon 5 min otvaraju se vrata i govori doktor:
- "Imate li kakav veci nož?"
Mujo sav pretrnu, kakav nož, kakvi belaji, al' šta ceš, ode po nož i da ga doktoru. Nakon 5 min opet se otvaraju vrata i doktor govori:
- "Imate li možda kakvu polugu, željeznu ili tako šta".
Hasi se želudac u grlo pope, al' šta ceš dade mu i polugu.
Nakon 5 min opet doktor:
- "A da nemate možda sikiru, malo vecu?"
- "GOVORI cOVJECE, ŠTA MI JE OD ŽENE ! ŠTA TO RADIŠ!"
Doktor:
- "A žena je dobro, samo ne mogu torbu da otvorim."
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 17:16   #2132
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Vicevi

Student veterine na ispitu. Profesor mu pokaže napola pokriven kavez, vide se samo noge neke ptice.
- "Koja je ovo ptica?"
- "Ne znam."
- "Vaše ime?"
Student podigne nogavice hlaca i veli:
- "Pogodite."
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 20:05   #2133
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Vicevi

Marketinška terminologija

1. Vidiš lepu devojku na žurci. Priđeš joj i kažeš "Ja sam fantastičan u krevetu". To je direktni marketing.

2. Vidiš lepu devojku na žurci. Zamoliš prijatelja da ode do nje i da joj kaže: "Moj drug je fantastičan u krevetu". To je oglašavanje.

3. Vidiš lepu devojku na žurci. Saznaš njen broj telefona pa je zoveš sutradan i kažeš "Ja sam fantastičan u krevetu". To je telemarketing.

4. Vidiš lepu devojku na žurci. Ona ti priđe i kaže ti "Čujem da si fantastičan u krevetu". To je prepoznavanje brenda.

5. Vidiš lepu devojku na žurci. Priđeš joj i ubediš je da ide kući sa tvojim prijateljem. To je trgovačko predstavništvo.

6. Tvoj prijatelj ne može da zadovolji devojku i zove tebe da dođeš i pomogneš. To je tehnička podrška.

7. Ideš na žurku i pomisliš da u kućama pored kojih prolaziš možda ima lepih devojaka. Popneš se na telefonski stub i počneš da se dereš iz sveg glasa "Ja sam fantastičan u krevetu". To je spam.


----

Davi se čovek u moru a grupa Crnogoraca stoji na doku i komentariše:
• Vidjeste li onog čoveka što se davi?
• A da, vidjesmo!
• A mi stojimo.
• Jes' vala, stojimo.
• Pa 'ajde da sjednemo!


----

Narkoman vozi auto,kad ga zaustavi saobracajac zbog prebrze voznje: -"Gospodine,prebrzo ste vozili, molim vas da izadjete da duvate." A narkoman ce: -"Ne se*i da imas?!!"

steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 23:39   #2134
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Vicevi

Ovo je jedan stvarni radio-razgovor koji se podesio izmedju Galicana i Amerikanaca - snimljen od frekvencije spanskog maritimnog urgentnog broja, Canal 106, na galicijskoj obali "Costa de Fisterra" - 16.Oktobra 1997.

Galicani: (brujanje u pozadini)....... Ovdje vam govori A853, molim vas promjenite smjer za 15 stupnjeva prema jugu da bi izbjegli koliziju ..... Vozite direktno prema nama, udaljenost 25 nautskih milja .......

Amerikanci: (brujanje u pozadini)....... Savjetujemo vam da promjenite smjer za 15 stupnjeva prema sjeveru da bi izbjegli koliziju.

Galicani: Negativan odgovor. Ponavljamo: promjenite smjer za 15 stupnjeva prema jugu da bi izbjegli koliziju.

Amirikanci: (drugi americki glas) Ovdje govori kapetan jednog broda Marine Sjedinjenih Americkih Drzava. Mi ustrajamo pri tome: promjenite vas smjer odma za 15 stupnjeva prema sjeveru, da bi izbjegli koliziju.

Galicani: To ne smatramo ni ostvarljivim ni nuznim, savjetujemo vam da promjenite kurs za 15 stupnjeva prema jugu da bi izbjegli koliziju.

Amerikanci: (jedan ljut i naredjujuci ton) OVDJE GOVORI KAPETAN RICHARD JAMES HOWARD, KOMANDANT NOSACA AVIONA "USS LINCOLN" OD MARINE SJEDINJENIH AMERICKIH DRZAVA, DRUGI NAJVECI RATNI BROD SJEVERNOAMERICKE MORNARICE, NAS PRATE DVIJE OKLOPLJENE KRSTARICE, SEST RAZARACA, CETIRI PODMORNICE, NEKOLIKO BRODOVA KOJI NAS U SVAKO VRIJEME MOGU POMOCI. MI SE NALAZIMO U SMJERU PREMA PERZIJSKOM GOLFU DA BI PRIPREMILI VOJNI MANEVAR I DA BI GA U POGLEDU NA JEDNU OFENSIVU NA IRAK MOZDA IZVELI. SAVJETUJEM VAM .... NAREDJUJEM VAM DA PROMJENITE VAS SMJER ZA 15 STUPNJEVA PREMA SJEVERU!!!!!! AKO SE NE BUDETE DRZALI TOGA BICEMO PRISILJENI DA PREDUZMEMO POTREBNE KORAKE, KOJI SU NUZDNI DA BI GARANTIRALI SIGURNOST OVOG AVIONSKOG NOSACA I OVE VOJSKE. VI STE CLAN JEDNE SAVEZNICKE DRZAVE, CLAN NATO-A I TAKO OVE VOJSKE ..... MOLIM VAS BUDITE POSLUSNI I SKLONITE SE SA PUTA !!!!!!!!!!!

Galicani: Ovdje govori Juan Manuel Salas Alcantara. Mi smo dvije osobe. Nas prati jedan pas, nase jelo, dvije pive i jedan covjek sa kanarskih ostrva koji trenutno spava. Mi imamo pomoc stanica Cadena Dial od la Corune i Kanal 106 kao maritimni urgenti broj. Mi ne vozimo nigdje zato sto sa vama pricamo sa kopna. Mi se nalazimo u svjetioniku A-853 Finisterra na obali galicije. Mi nemamo pojma koje mjesto zauzimamo u rankingu spanskih svjetionika. Vi mozete preduzeti korake koje smatrate nuzdnim da bi garantirali sigurnost vaseg posranog nosaca aviona, iako ce se uskoro razbiti na stjenama galicijske obale, i iz tog razloga moramo nastojati na tome i zelimo vam ponovo staviti na srce da je najbolje, najzdravije i najpametnije za vas i vase ljude da promjenite smjer za 15 stupnjeva prema jugu da bi izbjegli koliziju ........

(radio-sutnja na americkoj strani).........
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 23:44   #2135
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Vicevi

@ Zeljko: Cuo sam negde i audio snimak ovog incidenta, samo sto je u pitanju bio Slovenacki (valjda) svetionik i mornarica SAD-a. Nije valjda da su tupavi Ameri imali bliski susret trece vrste sa svim svetionicima ovoga sveta?!?
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 23:49   #2136
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Vicevi

Ja sam ovako našao i iskopirao.. Sa kim su oni ima li bliski susret ne znam, ali znam da su mnogo glupi..

Sorry za OFF..
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 0:18   #2137
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Vicevi

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
@ Zeljko: Cuo sam negde i audio snimak ovog incidenta, samo sto je u pitanju bio Slovenacki (valjda) svetionik i mornarica SAD-a. Nije valjda da su tupavi Ameri imali bliski susret trece vrste sa svim svetionicima ovoga sveta?!?
JA sam slušao ali sam dobio utisak da je u pitanju susret Hrvatski svetionik - Slovenački patrolni brod.

E ajd da ja kažem jedan koji pod
1. Možda nije smješan
2. Možda je bio, iako sumnjam.

Došao neki Italijan na naše primorje i padne u more i poče da doziva u pomoć:
Prolazi neki mještanin koji nezna Talijanski te samo čuje nekog kretena kako vrišti izmozga:
-Ajuto, A-ljuto, A-ljuto
Zastane ti on i povika:
-Nije ljuto no SLANO!
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 0:33   #2138
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Vicevi

Citat:
4th Dimension kaže: Pregled poruke
JA sam slušao ali sam dobio utisak da je u pitanju susret Hrvatski svetionik - Slovenački patrolni brod.

E ajd da ja kažem jedan koji pod
1. Možda nije smješan
2. Možda je bio, iako sumnjam.

Došao neki Italijan na naše primorje i padne u more i poče da doziva u pomoć:
Prolazi neki mještanin koji nezna Talijanski te samo čuje nekog kretena kako vrišti izmozga:
-Ajuto, A-ljuto, A-ljuto
Zastane ti on i povika:
-Nije ljuto no SLANO!
Ljut vic!

Off: Meni nije jasno kako uspevaju da pomesaju kopno i more u dobu kada postoje satelit, radari i ostala navigacijska pomagala?!?
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 0:42   #2139
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Vicevi

Zovu Crnogorca na proslavu 20-godišnjice mature, a on kaže:
- "Pa gdje sad u sred ispitnog roka !"


Došao kapitalista u Crnu Goru po radnu snagu, pa mu treba 18 Crnogoraca. Kada skupili se oni ali u kamionu 22 ljudi. 18 Crnogoraca i 4 Bosanca. Pita kapitalista:
- "A šta ce vam još ta 4 Bosanca?"
Crnogorac ce:
- "A ko ce nas istovarit?"
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 2:12   #2140
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Vicevi

- Izvinite, da Vas pitam... - Koga, bre, ti da vaspitas? Cuo sam i jedan crn, mada ce se Kapa ljutiti. Zasto se ubio Hitler?
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
jokes, vicevi, zabava

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sve što niste znali o Čaku Norisu... millancche Cvet kompjutera 983 30.6.2013 23:25
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com