Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2022, 12:24   #141
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Pa radnja se desava 30 godina nakon prve igre so znaci da su ljudi nastavili sa zivotom kako znaju i umiju pa je sve zivlje malo.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2022, 13:11   #142
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

To baš nema veze sa art direkcijom. Art direkcija može po potrebi da pitanja realističnosti skloni u stranu, pogotovo kad su u pitanju postapokaliptični svetovi.
Dakle na kraju dana, bitno je kako svet "izgleda", kakav utisak odaje, kako okruženje gradi atmosferu i kako se uklapa uz priču.
Far Cry New Dawn je opravdano imao šarenoliki svet jer je i sama priča bila u tom tonu, sa sve over-the-top negativcima koji su obučeni kao klinci koji tripuju da su pank.
Ova igra, po svemu sudeći, to ne pokušava.

Ne možeš mi reći da ova E3 verzija ne izgleda po mnogo čemu superiornije.
https://imgur.com/a/4uPQfpv

Nažalost, to je realnost, pravi se build konkretno za trejler da se izgradi hajp, i onda se veći deo toga baci u vodu.
Cracked But Whole je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2022, 16:16   #143
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Kao što sam i rekao, prvi deo se bavio outbreakom i kao i svaki dobar takav film ili serija na početku bio je baš, baš dobar.Ovaj deo se ne bavi preživljavaljem u tom smislu, nema taj momenat straha od zombija na svakom koraku već se bavi međuljudskim odnosima i stvarima tipa osvetljavanje grada i slično, jer bože moj, kako pokazati mogućnosti rtx kartica u sivilu koje je imao prvi deo.Parkour je bio odličan ali za mene nikad DL nije bio samo parkour.Sve se nekako poklopilo u tom prvom delu.Igru na žalost ne mogu da isprobam kada je izašla i kako stvari stoje igraće se tek posle ER-a, ali se nadam da od onakve igretine nisu napravili samo još jednu rtx prezentaciju, s obzirom da vidim da su mnogi YT klipovi vezani za tu famoznu razliku između RT i NONRT-a.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2022, 17:04   #144
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dying Light 2

^^ Za sada nisam video nikoga da se zali na mehaniku, velika vecina kaze da je sve unapredjeno sto se tice kretanja, borbe pa cak i AI. Isto vazi i za dizajn grada, ima nekih problema, ali je sve uglavnom dobro dizajnirano i izbalansirano. Bar sto sam ja citao.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2022, 17:20   #145
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Mozda dnevni gameplay ali po meni su ovdje znatno unaprijedili nocni gameplay koji je na nivou prve igre mozda cak i malo bolji jer imas razlogizaci po noci.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2022, 21:26   #146
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Svaki segmenat igre je doživio upgrejd. Loot sistem, craftovanje, dijalog sistem, side questovi, parkur mehanika, mnogo više enterijera, a i modela zombija. Ne vidim ništa u ovoj igri (makar za sad) da je lošije odrađeno od prethodne. Ulice izgledaju spaljeno, krovovi su bukvalno improvizovane bašte. Postoje i underground leveli. Noćni gameplay je za klasu bolji. Ovdje ste više predator nego plijen. Lovite rare zombije koji su vrlo bitni za crafting, lootujete enterijere koje su preko dana nakrcani zombijima. Na tim lokacijama uglavnom se mogu naći GRE chestovi koji su bitni za leveling sistem. Ubacili su još jednu ključnu mehaniku za noćni gameplay ali mislim da je spojler, mislim da je na igraču to da otkrije sam.

Ne primjećujem nešto da su previše odskočili od art stila prvog DLa, jer vizuelno su baš slične, naravno sa pojedinim upgrejdima samog render enginea i kvaliteta modela.
Ja bih isto volio da ona izgleda kao E3 demo, ali game development je jedan pakleni proces. Nije prvi put da se ovo dešava. Tim napravi samo parče mape koji je predviđen za demo. Siguran sam da oni imaju želju da kompletna igra izgleda kao to parče ali onda dođu korekture, rokovi, problemi sa performansama, napuste neki ključni ljudi studio itd. Ne treba zaboraviti da je ova igra izašla i za last gen ali svakako za osudu. Prva igra je izgledala bolje na izlasku nego na E3 revealu.

Tačno je da je ovdje veći fokus na parkuru, ali daleko od toga da nema preživljavanja. Loot sistem je smisleno odrađen kao i u prvoj igri ili u Days Gone-u. Ako ne lootujete ne možete ništa postići. Zamjerka za gear(armor). Na tome su mogli još malo poraditi ali svakako i taj dio je bolje odrađen.


Ko je uživao u prvom Dying Lightu, bez ikakve sumnje, biće zadovoljan sa nastavkom ali shvatam da ova igra nije za svakoga. Ona jeste u tom nekom rangu od 7 do 8.5. Ja je cijenim mehanički i kako su sami sistemi u igri povezani i funckionišu zajedno.

Treba sačekati par patcheva, kupiti je na nekom popustu.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
m1aden (8.2.2022)
Stara 7.2.2022, 23:00   #147
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Da li moze potpuno da se iskljuci HUD (ili relativno potpuno), meni je to uvek bitno?
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2022, 0:18   #148
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Ne može potpuno, to moraju da koriguju, da dodaju još opcija za HUD. Mogu se isključiti healthbarovi, koji iskreno ne treba ni da postoje. Imaju nekakav lvl sistem neprijatelja u igri koji je plitak. Nijesam primijetio da mlatim jednog zombija po 15 minuta. Mislim da je level scaling minimalan.

Može se isključiti stamina i još par stvari. Stamina se sada koristi i za penjanje, nešto kao što je bilo u I Am Alive tako da ona mora da ostane na ekranu, uključuje se samo kada se koristi. To mi se iskreno sviđa, stamina mora da se upgrejduje ne samo za combat već i za parkur. Za selekciju itema i dalje koriste keybind iz keca, skrola se oružije i itemi na jedno dugme...

Uključuju se pojedine ikonice u određenim momentima tokom noći kao pomoć, mislim da su samo trebali da ih prebace u kompas koji stoji u vrhu, jer nema više mini mape. Kompas se isključuje kada se koristi onaj echo vision kao iz keca i onda je vidljivo šta može da se luta i gdje je point of interest.

HUD generalno ok sređen, ali može još da se očisti. Ubacili su sat da bude u ćošku umjesto da ima opcija da se fizički pogleda sat. To su naknadno patchovali u DL1 i to je trebalo zadržati

Igra isto nema walk dugme, konstatno ste u sprintu osim u bazama. Isto ne postoji dinamičko osvjetljenje od lampe, ne baca sjenku sa objekata...
Isto tako, ne može se bindovati lampa niti bilo šta drugo na mouse tastere, eto to će ubaciti u sledećem patchu, rekoše.

Imaju tri podešavanja za težinu, igram na normal, mislio sam da sačuvam hard dok ne updejtuju igru za drugi prelaz ali prebaciću na hard je je iskreno prelako. Nadam se da će biti nekakav survival mod kasnije za taj drugi prelaz.

U svakom slučaju dobar je game ali uz ovaj prvi feedback wave od igrača biće još bolja tako preporuka da se sačeka. Oni planiraju pet godina da supportuju ovu igru. Sigurno će tu biti ta jedna veća ekspanzija. Ja sam morao jer iskreno nema šta da se igra. Reinstaliram naslove od prije 10-15 godina, prelazim ih po 3-4 put. Postoji stagnacija u kvalitetnim naslovima.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
filpan (8.2.2022), m1aden (8.2.2022)
Stara 8.2.2022, 1:37   #149
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Sad bih je bas zaigrao...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2022, 2:14   #150
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dying Light 2

Stil mi se cini da je pogodjen, vidi se da je to Dying Light, samo sto je naravno zelenije jer je u buducnosti, nekoliko godina nakon infekcije, priroda divlja, druga lokacija itd. pa ume da prevari. Ali po ovim klipovima ipak je to to. (bar meni)

Meni se licno vise dopada premisa keca, gde je situacija jos haoticna odmah nakon epidemije, nekako mi vise leze ta atmosfera gde vidite da su neka vozila tek napustena, stanovi tek opljackani, jos uvek tela po ulici itd. I toga moze biti ovde ali ipak svuda ima rastinja, citav grad se raspada ili je u rusevinama, dosta je drugaciji osecaj. Post apokalipticni protiv keca koji je pred apokaliptican

Slican osecaj sam imao i za Division 1 i 2...Division 2 izgleda odlicno, ali onaj Njujork sa tek napustenim ulicama, jos se vidi smece po ulicama, tek ostavljeni automobili, vrece sa telima (jos sneg) Uf,

Mada i pored toga mislim da je ipak bolje sto je ovako (sto sam mislio i za Div 2). Dobro je da se promeni malo da ne ispadne bas sve isto sto se tice atmosfere, plus ova situacija daje priliku za neke nove stvari sto se tice istrazivanja, kretanja...
Svidja mi se odluka da vrhovi zgrada budu nesto zivlji i zeleniji jer ljudi sada zive tu i gaje voce, povrce, dok je dno potpuno drugaciji svet, suv, napusten, oronuo. Samo me malo brinu ove boje frakcija, ne bih voleo da citav grad postepeno bude nacickan raznim bojama zbog mojih odluka, kao da je neka drustvena igra u pitanju .

Mislim da ce biti zanimljivo, videcemo. Jos samo da se sredi, ispegla i da bude na nekom popustu i pazarim prvom prilikom.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2022, 5:47   #151
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Sad sam odigrao jedan side quest ,vise malo lore prezentacije ali i ako je jednostavan i bez izazova samo za ovaj zadatak da ocenjujem igru da bih makar pola ocene vise.
Ne zbog lora nego prostog zakljucka koji nije neka skrivena mudrost samo mi jednostavno prija .
Zadatak se dobije na pocetku ali meni je stajo tako.

Zakljucak zadatka je recenica lika koji nas je poslao na isti, istoricar.

"Istorija je jedna veoma teska nauka bas zato sto nije empirijska i trosna je ko prolaznost vremena koje izucava a poziv ljudi kao ja treba da bude da je sacuvaju od svake nove generacije koja hoce da je isprica onako kako njoj to odgovara "

Elem nije lose napisano, imma momenata. Za sada uvek ima nesto sto je misterija, neke deo fali, na necemu radimo . Potrudili su se da sporednim kvestovima daju neki kontekst ,da recmi malo bocnu marketinsku nauku, uporede situaciju sa biblijskom pricom, prospu malo ulicne filozofije itd
A tezina je teska i laka u isto vreme. Zavisi od pristupa. Strpljivi pristup iska vise vremena i lakse je , jurisanje jos uvek pretesko.
Kao i u prosloj igri ,resursi imaju mnogo smisla ,nemoguce postaje lako sa pravim prilazmom i naravno odgovarajucim sredstvom za to.
Herman udara ko sveti Ilija.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2022, 4:30   #152
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

GameSpot: 6/10 - Mediocre - nije prevše LGBTQESX
Stenmark: Svaka guza ženskog lika na mjestu... 10/10
---
Odličan game, jedva čekam utiske od ostalih forumaša.

Ako ja lažem...

40k ljudi laže...

Poslednja ispravka: Stenmark (14.2.2022 u 4:50)
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
Koreli A. (19.2.2022)
Stara 18.2.2022, 1:30   #153
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Dying Light 2 Nexus Mods

Oko dvesta modova je već izbačeno na nexusu. Od ResShade kolornih korekicja, modifikacija za HUD, dužina day-night&weather ciklusa, pa do podešavanja za ragdoll fiziku zombija. Otvorili su igru ovoga puta, tako da ljudi koji vole da čačkaju po kodu imaće čemu da se raduju. Biće dosta dodatnog sadržaja.



Preporuka za ovaj:
https://www.nexusmods.com/dyinglight2/mods/137

Spoiler za da da:



Poslednja ispravka: Stenmark (18.2.2022 u 11:30)
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (18.2.2022)
Stara 18.2.2022, 10:42   #154
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Jes' gadna, kao mandovku iz Mirijeva da si pokupio, jos da zatraži da udeliš neki dinar i da te čuva Bog
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2022, 16:50   #155
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dying Light 2

Da li je ovo stvarno ovakav model u igri ili je ovakva slika, ugao sta li je?

Unakazise zenu potpuno


Spoiler za Rosario:
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2022, 1:03   #156
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

A ja se naslih da li ce da izbace DLC gde se Elena vraca kao romanticna opcija.
U Witcheru bi bila prosek ovde fem fatal , sta ti je perspektiva.
Ince u teskim okolnostima zene ne poruzne , nema solarijuma i skupe sminke pa su jos lepse plus evolutivna psihologija bi im snazno sugerisala motiv vise da budu dopadljivije .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 17:22   #157
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Dying Light 2 Update 1.2.0 Release Notes




Spoiler za Patch Notes:

Story Progression Fixes

  • All known cases with “Deathloops” eliminated.
  • Fixed blocks in multiple quests – Into The Dark, Assassination, Sophie in The Raid Quest, Hubert in The Only Way Out, Veronika, Nightrunners, The Lost Light, Double Time.
  • Solved problems with safe zones (in-game clock stops, can’t sleep).
Co-op Fixes

  • Stability issues fixed: crashes or black screens in certain situations
  • Numerous story progress blocks fixed
  • Fixed issues with accepting invites
  • Challenges issues fixed: no weapon when inventory full, difficulty balance improved, tools requirements properly handled
  • Fixed co-op parties spawning in distant places
  • Improved/fixed replication of city open world activities: windmills, hanging cages, loot chests, NPC rescue issues
  • Fixed enemies and players falling through the ground in certain situations
  • Several performance drops fixed
Nightrunner Tools Fixes

  • Paraglider and Grappling Hook upgrades can be applied correctly for players that obtained them during cooperative sessions.
  • PK Crossbow reward is correctly given to players in cooperative mode. This fix will prevent new cases from appearing.
Important Combat Improvements

  • Improved Biter behavior during the day. The enemy latches onto the players more frequently which diversifies enemy encounters.
  • Performance of blunt weapons improved to reflect the sense of weight.
  • Improved enemy reaction depending on the type of weapon – to better reflect the weight of the weapon.
  • Human opponents can now block players’ attacks during light hit reaction time.
  • Shortened light hit reactions for human enemies.
New ragdoll’s behaviors.

  • Opponents enter ragdolls more often.
  • Ragdoll works more naturally.
  • Ragdoll behaves differently depending on the used weapon type.
  • Appropriate forces are applied when falling from a height and when hitting different parts of the body while maintaining the force given from the direction of the blow.
  • When a ragdoll collides with its surroundings – the appropriate sound and FXs are played depending on the surface the body falls on.
  • Improved spikes detection. The enemy is now always stamped on the spikes after a hit. Additionally spikes audio feedback is now improved and new FXs were added (displayed based on the body’s physical momentum).
Night Improvements and Balance

  • Howler’s senses range increased.
  • Increased the Howler resistance to range weapons.
  • The chase is triggered when a Howler is hit by a ranged weapon and is still alive.
  • Volatiles come out of hiding spots faster during the chase.
  • Level 4 of the chase is now more difficult.
UI/UX Improvements

  • Survivor Sense now works correctly and can be triggered without any cooldowns after getting hit or performing specific parkour actions.
  • Improvements to the Options Menu information architecture incl. a dedicated Accessibility Tab.
  • Added feature to show, hide or dynamically display Player Health Bar, Item Selector, and Time of Day Indicator.
  • The dynamic setting for Player Health Bar is the new default and hides the bar when the player is at 100% health.
  • The dynamic setting for Item Selector is the new default. The Item Selector becomes visible when in combat and when performing combat actions or using D-Pad.
  • The dynamic setting for the Time of Day Indicator is the new default setting. The Time of Day Indicator becomes visible during day-night transitional periods.
  • All of the widgets that are set Hidden or Dynamic become visible in Extended HUD.
  • Visual Improvements to Player HP and Stamina bars. These elements are lighter and their colors are more neutral.
  • Visual Improvements to the enemies’ stance meter to more clearly indicate its connection to blunt weapons.
Improvements to the Final Boss Fight

  • Fixed an issue where the opponent does not react correctly to other players and does not change behavior that might lead to several glitches during CO-OP play.
  • Alternate opponent behaviors in Phase 2 during CO-OP play.
  • Opponent performs area attacks more frequently during CO-OP sessions.
  • Shortening the narrative scenes between the phases in a boss fight.
  • Boss fight pacing improvements.
Outro Improvements

  • Improvements of the game endings sequences. Added additional end-of-game scenes to better align gameplay and outro scenes.
Technical Improvements

  • Introduced high-performance preset that optimizes the displayed graphics which allows you to play Dying Light 2 on older computers and laptops.
  • PC DX12 cache-related improvements. The game now works smoother upon the first launch.
  • AVX technology is no longer used in the game, improving issues related to a game crashing on the launch.
  • Improvements in outdoor lighting.
  • Improved sun shadows.
  • Also improved spotlight shadows.
  • Improvements to Motion Blur – added intensity and distance blur customization.
Brutality Pack

  • Player hits with sharp weapons are now more precise and allow Players to chop off body parts of opponents and cut them in half more easily (vertically and horizontally).
  • Reworked audio for enemy hit response. Different sounds are played depending on the strength of the hit and the damage the player deals.
  • Blood splats on the ground appear when Player hits the opponent.
  • If a player is close to the enemy during the attacks, the opponent’s blood will splash on the screen.
  • Improved blood effects on enemy bodies after hits.
  • A dead enemy is now interactive and reacts accurately to blows and injuries.
  • A new effect of bloodstains on the enemies’ bodies after hit.
  • Added new blood FXs.

Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2022, 13:13   #158
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.239
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Moze li prvi DL da se igra/predje bez parkour-a? Zapeo sam jos na tutorijalnom delu, jer mi ne leze takve stvari.
Iz prakticno istog razloga nisam daleko dogurao ni u Mirror's edge, iako mi se vizuelno igra svidela.

Poslednja ispravka: Malik Tintilinic (10.3.2022 u 23:13) Razlog: edit: permutovao slova
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2022, 15:44   #159
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Dying Light 2

Pa i ne moze jbg to je i poenta igre da skaces provlacis se trcis penjes se gde drugi ne mogu... mozes ti zombie rokati oruzijem ali imaces misija gde ces morati da se penjes uz litice na radio tornjeve itd... Taj deo u tutorijalu je i mene malo zezao ali prodje se posle par pokusaja posle toga kroz samo igru je lako da se penjes i prolazis dalje..

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MARE GSX R na korisnoj poruci:
Malik Tintilinic (10.3.2022)
Stara 10.3.2022, 15:49   #160
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

ja dvaput igrao i penjanje na toranj mi nikad nije bilo lako, možda jer se plašim visine.. jednom sam i pao sa tornja
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dying Light dex3108 Akcione igre 324 23.4.2020 0:04
FTL (Faster Than Light) player1 Upravljačke simulacije 78 23.1.2020 13:51
Hyper Light Drifter Acanen Akcione igre 20 28.1.2018 1:44
Virtuelni piloti, javite se... Loodi Simulacije vožnje 1360 24.7.2015 15:45
Child of Light James Vega Role-Play 66 1.8.2014 0:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com