Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.6.2021, 22:17   #28
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Video game takmičenja u Srbiji 80-ih i 90-ih

u mom kraju po garazama kadilak i dinosaurusi, street fighter, pong, mortal kombat, nindza kornjace.....

a na banjici je bila i ona igra gde kao izbegavas neprijatelje i "seces" ekran, pa tako u krug otvaras slike golih zenski. tu sam sa drugom sa po jednim zetonom umeo da igram satima, nakupimo vise zivota nego sto izgubimo. jednom smo igrali 5 sati dok se nismo umorili i onda samo ostavili aparat.

kad igre imaju kraj a duge su i teze, onda se ljudi okupe oko tebe, jer taj deo nisu mogli uvek da vide.

secam se i da su se ispredali mitovi (jer nije bilo interneta). najpoznatiji je bio da u mortal kombatu moze da se uradi sexality, ali je jaaako tezak. treba da se prvo ispuni mnogo uslova, pa onda ukuca brzo 20 komandi i to je kao uspeo samo jedan lik kojeg je neko i video.

bilo je po garazama i turnira gde se nije igralo na aparatima nego na konzolama. dan danas se secam da su mi rekli da je ok da ponesem svoj dzojistik na kome cu da se takmicim u mortal kombatu na SM2, pa kad sam dosao shvatili su da ima 6 dugmica, a njihovi po tri. aj sto su mi rekli da "ipak ne moze" sa tim da se igra, nego su jos neki poceli da pricaju kako su oni "namesteni".
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
filpan (11.6.2021), Oggy (10.6.2021)
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Amazing Spiderman Video Game GATTUSO88 Akcione igre 57 16.9.2012 18:12
Pissed Off ‘Employees’ Bash Pretty Much Every Major Video Game Company voodoo_ O igrama uopšte 18 15.9.2012 13:59
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
Codemasters secures Formula One video game rights Red Wing Simulacije vožnje 44 22.1.2010 15:23
Create Your Own Xbox 360 Games voodoo_ Programiranje 5 1.9.2006 18:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com