Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.4.2013, 22:01   #121
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Mene je razocarala igra nista posebno promijenjeno osim onog sto je najavljeno.Ali to nije ni uradjeno kako treba kao sto je neko uradio i prije
Interace je prelos.
Mada mislim nije razocarala igra vise neka moja ocekivanje su bila prevelika
Primijetio sam i ja da nema dosta jedinica a i gradjevina ,pogotovo onih odbrambenih
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 23:35   #122
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Mene je razocarala igra nista posebno promijenjeno osim onog sto je najavljeno.Ali to nije ni uradjeno kako treba kao sto je neko uradio i prije
Interace je prelos.
Mada mislim nije razocarala igra vise neka moja ocekivanje su bila prevelika
Primijetio sam i ja da nema dosta jedinica a i gradjevina ,pogotovo onih odbrambenih
Kako je interfejs los? Samo pitam posto nisam igrao, a po onome sto vidim i nema neke razlike izmedju prvog i drugog dela na tom polju...
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 23:36   #123
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Pa promijenili su ga dosta na gore ,ne znam kako mislis?Ali meni nikako ne lezi a i vidim da po forumu beta dosta kukaju o tome
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 0:08   #124
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Pa promijenili su ga dosta na gore ,ne znam kako mislis?Ali meni nikako ne lezi a i vidim da po forumu beta dosta kukaju o tome
Pa da, zato i pitam posto vidim dosta smeta ljudima, a po slikama mi interfejs izgleda potpuno isto kao i kod prvog COH-a (sa kojim ja licno nisam imao problema) pa pitam sta toliko smeta...znaci ipak nije isti interfejs koliko izgleda?
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 0:12   #125
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Re: Company of Heroes 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa da, zato i pitam posto vidim dosta smeta ljudima, a po slikama mi interfejs izgleda potpuno isto kao i kod prvog COH-a (sa kojim ja licno nisam imao problema) pa pitam sta toliko smeta...znaci ipak nije isti interfejs koliko izgleda?
Nije ja mislim da ga mijenjaju iz bete u betu

Poslato sa Samsung S3
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
pentraksil (4.4.2013)
Stara 4.4.2013, 0:51   #126
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Probacu ovo malo necu da se istrosim pre vremena.
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 12:02   #127
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Ajd da i ja napisem koju. Odigrao sam jedan mec protiv Al-a i prvi utisci nisu najbolji. Mozda sam ja ocekivao previse ne znam. Sve mi je nekako nepregledno, kamera previse zumirana i ne moze vise da se odalji. Interfejs mozda i nije toliko los nego je potrebno navikavanje. Ono sto mi smeta jesu one jedinice gore u desnom uglu, previse nepregledno, u prvom coh-u je mnogo bolje uradjeno. Kada kreiram tim od nekih jedinica trebalo bi da ih odvoji a to se ne desava tako da je dosta nepregledno. Ne radi mi bas tecno ali i moju kantu je pregazilo vreme ali nadam se boljoj optimizaciji do finalne verzije. Probacu kasnije neki online mec sa drugarom pa videcemo kako to funkcionise

I da imam problem sa teksturama po snegu



kad pomeram kameru sve treperi, a na mapi bez snega moze normalno da se igra, jedino po nekad treperi pri pomeranju kamere. Konfiguracija je sledeca:

CPU: Intel Core2Duo e8400 @ 3.0 GHz
RAM: 3 GB DDR2 Kingstone Hyperx @1066 MHz
GPU: Gainward GeForce 9800gt 512MB

Poslednja ispravka: Dark Phoenix (4.4.2013 u 12:49)
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 14:20   #128
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
opet ja takav utisak nisam stekao sa kecom nego sa coh online koga smo oirtaci i ja przili cirka 7-8 sati dnevno znaci dok ne oslepesmo tamo sam u online mecevima lepo budzio svog avatara i svaka partija je donosila nesto novo......iskreno i sad da vrate taj sistem online meceva odma bi uzeo ovako ne vidim sto su imali onakvu probu koja je po meni bila fantasticna *COH online*,ako ce sad da slome mp....sto kaze @dark phoenix daj da probamo ako valja lako cu se ja vratiti u dane provedene uz coh online!
Potvrđujem sve rečeno za COH online. Igra je bila više nego dobra i mnogo zarazna. Ni ja nisam mogao da stanem i stalno je bilo "samo još jednu partiju"
Igrao sam isto sa burazerom i drugarima i uz team speak to je bila tako jaka kombinacija da je to strašno.
(sećam se noći kad smo doneli kompove kod drugara i celu noć do jutra peglali i onako u bunilu i zaspali sanjajući herojske jedinice iz igre da bi čim bi otvorili oči uz tek skuvanu kafu odigrali prvu jutarnju partiju... )

Ne kažem da je loš bio CoH (to je ustvari ista igra) ali u odnosu na CoH online po meni nije se moglo porediti.
Jednostavno bilo je toliko toga što inače u igri nema, general koji napreduje i ima dodatne sposobnosti, herojske jedinice koje nisu preterano remetile balans a davale njima mogućnost zarade kao i raznovrsne strateške mogućnosti,takmičenje non-stop...što reče kolega koga sam naveo svaka partija je donosila nešto drugačije,jedno novo iskustvo i atmosfera je bila sjajna.

Zašto je to puklo?
Mislim da su im startna očekivanja bila prevelika a nisu imali ni dobre developere da izračunaju malo bolje da mogu da zarađuju više već su nekako pustili to previše za dž da se moglo igrati.
Ko je iole znao da igra igru nije morao da potroši ni evro na igru nije čak bilo ni dovoljno motiva da se plati igra i tu je ležao problem.

Posle su izjavili da je to bila proba ali slagali su 100%, nego su developeri bili nesposobni da izvagaju sve i urade tako da zarađuju dovoljno pa su se uplašili da ne ulete u prevelike gubitke.

Evo i ja potvrđujem kad bi to uveli ponovo taj sistem odmah bi uzeo igru.
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 14:40   #129
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Potvrđujem sve rečeno za COH online. Igra je bila više nego dobra i mnogo zarazna. Ni ja nisam mogao da stanem i stalno je bilo "samo još jednu partiju"
Igrao sam isto sa burazerom i drugarima i uz team speak to je bila tako jaka kombinacija da je to strašno.
(sećam se noći kad smo doneli kompove kod drugara i celu noć do jutra peglali i onako u bunilu i zaspali sanjajući herojske jedinice iz igre da bi čim bi otvorili oči uz tek skuvanu kafu odigrali prvu jutarnju partiju... )

Ne kažem da je loš bio CoH (to je ustvari ista igra) ali u odnosu na CoH online po meni nije se moglo porediti.
Jednostavno bilo je toliko toga što inače u igri nema, general koji napreduje i ima dodatne sposobnosti, herojske jedinice koje nisu preterano remetile balans a davale njima mogućnost zarade kao i raznovrsne strateške mogućnosti,takmičenje non-stop...što reče kolega koga sam naveo svaka partija je donosila nešto drugačije,jedno novo iskustvo i atmosfera je bila sjajna.

Zašto je to puklo?
Mislim da su im startna očekivanja bila prevelika a nisu imali ni dobre developere da izračunaju malo bolje da mogu da zarađuju više već su nekako pustili to previše za dž da se moglo igrati.
Ko je iole znao da igra igru nije morao da potroši ni evro na igru nije čak bilo ni dovoljno motiva da se plati igra i tu je ležao problem.

Posle su izjavili da je to bila proba ali slagali su 100%, nego su developeri bili nesposobni da izvagaju sve i urade tako da zarađuju dovoljno pa su se uplašili da ne ulete u prevelike gubitke.

Evo i ja potvrđujem kad bi to uveli ponovo taj sistem odmah bi uzeo igru.
Ista igra, a ne mogu da se porede? Shvatas li kontradiktornost otkucanog?
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 15:22   #130
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

^ nemoj da zakljucujes molim te ako nisi igrao ne mozes da pricas....isti engine ali drugacije izvodjenje.....imao si neki cilj u igri svaka partija je donosila neke nagrade narocito protiv 20% jacih protivnika...ih samo kad se setim.....
ali da kazem nesto o beti odigrah 5 partija i nisam zadovoljan prvo i najgore sto su mogli da mi urade jeste sto su artiljeriju upropastili..da pojasnim ranije kad pozovem artiljeriju sa amerima ili bilo koji bombard tresao se ekran gruvalo ko da je rat u mojoj sobi i sve je letelo(parcici,ljudi,topovi,zgrade) sad se pojavi plamicak i to je to za srce su me ujjeli!!!!interface je nepregledan skroz a sto su onemogucili bilo kakvo stekanje to su isto upropastili naime ranije kad smo igrali znalo se najcesce smo igrali 3na3 ili 4na4 i uvek se znalo ko sta radi moj zadatak je recimo bio da postavim outposte na sve resurse i da ih ogradim zicom i sendbegovima sad je to prakticno unisteno pocevsi od toga da nece da mi postavi outpost na nekim resursima pa do neke zice koja pri tom izgleda kranje morbidno ko da pravim poligon za vezbe a ne granicu za pesadiju i tako je izgubljen takticki deo po meni samim tim sto sam morao da ogradjujem oni su morali da cekaju do nekog tenkica ili inzinjeri da se smaraju i seku zicu gde ih ja sacekam mitraljezom i naravno minama.....od novih stvari podrzavam oluju mada ne utice na vozila vozila pice samo ne vidim di idem a pesadija jedino tad ima ogranicen vidik inace ostalo nije promenjeno sto se tog true sighta ili kako je vec nazvan tice....sto se tice leda prvu partiju sam odigrao samo zbog toga na mapi sa rekom po sredini i cekao da krenu preko reke kad su krenuli boga oca sam ispalio led se lomio nista nije puklo niti propalo unutra(tu ukljucujem i tenkove koje su imali).....jos da dodam ruje imaju tako lose organizovane gradjevine da je to ocaj zivi(odnosno jedinice koje se prave unutar gradjevina) i da zasto svi dolaze sa nekog pointa ko da narucujem pojacanja kao u predhodnim igricama a ne iz mesta gde se regrutuju! malo su zeznuli odlicnu igricu racunam ovo je tek beta pa ima prostora da se popravi sto sta ali opet ako igrica izlazi u junu kako je negde pricano onda ne znam koliko toga jos moze da se promeni!
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 15:40   #131
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
^ nemoj da zakljucujes molim te ako nisi igrao ne mozes da pricas....isti engine ali drugacije izvodjenje.....imao si neki cilj u igri svaka partija je donosila neke nagrade narocito protiv 20% jacih protivnika...ih samo kad se setim.....
Ovo su RPG elementi. Igra je imala totalno drugi koncept. Ne, nije ista igra ma sta ti pricao (ljuti se koliko hoces, ali to su cinjenice).

P.S. NHF, naravno
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 16:00   #132
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

@dulezmaj
Kod mene artiljerija gruva samo tako, leti sve na sve strane,pucaj iz nekog veceg topa . Led takodje puca dosta lako,pogotovo od artiljerije, nemam pojma o cemu pricas. Cak sta vise za tezim tenkovima se javljaju prsline u ledu, pa mislim da ni ne smeju da se vrate istim putem. Tako je jedan panter potonuo mom protivniku.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 16:05   #133
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

ajd da jos nesto ubacim sad sam odzidzio jos jednu ne mogu da napravim machine gun nest boze me sacuvaj el ima jos nesto da su izbacili??ubacili malo kozmetike tipa drveca gore,sneg dubok pa pesadija sporije hoda,puca led ali brate ubili neke elemente koji su bili vrhunski cisto da poredimo evo pustite sve po strani ali sto mi unistise artiljeriju???
dzbuuuuuu

ovo me boli vise od svega posto sam artiljeriju koristio ko manijak!!!!!
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 16:08   #134
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
ajd da jos nesto ubacim sad sam odzidzio jos jednu ne mogu da napravim machine gun nest boze me sacuvaj
Nemci mogu da naprave rov, pa u njega stavis MG.

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
pa do neke zice koja pri tom izgleda kranje morbidno ko da pravim poligon za vezbe a ne granicu za pesadiju
Rusi prave takvu, Nemci prave tu iz prvog dela.

Poslednja ispravka: Bascelik (4.4.2013 u 17:18)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 21:56   #135
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Posle jos par partija igra mi se dopada sve vise i vise . Treba malo da se navikne na ceo interfejs i nove fazone ali je jako obecavajuca. Kada se srede svi bagovi i jos malo optimizuje bice bombona.

A one problemcice sa teksturama sam resio novim driverima za grafu
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2013, 11:37   #136
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Panzer General kaže: Pregled poruke
Ista igra, a ne mogu da se porede? Shvatas li kontradiktornost otkucanog?
A ti si baš toliki bukvalista?
Naravno da se porede, upravo to radimo ali CoH online je neuporedivo bio bolji
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2013, 13:02   #137
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
A ti si baš toliki bukvalista?
Naravno da se porede, upravo to radimo ali CoH online je neuporedivo bio bolji
Individualno vidjenje je da li je nesto bolje ili nije. Meni npr. nije bio bolji (iako ga nisam igrao, video sam kako izgleda, koi je koncept i kako funkcionise).

CoH je dobio silne nagrade (pogledaj na sajtu) za najbolju igru (od strane mnogih anketa, cinioca itd), dok CoH online, dok je ziveo, nije imao narocito znacajniju pozitivnu kritiku. Doduse, nije imao ni negativnu.

Meni ovo nije za poredjenje. Tehnicki receno, to bi bilo kao kada bi poredio full arkadu Need For Speed: Most Wanted sa jednom ozbiljnom igrom i skoro simulacijom Need For Speed: Porshe Unleshed.

A pitanje sta je kome bolje....pa znas kako kazu "beauty is in the eye of beholder"
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2013, 12:17   #138
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Naravno da CoHo nije dobio nagrade kad je to bilo korišćenje istog engina i iste igre na jedan drugi način a pri tome ta igra je već bila poprilično stara.

I naravno da je CoH dobio nagrade ali to je bilo kada je izašao pa je to bilo nešto novo i imala je igra za to vreme fenomenalnu grafiku i uz to sistem skupljanja resursa je izbacio mikromenadžment što je od tada postao trend.

A i te nagrade su znaš šta...da ti ne kažem sada ali recimo blaže rečeno kad promovišeš novu igru platiš dobro i oni izaberu baš tvoju za nagradu

I dan danas ima veliki broj ljubitelja CoHo i potpisali su nekoliko peticija da se vrati igra ali su ovi odbili i rekli izričito da se to neće dogoditi.

Pazi sad u pitanju je isti engine i skoro pa ista igra ali oni traže CoHo a ne original CoH u nekoj novoj verziji.
Ima nešto u tome...
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 21:30   #139
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Naravno da CoHo nije dobio nagrade kad je to bilo korišćenje istog engina i iste igre na jedan drugi način a pri tome ta igra je već bila poprilično stara.

I naravno da je CoH dobio nagrade ali to je bilo kada je izašao pa je to bilo nešto novo i imala je igra za to vreme fenomenalnu grafiku i uz to sistem skupljanja resursa je izbacio mikromenadžment što je od tada postao trend.

A i te nagrade su znaš šta...da ti ne kažem sada ali recimo blaže rečeno kad promovišeš novu igru platiš dobro i oni izaberu baš tvoju za nagradu

I dan danas ima veliki broj ljubitelja CoHo i potpisali su nekoliko peticija da se vrati igra ali su ovi odbili i rekli izričito da se to neće dogoditi.

Pazi sad u pitanju je isti engine i skoro pa ista igra ali oni traže CoHo a ne original CoH u nekoj novoj verziji.
Ima nešto u tome...
Sve to sto si ti otkucao je tacno u manjoj ili vecoj meri. Poenta je da mi ne pricamo o istoj igri. Da li se nekome manje ili vise svidja jedna ili druga je totalno druga stvar. Ono sto ja govorim je da nisu iste igre, da ne mozes u isti kos da stavis obe igre i da kazes to je isto, naprotiv.

Samo to...i nista vise
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 16:11   #140
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Panther does the Ice :)
:P

:)

Poslednja ispravka: Bascelik (9.4.2013 u 22:41)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (9.4.2013), Isko (9.4.2013), pentraksil (9.4.2013), perablenta (9.4.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bundle, campaign, company, heroes, red army, rts, ww2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes II OrthodoxBabec Strateške igre 5 4.8.2011 17:18
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Company of Heroes Online Zemunelo Mrežne igre 20 7.2.2011 13:36
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
Veliki Problem Company of Heroes lan AcMilan91 Mrežne igre 5 21.9.2008 1:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com