Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2008, 23:52   #1
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Cool Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Ako imate prijatelje koji su otvoreni prema novim iskustvima i koji su zeljni dobre zabave i plus ako imate 4 kontrolera za Wii (zabavna je igra i u 2 igraca ali tek sa 4 je HAOS ) onda je SSBB za vas najbolja igra. Preporucujem da nekako nabavite NTSC verziju igre (mozete da je pokrenete sa Freeloaderom) i da ne cekate na PAL verziju koja najverovatnije izlazi tek u Junu.Pored standardnih Nintendo likova u igri se pojavljuju i Snake (Metal Gear) i Sonic.Na pocetku imate samo standardne likove (Mario, Peach, Donkey Kong, Link, Bowser, Yoshi ...) otvorene a kasnije vam se otvaraju i ostali.
Ovo je treci nastavak Smash Bros. serijala, prvi se pojavio na N64 konzoli (Super Smash Bros.) a drugi na Gamecube konzoli (Super Smash Bros. Melee).
Igra je u osnovi kao i svak druga borilacka igra, jedino sto ovde igraci nemaju Health skalu nego je prikazano u procentima koliko su primili udaraca.Kada pocnete igru vas lik ima 0% i kako dobija udarce od protivnika tako mu se procenat podize, sto veci procenat ima vise ce da odleti kada ga protivnik udari i ako ispadne sa platforme ili izleti gubi poen a protivnik dobije. Igru je moguce podesiti da se igra ili do odredjenih poena ili vremenski (uglavnom se igra na vreme) pa ko skupi vise poena taj je pobednik.
Igra je prepuna razlicitih likova i treba vremena dok pronadjete vaseg omiljenog , mada neko i ne nadje nego stalno iga sa razlicitim. U pocetku ce vam se ciniti da je igra haoticna i nepregledna ali kasnije kada je savladate videcete da igra zahteva od vas da igrate malo i takticki.Postoji i single player deo igre koji i nije los i tera vas da ga zavrsite tako sto vam usput otvara nove likove a i nije toliko dugacak moze da se predje za nekih 3 do 4 sata.
Online za sada nisam probao jer je veliki lag izmedju USA i EU pa cu to ostaviti za PAL verziju.

Igra od mene dobija /



Mali video cisto da vidite kako izgleda, mada svi su se suzdrzavali u komentarisanju jer sam snimao :P - burazer, njegov mali (10 god. - taman kada sam pomislio da kazem da nije decija igra ), ortak i ja.

http://www.youtube.com/watch?v=lMiBOlY58pc
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2008, 9:39   #2
simakosmos
Član
 
Član od: 26.5.2006.
Poruke: 208
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 49 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

niko nije čuo za ovu igru
mada , neki će prepoznati Super Marija na omotu (ali im nece privući pažnju kao što bi konji privukli ) , a mozda i Pikachu privuče pažnju kojeg znatiželjnika.
simakosmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2008, 14:28   #3
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Niko nije cuo?

Ovo je samo jedna od najiscekivanijih naslova za Wii u skorije vreme I svi su culi jako dobro za nju. Jedino sto se kod nas Wii jos uvek nekako skromno siri tako da logicno vecina ljudi makar sa ovog foruma nemaju nikakvu informaciju oko toga...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2008, 16:14   #4
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Niko nije cuo?

Ovo je samo jedna od najiscekivanijih naslova za Wii u skorije vreme I svi su culi jako dobro za nju. Jedino sto se kod nas Wii jos uvek nekako skromno siri tako da logicno vecina ljudi makar sa ovog foruma nemaju nikakvu informaciju oko toga...
Nazalost A WII zaista vredi kao mashina
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2008, 16:20   #5
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Ma cim skupim pare kupujem Samo da mi tata dozvoli
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2008, 20:46   #6
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
Ako imate prijatelje koji su otvoreni prema novim iskustvima i koji su zeljni dobre zabave i plus ako imate 4 kontrolera za Wii (zabavna je igra i u 2 igraca ali tek sa 4 je HAOS ) onda je SSBB za vas najbolja igra. Preporucujem da nekako nabavite NTSC verziju igre (mozete da je pokrenete sa Freeloaderom) i da ne cekate na PAL verziju koja najverovatnije izlazi tek u Junu.Pored standardnih Nintendo likova u igri se pojavljuju i Snake (Metal Gear) i Sonic.Na pocetku imate samo standardne likove (Mario, Peach, Donkey Kong, Link, Bowser, Yoshi ...) otvorene a kasnije vam se otvaraju i ostali.
Ovo je treci nastavak Smash Bros. serijala, prvi se pojavio na N64 konzoli (Super Smash Bros.) a drugi na Gamecube konzoli (Super Smash Bros. Melee).
Igra je u osnovi kao i svak druga borilacka igra, jedino sto ovde igraci nemaju Health skalu nego je prikazano u procentima koliko su primili udaraca.Kada pocnete igru vas lik ima 0% i kako dobija udarce od protivnika tako mu se procenat podize, sto veci procenat ima vise ce da odleti kada ga protivnik udari i ako ispadne sa platforme ili izleti gubi poen a protivnik dobije. Igru je moguce podesiti da se igra ili do odredjenih poena ili vremenski (uglavnom se igra na vreme) pa ko skupi vise poena taj je pobednik.
Igra je prepuna razlicitih likova i treba vremena dok pronadjete vaseg omiljenog , mada neko i ne nadje nego stalno iga sa razlicitim. U pocetku ce vam se ciniti da je igra haoticna i nepregledna ali kasnije kada je savladate videcete da igra zahteva od vas da igrate malo i takticki.Postoji i single player deo igre koji i nije los i tera vas da ga zavrsite tako sto vam usput otvara nove likove a i nije toliko dugacak moze da se predje za nekih 3 do 4 sata.
Online za sada nisam probao jer je veliki lag izmedju USA i EU pa cu to ostaviti za PAL verziju.

Igra od mene dobija /



Mali video cisto da vidite kako izgleda, mada svi su se suzdrzavali u komentarisanju jer sam snimao :P - burazer, njegov mali (10 god. - taman kada sam pomislio da kazem da nije decija igra ), ortak i ja.

http://www.youtube.com/watch?v=lMiBOlY58pc
Da li igras Ntsc verziju ili si Ntsc prebacio u Pal verziju?Skoro sam kupio konzolu sa cipom,znam da jos nema Pal verzije,pa me interesuje da li bi radila SSBB prebacena verzija sa Ntsc na Pal radila kod mene?!
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2008, 21:47   #7
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

NTSC verzija radi na PAL uz malo patchovanja i ciscenja lasera i pronalazenja pravog dvd9 medija moze da radi veoma dobro.
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2008, 21:58   #8
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
NTSC verzija radi na PAL uz malo patchovanja i ciscenja lasera i pronalazenja pravog dvd9 medija moze da radi veoma dobro.
Znam da prebacim Ntsc igricu na Pal i da petcujem igricu,za ciscenje lasera(Wii je star 2 nedelje) i pronalalazenje dvd9 medija bas i ne znam?!
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2008, 22:02   #9
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

I nećeš ga naći ovde, jer je zabranjeno bilo šta što ima veze sa piraterijom.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2008, 20:52   #10
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Cool Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Izasao SSBB PAL, nadajmo se da ce online biti malo bolji u odnosu na NTSC verziju.
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2008, 21:59   #11
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Zbog ove igre bih kupio Wii...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2008, 22:07   #12
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Ima i boljih na Wiiu.
Meni se SSBB nije baš mnogo svideo, ali još nisam igrao u 4 igrača tako da baš ne znam

E, renegade, jednom moramo WiFi da probamo u SSBB
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2008, 22:25   #13
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Najbolji je local multi, da mogu da ti vidim izraz lica kada te moj Pikachu izbaci sa terena.
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2008, 0:33   #14
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
Najbolji je local multi, da mogu da ti vidim izraz lica kada te moj Pikachu izbaci sa terena.
Ma Kirby FTW!
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2008, 15:23   #15
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Super Smash Bros. Brawl - new challenger aproaching!!!

Pazi nije los Kirby pogotovo kada usisa protivnika i preuzme neke njegove poteze.


Snakirby!

Ja sam poceo sa Mariom ali mi je pomalo slab pa sam posle presao na Linka koji nije los pogotovo za pocetnike a i Pit je dosta dobar za ljude koji se prvi put susrecu sa igrom.. Sada uglavnom igram sa Lucas-om.
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com