Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.9.2010, 22:11   #321
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Inače, stalno zaboravim da pitam nešto jer nisam redovno posećivao prethodnu temu pa nisam siguran. Jel to postoji neko pravilo da pri postovanju mora da se okači link/sličica iz filma ili svi to rade, a to nije neophodno? Čisto da znam, pošto do sada nisam stavljao nikakve linkove i slično.
To je jedno od onih nepisanih pravila
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
Maladikt (5.9.2010)
Stara 5.9.2010, 0:56   #322
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Give em' hell Malone
http://www.imdb.com/title/tt1258137/


Hehe, Thomas Jane je posle svoje uloge u The Punisher-u dobio legiju fanova koji bi platili suvim zlatom da ga vide u novoj badass ulozi.Može da se kaže da je on Michael Maddsen ove generacije.E sad pošto je Jane ozbiljan glumac, on pored svojih običnih filmova s'vremena na na vreme baci kosku svojim fanovima i uradi neki film gde je super-kul opaki momak.Posle Punishera, uradio je sjajni (i veoma podcenjeni) Mutant Chronicles a sad se povezao sa režiserom Russell Mulcahy-em (režiser kultnog Highlandera), da napravi neku vrstu modernog tribute filma onim detektivskim filmovima (opciono sa Hemfri Bogartom) iz pedesetih, sa sve naracijom glavnog lika i džez muzikom u pozadini.
Priča prati Malouna, mega-opakog privatnog detektiva, koji pronalazi misterioznu torbu, koje svi žele da se dočepaju, a Maloun jedini zna šta je unutra, on to naziva "smislom ljubavi" ali do kraja filma saznajemo šta je stvarno bilo u njoj.Stvari se dodatno zakomplikuju kada, u Malounov život ulazi prelepa dama u nevolji Evelin, i misteriozni bogataš šalje tri ubice na Malouna, Bouldera(Ving Rhames),Malounovog starog prijatelja, Matchstika(Doug Hutchison), sadističkog piromana, i Mauler(Chris Yen), kineskinju sa kompleksom Lolite.....A to je samo prvih 10min filma.
Film prati sve postulate koji su definsali "noar" žanr pre svih onih godina, mračan grad okupan neonskim znakovima, prelepu i miserioznu damu, komplikovan slučaj, opaki detektiv koji ne pušta viski iz ruke, sjajna kola.A tu je i pod-priča koja se provlači kroz ceo film, a to je kako je umrla Malounova porodica?(jer svaki lik ima svoju verziju) i da li je Maloun stvarno izvadio srce čoveku koji mu je ubio porodicu kao što se po gradu priča?
Sve u svemu, film koji se možda neće svideti svima.Ali svako ko traži detektivski film sa esencijom coola, neće se prevariti.

Poslednja ispravka: Iris (5.9.2010 u 14:04) Razlog: slika - hotlink
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 11:53   #323
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Exclamation Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Ne traže svi zabavu, neki od nas žele upravo da razmišljaju
Zbog toga odgovorno tvrdim da će film The Expendables verovatno biti najgori film ove godine (za mene) - da hoću "Planet Hollywood" otišla bi u taj bezvezni restoran, a ne u bioskop.
NEKI je glavni problem...neki je manjina...a filmovi kao ovaj upravo prikazuju nemoc hollywood-a da napravi kvalitetan film...nego, da krknemo gomilu akcionih heroja pa niko nece ni pratiti sta se u filmu desava...i sto je najgore, kod vecine ce to i proci jer je "neki" upravo problem a filmska umetnost polako tone sve vise i vise (svaka casta na nekim animiranim ostvarenjima) a jednog dana ce doci i apokalipsa...a posle ovako ocajnickog poteza, veoma brzo
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 12:03   #324
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Exclamation Re: Dnevnik gledanja filmova II

cini mi se da sam se ogranicio samo na ovu temu na forumu....

http://www.imdb.com/title/tt1020558/

upravo sam preporuku za film pokupio u ovoj temi...ali zasluzuje jos jednu

CENTURION

zaista zanimljiv film, interesantna glumacka postava, skroz ok prica i naravno manje - vise predvidljiv kraj...sve u svemu 8.5/10 od mene...pa pogledajte
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 12:17   #325
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
...uradio je sjajni (i veoma podcenjeni) Mutant Chronicles...
Mora da se salis, ovo je jedan od najgorih filmova koje sam pogledao u zivotu! Zao mi je sto sam ga davno gledao pa se ne secam svih gluposti ali su mi ostali u secanju izuzetno retardirani dijalozi, i secam se da sam sa drugom nasao 100 rupa u prici, bukvalno smo se valjali od smeha koliko je los film. Ne zelim da ulazim u diskusiju s tobom, komentarisao sam samo zato sto mi je ovo bio jedan od onih "lolwut?" momenata
Mali Mrav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mali Mrav na korisnoj poruci:
Aibo (12.9.2010)
Stara 5.9.2010, 14:03   #326
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Inače, stalno zaboravim da pitam nešto jer nisam redovno posećivao prethodnu temu pa nisam siguran. Jel to postoji neko pravilo da pri postovanju mora da se okači link/sličica iz filma ili svi to rade, a to nije neophodno? Čisto da znam, pošto do sada nisam stavljao nikakve linkove i slično.
Postoji pravilo da se obavezno stavi link ka filmu i kratak opis, kako bi uopste znali o cemu se radi. Slika je pozeljna, radi vizuelnog utiska i neke predstave o samom filmu...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Maladikt (5.9.2010)
Stara 5.9.2010, 14:26   #327
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mali Mrav kaže: Pregled poruke
Mora da se salis, ovo je jedan od najgorih filmova koje sam pogledao u zivotu! Zao mi je sto sam ga davno gledao pa se ne secam svih gluposti ali su mi ostali u secanju izuzetno retardirani dijalozi, i secam se da sam sa drugom nasao 100 rupa u prici, bukvalno smo se valjali od smeha koliko je los film. Ne zelim da ulazim u diskusiju s tobom, komentarisao sam samo zato sto mi je ovo bio jedan od onih "lolwut?" momenata
Ma ok je, svako svome.Samo bih hteo da kažem da je film i zamišljen kao campy-slasher niskobidžetni film.Sa namernim lošijim specijanim efektima i neprijateljima kao iz Moćnih Rendžera.To ti je nešto keo Evil Dead filmovi.Toliko loše da je u stvari dobro.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Boondock Saint na korisnoj poruci:
Borowatz (5.9.2010)
Stara 5.9.2010, 16:41   #328
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Postoji pravilo da se obavezno stavi link ka filmu i kratak opis, kako bi uopste znali o cemu se radi. Slika je pozeljna, radi vizuelnog utiska i neke predstave o samom filmu...
Onda ne bi bilo loše to dodati u prvi post u temi.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 17:09   #329
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

To se zna i bez toga
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 17:19   #330
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Erm, očgledno se ne zna.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 18:04   #331
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Greška moderatora Pošto je godinama postojala istovetna tema, koja u sličnom obliku postoji i na drugim forumima smatrali smo da se podrazumevaju pravila postovanja i da ih nema potrebe ponavljati...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Maladikt (5.9.2010)
Stara 5.9.2010, 19:56   #332
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
Može da se kaže da je on Michael Maddsen ove generacije.
S tim što je on zapravo (u najboljem slučaju) Majkl Medsen za siromašne.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 23:05   #333
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tek sad odgledah ceo film
Sin city



Ne znam zasto, ali film me je odusevio Ima nesto u njemu sto mi nije dalo da odlepim oci od monitora sve dok nisu krenuli credits na kraju filma...film sam, znaci, pogledao u jednom dahu, a po zavrsetku istog sam proveo 5-10 min razmisljajuci o svemu sto sam pogledao... 9.5/10 od mene apsolutna preporuka
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
pentraksil (6.9.2010)
Stara 5.9.2010, 23:39   #334
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A tek strip da vidis... Frenk Miler je majstor noar stripova.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2010, 17:12   #335
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Batman: Under the Red Hood
http://www.imdb.com/title/tt1569923/


Već nekoliko godina unazad, Dc Comics i Marvel, kao dve najveće kuće stripa u SAD-u, izbacuju, animirane filmove, bazirane na svojim herojima.Naravno DC je imao veliku prednost počevši da se ozbiljno bavi animacijom još pre više od 15god. sa Batman:The Animated Series, serijom koja je pomerila granice zapadnjačke animacije.DC Animacija je u međuvremenu, kao i svoji fanovi, odrasla.Tako da sada samo izbacuju filmove a ne serije, jer zamisao o "crtaćima" za odrasle ne bi dobro prošla kod mainstream publike.U zadnjih par godina, izbacili suSuperman/Doomsday (adaptaciju Death and Return of Superman arke);The Batman vs Dracula: The Animated Movie;Green Lantern: First Flight; Wonder Woman;Justice League: The New Frontier ;Justice League: Crisis on Two Earths i Superman/Batman: Public Enemies.A sada je posle pauze od 5god na red došao i Betmen.Sa možda najboljim filmom o njemu ikada(uključujući i live-action The Dark Knight)
"Under the Red Hood" uzima nešto noviji materjal iz Betmenove istorije(u stripovskom kanonu desilo se pre par godina), tako da će tradicionalisti koji nisu pratili novije priče biti malo zbunjeni nekim detaljima ali film se svojski potrudio da objasni svima priču.Radnja se nadovezuje na jedan od najvažnijih događaja iz Betmenove istorije a to je "Death in the Family" arka iz kraja osamdesetih, kada je Džoker ubio Džejsona Toda, drugog Robina,(prvi je Dik Grejson koji je postao Nightwing).Taj događaj je ostavio velikog traga na Betmenu.Kao njegov najveći neuspeh.Radnja priče polazi od dolaska misterioznog Red Hood-a u Gotam, koji preuzima kontrolu nad kriminalnim podzemljem, i počinje sistematsku eliminaciju, ostalih koji nisu pod njegovim komandom, uključujući i organizaciju Black Mask-a, najvećeg kriminalnog bossa u Gotamu.
Ovo je samo osnova jednoj od najboljih priča o Betmanu koja postavlja vrlo komplikovana pitanja:Kako se boriti protiv nekog koji zna sve tvoje poteze, nekog za čiju si ti smrt kriv? Neko ko radi isto što i ti, nekog ko to možda radi bolje od tebe? Ali da li je tvoj ili njegov način ispravan? Pravo remek-delo.Takodje glasovan gluma je sjajna, nijeKevin Conroy nivo ali sjajna.
Razlog zašto dajem prednost "Under the Red Hood"-u nad "The Dark Knight"-u, je jer momci iz DC-ja znaju svoje likove,oni su ih stvorili i ne moraju da ih(kao Nolan) adaptiraju za modernog gledaoca sa nekom svojom vizijom.I svako ko bude posle gledanja ovoga smatrao da je gledao još jedan "crtać" zaslužuje da ga Dolph Lundgren pukne shotgunom natrag u šezdesete.....(morao sam da citiram The Expendablese)

Poslednja ispravka: Iris (6.9.2010 u 17:21)
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Boondock Saint na korisnoj poruci:
nexexcalibur (6.9.2010)
Stara 6.9.2010, 20:47   #336
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

odgledao Iron Man 2...

zaista, ocekivam sam vrhunski film, to sam i dobio...posebno me scena nakon credits-a odusevila...ko je odgledao zna o cemu pricam...

dakle ko nije, obavezno da odgleda Iron Man i Iron Man 2...

sad cekamo The Avengers


@Boondock Saint mogao sam da odgledam film, ali me nekako mrzelo, s obzirom da Vs Dracula nije bio dobar film...ali sad cu svakako odgledati Under The Red Hood
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Belfegor (10.9.2010), rellik (7.9.2010)
Stara 7.9.2010, 0:21   #337
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah i ja "The Expendables".

Film je bas ono sto sam ocekivao, old-scool prangijanje sa ogormnim bodycount-om i dosta eksplozija. Lame prica se podrazumeva . Iznenadila me je prisustvo ogormne kolicine krvi, tkiva i delova tela koji su leteli na sve strane (ipak atipicno za starije filmove). Glumci su bili OK, Stalone je bas ispao izlizan, ali sta i ocekivati od coveka starog 60tak godina. Za razliku od njega, Arni je ispao bas smeker

U principu OK film za generaciju koja je odrasla na Terminatoru, Rambu i Univerzalnom vojniku.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
Boondock Saint (7.9.2010), Ketchua (7.9.2010), uros@3D (7.9.2010)
Stara 7.9.2010, 0:38   #338
anded zombi leš!
Banned
 
Član od: 9.1.2010.
Lokacija: Groblje... bilo koje!
Poruke: 212
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 132 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Clash of the Titans! Nisam pratio temu, ali pretpostavljam da je ova abominacija i ovde dobila ono što zaslužuje. Pominjani "Mutant Chronicles" je blaženstvo treša, naivnosti i ljubavi u poređenju sa ovim go*netom! Mene je prosto bilo sramota dok sam ga gledao.
Film ima sve što i bilo koji holivudski blokbaster slične tematike, ali je sve to strpano na tako sterilan, bezdušan način. Užas.
Lagano, najogavniji film koji sam odgledao.

Frequently Asked Questions About Time Travel: Ovaj film mi je na hardu čučao mesecima, pošto sma se konačno naterao da ga odgledam ostao sam gotovo oduševljen. OK, film nije posebno originalan, ali je, pre svega, dobro napisan. Ako neko slučajno nije pogledao - preporuka (mada sumnjam da je promakao filmofilima sa ove teme ).

Kick-Ass: Večeras sam ga odgledao. Meni se dopao. Ponajviše liči na "Zombieland" (tunjav glavni lik, koji često zvuči kao tinejdž verzija keri bredšo... i uopšte, humor je sličan), samo umesto zombija ovde imamo super heroje i desetogodišnju devojčicu koja ubija sve redom <3. Ok za pogledati u društvu.

The Dead Girl: Volim ovakve filmove. Više priča koje se vrte oko jednog događaja. Najvažniji ženski lik je odlično osmišljen, napisan i odglumljen.

Lesbian Vampire Killers: Čisto da ne prođe bez malo vrhunskog treša. Naslov sve govori.
anded zombi leš! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 1:35   #339
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
anded zombi leš! kaže: Pregled poruke
Clash of the Titans! Nisam pratio temu, ali pretpostavljam da je ova abominacija i ovde dobila ono što zaslužuje. Pominjani "Mutant Chronicles" je blaženstvo treša, naivnosti i ljubavi u poređenju sa ovim go*netom! Mene je prosto bilo sramota dok sam ga gledao.
Film ima sve što i bilo koji holivudski blokbaster slične tematike, ali je sve to strpano na tako sterilan, bezdušan način. Užas.
Lagano, najogavniji film koji sam odgledao.
Kick-Ass: Večeras sam ga odgledao. Meni se dopao. Ponajviše liči na "Zombieland" (tunjav glavni lik, koji često zvuči kao tinejdž verzija keri bredšo... i uopšte, humor je sličan), samo umesto zombija ovde imamo super heroje i desetogodišnju devojčicu koja ubija sve redom <3. Ok za pogledati u društvu.
100% se slažem sa tobom, Clash je jedanod najgorih filmova koji sam gledao u zadnje vreme, kao da su pravili neki demo za video igre a ne film, ajde mogu i da progutam lošu priču ako su likovi zanimljivi, ali šta reći o likovima kad je onaj Persejov "master" bio najkuliji.

Kick-Ass - APSOLUTNA PREPRUKA
Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
sad cekamo The Avengers
@Boondock Saint mogao sam da odgledam film, ali me nekako mrzelo, s obzirom da Vs Dracula nije bio dobar film...ali sad cu svakako odgledati Under The Red Hood
Ma zeznuo sam se što ga stavih, on i nije delo DC-jevace već onih luzera iza serije "The Batman"
Odgledaj (ako već nisi) Batman: Mask of the Phantasm i Batman Beyond: Return of the Joker oni se prilično visoko kotiraju međ Betman fanovima.

Poslednja ispravka: VojaM (7.9.2010 u 10:56) Razlog: popravka quoteta
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 10:11   #340
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
zaista, ocekivam sam vrhunski film, to sam i dobio...posebno me scena nakon credits-a odusevila...ko je odgledao zna o cemu pricam...
Pih, sad sam morao da skidam opet film, posto nikad ne gledam kredits i sad jos moram da cekam sledeci deo, sta mi uradi
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com