Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2008, 20:35   #121
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
skinuo sam ljudi vi ne verujete kolko je dobro!!!znachi sve je novo samo me malo nervira sto sporo se skupljaju pare sa gla...i malo mi secka ne znam zasto imam jak rachunar

i nervira me sto trazi general promotion da bi napravio palace

Pa da. Ako hocete da napravite palace ili ona tri objekta za nastavak borbr potreban je level 3.A onda za svaku novu jedenicu je potrebno po jedan level vise. Odlican je mod. Pogledajte tech tree a onda skrinove. Mod menja dosta toga, bas kao da je expanzija.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2008, 22:07   #122
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

mnooogoooo teshko
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2008, 23:18   #123
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: C&C Generals

Ja sam igrao zaista mnogo modova i jedan od bolji mi je bio neki mod gde su ubacili i mamut tanka za USA i po jednog generala za svaku frakciju,misli da se zove nesto na SW,ali nisam siguran.A najbolji je bio neki mod koji igru ne da je preokrenuo nego su napravili drugu igru(demo verzija tog moda je 400 MB!!!)Svi glasovi su bili promenjeni a radnja se odvija u 2. WW
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2008, 23:47   #124
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

kako je dobar ovaj novi demolition ccc ima avione samoubice...
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 2:44   #125
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

e ljudi imam problem imam dobar komp ali opasno mi laguje posle 10 min kad pochne muka mi bude...ima neko reshenje?ima dosta ljudi sa lagom googlao sam al nisam uspeo da resim problem
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 12:03   #126
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
e ljudi imam problem imam dobar komp ali opasno mi laguje posle 10 min kad pochne muka mi bude...ima neko reshenje?ima dosta ljudi sa lagom googlao sam al nisam uspeo da resim problem

Laguje? Ako to znaci da ti kompo koci najbilje je resenje da mu ponovo instaliras operativni sistem. Sve izbrises pa ponovo instaliras.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 12:14   #127
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: C&C Generals

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
e ljudi imam problem imam dobar komp ali opasno mi laguje posle 10 min kad pochne muka mi bude...ima neko reshenje?ima dosta ljudi sa lagom googlao sam al nisam uspeo da resim problem
Meni se to desava ponekad, obicno na nekoj dodatoj mapi koja ne ulazi u sastav igre. Takodje se da se desi i da me izbaci iz igre u par navrata, ne tako cesto, al' zna da iznervira!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 12:20   #128
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
Meni se to desava ponekad, obicno na nekoj dodatoj mapi koja ne ulazi u sastav igre. Takodje se da se desi i da me izbaci iz igre u par navrata, ne tako cesto, al' zna da iznervira!
Kada igrate generalsa samo 10 minuta osjeticete kako ide sve sporije. Generals je jos vise sporiji kada je u pitanju mod (bilo koji). Za to nema resenja.

Svi oni koji zele da igraju protiv tezeg AI ima mod za to. To nije obican mod. Na tom modu su radili dugo vremena i napravili su da AI kontrolise svoju vojsku kao covjek, da razmislja kao covjek. Stvarno mod je odlican. Ne donosi nista novo sem tog jaceg AI. Svi oni koji zele da nauce da igraju bolje trebaju uzeti taj mod.A taj mod se zove........ Zaboravio sam mu ime al cim se setim imam da ga okacim.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 12:51   #129
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: C&C Generals

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Kada igrate generalsa samo 10 minuta osjeticete kako ide sve sporije. Generals je jos vise sporiji kada je u pitanju mod (bilo koji). Za to nema resenja.

Svi oni koji zele da igraju protiv tezeg AI ima mod za to. To nije obican mod. Na tom modu su radili dugo vremena i napravili su da AI kontrolise svoju vojsku kao covjek, da razmislja kao covjek. Stvarno mod je odlican. Ne donosi nista novo sem tog jaceg AI. Svi oni koji zele da nauce da igraju bolje trebaju uzeti taj mod.A taj mod se zove........ Zaboravio sam mu ime al cim se setim imam da ga okacim.
Ajde ako se setis imena tog moda, javi obavezno!
Dojadilo mi je da trsim tri harda istovremeno, a online ima svakakvih.

[edit]

Resio sam malo da se pomucim i evo tog moda!

Pokusacu da vidim da li radi sa ovim The LAst Stand modom, pa javljam!

[edit2]

Ahh, zaheban je, pravi 3 nuklearke toliko brzo da je gotovo nemoguce pratiti ga sa Ion topom ili nekim drugim specijalnim oruzjem!
Ima dosta toga da se nauci od ovog cike!

Poslednja ispravka: A M G (21.8.2008 u 13:23)
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 14:13   #130
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

ma ne vredi meni secka stalno sta da radim...nikako posteno da odigram sa burazerom preko lana
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 14:49   #131
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: C&C Generals

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
ma ne vredi meni secka stalno sta da radim...nikako posteno da odigram sa burazerom preko lana
Mozda je net spor, kolika ti je brina?

Ja malopre stavio da igram protiv 2 harda sa novim AI, i na pola igre, kada je koncentracija jedinica najveca, secka nepodnosljivo! Sekunda u igri je kao 3 sekunde u stvarnosti, znaci treba vecnost za Ion da ga pustim na neprijatelja!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 15:29   #132
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

ma imam brz net 1536/192 ali to se desava i kad igram skirmish
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2008, 17:04   #133
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
ma imam brz net 1536/192 ali to se desava i kad igram skirmish

Pa da. Reinstaliraj sve na PC-u i igra ce ti raditi mjesec dana ok a onda ce opet seckati. Why? Because is EA Games....

PS. E da to je taj mod....
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2008, 14:21   #134
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Bas me je obradovala vest da ce se pojaviti Generals 2. To jos nije zvanicno i ne zna se jos kada?
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2008, 14:58   #135
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Citat:
dzambo kaže: Pregled poruke
Bas me je obradovala vest da ce se pojaviti Generals 2. To jos nije zvanicno i ne zna se jos kada?
Vereme ce kazati svoje. A ako pogldamo po statistici EA je NFS izbacivo jedan za drugim i tako ce EA raditi s CnC-om.

CnC Generals 2
CnC Tiberium4
Cnc RA4
CnC Renegade 2
CnC Generals 3....
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2008, 15:05   #136
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: C&C Generals

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Vereme ce kazati svoje. A ako pogldamo po statistici EA je NFS izbacivo jedan za drugim i tako ce EA raditi s CnC-om.

CnC Generals 2
CnC Tiberium4
Cnc RA4
CnC Renegade 2
CnC Generals 3....
Kada budu izasli svi ovi "Generali" i ako vrede, kupicu ih tek po ceni po kojoj sam uzeo ZH, nekih 500-600 dinara. Do tada cu se snaci, k'o i uvek...
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2008, 17:10   #137
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

aj da igramo ovo preko hamachija?
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 17:37   #138
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
Kada budu izasli svi ovi "Generali" i ako vrede, kupicu ih tek po ceni po kojoj sam uzeo ZH, nekih 500-600 dinara. Do tada cu se snaci, k'o i uvek...
hehe... Ali ljudi tiberium wars 4? Pa nisam se ni poshteno kanes wratha naigrao...jao kuku meni EA bash zna da pravi hitove, prvo CnC3, pa kanes wrath, pa red alert3(obavezno uzimam), cnc4...uhhh
(da ne pricam da cekam starcraft 2 i dawn of war 2, oh my )
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 14:02   #139
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: C&C Generals

Sad za sada jos nije nista zvanicno potvrdeno o G2 ali smo dobili neke nove informacije.

Citat:
GENERALS 2??? kaže: Pregled poruke
"In this game we really wanted to emphasize strategy and this is why we have expanded on the different terrains we used in RA3.
In Gens2 we will have Mountains, Forests, Beaches, Swamps, even icecaps which only certain units can access. Valuable resources might be present in these areas of the maps. For example on a map we are working on set in Alaska there is a valuable undersea oil reserve in the middle of a frozen straight… As you’d expect tanks and heavier vehicles would fall straight through the ice and most ships would break to pieces trying to access it. So these zones are mainly infantry only, but submarines can travelunder the ice… In fact one of our European submarine units can surface and break through the ice and deal great damage to any infantry that may be on it with its heavy machine guns. The all new BREAD engine allows for this along with stunning visuals and we can guarantee no lag whatsoever as long as you meet the minimum requirements.

...


The Indian faction plays sort of like a higher tech GLA. They have these ingenious walker units which can access all land terrains, beaches, forests, mountains, icecaps., swamps… This gives them a huge advantage when fighting in certain terrains
such as forests where usually only infantry and the occasional support helicopter can access for obvious reasons

...


In order to maximise strategy and add a bit more flair to the game, some maps will have an optional system whereby the weatherin the game actually changes and effects game play. Soldiers will not be able to run fast for long in hot weather, and will slip in mud in wet weather. Tanks may get stuck in muddy patches and the seas might freeze over around ships, leaving them stranded. The weather can change randomly and effect game play up to three times per match, which can sure give a dying player an advantage if their oppositions tank rush gets stuck in the mud.

...


“As usual EA have impressed with their particle FX, but that’s not it. The lacklustre graphics of older SAGE based games have
gone. The graphics truly are unbelievable, at maximum settings you can see the facial expressions of the units, and even the pilots of aircraft whilst they are still inside. You can see bloodstains against walls of adjacent buildings where infantry have just been fighting. The physics system is truly initiative for an RTS and it makes the whole game look like an up market FPS rather than an RTS. I can bet my wooden stick Generals two will be an industry leader in graphics and game play… I can guarantee it.”

...

That’ s not it folks, we are still hiding details on our truly revolutionary aspect of game play, which we call “commando mode” Other developers have never touched on this and we can promise you this is a truly awesome feature which will evolve command and conquer Generals 2 to the next generation of RTS gaming."
Ako ubace sve ovo sta kazu onda ce ovo igra biti godine, a mozda igra i decenije za RTS.
Kazu bice Indije koja ce biti ko GLA samo tehnoloski mnogo bolja? A ako ce biti indije onda moje misljenje je da tu nece biti ispod 6 frakcija:

USA
KINA
RUSIJA
INDIJA
MUSLIMANI ??? - mozda cak samo IRAN zbog polularnih vijesti uzadnje vrijeme
IZRAIL


PS. Nadamo se da ce ovo biti najbolji CNC...

Poslednja ispravka: Isko (18.9.2008 u 19:52)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 18:15   #140
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: C&C Generals

Bilo bi krajne vrijeme da se C&C pomjeri sa ogranicenjem na 3 frakcije.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
comand, conqer, generals, secka, seckanje, slika, zero hour

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com