Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Tableti i e-readeri

Tableti i e-readeri Tablet računari i e-readeri

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2013, 21:47   #1
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Exclamation OneTab XST2 POTREBNA POMOĆ

Pozdrav, imam OneTab XST2 tablet i potrebna mi je pomoć.
Izgleda identično ovom sa linka, tu je i specifikacija. Na njemu je Android 2.1 sa švapskim podešavanjima i nekom njihovom alternativnom verzijom "marketa" koji nije Google-ov nego njemački, i cijene aplikacija su u eurima.

Nijedna aplikacija ne može da se instalira, treba ga rutovati. Problem je sljedeći: tablet nema volume down tipku što se vidi sa slike, i ne znam kako da ga resetujem (hard reset je potreban da bih vratio fabrička podešavanja).

Želim ga rutovati a ne znam kako - rutovao sam telefone dosad putem Super One Click aplikacije i sve je teklo glatko, a ovo s tabletom neće.

Ne znam ni koji je stabilan ROM za njega, svakom nešto fali, da li kamera, WiFi ili podrška za Google market.

Bez marketa, wifi-ja i kamere ovaj tablet nema svrhu, pa vas molim da mi pomognete.

Šta sam dosad našao: OVO ali se bojim da ga ne brickujem, i ne znam koji od 4 ROM-a da skinem (vidite linkove u prvom postu, ima nešto STANDARD i LITE a ne znam koja je moja verzija za taj tablet i šta da skinem).

Engleski mi nije problem, ali njemački jezik ipak jeste. Našao sam google user grupu na njemačkom, i kad pokušam sa google translate rezultati su blago rečeno smiješni i niko nema linkove do ROM-ova.

Da li je moguće instalirati Cyanogenmod na ovaj tablet, kako da ga rootujem, gdje su ROM-ovi za njega i kako da uradim hard reset? Molim za pomoć, iznervirao sam se do krajnjih granica. Hvala.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
pomoć, root, tablet, uputstvo

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Potrebna pomoć oko wirelessa LoneWolf Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 29.4.2012 11:05
Potrebna pomoć u vezi instalacije [UBUNTU] koaKsi Slobodni softver 23 25.12.2011 0:36
Potrebna pomoć u vezi novog HDD-a :-( Fatamorgana ŠDK - Nosači podataka 17 12.12.2011 17:13
Potrebna pomoć oko izbora PC komponenti. NSadian Šta da kupim? 14 15.1.2009 13:54
XML SlideShow i ActionScript Greska - potrebna pomoć Boris Zegarac Flash 3 24.1.2008 15:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com