Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.11.2016, 16:09   #41
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Planet Coaster

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Postoje,iskreno ako ti se bas ne igra sad,sacekaj da srede sve par mjeseci i da pane cijene eventualno
Slazem se.

Ako bas nisi siguran bolje sacekaj, mozda bude i zimski popust.
Scenarija ima, postoji i Sandbox bez ogranicenja i Challenge Mode gde su pare ogranicene (tu recimo nedostaje fino podesavanje "pravila" i ostalog). Pecevi stizu redovno, unapredice se ovo poprilicno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2016, 20:45   #42
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

Срећом по мој новчаник, мало ме је прошао првобитни хајп :d

Тако ћу и да урадим, да избаце још који печ, да буде на неком попусту па да купим евентуално око Нове године. Хвала на информацијама
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2016, 22:45   #43
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Planet Coaster

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
Срећом по мој новчаник, мало ме је прошао првобитни хајп :d

Тако ћу и да урадим, да избаце још који печ, да буде на неком попусту па да купим евентуално око Нове године. Хвала на информацијама
Na nesrecu mog novcanika, mene je hajp uhvatio za dosta igara ovih zadnjih par meseci Jos sledeci mesec, moram nekako da se kontrolisem Na srecu, nisam se pokajao, osim mozda za BF1 koji sam mogao da sacekam....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2017, 2:25   #44
nikollla
Član
 
Član od: 28.4.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 34 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

Probao kod druga odlična igra na prvo igranje. Samo što sam ja više za one Zoo Tycoon igre. Ovi likovi treba da naprave Zoo Tycoon za PC nov a ne ono što je izašlo za XBone
nikollla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikollla na korisnoj poruci:
Lazar95 (6.4.2017)
Stara 13.4.2017, 16:24   #45
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

1.2 Update je izasao
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2017, 2:47   #46
nikollla
Član
 
Član od: 28.4.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 34 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

Kakve sve parkove ljudi prave na ovoj igri



Gledam na youtube-u i ne verujem šta sve nije u stanju da se napravi na Planet Coasteru. Oni najbolji bukvalno to naprave isti fazon kao ture po Diznilendu, ili onom Magic Kingdom na Floridi što je isto valjda neki Diznilend Kombinacija sa prelepim pejzažima i samog zabavnog parka su neverovatne.

Samo ne znam da li će rešiti ta problem oko optimizacije kad je park veliki u prepun, mislim da se ljudi žale na to.

Ovo ću da pazarim uskoro 100% a mnogo bih voleo da naprave slično ovako i neki novi Zoo Tycoon.
nikollla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2019, 21:33   #47
durlan-91
Član
 
Član od: 8.11.2016.
Poruke: 56
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 23 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

Može jedno pitanje u vezi ove igre? Pošto je ovo ista ekipa koja pravi igru koju čekam već deceniju neko da napravi nešto tog tipa, a to je simulacija zoo vrta, čitao sam pregršt recenzija i komentara igrača za Planet Coaster. Recenzije su dobre uglavnom i ima takođe dobar pbroj pozitivnih komentara, ali ima i dosta onih koji su razočarani jer je aspekt menadžmenta po nekima katastrofa i igra navodno brzo dosadi jer je laka i samo je za igrače koji uživaju u kreaciji. Nema izazova nikakvih, nema dobre kontrole nad finansijama i takođe dosta njih pišu da je loše urađen path sistem.

Pitanje je koliko je zaista loša igra po pitanju menadžmenta i da li je istina da brzo dosadi?
durlan-91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2019, 10:13   #48
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

U principu meni je najviše smetalo što je malo prelaka. Tačnije vrlo je lako ostvariti cilj za prelazak mape. Nisam je igrao odavno, bilo je par update-a u međuvremenu tako da je možda nešto i izmenjeno. E sad, ja više volim menadžerske simulacije koje traže da se malo pomučiš oko organizacije, strukture biznisa i slično. Ovde toga nema, jednostavno se sve rešava po fazonu ako nešto fali izgradi ili zaposli još ljudi.

U svakom slučaju je jako zabavna igra i meni se svidela. Imaš visok nivo "cutomizacije" parka i atrakcija, nećeš se pokajati ako je uzmeš (makar na rasprodaji), ali ako hoćeš ozbiljnu muku i cimanje, ovde toga nema.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
durlan-91 (22.7.2019)
Stara 22.7.2019, 12:36   #49
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Planet Coaster

Ja mislim da nije bas toliko losa koliko pricaju a ni bas toliko laka. Moze da se zaglibi i ode u minus ukoliko nisi pazljiv.

Ali je fokus igre ipak kreativnost i pravljenje parka bukvalno kako ti hoces. U prvim verzijama igre su finansije stvarno bile nesto losije, sada je to dosta bolje uradjeno, po meni.

E sad, jedino da probas narodnjaka ako nisi siguran.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
durlan-91 (22.7.2019)
Stara 22.7.2019, 17:45   #50
durlan-91
Član
 
Član od: 8.11.2016.
Poruke: 56
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 23 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Planet Coaster

Hvala vam na odgovorima ljudi.

Vidim po klipovima na YT da su mogućnosti kreacije igre na visokom nivou, što me raduje jer isti ovi rade i Planet Zoo koji jedva čekam. Ali sam onda naišao na loše komentare ovih koji se žale na menadžment u igri pa sam zato pitao. S obzirom da planiram da uzmem Planet Zoo obavezno, samo hoću da sačekam da vidim da li će biti fizička kopija, ne znam da li ću pazariti i Planet Coaster? I ovako sam više zainteresovan za zoo vrtove, nego za luna parkove, iako zaista ovo na YT što ima da se vidi od Planet Coaster-a je fascinantno.
durlan-91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2019, 18:19   #51
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Planet Coaster

Citat:
durlan-91 kaže: Pregled poruke
Hvala vam na odgovorima ljudi.

Vidim po klipovima na YT da su mogućnosti kreacije igre na visokom nivou, što me raduje jer isti ovi rade i Planet Zoo koji jedva čekam. Ali sam onda naišao na loše komentare ovih koji se žale na menadžment u igri pa sam zato pitao. S obzirom da planiram da uzmem Planet Zoo obavezno, samo hoću da sačekam da vidim da li će biti fizička kopija, ne znam da li ću pazariti i Planet Coaster? I ovako sam više zainteresovan za zoo vrtove, nego za luna parkove, iako zaista ovo na YT što ima da se vidi od Planet Coaster-a je fascinantno.
Po nekim klipovima izgleda da ce Zoo biti dosta detaljniji sto se tice menadzerstva, jer moze da se bira vrsta hrane, potrebe zivotinja su mnogo detaljnije (plus gosti), temperature, padavine itd. Sve to sa sobom vuce i baratanje sa finansijama. E sad, koliko ce to biti izbalansirano, pitanje je.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lost Planet 3 MitraljezaC Akcione igre 36 20.10.2013 22:28
Kako podesiti ruter TP LINK WR340G i AP PLANET WAP4033 - potrebna velika pomoć! markoni79 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 16 25.3.2013 18:05
Planet WAP4033PE Fiky Kvarovi 1 11.11.2010 21:51
Planet wirles hitno! Jovan Verbic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 28.5.2010 21:49
Dvoboj AP-ova (Planet w4033 vs. TP-Link 501G) U Jogurtu Nema Kostiju Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 8.6.2009 19:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com