Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.7.2010, 20:06   #1
DejanV
Novi član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom „White progress bar” - Restartovanje traje 10 min | RESENO

Pri restartovanju racunara, pojavi mi se " white progress bar ", koristim windows xp sp3. White progress se inace tesko vidi, jer brzo proleti, to je tacno prije onog windows splash-a. Odnosno plavog loadinga. Naime, kako se desilo da toliko dugo raje ne znam. Ali da kazem sta je bilo pre..

Posle 2 mjeseca, odlucio da restartujem racunar, skidao neke stvari sa neta i kada sam restartovao poceo da steka, bez objasnjenja, procesi ok, 1-2, ne vise. Gledao, gledao, ubacim drugi hdd, ovaj izbacim, sve oke. Ajd reko da ga reinstaliram. Pocnem sa cd-om sa kojim to inace radim, posle onog copy format, restartuje se i sada treba da se pojavi windows splash, pa da bude sve plavo i da se ceka nekih 40 min. Kada se restartovao, cekao, sve crno. Reko mozda je cd otisao, da ubacim drugi. Ubacim drugi cd, sve isto, opet crno, ajd reko da ostavim do kraja sta ce biti, pojavi se taj white progress bar, prodje 10 min,kada se popunilo nastavilo se sve. Instalirao drivere itd, sve oke. Nista ne steka. Restartujem, opet white progress bar, traje bar 10 min. Sto mi naravno smeta.

Koristim Sata hard disk od 500 gb, podjeljen na 2 particije, 50 i 450. 50 System ostalo koristim za druge stvari. Da li neko zna koji je problem? Na internetu sam gledao, ima ih dosta taj problem, ali niko ga jos nije uspjesno rijesio, bar koliko sam ja vidjeo. Najvise se bojim da je ostecen hdd, ali vidjecemo. Hvala vam svima unaprijed.



------------------------------------------------------------------------


Resio sam to danas. Resenje je ovo dakle. U slucaju da vam se ovo desilo, nabavite drugi win xp ili neki drugi, linux, win 7, ili bilo sta, instalirajte i sve ce biti oke. Tacnije driveri nisu dobri na xp sto ste koristili ( bez obzira ako ste ga prije koristili pa je radilo) jednostavno samo instalirajte nesto drugo, i sve ce se vratiti u normalu

Poslednja ispravka: DejanV (22.7.2010 u 1:02)
DejanV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com