![]() |
![]() |
|
|||||||
| MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 | ||
|
Član
Član od: 13.9.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 42 puta na 17 poruka
|
Info o igri:
Citat:
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 13.9.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 42 puta na 17 poruka
|
![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Član
Član od: 13.9.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 42 puta na 17 poruka
|
Rase Reda:
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Član
Član od: 13.9.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 42 puta na 17 poruka
|
Rase Unistenja:
Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dr.antrax na korisnoj poruci: | ||
Ice-Man (4.1.2008) | ||
|
|
#5 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
ja cekam ovaj drugi mmorpg Warhammer 40k to ce biti zanimljivije
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
|
Na blizzardovom WoW forumu se dosta govori o ovoj igri. Uglavnom fps klinci spamuju i tvrde da ce WoW umreti kada se ova igra pojavi, da je WoW glupost i da nece biti nerfovanja klasa kao u WoW-u.
WoW je pve igra a WAR pvp tako da ne verujem da ce ugroziti WoW. WoW ima da napuste hardcore pvp igraci i fps decurlija koja odmah trazi nerf na forumu cim izgube duel. Ja necu napustiti WoW jer sam fan Warcrafta i volim pve u WoW -u, pvp je tu samo za zezanje i bas me briga sto je neka klasa bolja od mene u pvp-u ili sto me je ubio neko sa boljom opremom. Ali ako neko misli da da u igri fokusiranoj na pvp nece biti nerfovanja i balansiranja klasa cega ga veliko iznenadjenje. |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
ako cemo pravo blizzard je ukrao ideju i za warcraft i za starcraft od warhammera i warhammera 40k.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.985
Zahvalnice: 2.957
Zahvaljeno 2.024 puta na 1.043 poruka
|
Planira iko da kupi ovu igru kada izadje?Kad smo vec kod izlaska , kad otprilike mozemo ocekivati ovu igru?
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Veteran
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Pa, oni su i rekli da su zeleli da naprave interfejs koji je maksimalno poznat igracima...Pogodi na ciji interfejs su mislili...
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Veteran
|
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Veteran
|
ne verujem da je mislio na knjigu
. mozda na lotr online?
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Pa, naravno da je mislio na LotR:Online
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
al sve jedno nije upravu jel osim izvodjenja te 2 igre nemaju veze jedna sa drugom
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Veteran
|
Meni sve deluje da nije mislio!
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.985
Zahvalnice: 2.957
Zahvaljeno 2.024 puta na 1.043 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
Deo inventara foruma
|
silazim sa WoW-a,bas me briga i za heroja sa full epic itemima,kad dodje igra necu silaziti
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91) | Nosf | Mrežne igre | 11 | 12.11.2007 0:53 |
| Pirati sa kariba ONLINE | dodgeme | Mrežne igre | 23 | 25.6.2007 14:27 |
| Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos | Isko | Strateške igre | 12 | 21.10.2006 21:54 |
| Freelancer online | rexma | Mrežne igre | 40 | 20.9.2006 21:06 |
| Online igranje... | dzambo | O igrama uopšte | 7 | 28.12.2005 0:57 |