Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.12.2012, 14:25   #61
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: The War Z

http://www.youtube.com/watch?v=RtKAm3nzg6I
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2012, 16:04   #62
BalkanFreak
Član
 
Član od: 18.3.2011.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Po meni taj lik je previse subjektivan i toliko se nalupetao nekih stvari da je to smesno(inace odgledao sam ceo video)
Jedino gde je 100% u pravu to je da igra nije trebala da izadje na steam.
A i smor je ubedjivati se dal je neka igra dobra ili ne,kome se svidja princip igre uzece da je proba kome ne,ne mora...

Poslednja ispravka: BalkanFreak (26.12.2012 u 17:42)
BalkanFreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BalkanFreak na korisnoj poruci:
SobeR (4.1.2013)
Stara 27.12.2012, 0:08   #63
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
BalkanFreak kaže: Pregled poruke
Pa evo ovako,ja pre nego sto sam je kupio na steam...gledao sam gameplay od day z i od war z i iskreno strasno koliko mi se nisu dopale teksture u day z + kad sam video da iz ak47 jedan lik sa pola metra ispuca skoro ceo sarzer da bi ga ubio i onda taj isti lik vice "wtf was this man..." Jednostavno bledunjava je igra previse mada je to mod...(ahh da odusevile su me one fontanice krvi sto prskaju,iskreno nista ruznije nikad nisam video da je neko napravio)
DayZ je vrlo realna igra. ARMA 2 nikad nije bila popularna baš zbog toga što je isuviše realna a ne arkadna kao vežina popularnih pucačina. Obzirom kad je ta igra izašla ta grafika je vrlo dobra a engine je odličan čak i za današnje standarde. Preko tog engine mogu velike bitke da se reprodukuju sa gomilom vojnika i vozila. Ima na YT nekoliko "filmova" pravljenih preko tog engine, da čovek ne poveruje. Jedino što jede resurse, za igru staru par godina prilično je loša reklama da i dan danas na novim komjuterima ljudi imaju problema da poteraju sve u fulu.

Što se tiče tog promašivanja to može biti posledica ili toga da je trčao pre toga, a tada se tvoj pulen zadiše pa ne može mirno da drži pušku, ili je igrao na veteran ili većoj težini a tu nema krstića za nišan i svako pucanje bez nišanjenja je 99% promašaj. Doduše možda je i haker neki u pitanju po tom pitanju goru igru od ARMA 2/DayZ nisam video. Ima ih na gomile.

WarZ je očigledno poluproizvod koji je izbačen navrat nanos samo da bude pre DayZ na tržištu i da pokupe kajmak od gomile ljudi koji iščekuju Dayz standalone. Za sada to je daleko od igre ali ne treba je otpisati možda za godinu-dve doteraju taj svet i sve ostalo što su planirali pa dobijemo dobru igru. Za sada, posle jedno 2-3 sata odgledanih klipova, moram reći da deluje prilično žalosno.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 0:56   #64
BalkanFreak
Član
 
Član od: 18.3.2011.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Mogu ti reci da zna da bude poprilicno zanimljivo kad se sunjas po gradovima,trazeci oruzje ,hranu,ect...meni najvise smeta sto nema Friend lista ili nesto slicno da mozes sa prijateljima da igras(tacnije kad upoznas neke ljude ingame da ih dodas u friend listu)
Al u svakom slucaju ima jos dosta da se radi na igri,za mene Friend lista je jedna od osnovnih stvari a ovde je jos nisu implementirali -.-
BalkanFreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 19:05   #65
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Inside Gaming


Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 23:13   #66
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Ovo nema veze sa knjigom Maxa Brooksa?
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 0:00   #67
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Ovo nema veze sa knjigom Maxa Brooksa?
A neko je rekao ili tvrdio da ima veze sa knjigom? Posto nije Max zastitio pravima slovo Z pa niko ne sme da ga koristi. Sto se tice igre meni uopste ne izgleda impresivno. Nisam probao da ne gresim dusu ali po onome sto sam video DayZ mi je nekako mnogo realniji i imerzivniji i mnogo bolje izgleda.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 0:03   #68
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Posto nije Max zastitio pravima slovo Z pa niko ne sme da ga koristi.
But this is 'MURICA, boy!
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 2:06   #69
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Ono jeste da ime vuce na to ali covece kakva paranoja.....pa kada im je pica svrstana u povrce uopste me ne iznenadjuju ovakve stvari. Kad se setim onog lika sto tuzi AC serijal zbog slicnosti price ili ono za Sins Rebellion, a tek Elder Scrolls sa onim glupostima . Ali koliko vidim njima je odbijen zahtev a oni ipak izdali pod imenom...jbg sami su krivi, sve je po zakonu ma kakav bio. Nisu ni oni blesavi, izabrali ime slicno i modu a i knjizi. Ova igra mirise na FAIL godine toliko problema oko igre da je to strasno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2013, 20:57   #70
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: The War Z

O mislio sam da je tema mrtva al vidim igra polako dobija na popularnosti. Mozete da pricate da je igra losa ali serveri su svaki dan puni i igra je na hiljde ljudi. Igra je maksimalno napljuvana od "tatinih sinova" koji su navikli da kad tata da $ za neku igru, ta igra ima da leti, sto ovde naravno nije slucaj. Greska je proizvodjaca sto je alfu/betu pustio u online test. Takav je bio i diablo 3 u pocetku al sad je druga prica. A BF3 da i ne spominjem. Sve se da ispraviti.
Nazalost jos uvek se vodi borba protiv chitera sto opet samo potvrdjuje da je popularna, inace chitova nebi ni bilo.
Ko voli tematiku uzivace, ostali nek zaobidju. I ,naravno, ne verujte nikome jer ljudska priroda je neprijateljska a narocito kada se krije u tatinom podrumu, iza monitora...

EDIT: a sto se tice dayz-a, onaj moder je totalno popizdeo od istih tih tatinih sinova koji misle da $ mogu sve (pa da mu i odredjuju kakva ce igra da bude) da je odustao od daljeg rada !!!
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SobeR na korisnoj poruci:
Zuzu (5.1.2013)
Stara 4.1.2013, 23:25   #71
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom

Citat:
SobeR kaže: Pregled poruke
O mislio sam da je tema mrtva al vidim igra polako dobija na popularnosti. Mozete da pricate da je igra losa ali serveri su svaki dan puni i igra je na hiljde ljudi. Igra je maksimalno napljuvana od "tatinih sinova" koji su navikli da kad tata da $ za neku igru, ta igra ima da leti, sto ovde naravno nije slucaj. Greska je proizvodjaca sto je alfu/betu pustio u online test. Takav je bio i diablo 3 u pocetku al sad je druga prica. A BF3 da i ne spominjem. Sve se da ispraviti.
Nazalost jos uvek se vodi borba protiv chitera sto opet samo potvrdjuje da je popularna, inace chitova nebi ni bilo.
Ko voli tematiku uzivace, ostali nek zaobidju. I ,naravno, ne verujte nikome jer ljudska priroda je neprijateljska a narocito kada se krije u tatinom podrumu, iza monitora...

EDIT: a sto se tice dayz-a, onaj moder je totalno popizdeo od istih tih tatinih sinova koji misle da $ mogu sve (pa da mu i odredjuju kakva ce igra da bude) da je odustao od daljeg rada !!!
pa mogao si da izneses utiske o igri a ne da kazes o popularnosti igre i konstantnoj prici o trolovanju i kupcima igre
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2013, 11:19   #72
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: The War Z

izneo sam utiske na prvoj strani al evo mogu opet: Igra mi se svidja, misllim da dobro prenosi apokalipticnu atmosferu kakva vlada i u seriji walking dead. Dok igrate sve vreme ste na oprezu i nesmete da se opustite. Opasnost vreba sa svih strana od drugih igraca i tenzija je velika, narocito kada se priblizite nekom gradu. Ljudi uglavnom igraju u grupama pa je solo igracima tesko da opstanu, tesko je i sam se boriti protiv zombija. I pored toga igra me vuce da svaki dan pokusam da nadjem neko oruzje i opstanem u svetu zombija i bandita.
Mislim da je igra mnogo bolja nego sto se po netu prica, mnogo ljudi "hejtuje" bez pravog razloga (ili zato sto su chitovali pa dobili ban).
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2013, 13:13   #73
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
SobeR kaže: Pregled poruke
O mislio sam da je tema mrtva al vidim igra polako dobija na popularnosti. Mozete da pricate da je igra losa ali serveri su svaki dan puni i igra je na hiljde ljudi. Igra je maksimalno napljuvana od "tatinih sinova" koji su navikli da kad tata da $ za neku igru, ta igra ima da leti, sto ovde naravno nije slucaj. Greska je proizvodjaca sto je alfu/betu pustio u online test. Takav je bio i diablo 3 u pocetku al sad je druga prica. A BF3 da i ne spominjem. Sve se da ispraviti.
Nazalost jos uvek se vodi borba protiv chitera sto opet samo potvrdjuje da je popularna, inace chitova nebi ni bilo.
Ko voli tematiku uzivace, ostali nek zaobidju. I ,naravno, ne verujte nikome jer ljudska priroda je neprijateljska a narocito kada se krije u tatinom podrumu, iza monitora...

EDIT: a sto se tice dayz-a, onaj moder je totalno popizdeo od istih tih tatinih sinova koji misle da $ mogu sve (pa da mu i odredjuju kakva ce igra da bude) da je odustao od daljeg rada !!!
Ko je odustao od daljeg rada? Rocket se juce javio da sve ide po planu, i da je samo doslo do kraceg odlaganja.

DayZ, mod koji je u alpha fazi je i dalje za ovu igru remek delo.

Inace, tek sam juce skapirao da WarZ su pravili isti ljudi koji su napravili remek delo BIG RIGS .

I igra se hejtuje iz opravdanih razloga. To sto su PRVOBITNO najavili, nisi dobio ( pored toga sto je igra krs zivi, PO MOM MISLJENJU MAKAR ). Lagali su svoje musterije. Ne znam kako posle toga bilo ko moze da ih brani.

Ali vazno da jedina stvar sto u igri radi zglavno su miktrotransakcije, koga briga za gameplay. Vazno je da mozes kupiti pistolj za 5$ i cim umres izgubis ga iz backpacka .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Exia (5.1.2013), Ichigo222 (5.1.2013), JAZO (6.1.2013), pentraksil (7.1.2013), Vulee (5.1.2013)
Stara 5.1.2013, 13:32   #74
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
I igra se hejtuje iz opravdanih razloga. To sto su PRVOBITNO najavili, nisi dobio ( pored toga sto je igra krs zivi, PO MOM MISLJENJU MAKAR ). Lagali su svoje musterije. Ne znam kako posle toga bilo ko moze da ih brani.
Da li si ti uopste video plan razvoja igre ? Niko nije rekao da ce igra biti gotova u 2012 !!! I sve je tacno onako kako su najavili, nije bilo nikakave prevare, samo malo odlaganja nekih updejta zbog velikog broja chitera i rada na anti-cheat sistemu. Juce je pusten drugi talas banova chitera

Evo plana razvoja igre za neupucene (sa oficijalnog foruma):
Foundation Release ( December 2012 )
- Clans
- Friends
- Leaderboards
- Server rentals
- New set of building blocks ( aka barricades and USABLE objects like hydroponics systems )
- Call for help functionality
- Accessing your inventory from Safe Settlement without loging out of the game
- Accessing Store from Safe Settlement without loging out of the game
- .22 cal guns - rifles, pistols
- More cool melee weapons
- Better use of ballistic helmets, armor vests.
- Flare guns ( okay we had it for a while, but just didn't released it to you guys yet )
- Better weight system
- Option to turn on crosshairs in TPS

Still December 2012, but maybe moved to January '13
- "Safe" or "Locker" items - allows you to safely store items anywhere on the map ( think of DayZ's tents, but working properly ). Two types - one with 4-5 digits PIN lock, other with no lock at all
- Map adjustments - even more walkable places - mountains, hills, some tweaks on textures, more enterable buildings, more stuff, new types of trees, etc. Lighting tweaks.
- New characters
- New survival items ( energy tonics to replenish Stamina, meds, etc )
- Tear Gas ( yes this is why you'll want gas masks )
- More civilian weapons

January-February 2013
- 5-6 stronghold maps to be added to the game
- Driveable Vehicles
- Melee fist fights
- Player defined missions !

March 2013
- Better Medic system
- Potentially ( okay POTENTIALLY is a keyword ) - weapons crafting

June - August 2013
- New Map ! One that will be probably 4 times bigger than current Colorado map
- 5-6 more stronghold maps


Koliko ja vidim oni se vrlo drze plana, sa nekim malim odlaganjima koje je isto bilo najavljeno na forumu.

I po mom misljenju DAYZ je smor.
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2013, 16:59   #75
BalkanFreak
Član
 
Član od: 18.3.2011.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Ima li neki nas klan u igri,ja jedini koji sam video je JSO Special Forces sa 1 clanom i Balkanboizz sa 8 clanova a za ovaj drugi nisam ni siguran da je nas?
BalkanFreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2013, 17:37   #76
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Are you sober man?
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zuloom na korisnoj poruci:
Whiplash (30.1.2013)
Stara 5.1.2013, 22:15   #77
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The War Z

The WarZ je jedna od onih igara koju treba zaobici u sirokom luku (igra je krs zivi) dok Hammerpoint treba bojkotovati (tj svaku njihovu sledecu igru)...sva sreca pa je Valve shvatio (na vreme) sa kakvim prevarantima imaju posla

http://www.escapistmagazine.com/news...Gank-The-War-Z

pff
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (5.1.2013)
Stara 6.1.2013, 18:31   #78
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Zamolio bih one koji nisu igrali da ne komentarishu i ne podlezu hejterskoj propagandi !!!
Hvala

EDIT: Na cemu se trenutno radi:

From Art
  • Katanas! Coming this week. All active users will receive a unique Katana in the their global inventory.
  • Interiors. In the coming weeks you'll see fleshed out interiors, complete with furniture sets. This month we'll also be opening up a bunch of other buildings for you to explore!
  • WEAPONS . One of my personal favorites - some of you will remember when we asked what weapons you'd like to see/use in the zombie apocalypse. Well, we listened, and RussianKaliber and his art team are SUPER excited to get cranking on new melee weapons, as well as some more common firearms.
  • Characters. There are currently more characters of many different backgrounds, male and female, in the pipeline, and you'll see them over the coming months. We plan to release them as they're ready, and i'll post more further down the line.


From Design and Code
  • Strongholds. One map is nearly done, and 2 others are in the pipeline.
  • Reputation system and name plates. This should come very soon, and I'll post more details - there'll now 5 levels of lawman/bandit each to achieve, each of which comes with a title and icon. Name plates will be seen when aiming at players
  • Server rental - we're working on this still and testing, ensuring its ready for public release. Making sure we have a healthy balance of options. Processing feedback from a number of threads and polls, balancing, etc. They'll be out as soon as they're ready.
  • Skills
  • Call for help
  • Building blocks. We have a number we're working on (blocks of bricks, wood planks, etc)
  • Lockboxes
  • Safe settlements - in game store and inventory access, sentries
That's our schedule for the new few months. We still have a number of options on our schedule, so if you aren't seeing that one feature you have to have more than anything else rest assured its on our plates. Vehicles, VOIP, all those will be coming, but this is the high level on what we're working on for the first part of this year.



http://forums.thewarz.com/showthread...o-our-schedule

Poslednja ispravka: SobeR (8.1.2013 u 12:22)
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SobeR na korisnoj poruci:
BalkanFreak (7.1.2013)
Stara 18.1.2013, 22:42   #79
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The War Z

Gamespot review :drums:.................................... 2.0



Auch
http://www.gamespot.com/the-war-z/re...;TheWarZReview

Ukoliko je istina sve ovo sto su napricali u recenziji, igra zasluzuje nulu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2013, 22:46   #80
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Gamespot review :drums:.................................... 2.0



Auch
http://www.gamespot.com/the-war-z/re...;TheWarZReview

Ukoliko je istina sve ovo sto su napricali u recenziji, igra zasluzuje nulu.
Mogao bih reci da je 99% ovih stvari tacno
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fps, horor, horror, mmo, zombiji

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com