Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2009, 21:49   #61
De Mirkoni
Član
 
Član od: 18.7.2008.
Poruke: 274
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Nece da mi otvori ovaj link daj neki drugi?
De Mirkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 21:53   #62
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Ne dam, link radi .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 15:22   #63
dexidexx
Novi član
 
Član od: 13.1.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Citat:
De Mirkoni kaže: Pregled poruke
Ljudi treba mi hitno pomoc oko one zagonetke u biblioteci u Bukurestu kad treba da nadjem neke dokumente medju brdo knjiga, gledo sam walktrough ali nije tamo dovoljno pojasnjeno sta treba pa ako neko moze da mi objasni tacno sta da radim da bi preso to???
Imash u walktrough-u tabelu sa imenima odelenja,ispod toga sa rafovimai i slova pod kojim je knjiga... ukupno 3 knjige ti treba...
dexidexx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2009, 1:26   #64
De Mirkoni
Član
 
Član od: 18.7.2008.
Poruke: 274
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Naso sam one 2 knjige i sastavio sam dokument do kraja ali neda mi da odem u Vladaviste, kaze kao jos nesto nisam uradio ali nema nigde nista.Dali neko zna sta jos treba neka napise?Trece knjige nema ukradena je kao?
De Mirkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2010, 16:27   #65
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Predistorija

Kao neko kome je Dracula: Resurrection i dan-danas jedna od najpitkijih i najboljih avantura i neko ko je sa (nešto manjim) zadovoljstvom odigrao Dracula: The Last Sanctuary puno sam očekivao od trećeg dela sage (koja to baš i nije, tj. treći deo - pokazaće se - sem lika Drakule i mračne atmosfere, nema ništa zajedničko sa svojim prethodnicima).
Retko igram novije igre, pa sam sačekao da se prašina oko D3 dobro slegne i neizdrživ pritisak hajpa popusti, a onda sam ga/je ovih dana na miru i natenane odigrao.
Evo, dakle, i mog osvrta na ovu izuzetnu igru.


Priča

Hiljadu devetsto dvadeseta godina je. Evropske zemlje se oporavljaju od strašnih posledica prvog svetskog rata. U gradiću Vladovište u Transilvaniji, pokrajini koju je Rumunija dobila kao nagradu za učešće u ratu na strani sila Antante, katolička zajednica želi da se afirmiše preko tragično nastradale doktorke i dobročiniteljke Marte Kalugarul predlažući je za kanonizaciju (proglašenje sveticom). Kako crkveni propisi u takvim slučajevima nalažu, Vatikan šalje mladog sveštenika Arnoa Morijanija da u svojstvu "đavoljeg advokata" podrobno ispita personu (lik i delo) buduće svetice. Mladi pop (moren čudnim snovima) odlazi da obavi svoj zadatak, ne sluteći kakva ga neobična avantura čeka.

Ovo je, naravno, samo vrh ledenog brega (odlične i pomalo komplikovane) priče koja uspeva da vam drži pažnju do samog kraja.


Igranje

Vi nastupate u ulozi glavnog junaka, monsinjor Morijanija i sprovodite istragu: najpre pročešljavanje biografije doktorke Kalugarul, a potom i... ali da vam ne otkrijem puno i time vam pokvarim zabavu.

Standardno (rekao bih i "poslovično", jer je reč o delu radionice "Keops") dobar, ugodan i funkcionalan interfejs igre je prvo što igrač/recenzent zapaža. Za priču kompleksnosti i obima "Drakule 3" funkcionalne komande i mogućnost potpunog praćenja istrage (dostupnost celokupnog teksta dijaloga, svih dokumenata, dveju (komplet) knjiga na koje se avantura najčešće poziva - biblije i Stokerovog "Drakule") nisu luksuz nego (gotovo) nasušna potreba: valjaće vam da (ako ne pamtite kao slon) više puta pročešljate izgovoreno i napisano da biste odgonetnuli brojne zagonetke i da biste odgovorili na brojne druge izazove koji vas čekaju. Srećom, autori igre su ovo itekako dobro shvatili i potrudili se da sa tehničke strane igra nema nikave mane (u, ovo ispade u stihu, Bog te maz'o!).

Kroz celu igru se ide po principu "poluautomatskog pilota": Nakon svake dobro obavljene akcije (a malo je šansi da uradite nešto drugo), vaš alter ego (monsinjor Morijani) će vam nepogrešivo i (nažalost) neumoljivo reći šta treba dalje da radite, kod kog da idete i sl. Kao da je malo što imate (uvijene, doduše) hintove u vidu nasumičnog otvaranja Biblije - tvorci igre postarali su se da (skoro uopšte) ne morate da zamarate mozak. Pop je tu i nema vi šta da mislite - vaše je da ga vodate uokolo da se avanturiše umesto vas. Dobro, možda malo i preterujem (neko će reći da je bitnije da igra ide tečno), ali osećao sam se puno puta blesavo u toku igranja, onda kad mi mladi sveštenik kaže gde treba sledeće da odem i zašto a meni je već jasno i jedno i drugo. Lično sam imao (isti) osećaj kao da mi neko objašnjava kako se silazi niz stepenice ("Digni sad levu nogu, stavi je na niži stepenik, taaako, fino. Ajd' sad spusti desnu nogu na sledeći stepenik... Bravo! Je l' vidiš da možeš? Samo napred!") ili kako se stavlja prst u nos ("Ne tu, to je oko! Ajde malo niže..."). Kao da su me autori čuli kako sam (puno puta u do sada odigranim avanturama, zaista) kukao da ne znam šta treba dalje da se radi i na kom mestu, pa su se potrudili da u "Drakuli 3" ne ostanem(o) uskraćen(i) za pomoć.

Najeklatantniji primer suvišne pomoći: Gazdarica krčme vam kaže da se okrenete i pokupite kuku za dohvatanje sklapajućih stepenica ka tavanu (dobro, moglo je i gore: da isuče kuku iz prijemnog pulta za kojim je stalno i uvali vam je direktno; ovako bar morate da obrnete dhupe i potražite je6enu čaklju).

Ovo prethodno sam pisao dok sam igrao Drakulu 3 (kraj jula/početak avgusta 2010.), a sada kad sam igru u celini preveslao da vam saopštim da koliko je igra bila laka do
Spoiler za kada:
ulaska u tunel iza česme prekoputa starog hrasta
(uz, možda, Budimpeštansku biblioteku kao izuzetak), toliko je nadalje opaka i krcata jezivim logičkim zagonetkama. Malo što me je priča nezadrživo vukla da idem brzo dalje, malo što sam (bio privremeno?) tupav, uglavnom poslednji deo igre prešao sam uz ogromnu pomoć UHS Readera.

I nisam se pokajao zbog "varanja", jer teško da bih neke stvari rešio bez manje od mesec dana promišljanja (ili mi se bar tako čini).


Interfejs

Na samom startu imate ovaj ekran sa standardnim opcijama:


U meniju Options možete da uključite/isključite titlove i opise objekata, kao i da podesite: brzinu rotacije (vrtenja okolo), svetlo(st), jačinu zvuka (pored ukupne jačine možete, kako i treba, posebno da regulišete jačinu glasova/govora, muzike, propratnih efekata).

Kada krenete sa igranjem, desnim klikom ulazite u "inventarski deo":


Kao što vidite, osim klasičnog Keopsovog inventara (Inventory), tu su i mogućnost odlaska u prethodno opisani Menu, dugme Documents - pregledavanje prikupljenih spisa (knjiga, pisama, poruka, cedulja, itd.), dugme Dialogues - prepis svega što je u ogri izrečeno (makar i više puta) i (posebno korisno) dugme Objectives čijim stiskanjem dobijete listu zadataka koje vam valja da obavite ne biste li igru pokrenuli dalje.

Za čuvanje pozicija imate sasvim dovoljno "slotova" - ja sam igru sačuvao 82 puta.

(nastaviće se)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
paulvandyk68 (29.8.2010), Shlaymara (30.8.2010), WhenDarknessFalls (29.8.2010)
Stara 29.8.2010, 16:28   #66
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Zagonetke

Dracula 3 obiluje zagonetkama koje su poprilično šarolike i po žanru (inventarske, logičke, jezičke, geometrijske, lavirint, crtanje, ...) i po težini. Većina ih je dobro uklopljena u tok radnje, a među njima ima i nekih koje su klasične keopsovsko-mikroidske "zamlatalice" (umesto legendarnog pravljenja kolača iz "Mrtve prirode", tu su razvijanje fotografija sa sve mešanjem hemikalija, vađenje krvi po svim medicinskim propisima s početka XX veka i izvođenje laboratorijskih zahvata iz domena molekularne biologije i hematologije). Pravi raj za ljubitelje enigmatike.


Grafika

Rezolucija je 1024 x 768 i ne može se menjati. Slike su lepe za oko, jasne, detaljne, odgovarajućeg kolorita. Pogled je iz sopstvene lobanje, tj. iz prvog lica (jednine). Krećete se po čvorovima a u svakom od njih je moguće vrteti se okolo po punom krugu (360 stepeni). Pri zagledavanju detalja ulazite u posebne prizore koji su još detaljniji nego redovne slike.


Zvuk

Glasovi su odlični, profesionalno odglumljeni i snimljeni (bez glumatanja i suvišnih uzleta emocija). Glas glavnog junaka je naročito prijatan i (rekao bih) ide fino uz njegovo obličje.

Propratna muzika je lepa, odgovara i epohi i opštem ugođaju igre, a naročito mi je za uvo zapala "Lucijanina tema" - setna starinska melodija koja je i lajtmotiv čitave avanture.


Igrivost

Kao što sam već rekao, "glatkoća igranja" se menja zavisno od dela u kome ste: na početku prolaženje ide brzo, a vremenom je sve teže (kako valjda i treba) i to ne samo zbog sve veće kompleksnosti igre i sve jasnijeg sagledavanja veličine pred vas postavljenih zadataka.
Zagonetke su mahom logične i rešive, sem onih koje su povezane sa par opskurnih tumačenja dokumenata čija je namena da rasvetle "Zmajev put".
Ako budete čvrsti i odlučni da sami nađete rešenja - igraćete sporije i doći će do cepkanja ionako složene naracije, ako koristite "prevarantska sredstva" - igranje će ići brže a priča će se odmotavati prirodnije/u kontinuitetu. Ja sam išao nekim srednjim putem i sasvim sam zadovoljan primenjenim postupkom - uspeo sam da uživam i u igri i u zagonetkama.


Tehničke napomene

Igra fino radi na XP-u (SP 2 kod mene), a budući da je iz 2008. godine ne bi trebalo da ima problema ni sa Win 7 ili (Bože me oprosti!) sa Vistom.
Moj laptop MSI ER710x je uglavnom bio na visini zadatka, ali zbog par zagonetaka u kojima se "crta" i zbog postizanja lakoće vrtenja unaokolo preporučujem vam da Drakulu igrate na nečem grafički jačem od "integruše" (pa makar i novije generacije).


Bottom line

Dracula 3: The Path of the Dragon je odlična ("ozbiljna") avantura, veoma dobre atmosfere, lepe i originalne priče [jeste varijacija na temu, ali daje sasvim novo (dokazima i "dokazima" veoma potkreljeno) viđenje mita o Drakuli, u rumunskom narodu poznatijem kao "čudovište iz Vladovište"].
Ovo je igra koja se po broju rukopisa, slika, mapa i ostalih stvari koje treba skupiti, pročitati i dešifrovati (kao i po nekim ingenioznim zagonetkama) dobro približila (u koječemu ga i nadmašila) legendarnom trećem delu Gejbrijela Najta a tako nešto se ne propušta.


P.S. Ako neko misli da služenje vojske baš ničemu ne služi, evo dokaza da se vara: da bih uspeo da "nacrtam" onu naopako izvrnutu petokraku iskoristio sam kao model svoju zvezdu koju sam davnih dana doneo iz armije (sada nepostojeće države). It worked like a charm.

Poslednja ispravka: zoran845 (29.8.2010 u 16:49)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Shlaymara (30.8.2010)
Stara 29.8.2010, 16:45   #67
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Za sam kraj - slike iz igre:




Poslednja ispravka: zoran845 (29.8.2010 u 16:59)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
dijego_ (27.6.2016)
Stara 29.8.2010, 16:49   #68
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Lep opis Igra je fenomenalna, i bas sam skoro razmisljao da je odigram opet, pre svega zbog atmosfere. Ali da ima nerealno teskih zagonetki, ima. Mislim da sam se najvise mucio oko onih silnih uzoraka krvi, iako su zagonetke u zadnjem delu igre mnogo teze, i definitivno mora da se koristi walkthrough/hintovi
Doduse, licno sa crtanjem nisam imao problema, jer sta god da nacrtas i da iole lici na to na sta treba da lici, igra ce da prepozna
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2010, 17:05   #69
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
... licno sa crtanjem nisam imao problema, jer sta god da nacrtas i da iole lici na to na sta treba da lici, igra ce da prepozna
Nisam ni ja imao problema sa crtanjem (izveštila me struka), ali sam imao problema sa presporom realizacijom istog od strane svoje nejake integrisane grafičke kartice. Vučem liniju kako treba a slika neumoljivo kasni za mojim žustrim pokretima. Ako usporim kretanje ruke i miša u njoj - prekine se animacija crtanja i ajd Jovo nanovo!

Jedva sam iscrtao ...
Spoiler za šta:
... naopaku petokraku u pećini u Turskoj.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2010, 19:05   #70
Emx77
Član
 
Član od: 5.5.2007.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 71
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 29 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Definitivno jedna od najboljih avantura koje sam ikad odigrao (sve sto cini dobru avanturu je dobro poslozeno - prica, atmosfera, grafika, zagonetke...). Ko bez pomoci "odradi" zagonetke na kraju igre bez sumnje treba ponijeti titulu avanturiste godine ili neku slicnu ako postoji.

Iako imam Draculu 2, nisam je igrao. Moze li neko dati kratku sporedbu sa trojkom, koje su kljucne razlike i vrijedi li igrati?
Emx77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2010, 19:24   #71
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Citat:
Emx77 kaže: Pregled poruke
Iako imam Draculu 2, nisam je igrao. Moze li neko dati kratku sporedbu sa trojkom, koje su kljucne razlike i vrijedi li igrati?
Mogu da se uporede, ali nisu iz iste klase: Dvojka je kudikamo manje kompleksna od Trojke i gora/manje dobra je avantura.

Ključne razlike?
Mnogo manje kvalitetnih (a i onako) zagonetaka u Dvojci no u Trojci, puno arkadno-akcionih delova (kojih u Trojci nema), nelogičnosti (kojih, doduše, ima i u Trojci), čak (ako me sećanje drži) i jedan bag pri samom kraju igre (kod stanovitih stepenica po uzoru na Ešerove).

Opet, na pitanje "Vredi li igrati Dvojku?" - moj odgovor je "Da, vredi, ima i ona svoje svetle trenutke" [atmosferu, lepe (uslovno rečeno, naravno, jer sve su mračne) lokacije (Londonsko groblje, brrr... ), neke dobre glavolomke]. Dvojka bi bila mnogo bolja da su je tvorci napravili malo pitkiju (više nalik na Jedinicu), no što su gledali da dobro zapapre onima koji su se žalili zbog "jednostavnosti" Jedinice (koja je meni lično najbolja igra iz serije, iako manje složena i od Dvojke, a kamoli Trojke).

Ne znam da li će ti se Dvojka dopasti posle igranja Trojke, ali probaj - nećeš da se otruješ .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Emx77 (29.8.2010)
Stara 29.8.2010, 19:37   #72
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Slobodno odigraj dvojku. Ja sam je odigrao tek pre godinu-dve (iako sam keca igrao na PS1 otprilike kad se pojavio), i odlicna je igra. Naravno, ako nisi gadljiv na grafiku.

Interesantna stvar za prvi i drugi deo je da mi se desilo da na kraju igre imam bukvalno 10ak predmeta koji ne sluze nicemu, tj nemas gde da ih iskoristis (ili ja nisam provalio)
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku WhenDarknessFalls na korisnoj poruci:
Emx77 (29.8.2010)
Stara 29.8.2010, 20:32   #73
Emx77
Član
 
Član od: 5.5.2007.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 71
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 29 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Ok. Stavljam na spisak i prvi i drugi dio (ako me ne odbije grafika). Trenutno igram Broken Sword DC, pa kad to zavrsim dacu priliku ranijim nastavcima.
Emx77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2010, 14:15   #74
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Да ли је неко имао проблем са треперењем слике док се окреће у игри, и како је решио то? Уопште је неигриво овако. Користим windows 7 ultimate 64. Инсталирао сам и direct x који је дошао са игром.
gorann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2010, 21:14   #75
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Imam ja, i svako ko koristi određene Nvidia kartice sa novijim drajverima. Rješenje su stari drajveri, igranje u windowed modu, ili gašenje anti-aliasinga u Nvidia control panelu (meni ovo poslednje nije uspjelo).
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nikola95 na korisnoj poruci:
gorann (30.8.2010)
Stara 30.8.2010, 23:35   #76
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Хвала Никола
Исључио сам full screen, и све је у реду. У config фајлу сам преправио bFullScreen са 1 на 0.
gorann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 18:44   #77
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Citat:
De Mirkoni (želi da) kaže: Pregled poruke
Našo sam one 2 knjige i sastavio sam dokument do kraja, ali ne da mi da odem u Vladovište, kaže kao još nešto nisam uradio, ali nema nigde ništa. Da li neko zna šta još treba (neka napiše)? Treće knjige nema, ukradena je kao?
Spoiler za prijašnjenje und zayebanciju:
Verovatno si za ove (skoro) dve godine shvatio , ali tih knjiga koje treba da pokupiš iz "poetske" biblioteke u Budimpešti ima tri, s tim što ti je gazdarica Irina ostavila šifre za četiri knjige (jedna, kao što si sam video, nije dostupna - neko ju je već uzeo). Igra te je opravdano sprečavala da se vratiš u onu rumunsku selendru budući da nisi drpio sve tri knjige.

U UHS hint fajlu je sve lepo (i postupno, uz minimum "spojlera") objašnjeno, pa ga tuna pročitaj(te) онлајн ili ga skini(te) odavde pa čitaj(te) офлајн.
Uzgred, to je jedna od zagonetaka koje sam sam razbucao (ljubi me majka! ).
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2011, 9:35   #78
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Nabavio sam igru juce i zavrsio je oko 5 ujutru, ili mi se spavalo ili me je strasno namucila ona zagonetka u biblioteci, ali sve u svemu osecaj je super!
Najvise vremena sam potrosio trazeci na onih 7 strana skrivene reci, ali dobro . U iscekivanju neke dobre strategije dobro mi je dosla jedna ovakva avantura. Moja preporuka za igru.
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2011, 13:09   #79
The X Factor
Član
 
Član od: 1.2.2006.
Poruke: 46
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Meni je Dracula 3 bila užasno naporna, šetkanje po selu mi je bilo jako dosadno, teško se napreduje, odigrao sam je do pola i deinstalirao bez želje da je ikad odigram.
Sa druge strane, iako nije nastavak Dracule 2, Dracula: Origin mi je jako dobra igra, lepo sklopljena priča, nevezano što je u trećem licu, mnogo sam se više uživeo.
Dracula 1 i 2 mi ostaju bolje igre od trojke.
The X Factor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2011, 15:48   #80
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Da li neko zna jos neku avanturu slicnu ovoj ?
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, dracula, dracula 3, kheops, kheops studio

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon BallZ za PC? Milan88 Akcione igre 28 9.11.2007 11:46
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56
[Java] Eon the dragon The Dark Gamer Igre za mobilne telefone 2 5.9.2006 21:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com