Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.12.2017, 1:03   #1
zexxxx
Član
 
Član od: 4.10.2011.
Poruke: 353
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 17 puta na 17 poruka
Određen forumom preporuka za stampac

Potrebna mi je preporuka za stampac do 15.000 dinara.
Bitno mi je da bude u boji, da ima ciss sistem za punjenje i najbitnije od svega, da se glava ne zapekne posle nedelju dana ne koriscenja posto ga ne planiram korisiti svakodnevno. Jednom u nedelju dana ili dve nedelje treba da ostampam nekoliko slika i to je to.

Imao sam stari Canin Pixma IP4500 koji se radio savrseno dok se koristio svaki dan ali cim sam jednom prestao da ga koristim jedno dve nedelje, jednostavno nije mi trebao, glava se zapekla. Odneo sam ga u servis, otpekli su mi glavu i posle nedelju dana ne koriscenja se opet zapekla pa sam ga prodao za neke sitne pare nekom coveku za delove.

Sad koliko sam cuo kod novih stampaca nije slucaj da se glava brzo zapekne, da moze dugo stajati nekoriscen stmpac.
zexxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Preporuka za am2+ hladnjak? Dusan. Overklok 3 24.2.2014 13:23
Preporuka za stampac hogar_strashni Ostale komponente 9 22.2.2013 15:27
Preporuka za zvučnike do 50 evra nikola25 ŠDK - Zvuk na računaru 7 22.9.2012 21:29
Multifunkcionalni uredjaj ili stampac za A3 format Rolle ŠDK - Ostale komponente 0 30.3.2012 12:27
Continous Ink Supply System- Ima li neko iskustva i preporuka? makiem Ostale komponente 1 15.3.2012 9:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com