Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.4.2010, 21:44   #141
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Nisam obratio ko je pisao ono o intel proc,ali primetilo se da gotivi vise Intel od Amda
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2010, 21:50   #142
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
To je relativno, AC2 daleko radije palim nego BC2. Singleplayer nisam ni završio još, plus što je igra retardirano dizajnirana u par momenata ("saborci" su samo ukras, deo sa granatiranjem grada po random principu kroz koji trebaš da prođeš i moj omiljeni deo, kad na vrhu pustinjske tvrđave trebaš sam samcijat da uništiš dva jurišna helikoptera i odbiješ buljuk neprijatelja pride, bez ikakvog zaklona u blizini).
Potpuno si omašio poentu. Niko nije kupio original ove igre da bi prešao SP koji traje 6-7 sati. Ova igra se kupuje zbog MP-a.
Sad koliko sam čuo sve mi se čini da je BC2 recenziran na PS3 (to jeste Pisodorov koji pišeza PS3 konzolu). Ukoliko je tako onda stvarno nemam riječi. Recenzirati igru koja je najprodavanija PC igra u martu i koja se igra više nego PS3 i Xbox verzija zajedno i koja je dosta bolja na PC-u (bez obzira što je počela svoju karijeru na konzolama) na konzoli je stvarno neshvatljivo.
Što se tiče DRM-a normalno da je glupo i da treba ući u ocjenu. Ja SP igre igram kad nemam internet a kako ču AC2 da igram? Namjeravao sam sebe da počastim sa AC2 ali sam odlučio da ih ne kupim zbog glupog DRM-a.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2010, 22:36   #143
- TERMINATOR -
Član
 
Član od: 1.11.2008.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 301
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Pročitah još 9 strana. Shvatio sam zašto ste uradili nVidia GTX 480 kao zapaljenu! Zato što za 5 min tokom igranja KLJUČA (95 STEPENI)
Mnogo ste pohvalili grafičku. Vala ja bi je izkritikovao tako slatko zbog prevelike potrošnje struje, bučnosti i prevelike temperature (će crkne )!
- TERMINATOR - je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2010, 22:38   #144
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Pa upravu su.Hvalili su je gde treba,ali ja mislim za nijansu vise nego sto je trebalo.Ustvari nisam je ja testirao pa da znam
Ali zakljucak je lep,da je perofmansama bliza 5870,a ceni 5970.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2010, 22:43   #145
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Kako može da kaže da od 4870 beži od toga kao đavo od krsta, a da 9600GT samo što ne ljubi u d*pe. Molim vas malo više realnosti i da se ne vređa nečija inteligencija.
Gainwardove 4870 kartice su imale neke falinke,pa su vracane nazad proizvodjacu sa etiketom neipsravnih proizvoda.Mislim da je bilo o tome rijeci na ovom forumu,javljalo se par ljudi sa problemima.I na svjetskim forumima je bilo pompe.I ja kazem da to treba zaobic i uzet npr saphire,asus karticu itd
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2010, 23:13   #146
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Jel ima dobitnika ulaznica za Dinosauruse u Areni na forumu?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 0:18   #147
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Gainwardove 4870 kartice su imale neke falinke,pa su vracane nazad proizvodjacu sa etiketom neipsravnih proizvoda.Mislim da je bilo o tome rijeci na ovom forumu,javljalo se par ljudi sa problemima.I na svjetskim forumima je bilo pompe.I ja kazem da to treba zaobic i uzet npr saphire,asus karticu itd
zbog toga sto su bile reparirane,tj. kao sto reces,riknule su,pa su im ti riknuli delovi zamenjeni za nove..i onda su prodavane kao nove...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 1:13   #148
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

http://www.sk.rs/1998/01/sknt01.html
Isto ovo ste napisali i u ovom broju
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 3:29   #149
dr. teglica
Novi član
 
Član od: 2.4.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Jel ima dobitnika ulaznica za Dinosauruse u Areni na forumu?
ja


ovo za AC2, kontam da bi najbolji potez bio da nisu proglasili igru meseca, kao onomad za GTA IV jer nije izlazio za PC
priznati da je igra najbolja, a zbog bezobraznog DRM-a oduzeti titulu...

naslovna je VRH!

Poslednja ispravka: dr. teglica (2.4.2010 u 3:37)
dr. teglica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 8:06   #150
galeb
Novi član
 
Član od: 23.3.2010.
Poruke: 21
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 11 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Ne mogu da verujem. Assassins Creed 2 je igra meseca jer se famoznom DRM-u "gleda kroz prste" i nije uračunato u ocenu! Jedna od najgorih stvari ikad (čak i za one koji su uzeli original) je totalno zaboravljena. AC2 čak nema ni MP...

Nesrećni Bad Company 2 nije igra meseca iako ima i SP i MP i najprodavanija je igra za PC za mart (iako to nije merodavno). Da ne pominjem da je najbitniji deo BC2, multiplayer, pomenut u jednoj rečenici. Budite ljudi pa priznajte da niste igrali BC2 u MP uopšte... Sem možda na PS3, što nije merodavno.

"Metro 2033 je odlično optimizovan"... ?! Fail... Napoleon i BC2 su mnogo bolje igre i mnogo veći replay value imaju.

potpuno isto mislim
DRM je dio te igre a sto kaze kuzmanovic to sigurno nije zbog zastite od piraterije vec zbog spijunaze korisnika a i kako moze da se ne uzme to u obzir kad mnogi koji su kupili tu igru imaju problem zbog toga?!
pa zar se sad ocjenjuje samo kreativni tim?!
dzaba je igra ne znam kako dobra ako ne radi kako treba
al naravno razlog st o je to igra mjeseca jeste sto se oni tu nista i ne pitaju
receno im pisi tako i to je to
para svijet vrti

takodje opis Bad Company 2! sta bi to?!
igra kod koje je glavni MP a taj dio nije ni opisan!
i takve igre treba da t kuzmanovicu da opise

onda kako moze igra arsenal of democracy koja dobije ocjenu 90 da bude opisana na pola stranice a IGRICA u rubrici "test of time" serijal shadow.... da ima i ise screenshotova i teksta?!
tu rubriku po meni treba potpuno izbacit! mjesto te rubrike da se bolje opisuju IGRE a volio bi i free igre da opisuju mjesto toga
a ne mozete reci da ih nema kvalitetnih
sudden attack mi je jedna od najboljih online pucacina ikad
takodje a.v.a. dobija samo pozitivne kritika al u s.k. se ne pominje

a sto se tice kuzmanovica i njegove subjektivnosti, ja to najvise i cijenim a ne ko ovi drugi ko neki roboti bez svog misljenja
a na njegove odgovore u port se bas ismijem
ko na odgovot onom sto mu je ukradem laptop ili na pitanje sta misli o amd... NISTA mada to nije nikakvo vrijedjanje citaoca vec pprosto njegov stav prema amd
zna i mene covjek iznervirat nekim njegovim razmisljanjem al opet mi je milo cut da neko kaze sta misli
bolje to nego neka "objektivnost" koja i ne postoji
galeb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 8:34   #151
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

E, red je i ja da neshto napishem. Pre nego shto krenem na sam chasopis, da odgovorim na jednu kritiku koja nije bash na mestu.

Prvo - Metro 2033. Mrzim kada ljudi izvlache rechi iz konteksta. Mislim da se radi o jednom jako dobrom reviewu igre, koji me je toliko privukao da cu je vec sada sigurno skinuti, ovaj, kupiti . Shto se optimizacije tiche, chovek lepo reche - igra na nizhim podeshavanjima radi sasvim solidno na slabijim konfiguracijama, dok uz to sasvim dobro izgleda (mala razlika izmedju low i high), shto je potpuno tachno. To shto ste vi videli da DX11 mod sa nasviranim detaljima jede najjache karte danashnjice ne mora da znachi da je igra generalno loshe optimizovana. Drugo je GTA IV ili recimo Red Faction Guerrilla koji radi loshe hteo ti to ili ne.

A sad sam chasopis. Posle nekih problema oko kupovine samog chasopisa, mogu reci da je ovo jedan od najboljih brojeva koji sam prochitao u zadnjih 5-6 godina. Sigurno najbolji u zadnjih godinu-dve. Svaka chast .

First things first - naslovna strana. Izvanredno. Nisam ochekivao da ce onako dobro izgledati uzhivo kao u digitalnom formatu, ali nisam bio u pravu, moram priznati da se chasopis izdvajao na polici. Oluja, svaka chast... opet.

Zatim - sadrzhaj. Jako bogato i na HW i na SW sceni, a i par korisnih tekstova je tu (gde bih prvo pohvalio Dingov tekst o Lelekomu). Ovo vecinom nije vasha zasluga redakcijo, nemojte da se selftapshete po ramenima pre vremena .

Prvo sam pogledao udarni HW. Mogu reci da je Sasha prevazishao sam sebe, ovo je verovatno najrealniji review GTX480 koji sam prochitao, imajuci u vidu shta je autor napisao, a ne samo grafikone. Za Intel i7 980X sam, pak, nalazio malo drugachije rezultate po internetu, ali sushtina ostaje ista. Drago mi je da sam konachno dobio IPS vs PVA vs TN test, koji sam trazhio pre malo jache od godinu dana, sve odradjeno profesionalno i razumljivo.

Igre... realno gledano, stvar ukusa, ali sve igre koje sam probao pre izlaska chasopisa bih ocenio identichno kao i sam chasopis. Mozhda bi DoW 2 - CR dobio josh 2-3 poena . Ne zaboravite da se ocenjuju samo original igre, tako da je ono sa DRM-om moglo odneti oceni do 5 poena kako god okrenete. Kada postane standard, a izgleda hoce, tek cemo da kukamo, a nece moci svakoj igri koja to ima da se oduzme po koji bod...

E sad, dolazimo do Kuzme... sa ponosom mogu da kazhem da je ovo najbolji I/O Port koji sam prochitao od kada chitam SK. Svi dobro znamo da je Qzma fanboj nVidie i Intela, ali malo obratite pazhnju na sitne detalje u kojima istiche da bi uzeo karticu "u rangu nVidia 250-260", shto obuhvata i Radeon 5770/4890, voleo to on ili ne, kao i to da je istakao da je to shto bi uzeo nVidia karticu bilo njegovo lichno mishljenje. Bilo bi lepo kada bi ovakav prilaz situaciji postao standard sa njegove strane . Kolumna mu je bila jako dobra, ali sam chitao i bolje. Eto, i njega jednom da pohvalim na ovom forumu...

P.S. Da li je to nedostatak dobrih pitanja toliko izrazhen da morate da objavite onolika pitanja sa sastavljenjem konfiguracija? :S

Dodjosmo i do zadnjeg dela - greshke. Ima par sitnijih greshaka koliko sam primetio:

Strana 30:
Citat:
Uzelac kaže:
za one kojima je model 5770 slab, a 5750 nedostupan
Ochigledno se mislilo na 5850, ali je napravljena sitnija greshka koja je bash preshla liniju izmedju nebuloze i realnosti . Znam, ljudi greshe, ne mozhe se ispraviti sada, ali bar to izmenite u internet izdanju

Strane 82 i 83 - sva "kukichasta" latinichna slova nedostaju, izgleda da je greshka do same shtamparije, a mozhda i do vasheg encodinga teksta, ili chak mog broja? :S. Greshka je prilichno velika, koliko cu ih ishvaliti za odlichnu naslovnu stranu (shtampariju), toliko ih i kritikujem zbog ovoga.

Eto, sad mozhete da pochnete da se selftapshete, ako nadjem josh neke greshke javicu se opet, pa se nadajte da me nece biti
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 9:26   #152
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

@Думче (Доомцхе)
aу, ала те је тешко читати.....

Хоће ли неко ко је одиграо/ игра још увек, Тихог Ловца, да постави своју рецензију. Игра се управо купује, па ме интересује валидност оцене.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 9:57   #153
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
@Думче (Доомцхе)
aу, ала те је тешко читати...
Nemaš pojma koliko je meni glupo videti ovo boldovano . Imao sam običaj da promenim format pa da kucam srpskim latiničnim rasporedom u tekstovima namenjenim široj javnosti, ali jednostavno 50% brže kucam uz standardni engleski raspored, a ovo je bio jako dug tekst. U tih 150% brzine spada preko 500 karaktera u minutu, nije za baciti, tako da to radim iz čisto estetskih razloga, da hoću da izigravam "mangaša", kucao bih "1" umesto "I", "3" umesto "E", "W" umesto "V", kao i ostala dečurlija. Srećom pa niko nije obavezan da me čita, a oni koji to urade uglavnom brinu o sadržaju samog teksta .

P.S. Eto, sigurno sam potrošio 20 sekundi pokušavajući da otkucam ovaj zadnji smiley.
P.P.S. Još jedna stvar - u potpunosti podržavam ideju o brendiranom SK stripu. Vidim da ste već počeli da implementirate neke ideje, ovaj broj na nekoliko mesta ima potencijalne kandidate za glavne uloge tog stripa
P.P.P.S. Heh, tek sad primetih... pusti to što je napisana pogrešna kartica, važno je da genitivni znak stoji tamo gde treba!
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 10:58   #154
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
kao i ostala dečurlija.
Dobro je da si prizno da spadas u decurliju
Interesuje me kako ti ne bi dosadno da kucas onoliki tekst.Aj da kucas nego sto si mozak naprego da fino ono sve osmislis i ukomponujes

Mene onaj SH5 i ne interesuje,nijedan dio nisam igro,ne znam ni da li cu ovaj

Posto se slazu neki da je metro dobro optimizovan,je li zahtjevniji od BC2?
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 11:30   #155
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
galeb kaže: Pregled poruke
potpuno isto mislim
onda kako moze igra arsenal of democracy koja dobije ocjenu 90 da bude opisana na pola stranice a IGRICA u rubrici "test of time" serijal shadow.... da ima i ise screenshotova i teksta?!
tu rubriku po meni treba potpuno izbacit! mjesto te rubrike da se bolje opisuju IGRE a volio bi i free igre da opisuju mjesto toga
a ne mozete reci da ih nema kvalitetnih
Lol, vređati i pričati o jednom Shadow of the Beastu u deminutivu, pa pokrij se ušima, ti, ti....jedan.
Tu rubriku ne treba izbaciti, već proširiti na više strana, kako bi se neznalice poput tebe obrazovale malo.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 11:41   #156
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Dobro je da si prizno da spadas u decurliju
I dalje imam 14 godina u duši... kad mi to odgovara .
Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Interesuje me kako ti ne bi dosadno da kucas onoliki tekst.Aj da kucas nego sto si mozak naprego da fino ono sve osmislis i ukomponujes
Pa nije baš da sam pisao neke mudrosti koje će ugravirati na moj kip kada zameni Vukov Spomenik ili neki review, pa da moram da vodim računa o tome kako će to da se ukomponuje. Pričam iz glave, samo dam malo šmeka tekstu. Zato tako često pišem gluposti
Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Posto se slazu neki da je metro dobro optimizovan,je li zahtjevniji od BC2?
Pa, hm, malo je bezveze pitanje. Mogu i ja sad da kažem za bilo koju igru da nije dobro optimizovana jer je Devil May Cry 4 bolje optimizovan od nje, a od svake igre je . Poenta je da igra dobro radi na niskim podešavanjima i slabijim konfiguracijama, a ako pitaš to zbog svog računara... pa ne bih rekao toliko slabijim konfiguracijama . Naravno, nisam još probao igru, prenosim tuđa iskustva.

Mogli bi da malo prestanemo sa raznim offtopičenjem, za sve ovo postoje samostalne teme... sem za moj kip umesto Vukovog Spomenika
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 11:52   #157
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Ne mogu da verujem. Assassins Creed 2 je igra meseca jer se famoznom DRM-u "gleda kroz prste" i nije uračunato u ocenu! Jedna od najgorih stvari ikad (čak i za one koji su uzeli original) je totalno zaboravljena. AC2 čak nema ni MP...

Nesrećni Bad Company 2 nije igra meseca iako ima i SP i MP i najprodavanija je igra za PC za mart (iako to nije merodavno). Da ne pominjem da je najbitniji deo BC2, multiplayer, pomenut u jednoj rečenici. Budite ljudi pa priznajte da niste igrali BC2 u MP uopšte... Sem možda na PS3, što nije merodavno.

"Metro 2033 je odlično optimizovan"... ?! Fail... Napoleon i BC2 su mnogo bolje igre i mnogo veći replay value imaju.
A recimo ja bih kao igru meseca postavio bas taj Metro 2033, stavise ta igra je kandidat za igru godine. Nema multi al ko da to ikome i treba kada je SP ovako dobar, da ne pominjem da su developeri postavili domaci zadatak cak i Cryteku a imaju daleko manje sredstava za proizvodnju igara. BC2 sam deinstalirao ne odigravsi drugu misiju do kraja, previse mi je bilo zamorno (uspeh sa moje strane jer ne mogu da svarim "moderna ratovanja") ali cu ga verovatno i odigrati tamo na leto kad ne bude zanimljivih igara a Starcraft 2 jos ne bude izasao. AC2 verujem da vredi poena koje je dobio, nisam igrao jer imam trenutno gomilu igara koje jos nisam presao. Taj DRM jeste glupost ali sa druge strane je i smesno koliko su niske ocene na user score na npr. Gamespotu samo zbog toga, ispada da igra ne valja uopste.


@galeb
Po cemu su to uopste igre iz Test of Time inferiornije u odnosu na nove igre? samo po tehnickim karakteristikama sto je ipak uslovljeno periodom kada su izdate. U toj rubrici cesto bude igara koje na kraju ispadnu zanimljivije od vise od polovine modernih igara opisanih u istom broju.


@White ripper
Zahtevniji je od BC2 ali je i graficki superiorniji. U igri atmosferu podizu igre sa svetlom i senkama a bas ti momenti umeju da srozaju fps, s tim sto na momente neces verovati da se sve to odvija u realnom vremenu (drugaru sam pokazao taj isti screenshot i on je pomislio da je u pitanju concept art ili pre-renderovana scena).

Poslednja ispravka: 3LANCER (2.4.2010 u 20:07)
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 12:02   #158
stepanov
Veteran
 
Član od: 10.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 425
Zahvaljeno 64 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stepanov
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

procitao sam opis napoleona, i pomalo mi se ne dopada, jer Kuzma nije naveo neke bitne stvari vec samo njegov sveopsti utisak. Jeste, u pitanju je nastavak, ali mislim da je moglo biti malo detaljnije. Dao mu je ocenu 81, a u tekstu ga bas nije puno hvalio.
stepanov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 12:15   #159
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
galeb kaže: Pregled poruke
... kako moze igra arsenal of democracy koja dobije ocjenu 90 da bude opisana na pola stranice a IGRICA u rubrici "test of time" serijal shadow.... da ima i ise screenshotova i teksta?!
tu rubriku po meni treba potpuno izbacit!
Da su ovi sa foruma prihvatili jedan davno zaboravljeni predlog, ti bi sada za gore rečeno (a naročito ono podebljano) popio par megavata (megavat-časova?).
Električne struje.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 13:40   #160
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2010

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
@White ripper
Zahtevniji je od BC2 ali je i graficki superiorniji. U igri atmosferu podizu igre sa svetlom i senkama a bas ti momenti umeju da srozaju fps, s tim sto na momente neces verovati da se sve to odvija u realnom vremenu (drugaru sam pokazao taj isti screenshot i on je pomislio da je u pitanju concept art ili pre-renderovana scena).
HTTP 404 Not Found

Нешто неће, па неће. Мислим на линк.

@Думче
Овде су сви у некој журби. Тешко је наћи 5 минута да се откуца порука како ваља.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
april, svet kompjutera

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 06/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 134 27.7.2009 15:11
Svet kompjutera 01/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 200 24.1.2009 21:36
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 2/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 215 20.2.2007 22:41
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com