![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 19.12.2005.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Malo sam zakasnio sa ovom igrom (jedno 3 godine) ali sam totalno odlepio. Ima li neki server za online igranje kod nas i moze li se uopshte ovo igrati online sa budjavim dialup-om?? Thx
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 114
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Jednostavno, nema!
Ja sam probao da igram na njihovom glavnom serveru, ali NIGDE NIKOG NIJE BILO, tako da se oprosti od online igranja. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Kind Of A Big Deal
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
|
Ja sam igrao pre par meseci freelancer preko neta.. ima gomila servera na kojim moze da se igra bez problema... Dosadilo mi kasnije tako da sad i ne igram...
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Veteran
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 897
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 117 puta na 107 poruka
|
I ja sam igrao Freelancer preko neta do mile volje, samo treba da odaberes server od gomile iz liste i da kreiras svoj lik na njemu. Naravno obrati paznju na ping do servera i da li zahteva neki mod. A za modove ti treba Freelancer MOD manager, samo ime mu kaze za sta sluzi. Veoma korisna stvarcica. Inace sad igram nesto drugo, pogledaj
http://www.sk.co.yu/forum/showthread...5225#post65225
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Veteran
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 897
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 117 puta na 107 poruka
|
Pogledajte i...
http://www.sk.co.yu/forum/showthread...4941#post84941 |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
ja bi igrao kad i neko postavio nash server inace igram ovako singl plejer
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Starosedelac
|
Ajde mi malo pojasnite kakva je ovo igra?
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Veteran
|
Citat:
Ako ti do sada nije jasno, onda dzabe da ti objasnjavam, to mora samo da se igra (da, single player, Microsoftova igra stara oko 3-4 godine) |
|
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.892 puta na 1.077 poruka
|
Još malo detalja nikom ne škodi.
U pitanju je neka vrsta savremene Elite u izvođenju nam Microsofta. Suština je da nisi (uglavnom) ograničen šta ćeš da radiš u galaksiji. Znači, putuješ, "piratiraš" i trguješ. Mo'š budeš šta oćeš. E sad za razliku od Elite Freelancer je protkan pozadinskom pričom za koju moram u trenutku, zahvaljujući nekoj morbidnoj dozi mističnosti, da priznam da je fenomenalno odrađena. Dovoljno je samo da pogledaš uvodni intro i biće ti jasno koliko se ozbiljno pristupilo igri.
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Starosedelac
|
Zvuci zanimljivo
moram je probati...
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Starosedelac
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
|
Pa vi to pricate o Freelanceru, mojoj omiljenoj igri
![]() Sta god se dogovorite, ja vam se prikljucujem. Nisam godinu dana igrao online. |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Veteran
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 897
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 117 puta na 107 poruka
|
E ovako...
Instalirah Freelancera I posto sam ukratko pregledao servere (sta koji podrzava i sta trazi) a nije mi trebalo puno da izaberem dva po meni najbolja. Dacu vam izbor izmedju ta dva: 1). >HAMBURG CITY< FLCD opt. je server koji dozvoljava do 60 igraca istovremeno (samo da napomenem, bio je pun u vreme kad sam gledao), nema veliki ping (60) i ne zahteva nikakve modove i drugo i sto je najvaznije build igre je 1.0, dakle ne trebaju van nikakvi patchevi da bi upgradeovali igru na noviju verziju, pocinje se sa 5000 kredita. FLCD je nekakav sistem protiv cheatera inace (toliko sam video na njihovom sajtu) a sam FLCD moze da se koristi opciono, znaci nije obavezan. 2). VOID 2112 je server koji podrzava do 128 (bilo je 95/128) igraca, nema veliki ping (87), podrzava Freelancer v1.0 (znachi opet nikakvi patchevi i updateovi), jedino sto trazi je VOID 2112 mod mada mi se cini da moze i bez njega, igru pocinjete sa 20000 kredita, cak sam sreo i komsije hrvate tamo. Jedini problem je sto je sam mod "tezak" 62,5 MB. Licno, ja bih igrao na ovom drugom iz vise razloga: 1. uvek ima dosta igraca 2. nema veliki ping 3. podrzava ver. 1.0 Freelancera 4. pocinje se sa dovoljno kredita da se nabavi bolje oruzje u startu 5. sam mod donosi nove brodove, naoruzanje a cini mi se i sisteme u koje moze da se ode tako da je zanimljiviji od "klasicnog" Freelancera, tako da ga vredi skinuti. To je to...vi odlucite. |
|
|
|
|
|
#14 |
|
Starosedelac
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
|
Loodi, jel moye to ovde http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=5689&page=2
Posto tamo raspravljamo o svemu... 3lancer (onaj sa Projectdb?) ako hoces, PM-uj me... Uostalom, vidi sve na gorepomenutoj adresi.... |
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
|
Jedno pitanje samo, posto sam prilicno zainteresovan...
Da li clan nekog eventualnog guilta, mora da bude stalno aktivan? Ja bih voleo da se prikljucim timu, ali ne mogu da svaki dan igram. Vec bice to dva dana za redom, pa nedelju dana pauza, sve zavisi od obaveza... Imam goli Freelancer (V 1.0) pa bih ga sa zadovoljstvom ponovo instalirao, jer nikada nisam igrao svemirske simulacije on line, a davnasnja mi je zelja. Tako da ne bi bilo lose da pojasnite sta sve treba da bi se prikljucio. |
|
|
|
|
|
#16 |
|
Starosedelac
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
|
Pogledaj adresu gore i tamo cemo ti sve objasniti...
|
|
|
|
|
|
#17 | |
|
Veteran
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
|
Stvarno izgleda zanmljivo, evo josh jedno pitanje pre nego shto navalim da nabavim igru - jer se moze piratska igra igrati online?
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Starosedelac
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
|
Moze, sve pise ovde http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=5689&page=2
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
Član
|
za igru koja nije preterano nova...grafika je super...i online je zanimljiv (trenutno skupljam pare za brod...ovaj što sad imam je krš) pa ću da se cepam sa ostalima
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Anarchy Online | SomiKnight | MMORPG igre | 77 | 21.2.2010 1:35 |
| Novi Freelancer ? | Psychon@ut | Simulacije vožnje | 19 | 26.6.2006 10:30 |
| Online igranje... | dzambo | O igrama uopšte | 7 | 28.12.2005 0:57 |