![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 37 puta na 29 poruka
|
vec duze vreme planiram da kupim neki laptop i uvek iskrsne nesto sto me dobro natera da razmislim!trudim se da pratim sve po tom pitanju: i casopise i sajtove posvecene tome,cak i one reklame iz novina iz Idea-e i ostalih *****a...
naime,pre svega zelim sto vise misljenja i pomoci pre kupovine,jer zelim da izvucem maksimum iz kinte koju dajem za notebook.na kraju krajeva,nisam nasao pare na ulici,a sto je jos gore,dobio sam nekih 500e za "freeride",pa ne bih da zalim posle sto nikoga nisam pitao za koristan savet pre kupovine! najbitnija stvar je za sta mi je potreban notebook,je li...da budem iskren koristio bih ga za sve pomalo!po profesiji sam inzenjer i to podrazumeva koriscenje adekvatnih programa.takodje volim da odigram poneku kvalitetnu igricu (FPS-ovi kao Quake 4,pa i ovaj novi superrevolucionarni BioShock ![]() ![]() i RTS-ovi,kao Tiberium Wars) uglavnom,ali prema multimediji nemam nekih preteranih zahteva,sem da slusam muziku i gledam neki film.posto sam i muzicar,voleo bih da radim i sa programima za obradu zvuka po mogucstvu! naravno,udobnost u radu se podrazumeva i iskljucivo bih radio na XP-u ili Visti.e sada...znam da je smesno da pocinjem sa "zeleo bih,bla,bla,bla..."ali ko ga j... dakle,zeleo bih da bude istrajan sto je vise moguce,ali neka se vremenom zrtvuju igrice mogu da podnesem samo i CS 1.6 online![]() e ovo je sada jako bitna stvar,a niko do sada nije znao da mi je lepo objasni:sta ce biti sa donosenjem zakona o smanjenju poreske stope sa 18% na 8% na informaticku opremu?kada ce to biti?da li vredi cekati jos koji mesec,ne bi li se ovo jasno definisalo?znam da su to objasnjavali u proslom broju SK-a,kao uvod,ali mi i dalje nista nije jasno! ![]() zeleo bih da izbegnem integrisanu grafiku sto je vise moguce,pogotovo nesrecne Intelove cipove,kao i acerove masine,jer imaju ocajan kvalitet izrade (krcka plastika)...dobro,ovo poslednje moze da se podnese,ali bez Intela,please neka ima i 56k modem i WLAN (bitne stvari za mene),a ostalo prepustam vama jaaako pozeljan je neki dvojezgarni procesor ![]() eh da...meni se najvise svidjaju Asusi,Toshibe,FS,MSI-i,HP-ovi! i na kraju da napomenem da,ako je potrebno,mogu da zategnem za nekih sto evra vise,maksimum!![]() hvala unapred
|
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Pomoc oko kupovine laptopa... | Bokile | Šta da kupim? | 1 | 24.7.2007 17:08 |
| Pomoć oko kupovine laptopa - ASUS A6M | gosn.prirodni | ŠDK - Prenosni računari | 7 | 28.4.2007 13:29 |