Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.2.2011, 16:40   #1
MrDzeri
Član
 
Član od: 26.1.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Problem sa konekcijom na wireless

Pozdrav svima,
nadam se da ce mi neko pomoci da rijesim ovaj problem koji me muci danima.ovako kupio sam internet paket brzina 5mb itd itd..nebitno,i imam modem ZyXEL ,to je obicni modem.taj modem sam prikopcao na moj wireless koji imam odavno Linksys wap54g.ovdje se javlja problem.od tri racunara jedan uvijek ima ulogu servera,sto znaci kad izgasim taj racunar niko u kuci nema net?!..pokusavao sam na svaki racunar posebno da napravim novu konekciju ali ne pomaze..sve zavisi od jednog kompa.ima u properties-u da se oznaci Allow other network users to connect through this computer`s internet connectioni kad to nije oznaceno niko ne moze da se konektuje od ostalih komp.nadam se da me neko razumio i da ce pomoci.hvala unaprijed

Poslednja ispravka: MrDzeri (6.2.2011 u 21:16)
MrDzeri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Umrežavanje 2 računara preko wireless rutera i ADSL rutera Sale013 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 25 24.2.2011 0:57
Koji ADSL Router za deljenje konekcije? stefan_bre Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 6.5.2009 18:46
Pomoc oko povezivanja asus wireless rutera na adsl ruter bojjanm Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 26.11.2007 23:49
Wireless ADSL Gateway -> Desktop + Laptop stevan1986 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 13.11.2007 19:12
wireless ili adsl Evil_crack Komunikacioni uređaji i umrežavanje 16 26.6.2007 12:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com