Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.7.2010, 22:53   #1
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom HUGE problem

Prvo,pozdrav svim članovima SK foruma,nadam se da ćete mi pomoći.E ovako prošlog leta sam kupio navedeni laptop(pogledajte konfiguraciju).Kada mi je stigao bio sam oduševljen Crysis Warhead je pičio sa 30 fps verovali ili ne.Onda je došao oktobar i djavo mi je rekao da instaliram Windows 7.Guess what...Bio sam freakin oduševljen novim OS i nisam hteo da se vratim na stari,dobri XP(kamo sreće da sam to učinio ovo danas ne bih pisao)Od tada počinju problemi.Prvo laptop je kretao da koči(glup izraz),naime sistem je postajao užasno spor a posle 2-3 minuta je sve bilo OK.I prošla je Nova godina kad jednog prelepog zimskog jutra otkrijem da mi se laptop resetuje na svakih sat i po.Zem ti život i ACER inc i njihovo drugo mesto u svetu djavolskih laptopova. Pošaljem ja njima laptop i posle mesec ga dobijem malo težeg ,sa smanjenim ekranom za 1 mm i sve ponovo super šljaka,igre ne koče(ranije ide sve framerate lepo pa 21 fps pa ,uf da ne pričam) ,sve lepo...Iz servisa su mi rekli da su radili najzahtevnije testove ,da sve lepo prolazi,i da je laptop bio pun prašine pa mi je zato kjočio etc.I eto mene danas na ovom forumu i pitam se šta da radim?Prošla mi je garancija a ne znam da rastavim laptop.Prokleti laptop se zove ACER EXTENSA 5630 G pa ako ga neko ima neka kaže svoje utiske ,kako mu radi,koja je verzija biosa,koje su max temperatute dozvoljene...Sutra stavljam scrinove kako laptop izgleda,max i men temperature i tako ta *****a.Pošto sam čuo od puno ljudi da rade sa nekim vazdušnim kompresorom intresuje me gde da ga kupim,šta mi sve treba .Pomagajte očajan sam.I napišite o onom kako da smanjim temperature pomoću RM clocka ali za Windows 7 x 64.Od postolja predpostavljam da treba da kupim X1?Hvala unapred na svim sugestijama.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 23:42   #2
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: HUGE problem

Najbolje je da odneses u ovlascen servis i da ti oni ociste. Ovako samo mozes da napravis sebi problem (a pojedini laptopovi umeju da budu vrlo nezgodni po pitanju rastavljanja).

Blower-i unutar laptopova su vrlo nezni, i ako ih izlozis velikom vazdusnom pritisku (upotrebom kompresora, recimo), mozes lako da odvalis elise, a to je veliki problem.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 10:38   #3
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: HUGE problem

Možeš li mi preporučiti neki dobar servis za ACER a da mi odmah očiste laptop a ne da ga zadržavaju mesec dana?Kim tec nipošto.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Gigabyte NX96T 9600GT, čudan problem De_Italiano Grafika 7 19.7.2009 19:31
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com