Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.10.2011, 3:45   #1
stefan1988
Novi član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa Intel Centrino Wireless 1000 karticom

Pre nekoliko dana dobih svoj Dell XPS 15 laptop sa Intel Centrino Wireless 1000 karticom, i sve bese divno i bajno, ali medjutim. Dva dana je wireless kartica radila besprekorno, a onda samo odjednom pocela da pravi probleme kako nema pristupa internetu (moram da napomenem da ostali racunari u kuci nemaju nikakvih problema sa kucnom wireless knekcijom i pristupom internetu), na kraju je doslo do toga da cak ne moze ni da se konektuje na kucnu mrezu. U menadzeru vidim druge konekcije pa i moju kucnu ali ne mogu da joj pristupim (druge mreze su zasticene tako da ne mogu da utvrdim da li ima problem samo sa ovom konekcijom). Deinstalirao sam drajvere, skinuo najnovije koji postoje trenutno, ali i dalje je sve isto. Ukoliko neko zna kako mogu da resim ovaj problem ili je imao slicnih problema molio bih ga da mi pomogne.
stefan1988 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa USB wireless antenom u BackTrack 5 Feniks Slobodni softver 0 30.6.2011 17:22
Problem sa tv karticom Joca_Jox Kvarovi 3 24.1.2010 1:37
Problem sa wireless karticom TP-Link stillWuNS Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 4.1.2010 13:13
Problem sa memorijskom karticom Marko069 Kvarovi 2 6.8.2009 20:12
Card Locked - Problem sa mem. karticom... Željko Nosači podataka 2 9.9.2007 13:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com