Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.1.2018, 1:34   #13401
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
:

Good luck leveling my friend

Sad je neuporedivo teze za levelovanje. Ne samo sto je sporije nego mobovi mogu I da te ubiju. Pogotovo nekog ko nema hairloomove.
Levelovanje je meni oduvek bilo zanimljivo a licno me je smaralo sto si morao da se seljakas iz zone u zonu nakon par kvestova. Vise mi odgovara ovako. I nije nesto preterano teze, makar mozes normalnu rotaciju da odradis i malo uvezbas klasu pre maksimalnog levela.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
dacajak (21.1.2018)
Stara 21.1.2018, 10:17   #13402
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: WOW kutak

I ja isti takav osecaj imam. Ovako mozes da nadovezes nekoliko spojenih zona, ili recimo mnogo puta mi se desilo da moram da napustim zonu jer su mobovi vec bili zeleni. Takodje, mogu da preskocim Outland, koji je u ono vreme bio super ,al sada mi je vec malo depresivan, a Northrend mi je jos uvek najbolja zona pored Vanile. Doduse moram jos da vidim kako skaliraju kvest nagrade i XP u Northrendu, sad kad moze da se preskoci Outland, pretpostavljam da ce da se nerfuju na Outland nivo.
Jos uvek uvek sam u Vanila zoni, videcu kako ce da se odvija situacija.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2018, 18:40   #13403
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Uglavnom su takva iskustva sada, manje mora da se pesaci ovamo onamo, ali treba obratiti paznju na combat, sto opet nije lose.

Elem, ovo moje drustvance se "udomilo" u domacem gildu "Pingvini sa Madagaskara" na Draenoru. Moze se reci ex-YU - vise je bilo ljudi iz hrvatske, slovenije i bosne ali sad smo i mi upali pa smo zaokruzili community. Ljudi su ok, atmosfera je opustena kako se to i ocekuje na balkanu.
Sto se tice raidinga, ko hoce da raiduje ocekuje se ozbiljan pristu, bez mnogo zafrkancije za vreme raidinga, i to mi se svidja.
Radili smo Antorus i progress je trenutno 11/11 normal i 10/11 HC, fali nam malo juce u 2 pokusaja 9% i 4% na zadnjoj fazi Argusa.
Posto mogu da "snimam" pogurao sam i YouTube kanal, ali nisam izbacivao nove video od ove sedmice mada smo sada dosta girovaniji i bolje ide.
Koga interesuje neka potrazi "PsM WoW balkanski" trebalo bi da se pojavi.

Poslednja ispravka: branko78 (22.1.2018 u 18:49)
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2018, 16:25   #13404
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
:

Good luck leveling my friend

Sad je neuporedivo teze za levelovanje. Ne samo sto je sporije nego mobovi mogu I da te ubiju. Pogotovo nekog ko nema hairloomove.
Ne da su ****li levelling nego nemam reci, za nekoga ko prvi put igra igru, ok, mada kontam da je njima svejedno, ja sam uzivao kada sam prvi put levelovao;
ali za nekoga ko ima preko 5 likova, pakao.
Zaista mi nije uzivanje da radim Gnomeregan 150ti put u zivotu i pride da je tezak, kada god sam levelovao zelim da to prodje sto brze, uz sto manje mozga, kako bi sto pre stigao do "prave igrice" tj endgejma.

Narocito sto su raf ukinuli, a cenu za 100 boost zadrzali na 60$, svaki dodatni servis im je preskup, 25 evra za transfer?
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2018, 21:40   #13405
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

A kako ste se do sada levelovali nego po 300 puta u jedan te isti dun samo spamujete LFG iz SW-a ili Orga?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2018, 17:49   #13406
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

Pre odradis jedan dungeon, i sanse da ti taj opet isti dungeon dodje su manje od 5%, sada je Gnomeregan od 15tog-60tog levela, scaluje se i moze da ti dodje kada god radis LFG. I pre je vazilo pravilo, uradis random LFG, ako ti dodje dungeon koji nisi radio dotad, super, ako si ga vec radio, ubijes prvog bossa, i izadjes iz partija (da ne dobijes cd).

Opet kazem, ponavlja se sadrzaj, koji je neuporedivo tezi nego pre, sto ga cini jos dosadnijim nego pre.
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku hitmanneverdead na korisnoj poruci:
djuras (26.1.2018)
Stara 26.1.2018, 0:33   #13407
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
hitmanneverdead kaže: Pregled poruke
Pre odradis jedan dungeon, i sanse da ti taj opet isti dungeon dodje su manje od 5%, sada je Gnomeregan od 15tog-60tog levela, scaluje se i moze da ti dodje kada god radis LFG. I pre je vazilo pravilo, uradis random LFG, ako ti dodje dungeon koji nisi radio dotad, super, ako si ga vec radio, ubijes prvog bossa, i izadjes iz partija (da ne dobijes cd).

Opet kazem, ponavlja se sadrzaj, koji je neuporedivo tezi nego pre, sto ga cini jos dosadnijim nego pre.
Aha, mislis na to. Pa dobro ali je od starta mnogo vise dunova u ponudi pa je mala sansa da ces toliko cesto ici u Gnome. Ranije je, po meni, bilo jos gore, pogotovu oko 50 lvl-a....Svaki dun je Blackrock od 50 pa do 60. Radije bih odradio jedan Gnome ili neki stariji izmedju nego da na svakih par levela saltam jedne te iste. Opet, po meni. Inace, odradim svaki put dun do kraja, ma koji bio. Osim ako ne upadnes u idiotsku grupu Xp je XP, jbg
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2018, 21:44   #13408
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

Evo upravo sam dobio 45lvl na novom liku kog sam krenuo da levelujem od kako je izasao pec.
Da se ispravim gore, posto sam lako pljunuo po svemu jer se meni licno ne svidja, mada sam ipak uvideo da sam dosta pogresio.

LFG je jako spor nacin levelovanja, pre sam doslovno od 1-80tog levela levelovao iz Stormwinda samo radeci LFG, mobovi se scaluju na level koji je vas lik, bossovi su zapravo bossovi, imaju mehanike, i lako se wipuje, kao sto rekoh, ovo je meni jako dosadno, jer sam kroz te dungeone prosao vec 15tak puta i navikao sam da pulujem od pocetka do kraja i da grupa samo fejsroluje po aoe-u. Cudno je kada radite isti dungeon milioniti put i on je mnogo tezi nego pre. Veliki minus sto se dungeoni scaluju od 15-60, jer je sansa da vam dodje isti dungeon ogromna, ne znam iz kog razloga, mada kao sto je @pentraksil rekao, ista situacija je bila na par level zona (50-60 je uvek bio BRD).

Sa druge strane questing, zone se scaluju kao u Legionu, mozete da birate koju god zonu hocete, i ovo je zapravo skroz okej jer se pre desavalo da u roku od pola sata "prerastete" zonu. Prvi put sam video kraj pojedinih zona, i posto me je uvek mrzelo da radim Loremaster na mainu, ovo je super prilika, odradite sve questiove na altovima, prozivite zone koje niste nikada (a igam ovu igru od 2009), i zaista zone vrve od ljudi koji imaju spektar drugacijih levela. Ovo je malkice lose jer mi se desavalo da me lvl 50 lik gankuje u Westfallu dok sam ja 20ti, ali bolje da ima ljudi nego da su zone mrtve.

Posto ja nisam questing lik, oduvek su mi Dungeoni bili zanimljiviji (cak iako ih radim 150ti put) promene na leveling su mi tesko pale, jer sam svako levelovanje lika zapravo dozivljavao kao prepreku do konacne igre endgejma.

Kontam da blizzard ne moze udovoljiti svakome, ali generalno mislim da su promene okej i da su uneli novi zivot u prethodno puste zone.

Sa druge strane, izasla je BFA alpha prvi zvanicni build, tako da na wow subredditu pogledajte nove dataminovane mountove i modele, izgledaju zanimljivo.
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku hitmanneverdead na korisnoj poruci:
NaraYan (14.4.2018)
Stara 27.1.2018, 12:12   #13409
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja i pored ovog ''fixa'' i dalje planiram da spamujem samo dungeon-e

Mada realno nije im losa odluka, ko hoce pure questing sada ima tu mogucnost koja vise nije toliko dosadna, ko hoce da spamuje dungeon-e moze i dalje to da radi

Ps i ja odradim dunegon do kraja bez obzira na grupu...xp mi je ipak bitniji (a i ja sam hardcore kezual pa se ne opterecujem grupom)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2018, 17:39   #13410
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Ja i pored ovog ''fixa'' i dalje planiram da spamujem samo dungeon-e

Mada realno nije im losa odluka, ko hoce pure questing sada ima tu mogucnost koja vise nije toliko dosadna, ko hoce da spamuje dungeon-e moze i dalje to da radi

Ps i ja odradim dunegon do kraja bez obzira na grupu...xp mi je ipak bitniji (a i ja sam hardcore kezual pa se ne opterecujem grupom)
Kvestovi (bar koliko sam ja video) daju mnogo vise XP-a sada. Tako da je kombinacija idealno resenje, kvestovi dok cekas (pogotovu ako si dps) i dun pomalo.



Inace, pitanje ako je neko nekada radio nesto slicno:

Da li je moguce nekako uzeti digitalni pre-order i kasnije preuzeti fizicku kopiju ili nekako dobiti povracaj novca za tu fizicku posto je vec kupljen kljuc itd?
Posto skupljam ekspanzije jos od BC-a pa ne bih da prekinem tradiciju, a voleo bih da levelisem nove rase. Trazio po netu ali uglavnom pitaju za Collector's Edition, nista konkretno nisam nasao, pgotovu za BFA.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2018, 15:02   #13411
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

To je zapravo dobra vest sa full leveling opremom i tim povecanim xp...well well cim pocnem opet aktivno da igram WoW definitivno cu morati da izlevelujem novog lika...pred izlazak Battle for Azeroth, volim questovanje ali ono je u Legion-u bilo uzas

a za ovo drugo jel si probao da kontaktiras Blizz CS? Nisam siguran za te disk varijante, ja vec dugo vremena samo digital
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2018, 18:28   #13412
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
To je zapravo dobra vest sa full leveling opremom i tim povecanim xp...well well cim pocnem opet aktivno da igram WoW definitivno cu morati da izlevelujem novog lika...pred izlazak Battle for Azeroth, volim questovanje ali ono je u Legion-u bilo uzas

a za ovo drugo jel si probao da kontaktiras Blizz CS? Nisam siguran za te disk varijante, ja vec dugo vremena samo digital
Ovih dana planiram da ih pitam, cisto da vidim sta i kako. Super bi bilo kao sto je nekada radio GW2, odes u prodavnicu i rezervises kopiju, dobijes kljuc i kasnije samo preuzmes disk. Cisto sumnjam da ce tako biti i za WoW, ali moracu da proverim.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2018, 21:13   #13413
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

na kom serveru igrate i koju frakciju
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2018, 2:23   #13414
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Moci ces Pentraksile ja mislim bez problema to da uradis.
Ja sam moje diskove izgubio odavno. Cekam dan kad ce neko da mi "digne" acc
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2018, 15:20   #13415
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Battle for Azeroth Arrives August 14!


https://www.youtube.com/watch?v=EHo_WscmbHA

Moglo je malo kasnije kao Legion recimo ili cak nedelju dana kasnije. Ne bih bas da se zakucam ispred monitra u sred augusta a pocetak ekspanzije je uvek zanimljiv.

Poslednja ispravka: Kidja (5.4.2018 u 15:33)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Psycho13 (5.4.2018)
Stara 29.4.2018, 15:26   #13416
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Meni istice pretplata sledece srede, znaci u sredu jos mozda jedan raid i to je to. Sa ovim hunterom od decembra stigao sam do nesto preko 2k Best Mythic+ Score, 2/11 M Antorus, 969 equip item level (sa domacom grupom igraca).

Sto se tice grupe sa kojom sam igrao - Pingvini sa Madagaskara, Draenor - vecinom su ljudi "na pauzi" do BFA. Nisam 100% siguran da cu uzeti BFA, bar ne sad odmah, jer planiram da dam sansu Bless-u (ukoliko bude neka razumna cena za sad u maju za early access).

"If all else fails" - mozda od septembra krenem ponovo WoW. Sto kaze pesma "nije zivot jedna zena" ghmm... "jedna igra".
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2018, 16:11   #13417
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Meni istice pretplata sledece srede, znaci u sredu jos mozda jedan raid i to je to. Sa ovim hunterom od decembra stigao sam do nesto preko 2k Best Mythic+ Score, 2/11 M Antorus, 969 equip item level (sa domacom grupom igraca).

Sto se tice grupe sa kojom sam igrao - Pingvini sa Madagaskara, Draenor - vecinom su ljudi "na pauzi" do BFA. Nisam 100% siguran da cu uzeti BFA, bar ne sad odmah, jer planiram da dam sansu Bless-u (ukoliko bude neka razumna cena za sad u maju za early access).

"If all else fails" - mozda od septembra krenem ponovo WoW. Sto kaze pesma "nije zivot jedna zena" ghmm... "jedna igra".
Meni je ostalo jos 35 eura na viza kartici, kad to istekne i ja cu pauzu do BFA, verovatno kao i ti ne odmah. Mozda tamo negde pred zimu, na jesen uzmem.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2018, 9:14   #13418
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

...


Surv Hunter i Demolock izgledaju very nice...izgleda da su se konacno potrudili oko njih, a personalno lock i hunter su mi omiljene klase
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
zorx (7.5.2018)
Stara 11.5.2018, 20:34   #13419
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

...


Blizz i njihov storytelling...uzas
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2018, 20:04   #13420
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

,,,
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com