Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.5.2011, 18:10   #61
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Izasao je izgleda prvi snimak nove nintendove konzole, izgleda kao da je sniman na prezentaciji nekom nepoznatom studiju. Moze se videti i kontroler i konzola, izgleda suvise realno da bi bila laz, ali protumacite sami...

http://wii2blog.com/the-first-leaked...ii-2/#comments
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 12:54   #62
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Iskreno bih i voleo da bude takav kontroler. Ali znam da su govorili da ce ekran da bude 6 inca, a to ne moze da stane na onakav kontroler.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 13:55   #63
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Iskreno bih i voleo da bude takav kontroler. Ali znam da su govorili da ce ekran da bude 6 inca, a to ne moze da stane na onakav kontroler.
6 inca je previse, pogledajte samo PSP koji ima 4.3 inca i to je sasvim dovoljno! Povecanjem tog ekrana dzoistik postaje sve veci i nelagodniji. Ako uzmemo PSP kao referencu, sto bi realno i trebali, on bas lepo staje u ruku, jos dodamo dva analoga ka sredini i jos dva dugmeta pozadi i to je to.

Ja se kladim na 4-5'' ekran, a ceo pad oko 6-7''! Da prebacimo u nase brojke, ekran 10-12cm, a ceo dzoistik oko 15-20cm! Naravno racuna se dijagonalno!

Sad sam probao da stavim PSP na MaxFire Grandias v12(koji je po dijagonali oko 20cm) wireless dzoistik i bas lepo izgleda, ako me ne mrzi uslikacu pa cu da postavim!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 16:12   #64
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Evo koga zanima kako bi izgledao dzoistik sa ekranom (u ovom slucaju PSP-jem) na njemu:

Spoiler za Slika:
[IMG]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


Meni se iskreno svidja ovakav kontroler. Nadam se da je nintendu stvarno u planu da izbaci nesto slicno!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 20:28   #65
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Ne gotivim nesto preterano konzole, cuo sam za ovaj Cafe, ali me nije interesovao...sve dok nisam video da nema vise onih ocajnih kontrolera i da se nintendo vraca korenima...kao i da je Cafe dosta jaci od ps3 i xbox 360...

A onda sam video ovo...ako je tacno, Cafe ce morati da se nabavi!

http://www.omgn.com/news/2011/05/15/...aked-game-list


edit: vidim da je postavljena lista na prosloj strani...zaista impresivno, ali ja ne verujem bas

Poslednja ispravka: nexexcalibur (19.5.2011 u 20:45)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 22:02   #66
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ne gotivim nesto preterano konzole, cuo sam za ovaj Cafe, ali me nije interesovao...sve dok nisam video da nema vise onih ocajnih kontrolera i da se nintendo vraca korenima...kao i da je Cafe dosta jaci od ps3 i xbox 360...

A onda sam video ovo...ako je tacno, Cafe ce morati da se nabavi!

http://www.omgn.com/news/2011/05/15/...aked-game-list


edit: vidim da je postavljena lista na prosloj strani...zaista impresivno, ali ja ne verujem bas
Iskren da budem, ja nisam gotivio konzole, iako sam kao i vecina nas odrastao sa kineskom kopijom NES konzoloe! Hteo sam da imam PS i PS 2 kao klinac, ali kad sam nabavio komp na konzole nisam ni mislio, postao sam kako se to kaze PC fan.

Medjutim hteo sam da probam wii, prosto bio je drugaciji, ni jednog trenutka nisam zazalio sto sam ga kupio (iako sam ga platio papreno) i vratio sam se Nintendu. Moram da ti kazem samo jednu stvar, ako volis igre, a ne odigras ni jednu Nintendovu, ne znas sta si propustio! A sto je najgore tek tad vidis koliko "fora" je ukradeno od strane drugih izdavaca od Nintenda.

A sto se tice liste, pa kad covek malo bolje pogleda ima smisla da se neki od ovih naslova nadju exkluzivno na NNK, kao npr. Ghost Recon koji je iz cista mira otkazan, ili Mass Effect 3 (mada ne kao exkluziva vec kao lunch naslov), i na kraju GTA o kome ni traga ni glasa sem kad su vezani za NNK. Ne znam, videcemo na E3 sajmu...

Poslednja ispravka: dragomix (19.5.2011 u 22:14)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
simke85 (23.5.2011)
Stara 20.5.2011, 0:43   #67
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Definitivno ne treba verovati svemu sto pise po netu.
Pise i na tarabi pa nije..

Hajpuju oni ovo samo tako, videcemo na ovim sajmovima sto slede sta je istina a sta nije.

Mada mi cudno nesto da ovoliko "pravih" igara koje po defaultu nisu za Nintendo ciljnu grupu budu na novoj konzoli, a kamo li ekskluzive...
Smrdi.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 2:04   #68
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Iskreno bih i voleo da bude takav kontroler. Ali znam da su govorili da ce ekran da bude 6 inca, a to ne moze da stane na onakav kontroler.
Moze ekran od 6.2 inca iznad tastera da stoji na dzojstiku klasicne sirine. Znam sigurno jer sam merio. Hteo sam da nacrtam svoj predlog project cafe dzojstika pa da posaljem na IGN sajt jer su pozvali na slanje radova. (mozda i stignem).

A ako elektorniku i baterije pomere u taj donji deo dzojstika onda ni teziste ne bi bilo gore kod ekrana vec normalno. Dakle takav dzojstik je izvodiv samo je pitanje da li su istinite te spacifikacije.

Citat:
Izasao je izgleda prvi snimak nove nintendove konzole, izgleda kao da je sniman na prezentaciji nekom nepoznatom studiju. Moze se videti i kontroler i konzola, izgleda suvise realno da bi bila laz, ali protumacite sami...
Meni ne izgleda realno. Mozes u svakoj skoli sa onim projektorom slajdova da snimis tako nesto sa mobilnim u rukama. A spravica koju su zaokruzili moze biti bilo sta. A projektor prikazje samo obican beli slajd uradjen sa manje paznje nego fake crtezi.
...ne vredi tome pridavati paznju. Druga stvar da su prikazali igranje.

Ovde nece biti fake http://e3.nintendo.com/

Citat:
Dakle hardver u konzolama ispunjava svoj pun potencijal kao sto sam reko, a da ne pricam sto je cela arhitektura konzole namestena tako da sve radi kao sat, i da nigde nema uskih grla i zastoja! Sad zakljucite sami kakva ce zver biti nova Nintendova konzola sa R700 grafickim procesorom, a mozda i R800 po najnovijim saznanjima!?
Ima uskih grla. XBOX360 sa procesorom na cak 3.2 Ghz je dosta jaci od graficke koja uz to ima jako malo rama. Ako nintendo bude imao samo 1GB zajednickog rama (koji je danas daleko jeftiniji) i uz jaci GPU tek ce onda biti bez uskih grla. A sumnjam da ce biti jaca grafika od R700 jer su vec izracunali da sa tim tesko moze da se proizvede po ceni do 350-400 dolara. Taj CPU i GPU hardver koji je vec spominjan se uklapa u racunicu tako da tu verovatno nece biti iznenadjenja. Novosti ce biti sa kontrolerima i novim iskustvima...
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 7:12   #69
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
Ima uskih grla. XBOX360 sa procesorom na cak 3.2 Ghz je dosta jaci od graficke koja uz to ima jako malo rama. Ako nintendo bude imao samo 1GB zajednickog rama (koji je danas daleko jeftiniji) i uz jaci GPU tek ce onda biti bez uskih grla. A sumnjam da ce biti jaca grafika od R700 jer su vec izracunali da sa tim tesko moze da se proizvede po ceni do 350-400 dolara. Taj CPU i GPU hardver koji je vec spominjan se uklapa u racunicu tako da tu verovatno nece biti iznenadjenja. Novosti ce biti sa kontrolerima i novim iskustvima...

Ta cena mi je malo napumpana! XboX 360 Arcade kosta 200$, a ako ovo cude bude bio XboX 360 samo sa jos 512 MB rama vise, i jacom grafikom onda mu je realna cena 300$ max. Sve zavisi od toga koju grafiku ubace, da li ce da idu na dvojezgralno resenje kad je u pitanju grafika itd.

Nego nesto razmisljam, posto je sad 1GB DDR 3 rama bagatela, da se ne odluce oni da ubace DDR 5 u njega, jeste da bi povecalo cenu za nekih 50-100$, ali dobila bi se azdaja? Da li je moguce uopste ubaciti DDR 5 trenutno (zbog procesora)?

P.S. 6'' je malo previse za ekran na dzoistiku! Taj dzoistik ako bude imao sve ovo kao sto se prica ima da bude skuplji od same konzole!

Naso sam jos jednu primenu ekranu, igranje game boy igara na njemu!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 10:10   #70
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

400$ je jako realna cena.

@Stranger2:

Na onim slikama je bio gamepad koji ima ekran izmedju d-pada i osnovnih tastera. Takav gamepad sa ekranom od 6'' bi verovatno bio presirok.

Sta znam, ja sam evo Desire HD prislonio na Dualshock 3, 4,3'' ekran, mnogo to veliko, ne mogu 6'' da zamislim

U svakom slucaju, E3 ce jos malo pa cemo i videti

@Grotesque: Nisu casuali uvek bili Nintendova ciljna grupa, samo kod Wii-ja su to isforsirali.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 13:46   #71
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
400$ je jako realna cena.

@Grotesque: Nisu casuali uvek bili Nintendova ciljna grupa, samo kod Wii-ja su to isforsirali.
Po nekim mojim racunicama i nije, ako uzmemo da XboX 360 Arcade kosta 200$, na to nakacimo jos 512 MB rama (10$) i graficku bolju (50$-80$), jaci procesor (10$) i inovativni kontroler (50$) dodjemo do max cene od 350$, ali znajuci nintendo, mislim da nece ici preko 300$.

I u pravu si, cak ni wii nije tako zamisljen, samo se tako desilo, pa ima brdo naslova sa igranjem i vezbanjem, a malo pravih igara kao sto su Zelda, Xenoblade, Metroid... Cak je i sam nintendo izjavio da niko nije video pun potencijal wii-ja, i da se sve svelo na fitnes igracku konzolu (sem u Japanu gde ima brdo dobrih naslova) i da im je jako zao zbog toga. Inace wii-ju je bio predvidjen udeo u konzolama od 20%, a on je trenutno na 45% udela, niko se nije nadao tome, iskljucivo zbog te svoje mogucnosti da bude fitnes masina.

Setimo se da je N64 bio cudo tehnike sa jednom manom, kertridzom, inace u to vreme najacom konzolom, a i GC je bio osetno jaci od PS 2 sto se moze videti po igrama sa jednom manom, malim diskom. Dakle uvek su izbacivali bogaljite konzole, pre svega zbog nekih svojih ideala da budu drugaciji od drugih, ali nikad ih to nije sprecilo da postanu najpopularnija kuca video igara.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 15:00   #72
citizenx
Član
 
Član od: 5.7.2008.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Nadam ce da ce izbaciti novu verziju super marija 2D. Obrnuo sam New Super Mario Bros 5 puta i to je igra koju najvise igram uopste. Ja bih najvise voleo kada bi pored bombasticnih naslova tipa "Battlefield", "GTA 5", i ostalih 3D skalamerija napravili rimejkove starijih 2D igara koji bi isto bile 2D, samo sa boljom grafikom i idejama. Npr:
-Pang, verujem da nije tesko redizajnirati igru sa novim nivoima, sljastecom grafikom, itd.
-Final Fight, mnogo mi nedostaju klasicne 2D tabacine u kojima ides ulicama i sibas se (prepucavas) sa neprijateljima, spiderman na segi je bila takodje igra na tu foru.

Hocu da kazem da ima dosta starijih igraca poput mene koje ne zanimaju toliko novije igre, vec bi radije igrali stare rimejkove.
citizenx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 20:28   #73
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
citizenx kaže: Pregled poruke
Nadam ce da ce izbaciti novu verziju super marija 2D. Obrnuo sam New Super Mario Bros 5 puta i to je igra koju najvise igram uopste. Ja bih najvise voleo kada bi pored bombasticnih naslova tipa "Battlefield", "GTA 5", i ostalih 3D skalamerija napravili rimejkove starijih 2D igara koji bi isto bile 2D, samo sa boljom grafikom i idejama. Npr:
-Pang, verujem da nije tesko redizajnirati igru sa novim nivoima, sljastecom grafikom, itd.
-Final Fight, mnogo mi nedostaju klasicne 2D tabacine u kojima ides ulicama i sibas se (prepucavas) sa neprijateljima, spiderman na segi je bila takodje igra na tu foru.

Hocu da kazem da ima dosta starijih igraca poput mene koje ne zanimaju toliko novije igre, vec bi radije igrali stare rimejkove.
Mislim da ta populacija, tj ciljna grupa nije bas toliko velika.
Cim do sad nisu krenuli sa masovnijim izbacivanjem rimejkova verovatno im se ne bi ni isplatilo.
Da ima tu love, imaju oni nos za te stvari. Ne sumnjaj u to.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2011, 20:08   #74
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Dokle kod ima backward compatibilitija, nije ni potrebno.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2011, 2:14   #75
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Meni ne izgleda realno. Mozes u svakoj skoli sa onim projektorom slajdova da snimis tako nesto sa mobilnim u rukama. A spravica koju su zaokruzili moze biti bilo sta. A projektor prikazje samo obican beli slajd uradjen sa manje paznje nego fake crtezi.
...ne vredi tome pridavati paznju. Druga stvar da su prikazali igranje.
Bio sam u pravu. Neki studenti napravili za takmicenje kako posatviti video sa 5000 pregleda na youtube.
na ovoj stranici pod broj 1 prvu nagradua je osvojio autor tog videa: http://www.strategy-interactive.com/...Buzzies-awards

Sva sreca pa je fake. Vec sam se uplasio da ce biti neki rugoba dzojstick
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2011, 3:26   #76
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Evo dzojstick za project cafe koji sam ja dizajnirao. Nije jos gotov ali ako stignem da zavrsim pre E3-ja poslacu na IGN sajt. Prikacena je slika uz ovu poruku.

Dimenzije:
Ekran je dijagonale tacno 6.2 inca. Aspect Ratio ekrana 16:9 (kao HDTV)
Sirina 18cm
Visina 17cm (moze se suziti na 15cm ali ovako je lepse)
Debljina 6cm u donjem delu gde su "rogovi" za drzanje.
Ako se ne racuna ekran dimezije su iste kao kod klasicnih dzojpada.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	model_25----b1-----2.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	42,5 KB
ID:	39727  
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2011, 9:41   #77
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
Evo dzojstick za project cafe koji sam ja dizajnirao. Nije jos gotov ali ako stignem da zavrsim pre E3-ja poslacu na IGN sajt. Prikacena je slika uz ovu poruku.

Dimenzije:
Ekran je dijagonale tacno 6.2 inca. Aspect Ratio ekrana 16:9 (kao HDTV)
Sirina 18cm
Visina 17cm (moze se suziti na 15cm ali ovako je lepse)
Debljina 6cm u donjem delu gde su "rogovi" za drzanje.
Ako se ne racuna ekran dimezije su iste kao kod klasicnih dzojpada.
Da ti nije ovo bila inspiracija?

_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2011, 13:26   #78
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Nisam video taj dizajn. Ima slicnosti ali ima i razlika. Taj lepo izgleda ali je nezgodan za drzanje i teziste bi bilo mnogo iznad dela gde se drzi rukom.

Ovako sam razmisljao: Ne svidja mi se ideja da usvoje dzojstik koji je ploca kao tablet. Ali pretpostavljam da ce se ninteno odluciti za jednostavan dizajn. Pa sam iskombinovao obilik sa bocne strane klasicnog dzojpada sa "rogovima". Tako bi i dalje podsecao na tablet i izgledao jednosatvno a ergonomski bio nalik klasicnim. Evo slike mog dzojstika sa bocne starne gde se vidi sustina ideje.

Problem je sto nisam vest u organic modelovanju pa ne mogu da donju stranu doteram kako bi zeleo.Sa donje strane sam zamislio da ima mnogo klasicniji oblik a L i R tastere da nalikuju B tasteru na Wiimote-u samo da su malo vise istureni. Ovo je skica ali vidi se na sta sam ciljao.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	model_25----b1-----4.jpg
Viđeno:	15 puta
Veličina:	16,6 KB
ID:	39728  
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2011, 21:52   #79
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Za dva dana ce biti prikazana nova nintendova konzola! Prema svemu sto se moze naci na internetu, i prema izjavama ne samo onih koji su Nintendo fanovi, ova konzola jeste NEXT GEN! Sony je rekao da sledecu konzolu nece praviti baziranu na snazi, i da nece biti nesto specijalno jaca od PS 3! Dakle nece biti znacajne razlike u snazi! Opet da podsetim, PS 2 je bio slabiji hardverski od konkurencije, pa je i dalje najprodavanija konzola svih vremena!

Druga bitna stvar je da ce izgleda sam kontroler nove konzole biti Hands Held konzola, samim tim ako je sve sto se prica tacno, nintendo ce izbaciti mocnog konkurenta NGP-u.

Ime ce izgleda biti NINTENDO! Dakle najverovatnije ce se konzola zvati samo NINTENDO! Naziv mi se svidja!

Jos dva prokleta dana pa da vidimo to cudo!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2011, 22:10   #80
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Bice zanimljivo videti kako ce izgledati novi nintendo, jos samo da cena bude normalna...Sto se nece desiti
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
nintendo, project cafe, touchscreen, wii 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Igre za nintendo 64 Aulbat Stare igre 23 6.9.2010 0:57
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09
Koji je to Nintendo PeTkO Konzole 6 8.8.2007 14:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com