Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.2.2014, 19:14   #21
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Citat:
Vivax spada u jednog od najboljih regionalnih brendova kada je u pitanju elektronika. Od veoma jeftinih a moćnih tableta sa IPS ekranima pa sve do novih LED serija televizora koji polako počinju da oduševljavaju kako dizajnom tako i kvalitetom prikaza. Jedan takav je i 32S50X model 32" dijagonale sa LED pozadinskim osvetljenjem.
U pitanju je HD Ready televizor sa velikim brojem konekcija, podrškom za VESA Mount, odličnim panelom sa malim odzivom i veoma dobrom multimedijalnom podrškom (USB).
Čak tri HDMI konektora su ugrađena na zadnji deo TV-a, a pored njih pronaći ćete kompozitne,komponentne kao i PC konektore. TV takođe dolazi i sa naprednim softverskim podešavanjem osvetljenja koji u Auto režimu prepušta procesoru za obradu slike kontrolu nad dinamičkim kontrastom. Dinamičko prilagođavanje sjajno je odrađeno a kvalitetom prikaza bićete izuzetno zadovoljni.
http://pcpractic.rs/proizvodi/lcd-i-...hd-readydvb-tc
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 4:50   #22
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Napokon zavrsena agonija kupovine,
prvo sam na brzinu u tehnomaniji kupio "VOX 32881 ultra slim" i nisam bio zadovoljan, neravnomerno osvetljenje panela, losa slika i ugao vidljivosti katastrofalan, jedino sto lepo izgleda, na sve to nisu mi dostavili no vec mi je stgao koriscen...
reklamirao i posalju mi drugi isti, dostavljaci predamnom otpakuju i na tom drugom vidim tragove koriscenja, prasnjav a izvadjen iz kao neoptpakovane kutije, otisci prstiju po panelu, izgrebano na mestu za kacenje postolja, otpakovane kesice za daljinski i papire, bez razmisljanja vratim i ponovo reklamiram...
stigne treci put, ista prica, koriscen i to u jos gorem stanju...
nazovem reklamacije i svasta im kazem ljut ko ris, oni kao u cudu i zbunjeni...
predlozim da licno odem u njihove radnje, da proberem komad iz magacina pa da im javim sta sam izabrao da mi bas tu izabranu kutiju donesu, oni se sloze sa tom idejom...
Krenem u akciju, ali u medjuvremenu odlucim da ne trazim VOX vec Toshiba, TCL ili Blaupunkt isto 32".
Prodavac mi na njihovom magacinskom spisku pokaze da Tosiba ima dosta na servisu a da Blaupunkta i TCLa nema na servisu, stim sto imaju samo 2 komada TCL u svim njihovim radnjama...
Odlucim se ipak za "Blaupunkt" donese prodavac iz magacina, otvori kutiju, vidim sve novo ne korisceno (bar mi tako deluje i jos mirise na novo...) posle mog detaljnog zagledanja, zalepimo kutiju i obelezimo, to mi naravno dostave sledeci dan a VOX im vratim.
Evo par dana kako je ukljucen, lepa i cista slika, prirodne boje, panel savrseno osvetljen (unifoemisan) jako sam zadovoljan za sada, videcemo kako ce da se pokaze na duzi period... nema neke bog zna kakve dodatne funkcije, ali ja sam ionako prvenstveno razmisljao da to na prvom mestu bude TV. a sve preko toga je plus...
Inace model je "Blaupunkt" 32/112J-GB TV LED 32" cena mu je 29999din.
Hvala svima koji su mi davali savete. Pozdrav!
Zoranb007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 15:05   #23
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Fox i Vox su uglavnom krsevi sa gomilom reklamacija.
Negde sam priocitao da Vivax stavlja starije Samsung panele,e sad koliko je to istina,pitanje je.
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku yhaker na korisnoj poruci:
Howard1 (19.2.2014)
Stara 16.2.2014, 17:17   #24
wladimir98se
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Poruke: 166
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 43 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Mislim da se Fox i Vox najvise i prodaju u cenovnom rangu do 30 000 dinara pa zato i ima najvise reklamacija. Kao sto se verovatno i Toshiba mnogo bolje i vise prodaje nego TCL i Blaupunkt pa je zato i ima vise na servisu. Da bi neko mogao da kaze koji su televizori krsevi koji se najvise kvare treba da ima detaljnu statistiku o broju prodatih i pokvarenih primeraka, a tu statistiku ne verujem da bilo ko od nas ima. Takodje ne bih previse verovao recenzijama sa internet prodavnica koje iste te televizore prodaju, normalno je da hvale svoju robu
wladimir98se je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 17:29   #25
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Citat:
wladimir98se kaže: Pregled poruke
Mislim da se Fox i Vox najvise i prodaju u cenovnom rangu do 30 000 dinara pa zato i ima najvise reklamacija. Kao sto se verovatno i Toshiba mnogo bolje i vise prodaje nego TCL i Blaupunkt pa je zato i ima vise na servisu. Da bi neko mogao da kaze koji su televizori krsevi koji se najvise kvare treba da ima detaljnu statistiku o broju prodatih i pokvarenih primeraka, a tu statistiku ne verujem da bilo ko od nas ima. Takodje ne bih previse verovao recenzijama sa internet prodavnica koje iste te televizore prodaju, normalno je da hvale svoju robu
To je tacno, ali opet mi nekako bolje zvuci Blaupunkt nego Vox, Fox i slicno...
Zoranb007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 17:48   #26
wladimir98se
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Poruke: 166
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 43 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Jeste Blaupunkt zvuci nekako nemacki a Vox i Fox vise kineski
wladimir98se je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 18:46   #27
el_corona
Starosedelac
 
Član od: 23.1.2008.
Poruke: 1.427
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 366 puta na 331 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Blaupunkt je bio simbol kvaliteta nekada i Grundig takodje. Upravo sad rasturih jedan automobilski Blaupunkt radio, kako je samo elektronika odradjena profi.

I ja sam procitao, davno bese, da Vivax ili Vox ugradjuju panele od Samsunga... ali i neke delove iz Turske, verovatno Vox šuruje sa Turcima.
el_corona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 18:53   #28
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Za Blaupunkt ne znam,ali Grundig se i dalje prodaje i reklamira u Nemackoj,tako da verovatno nije los.
https://www.youtube.com/watch?v=iUEjts4A3UE

Vidim da i Balupunkt kupuju u EU,ajd neko da nadje Vox i Fox van Balkana.Inace imam Fox elektricni sporet proizveden je u Turskoj,a kvalitet je nula.
https://www.youtube.com/watch?v=nfzzooLDjo0
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 19:49   #29
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Ne pričam o kvalitetu, već o poreklu, pa ne ubijajte glasnika (nije ovo Sparta, molim vas) .

Na sajtu WinWina među komentarima o raznim TVima (tražio moj drug jedan za male pare pa ....) naleteo sam na ovaj komentar i kopirao ga, pa ako lažu, lažem i ja vas na veliko.

Citat:

Postovani Milose i Win Win Milane, VOX je srpski brend, sto se tice vlasnistva. Sto se pak tice zemlje porekla, VOX televizore i komplatnu belu tehniku prizvodi renomirana Vestel grupa (Turska), fabrika koja pored VOX televizora proizvodi i Philips i Toshiba televizore, i kompletan asortiman VOX bele tehnike (ves i sudomasine, frizidere, zamrzivace i td). Kategorije VOX uredjaja koje se prozivode u Kini su VOX klime (AUX fabrika), kao i VOX usisivaci, radijatori i grejalice. Nadam se da sam zadovoljio odgovorom obe strane. S postovanjem Dragan Koprivica sales manager ERG d.o.o. Katanić Sokak 79 22310 Šimanovci - Serbia tel: +381 22 40 87 00 mob: 064/ 659 34 16 fax: +381 22 40 87 11 e-mail: dragan.koprivica@voxelectronics.com web: http://www.voxelectronics.com
Mislim i da je na Benchu neko pomenuo da u ovim modelima je prošlogodišnji (šta god to značilo danas na početku godine, verovatno pretprošlogodišnji) panel iz Samsunga, a da je elektronika kineska serijska koja je u mnogim TVima. Da se prodaju mnogo i da imaju relatvno mali povratak na reklamacije (procentualno prema broju prodatih). Koliko je to tačno, nemam pojma ali da navedemo. Dakle, to vam je neki osnov priče.

Ostatak je verovatno poznat sa naših terena, čista srpska glupost i još veća pohlepa. Imaš kao i uvek reklamacija, te reklamacije idu nazad u firmu, oni unajme njih xx da to poprave, plaćeni minimalno, oni srede i upakuju. Naravno, zaborave da to lepo obrišu i sl. I naravno, umesto da se oni ponude kao refurbished učini se ono poznato srpsko glupiranje i proglase se novim. I to bi verovatno prošlo kod mnogih, ali ponekad nalete na nekog ko što je Zoki i eto. Verovatno, da odrade posao poštenije, ne bi imali toliki profit, ali bi imali dobar glas i sigurno bi prodali i te refurbished modele, mada po manjim cenama. I ta roba ima svoje kupce i ne bi bili baš na velikom gubitku. Sad, dalja špekulacija bi verovato išla ovim putem: pošto su sada zastupljeni stari modeli, a pojavljuju se novi modeli sa DVB T2 podrškom, koji će najverovatnije biti jedino što će prodavati uskoro. Razlog je što po skoro istoj ceni dobijate ono što nama treba a to je T2, i ko je lud da uzme nešto drugo. Tako da sad treba prodati zalihe koje postoje, a maksimizirati profit. I to opet vodi onoj gluposti od gore. Kažem spekulacije sa moje strane. A to znači da sada nije baš najbolje vreme nabavke dotičnih.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
wladimir98se (16.2.2014)
Stara 16.2.2014, 21:10   #30
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Video sam Vox frizider i mogu reci da je boljeg kvaliteta nego Gorenje koji imam.A Fox je tesko djubre.

Ipak mislim da je Vivax bolji a TCL necu ni da komentarisem jer je renomirana firma.

Poslednja ispravka: yhaker (16.2.2014 u 21:17)
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 22:07   #31
JohnnyB
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 213
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Evo, ja samo da pohvalim Vox koji je toliok pljuvan. Imam Vox 32950 3D i za sada sam izuzetno zadovoljan. Kupljen u Tehnomaniji za 30k i dobio još i DVB-T2 tuner na poklon. Svi Vox modeli dolaze sa 3 godine garancije i nosačem za zid. Jedina mana ovom mom, ali s tim sam se pomirio kad sam kupovao, je malo osveženje od 50Hz. Pošto sam ga uzeo samo za gledanje filmova, to uopšte nije problem. Primeti se mali ghosting kad ga povežem na komp i pustim neke brze igre, ali generalno nije kupljen zbog toga pa ne žalim. Slika je super, 3D je odličan, bukvalno sve čita sa USB-a... Samo da dodam, jer znam da je to mnogima važno, daljinski je vrh.
JohnnyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 22:39   #32
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Evo vidim u Evropi se prodaje Hyundai i Daewoo kojeg ima i kod nas.
https://www.youtube.com/watch?v=YsWV-LdNhbs

https://www.youtube.com/watch?v=EpnWhO4jhR0

Poslednja ispravka: yhaker (16.2.2014 u 22:47)
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2014, 6:19   #33
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Sve je igranka bez kraja... muka je sto u nasoj zemlji kupac mora za svoje pare da zulja mozak i trosi dragoceno vreme i zivce istrazujuci kako nesto da kupi a da ne bude prevaren od strane trgovaca... umesto da lepo platis i dobijes bas to sto trazis...
Nekada su marke na TV aparatima oznacavale bolji ili losiji kvalitet, pa kupis to sto mozes ili koliko hoces da platis, ali si bar znao sta si uzeo i nije ti krivo...

Eto ja uzeh ovaj Blaupunkt i lepo radi, nemam zamerku, ali opet ko zna sta je ispod plastike, mozda je repariran, mozda prepakovan, popravljan pa ponovo spakovan u kartonsku kutiju, i ko zna sta jos... to su misterije bez granica...
Zoranb007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2014, 12:53   #34
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Misterije bez granica ..... Ne bih rekao. Rekao bi banditizam naših "biznismena" i nereagovanje države koja bi to trebala da sankcioniše. Da se sankcioniše, znali bi brzo ko je tu šta radio, i šta kupujemo. Realno gledano, u normalnim uslovima, ti bi znao da kad kupuješ onaj gore Vox to je prošlogodišnja tehnologija i da je plaćaš prema tome, jeftinije. Jest, nema sve što i recimo Samsung. Ali to bi bilo to i ti bi odlučivao sam da li si spreman da platiš to više.

Po onome što sam naleteo na netu, velika većina ljudi koji kritikuju pomenuti Vox nije imalo sa njim dodira. Uglavnom preporučuju modele koji imaju jedno 50% veću cenu. Oni koji su ih kupili, uglavnom daju podatke koji daje recimo JohnnyB, dakle, sasvim OK za cenu koju traži, kvalitet je dobar, prikaz dobar za TV programe i gledanje video produkcije, minimalan gosting. Kome terba jeftin model, a danas nema previše para, Vox kreće od nekih 27.000 dinara. T2 model je nekih 1000 dinara više. Najjeftiniji Samsung kreće od 35.000 bez T2. Najjeftinija Vox 39ka je 38.000 dinara. Dakle, izbor za veliku većinu je otprilike da li da uštedi 8-10.000 dinara uz prihvatanje nemih mana, ili da doda maksimum 3.000 dinara za primetno veću dijagonalu (ako i toliko bude doplata). Ili da se odluči za najjeftiniji Samsung za nešto bolje performanse. Verovatno je slična priča i oko ostalih jeftinih brendova. U svakom slučaju, kupcu nije lako.

Ono što sigurno mora da se uradi je da se lično pogleda izbor. Dakle, dobar dan, da vidimo, može li se pustiti ovo ili ono, videti uglove gledanja, pogledati kvalitet izrade. Po mogućnosti lično preuzeti model, otvoriti ga na licu mesta i proveriti da li je to to i da li ima mana ili ne, da se na licu mesta otklone svi problemi i nedoumice i izbegne kasnije gubljenje vreena i živaca. Nema tu sramote, vi plaćate, vi imate pravo na to, vi diktirate uslove ne oni. Bez kupovine mačke u džaku.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
JohnnyB (17.2.2014)
Stara 17.2.2014, 21:46   #35
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Citat:
Jeftin , dovoljno veliki , super slika kada se pusti BlueRay snimak sa kompa
Slika sa kablovske je losa , na pojedinim kanalima boje su uzas , DVX filmovi u kockicama, hoce da zuji...

Iskreno ne znam kako je kod ostalih televizora ovog ranga , kada gledate kablovsku,ali kod mene su boje na vecini kanala katastrofa - jako zute ili jako crvene ( ne moze se podesiti u podesavanjima,jer je razlicito za svaki kanal ). Kontrast je bledunjav ili prejak ( nisam uspela da namestim kako treba ). Kada se pusti film sa kompa 2-3 GB slika je onako... Vide se kockice i nije nesto za gledanje ... Ali ako cete svaki put skidati Blue Ray rip od 15 i vishe GB onda je sve ok. U tom slucaju slika je cista i boje su normalne i lepe. Zakljucak : Ili je jednostavno los SBB prijem ili TV ima malo pixela i to je jako uopcava, sem u slucaju kvalitetnijih snimaka. Sve u svemu nije los za te pare,ali moja preporuka je skupiti jos koju hiljadu i kupiti bolji. Ako bas nemate novca , javite se ,ja cu moj da prodam za 20.000 din. ( nov , tek kupljen - naravno sa Kim Tec-ovom garancijom ) ^_^
http://www.itsvet.com/proizvod/vivax...nitor/122/4666

Kakv je ovaj Colossus kad diksutujemo o jeftinim televizorima?
http://www.tehnoms.rs/televizori/col...ST009082.html#
http://www.colossus.rs/informacije/o-nama/

Zanimljivo da Fuego za male pare nudi i osvezavanje od 100Hz.
http://www.dsmarket.rs/led-televizor...?keyword=fuego

Poslednja ispravka: yhaker (17.2.2014 u 22:23)
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2014, 3:35   #36
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Taj sto kaze u citatu, da su mu razlicite boje na razlicitim kanalima tu nema pomoci, ta bi razlika sigurno na svakom modelu TVa bila uocljiva, jer zavisi od setapa TV stanice, a jos vise od coveka koji prebacuje film za emitovanje, a po televizijskim stanicama radi kurta i murta, po obicaju ili nemaju pojma o poslu koji rade ili jednostavno odradjuju svoj posao...
kao sto mi kod kuce podesavamo parametre za gledanje, tako i oni po televizijama podesavaju kakva ce slika da ode prema gledaocima, i tako svaka stanica za sebe... a posebna je prica kakvi snimci stizu njima na TV stanice, pa nam onda to proslede...
Strani kanali su tu i tamo uskladjeni sa bojama i kvalitetom slike, valjda se drze nekog propisanog standarda, ali zato je na nasim tv stanicama raspad... isto vazi i za jacinu zvuka, kod nas je obicaj da dosadne reklame u sred filmova probiju bubne opne koliko ih pojacaju, i onda mora da se smanji pa kada prodju reklame i pocne film opet pojacavaj... dok na stranim kanalima tih iznenadnih prepadanja skoro da nema...
Zoranb007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2014, 23:26   #37
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Vidim da Grundig pripada turskom Beku i nije loseg kvaliteta,ciji je ovaj Fuego,nikako da nadjem podatak?
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2014, 23:34   #38
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Citat:
yhaker kaže: Pregled poruke
Vidim da Grundig pripada turskom Beku i nije loseg kvaliteta,ciji je ovaj Fuego,nikako da nadjem podatak?
Fuego je spanski koliko znam,imam kuci njihov debeli televizor vec dugi niz godina, dobro radi
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2014, 0:09   #39
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Nikako da vidim neki njihov tv u EU,vidim na youtube ima dosta video materijala iz celog sveta o TCL-u.
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2014, 1:48   #40
Howard1
Član
 
Član od: 31.3.2013.
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Poruke: 319
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 45 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Citat:
yhaker kaže: Pregled poruke
Fox i Vox su uglavnom krsevi sa gomilom reklamacija.
Negde sam priocitao da Vivax stavlja starije Samsung panele,e sad koliko je to istina,pitanje je.
Fox, Vox, Vivax, Quadro itd...... su mi marke omiljene jer mi je pun servis tih LCD televizora i ja da nema njih ne znam kako bi zaradjivao . Radi se o klasicnim kineskim televizorima, jeftinog kvaliteta i delova koji ja ne bi ugradio nikada. Ploce su lose, delovi vitalni bez hladnjaka i zato sve to otkaze posle garancije. Sto se tice ovih malo boljih televizora Samsung, LG, Grundig, Philips, Blaupunkt itd... u njih se ubacuju Turski delovi sa Vestel plocama (mislim na ploce od bakropertinaksa a ima ih svega 4-5 u svakom televizoru) koje su daleko kvalitetnije od Kineza i to je za sada dobra kupovina. Kada su nam posle originalnih Nemackih televizora dolazili Turci, svi majstori su bili nezadovoljni sa Turskim delovima i televizorima. Posle Turskih televizora na trziste stupaju Kineski televizori pa sad majstori ove Turske dizu u nebesa . Eeeee da se vratimo na pricu, najbolje kupovina jesu pravi Japanski televizori ali ih treba naci kod nas, jako su retki ali i nasi uvoznici izbegavaju da ih uvoze zbog cene a kvalitet im je zaista vrhunski i ne pamtim kada sam poslednji put u servisu imao neku Toshibu, Hitachi ili slican Japanski TV.
Howard1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Howard1 na korisnoj poruci:
Danpil (20.2.2014), yhaker (19.2.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Razgovori o fotografiji • Kako do boljeg snimka, do uspešnijeg rada Simke Fotografija 219 10.9.2014 17:14
Google Chrome- Faster way to browse the web (do it, do it, do it please, do it...) dzangrizalo Internet tehnologije 20 23.4.2012 17:39
Netbook do 30000din. B@NE ŠDK - Prenosni računari 6 17.7.2009 0:05
Net do 150 kbps, i do 500 dinara? Axsusill Internet usluge 4 3.11.2008 19:33
Parčence duše - prateća tema uz: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858 Simke Brbljaonica 392 1.6.2008 23:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com