![]() |
![]() |
|
|
#21 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Da ne otvaram novu temu, mozda je i bilo, ali koja je najbolja AGP graficka? najbolje performanse u igricama, samo me to interesuje
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
V.I.P.
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.187
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
|
GeForce 7800GS - vidi TEST
Al' to kod nas nećeš naći, dok je preko bare nekih 300-350$. Sem toga jaki su i ATI x850XT ili GeForce 7600GT AGP ali čisto sumnjam da bi i nešto od toga moglo da se nađe u Beogradu. Pomenuti x800XT je u domaćim uslovima AGP plafon. |
|
|
|
|
|
#23 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
V.I.P.
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.187
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
|
x800XT AIW je 130-150eur ali se teško nalazi. Brži je dosta od 7600GS za iste pari ali nema Shader 3.0.
Ovih drugih kod nas nema. A na Zapadu se kreću od oko 180-220eur. Oko 200$ u SAD. Dobre kartice ali mnogo skupe u odnosu na PCI-E. |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Starosedelac
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
V.I.P.
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.187
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
|
Ok. Zaboravio sam potpuno na tu priču
. x1950PRO AGP je najbrža kartica, mada nisam mogao da nađem nikakav benchmark. U svakom slučaju toga za sada neće biti ovde (sigurno se teško nalazi i na zapadu) a verovatno ni posle.
|
|
|
|
|
|
#27 | |
|
Član
Član od: 11.5.2006.
Lokacija: Kragujevac Reputacija:Advenced guitar player
Poruke: 68
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
Citat:
Jer ima opis ove karte na engleskom? |
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
Deo inventara foruma
|
Alal ti vera za ovu sliku kartice.Oci sam izbuljio.
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Starosedelac
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
|
Kakav slon!
|
|
|
|
|
|
#30 |
|
Starosedelac
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
|
evo i Sapphire Radeon X1950Pro AGP
Expect the Sapphire X1950 Pro AGP to hit the streets in mid-December with an MSRP of $249.99. |
|
|
|
|
|
#31 | |
|
Član
Član od: 11.5.2006.
Lokacija: Kragujevac Reputacija:Advenced guitar player
Poruke: 68
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
Citat:
Fear get ready for me
|
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Sad sam gledao cene, ima online da se kupi, 213 eura. evo adrese http://shop.vv-computer.de/shop/info...er=geizhals.at
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Član
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 38
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Veoma mocna graficka kartica. Ima veoma dobre performanse, barem u odnosu na moju AGP karticu. Slazem se da je najbolja na trzistu.
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
XXXtreme
|
zivo me zanima kad ce taj ati stici kod nas i kolika ce mu biti cena , ja sam u digital-u video da je uzorak nisu stavili cenu...
|
|
|
|
|
|
#35 |
|
Veteran
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
|
Rekli su na inquireru da je to naj kupovina pre viste ali da se jako tesko nabavlja , ako je tako jkod njih kako li ce tek biti kod nas jos tamo je ona 220 evra a kod nas ce verovatno biti 260 ako ikada dodje.
Ako bi pak x800 seriju sasvim ti je dovoljna osmica i dve nule jer kako sam ja shvati x850 nista neradi razlika je 1 , 2 frejma. |
|
|
|
|
|
#38 | |
|
Neozbiljni kolega
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
|
Citat:
Mada, ono na slici je PCI-E kartica, nadam se da nisu pogrešili u specifikacijama.
|
|
|
|
|
|
|
#39 |
|
XXXtreme
|
verovatno ce da stave ono chudo koje transformira pci-e u agp..
|
|
|
|
|
|
#40 | |
|
Neozbiljni kolega
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Koja vam je omiljena rubrika? | Ogi | O SK-u uopšte | 38 | 16.3.2009 21:34 |
| Strategije vrsta koja umire ili ... | Low Rider | Strateške igre | 33 | 23.8.2006 2:08 |
| Koja TV kartica? | oluja | ŠDK - Grafika | 77 | 31.3.2006 22:10 |
| Koja strategija i pucacina? | PeTkO | O igrama uopšte | 22 | 11.2.2006 13:59 |